Opinie o P.H.U. Katarzyna Uzdrowska w Wejherowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.H.U. Katarzyna Uzdrowska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.H.U. Katarzyna Uzdrowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Katarzyna Uzdrowska w Wejherowo

Teresa Nowy wpis

Ciekawe jak to niby możliwe żeby z tymi zusami od lat ciagnely sie jakieś problemy patrząc po datach opinii… naprawdę trudno mi w to uwierzyć a sama myślałam o pracy. ktoś jakoś racjonalnie mi to wyjaśni?

Maja Nowy wpis

Ludzie jak możecie omijajcie to biuro one nic nie potrafią ojciec otrzymał ogromne kary skarbówka mówi prosto uciekać omijać

Małgorzata

Ciężko zrozumieć o co dokładnie chodzi, ale widzę że z szefostwem związana jest jakaś głośna afera. Czy dobrze rozumiem że nie dotyczy to tej firmy? Jak w takim razie się w tej pracuje - ma ktoś jakieś doświadczenia? Jest się angażowanym w jakieś niezbyt legalne działania czy można liczyć na normlaną, uczciwą pracę?

Barbara
@Małgorzata

Tak dokładnie oni ch głośno wszędzie

Izabela
@Barbara

A co to za afera? wiesz czy mogę gdzieś o tym przeczytać?

Darek
@Izabela

W Wejherowie głośno o nich wszędzie we wszystkich urzędach ZUS to ma taką opinię na temat tych pań że szkoda gadać nie wspomnę o wspólnocie mieszkaniowej to na już horror

Sylwia
@Darek

"Taką" tzn., jaką konkretnie?

Darek
@Sylwia

Przecież o aferze w spółdzielni mieszkaniowej było głośno w całym Wejherowie teraz już jest głośno o tym jak właściciele sklepu wyrobiły w nie źle bagno kobieta płaci ogromne kary i mandaty do skarbówki a to wszystko przez te dwie brak wiedzy i doświadczenia swoje robi dwie siedza i za nic kasę trzepią w pewnym momencie ludzie wezmą i na taczka h ich z tego biura wywiozą

Sylwia Nowy wpis
@Darek

No to widzę, że mnie sporo ominęło ale dzięki, że tę lukę nadrabiasz. Ale mimo tej afery firma może działać normalnie?

Darek Nowy wpis
@Sylwia

Działają bo teraz działalność jest na gruba czyli Katarzynę więc ona jeszcze nie miała afery wpisanej ale co do instytucji to wiedza w ZUS i urzędzie że to to samo co matka czyli działają w trójkę mamusia i córeczki oczywiście stara ma już reputację schlapana .O tym biurze jest głośno niestety ostatnio wyszło na jaw że same podpisywały jakieś umowy i pisma a nacieła się tak że gościu ma twarde dowody więc nie będzie jej tak do śmiechu .Ludzie uważajcie na te trzy baby

Barbara

Jedno co mnie cieszy że nie dałam się wciągnąć. Przestrzegam przed tymi trzema paniami nic dobrego nikogo nie czeka . Moja wspòlpraca zaczęła się ok roku temu nie dość że kasują kupę kasy to w urzędzie skarbowym same błedy źle wyliczenia Wat źle rozliczony artykuły spożywcze nie rozliczane pod właściwym kodem jakiś koszmar . Jak się zwróciłam z pismem że skarbòwki to powiedziały że wyjaśnia więc czekałam aż tu otrzymałam karę skarbowa bo się wogòle nie zajęły sprawą .Brak słów czy to w życie czy to w skarbówce te trzy panie dobrze znane nie polecam tego biura rachunkowe najgorsze z najgorszych

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie P.H.U. Katarzyna Uzdrowska? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Małgorzata

no dobra, tylko jaki to ma wpływ na pracę w tym miejscu? Jakikolwiek sens jest tego twojego wyciągania prywatnych brudów tych pań?

Halina

ale co takiego tam się właściwie stało? bo naprawdę tego nie rozumiem.

Xxx

Nie polecam ludzie zastanòwcie się komu dajecie pełne dane

Klijent

Tak to jedna z tych dwóch Jedna lepsza od drugiej Z matką 3 super księgowe afery całe wejherowo One i biuro rachunkowe chyba pogrzebowe

Sasiadka
@Klijent

Niech się zajmnie wychowaniem dzieci bo wstyd na całe wejherowo.

Teresa
@Sasiadka

To, o czym piszecie na wątku dotyczącym warunków pracy, jakie oferuje firma P.H.U. Katarzyna Uzdrowska, jest nie do końca jasne dla osób, które dopiero co odwiedziły to forum i są ciekawe tego, jak pracuje się w tej firmie. Czy znajdzie się więc tu ktoś, kto może polecić tego pracodawcę? Komu polecilibyście pracę w tej firmie?

Wera
@Sasiadka

One to już szczyt beszczelnosci biuro ????????te dwie no nie wytrzymam kroimy powiedzą dokumenty uuu zaraz będzie kolejna afera już jedna na grubą kasę była i to grubo ludzie zastanòwcie się zanim powiezycie swoje danie tym 3panią

Wejherowo

I co pytalaś sie Babci co nawiwijals w tej spoldzielni spytaj msmy albo cioci tez sa w temacue bo braly wctym udzial .gruba afera na cale trojmiasto

Ryszard
@Wejherowo

O jakiej rzekomej aferze piszecie? Wasze wpisy są strasznie zastanawiające i mogą być nieco mylące dla osób, które nie mają żadnych doświadczeń związanych z tym miejscem pracy. Możecie precyzyjnie określić o co dokładnie chodzi?

Kolega

I chcesz dowiedzieć się? Szczegółów odnośnie afery w spółdzielni mieszkaniowej w Wejherowie?

Bbb
@Wejherowo

Nie w temacie :o co chodzi z tą spòłdzielnią?źle rozliczały czy co biega ?ktoś może przybliżyć temat bo właśnie otwieram biznes i wysłano mnie do ich biura hymmm czy warto jak afery klepią co chodzi czy to prawda co w mieście się o nich mòwi no proszę o odpowiedź kto zna sprawę bliżej

Kolega
@Bbb

Omijaj to biuro z daleka dwie na buszałe baby nie daj się tylko do ich biura z tego co wiem chyba jakiś miesiąc temu zrobiły jakiś przekręt sprawa jest w prokuraturze a więc myślę że za jakiś czas zrobi się znowu głośno że spòldzielną ucichło ale teraz będzie afera one już kiedyś miały biuro pamiętam ta opakowana gruba była chyba w tym czasie w ciąży bliźniaczej nad bankiem PKO i wtedy szybko interes zamknęły po paru dobrych latach otworzyły na nowo cwane bestie .

MONIKA

Co Marcinku masz zaciemnienie mózgu jeśli to w ogóle masz ? Już zapomniałeś o spółdzielni mieszkaniowej w Wejherowie, nie ładnie nie ładnie

Ulka

Szkoda, że takie uwagi są kierowane na forum pracownicze!!

@Ulka

Jakie uwagi . Poczyraj sobie o aferze w spółdzielni mieszkaniowej to zobaczysz z kim masz doczynienia.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Katarzyna Uzdrowska - Wejherowo

• Jak się pracuje w P.H.U. Katarzyna Uzdrowska?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. Katarzyna Uzdrowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. Katarzyna Uzdrowska?

P.H.U. Katarzyna Uzdrowska
  • 12 Marca 186 lok. 13