Opinie o Hubert Trans Hubert Michalski w Żydomice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hubert Trans Hubert Michalski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hubert Trans Hubert Michalski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hubert Trans Hubert Michalski w Żydomice

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Hubert Trans Hubert Michalski?

Pracownik Nowy wpis

Brak umowy

Marek Nowy wpis

W przypadku braku płatności proszę dzwonić na ,(512.988.800)

Karol Nowy wpis

Złodziej ,oszust nie polecam . Nie płaci pracownikom. Wzbogaca sie na cudzym nieszczesciu. Jeżeli chcesz miec pieniądze z przepracowanych uczciwie dni to nie u tego JANUSZA TRANSPORTU

Jakie są warunki zatrudnienia w Hubert Trans Hubert Michalski?

Kontrachet

Pisze jako osoba która współpracowała z tym panem i jego firma , pan zalega dużo pieniędzy za nie opłacone faktury , nie polecam przestrzegam blokuje numery nie płaci faktur , sprawa w sądzie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Hubert Trans Hubert Michalski? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Przemysław

Firma Hubert Trans szczerze nie polecam zalegają z pieniędzmi potem się wypierają na karteczce o wypłaty pół na podpis a resztę mówią że w następnym rozliczeniu upierdzielaja pieniądze warunki pracy ugadane a całkiem inaczej pracuje Człowiek jak chcesz umowę albo pit to piszą nie mam czasu i tyle ????????

kamil
@Przemysław

Jestem z Rawy i wiem jakim jesteś człowiekiem i z jakiej pochodzisz rodziny i jak jezdzisz autem to też pod wpływem tak że spójrz na siebie nie na kogoś i wez się za robotę bo nigdzie nie robisz tylko się obijasz.

Sebek

Firma bardzo dobra, rozliczyją się fer i zawsze na czas. Polecam

Krystian

Bardzo polecam, firma subiektywna i sumienna, jestem pracownikiem od prawie roku czasu i złego słowa nie powiem, wypłaty na czas i oczywiście premie dla dobrych pracowników. Polecam ;)

Nie płacą kasy, potrącają za wszystko co możliwe. (usunięte przez administratora) ze strony właściciela firmy ( kobiety ). Sprawa będzie zgłoszona do odpowiednich służb.

Wypłatę dostałeś a że chciałeś dostać pożyczkę 3tys na auto gdzie pracowałeś u nas tylko niecałe 2 tygodnie to nie problem firmy

Maksim

Nie firma a (usunięte przez administratora) Pieniądze nie płace!!!

@Maksim

Jak nie płacą, jestem kierowcą w tej firmie i po nicku jak widzę maksym, pieniądze dostałeś na konto ojca z jego i twojego polecenia bo poprzednią wypłatę przewaliłeś na narkotyki

MIROMAR

Jestem pracownikiem w tej firmie i wszystko jest ok wiadomo że każdemu nie dogodzi i najlepiej pisać tylko obłudne komentarze .

Nie placą kasy! Za wszystko minus! Placą 1000 zl i nara;) 5 godz na dobe śpi!

Pracować można wszędzie, ale lepiej zamiatać ulice w Polsce niż pracować jako kierowca w tej firmie. Pracujesz 4 tygodnie poza domem na umowie 17 zł brutto - tak 17 ZŁOTYCH brutto- kierowca w Niemczech. Docelowo wyplata 0 zł Tak ZERO złotych! Potrącenia za opony, eksploatację auta , popsute zawieszenie które nastąpiło po przeciążeniu towarem, często pakowanego ponad możliwości auta. Potracenia za minimalne nadwyżki km i brak kasy za naprawę auta które samemu się naprawilo. Dodam ze to praca poza granicami kraju w Niemczech , gdzie śpisz w aucie , żyjesz i płacisz w Euro a zarobki niby Polskie. (usunięte przez administratora)

Radzę omijać ta firma to jak oni traktują kierowców busów to śmiech na sali . Na szczęście miałem tylko kontakt z jego kierowcą

Zostaw merytoryczną opinię o Hubert Trans Hubert Michalski - Żydomice

• Jak się pracuje w Hubert Trans Hubert Michalski?

Zobacz opinie na temat firmy Hubert Trans Hubert Michalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hubert Trans Hubert Michalski?

Hubert Trans Hubert Michalski
  • 15A