Opinie o Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks w Płock

klient

Panie Leszku wstyd mi za pana!!. Urządza pan w swoim biurze libacje alkoholowe. Ostatnio się pan tak schlał że kilka dni do pracy pan nie przychodził. Pana goście wychodzili z biura na czterech tak byli chlani. Aż policja i sąsiedzi interweniowali bo tak było głośno. Jak panu nie wstyd ?. Oddaj pan tez brakujące pieniądze za pracę u pana p. Dorocie Dębowskiej. Tak ludzi wyzyskiwacz .. tak robi tyko CHAM nie człowiek. ps. Sąsiedzi z piętra to już na pana nie mogą patrzeć. Alkoholik powinien się leczyć, a nie prowadzić biuro turystyczne.

iga

Leszek to kanalia. Wyzyskiwacz. Nie szanuje ludzi. Wycieczki żle zorganizowane, bez ładu i składu. Wszystko jest za szybko oprowadzane. Ten człowiek żeruje na emerytach, głównie o orlenu. Pogonili go z olrenu na emeryturę bo nie zdał egzaminów elektryka.

kaja

Jedno z najgorszych - biur podróży. Zwykli (usunięte przez administratora)!................i (usunięte przez administratora)

Marian

Pan naprawdę ma Relaks najpierw Żabera zaliczki potem znika.A szukaj wiatrak w polu .nie odbiera telefon nie otdaje pinendzi i nie ma podróżowanie..oszukyje na max łudzi osust sprawa zgłoszone do policji.

Babel

Administrator do ciebie pisze szykuj się na wizytę policji zgodą na oczernianie innych w necie jest też karalna

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko praca w biurze turystycznym.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
roman

@roman

A na jakich podstawach

roman
@Teresa

W tym biurze prusaki chodzą po podłodze i suficie. Jak przyniosę je niechcący do domu to nogi z (usunięte przez administratora) powyrywam Wszystko się lepi, brud, smród. Dlaczego w biurze jest spożywany alkohol ?. To biuro nie ma dobrej renomy na mieście. Bardzo zła opinia w środowisku lokalnym. A opinia o właścicielu jest jeszcze gorsza !!!! Nakleja swoje pseudo oferty na słupach i sklepach. To jest wykroczenie ( bez zgody administratora budynku nie można tego robić). Zaśmiecanie też jest karalne pseudo ofertami. Byłem ostanio w sobotę na wycieczce W Częstochowie z tego biura. Tragedia ! Dno! ( Była z nami też córka właściciela p. agnieszka) . Bardzo Rozpaczała po śmierci mamy.

czesiu

Nie polecam nikomu pracować w tym(usunięte przez administratora)! Najlepiej to zamknąć to biuro, bo wstyd tylko przynosi

sąsiad

Biuro tragiczne. Poziom PRL Stare dywany, fotelu, popsuta podłoga itp. Lepiąca się ława i stary komputer w rogu. Szafki brudne ,osmolone, brudne ściany itp. Kompletna amatorka, nawet kasy fiskalnej nie mają, bym mógł dostać paragon od zakupu wycieczki Uciekajcie z z tego ,,biura'' . Dno kompletne

Marzena
@sąsiad

Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę Ty i wszyscy co piszą o stanie biura, że to jest portal dla pracowników i kandydatów. Więc jeśli masz wiedzę, czy właściciel kogoś zatrudnia, za jakie stawki i czy daje premie, to chętnie przeczytam. Setny wpis o stanie mebli niestety nie pomaga mi jako osobie, dla której ten portal powstał.

ewa

Uwaga na oferty wypoczynku z tej firmy !!!!!! Brak serwisu sprzątającego w hotelu firma tłumaczy COVIDEM i względami ekologicznymi , bo pranie ręczników to takie nieekologiczne! Kpina! Sprawę kierujemy do sądu. Zero w wykrzyknikiem to biuro !

ala k.

Miejsce schadzek bezdomnych to biuro

aldi

W biurze pasą się krowy, jak na łące. Jest obora, chlew, kury. typowe biuro ze wsi. Głębokie PRL

kate

zapach smrodu w biurze, fetor. Wszystko się lepi. dno te biuro

marian z Płocka

Nikomu nie polecam. Tragedia . (usunięte przez administratora) i okłamują. Oferta niespójna z rzeczywistością. Klienta mają w (usunięte przez administratora) nie dajcie się oszukać. Nie polecam !!!

@marian z Płocka

Jak to oferta niespójna z rzeczywistością? Rozszerzysz temat?

marian z płocka
@Ewa

Panie Leszku . Proszę sie nie podawać za ,Ewa'' . Nie ma pan odwagi cywilnej by napisać swoje imię i nazwisko ? Zachowuje się pan jak ostatni (usunięte przez administratora) i KRETYN. Proszę nie (usunięte przez administratora) ludzi. Te pana wycieczki są do (usunięte przez administratora). Pan jest zerem

@marian z płocka

Sprawdzałam dwa razy i nie jestem Panem Leszkiem. Zapytałam dla rozeznania. Każdy może napisać, że coś jest niespójne a ja bym chciała poznać konkrety co takiego było niespójne?

Dorota

Wycieczka w dobrej cenie, wszystko wporządku. Myślę że nie raz jeszcze skorzystam z usług i oczywiście polecę znajomym i rodzinie

ktoś

To biuro to dno !!! do potęgi entej. Stanowczo Nie polecam . Właściciel wiele ma na sumieniu.

sąsiadka

Leszek zajmij się pogrzebem żony Barbary , zmarła w piątek 08.07 br. w szpitalu ,, Na winiarach'' w Płocku. A nie wypisywaniem bredni na forum.. Dzieci cię potrzebują w tym trudnym okresie. Zmądrzyj wreście na stare lata.

plodczanin

Panie Leszku Dejnencki dlaczego bezpodstawnie i bez zgody właśćiciela nieruchomośći nakleja pan swoje pseudo oferty wycieczek na budynku apteki Avena Chopina 56. w Płocku. Obok jest sklep z wędlinami i ludzie nie chcą czytać tych pana psudo ogłoszeń. Myśli pan że panu wszystko można. Sprawę kieruję do administracji osiedla i budynku. Sprawę skieruję do straży miejskiej z prośbą o ukaranie pana.

Lila
@plodczanin

Już się doczekać nie mogę czekam i czekam i coś glucho to straż to chyba z Chin jedzie nie ośmieszaj się człowieku każdy Twój wpis od razu znajduje się na komendzie

płodczanin
@Lila

Leszek Dejnecki proszę sie nie podszywać pod inne osoby. Leć się człowieku na głowę. Polecam dobrego psychiatrę. Prosze mnie nie straszyć policją, bo jak ja sobie porozmawiam z pania Piętą od której wynajmuje pan lokal. To szybko pana z tamtąd wyeksmituje za libacje alkoholowe które tam mają miejsce, a są przez pana ukrywane. Dla mnie jest pan kretynem i debilem.....dodatkowo alkocholik.

wiki

To biuro to jeden wielki dramat. A właśćiciel jest niekompetentny w sprawie wycieczek. Tragedia. Wycieczki żle zorganizowane, program wycieczek jest żle skonstrułowany. (usunięte przez administratora) na kółkach to biuro

klient biura

leszek Dejnecki ma rodzinę w miejscowośći Kozie Brody. Oni za nim nie przepadają , nie chcą go

klient

UWAŻAJCIE NA BIURO TURYSTYCZNE RELAKS. SZKODA CZASU , PIENIĘDZY I NERW

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks?

Biurze Turystycznym panuje bardzo zła atmosfera. Jest to wina właściciela. Dużo osób od niego ucieka bo.. a) Leszek D. lubi nadużywać alkoholu B) ma długi , komorników za nie zapłacone faktury lub rachunki C) ma bardzo złą opinie w środowisku lokalnym D. ma lepkie ręce E ) ma problemy z higieną osobistą

@odpowiedz

A pracownikom potrafi płacić na czas pomimo długów?

@Ewa

Obecnie u pana (usunięte przez administratora). Nikt w biurze nie pracuje. Ale jest winien pieniądze byłej stażystce dorocie (usunięte przez administratora) Myślę że kilka innych osób tez by się znalazło,które machneły ręką na brakujące wynagrodzenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks - Płock

• Jak się pracuje w Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks?

Zobacz opinie na temat firmy Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 2 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Nowy Rynek 8
    9400 Płock