Opinie o Maxim Monika Polok w Wisła

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Maxim Monika Polok. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Maxim Monika Polok o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maxim Monika Polok w Wisła

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Maxim Monika Polok można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

Dzwonia do mojej mamy i namawiają na przymusowy przegląd kotla którego niby montowali nie mając serwisu i uprawnień a za jakies czyszczenie chca 200 zł ....NIE POLECAM Z NIMI NAWER ROZMAWAIC

Michal Nowy wpis

Gazinstalaci.com (usunięte przez administratora)

Kolega kolego Nowy wpis

Ej kolega a ma telefon aby się skontaktować ? Wie co się dzieje :) może potrzebuje pomocy :)

Firma Maxim Monika Polok w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Praca w handlu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Niezadowolony

Uwaga na (usunięte przez administratora) wydzwaniają do starszych schorowanych emerytów z przymusowym przeglądem za 250 zł, nie dajcie się nabrać... dzwonili do mojej mamy celem wyłudzania pieniędzy

Warszawka

Firma wydzwania do starszych osób i mówi o przymusowych przeglądach po 250 zł banda (usunięte przez administratora) i złodziei , sprawa zgłoszona na policję

Janusz i Grażyna

Dalej (usunięte przez administratora) przyjeżdżają na niby wycenę i biorą ceny z kosmosu 3 razy większe, nie polecam tej firmy

Jaki jest wkład kierownictwa Maxim Monika Polok w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Pracowni

Szefowa odaje się całym ciałem żeby pracownicy czuli się usatysfakcjonowani. Ps. Duży daje tylko wybranym

Jezus
@Pracowni

Szefowa tak się rozbrykala że już daje wszystkim widzę to z góry

Znajomy
@Pracowni

Jak lubi to kto jej zabroni , jej ciało niech daje komu chce

Mikolaj

Nie polecam !!!!!

Kolega Pawła F.

Nie ma co dzwonić do tej firmy 0 pojęcia i 0 wiedzy na temat ogrzewania gazowego również 0 doradztwa . NIE PILECAM!!!!!!

Muchomor

Te wszystkie pozytywne komentarze to jawna kpina z portalu gowork. To portal który ocenia prawodawców przez pracowników a nie wystawia opinie przez "klientów". Te z resztą są napisane przez właściciela, jest to tak oczywiste że nawet 3 letnie dziecko nie powinno się na to nabrać.

@Muchomor

Analogicznie można się odnieść do komentarzy negatywnych. Pisanie komentarzy przez klientów na stronie, gdzie powinny znajdować się opinie pracowników, świadczy tylko i wyłącznie o inteligencji danej osoby. Pozdrawiam

@Maxim Monika Polok

Szefowa sama sobie wystawia opinie, firma do niczego tylko oszukiwać emerytów to im wychodzi najlepiej w zawyrzaniu cen i partactwa. Po montażu instalacji juz kontakt sie urywa i blokują numery , naprawdę nie polecam!!!!!

Wanda

Dramat nie polecam , radzę omijać tą firmę z daleka , brak profesjonalizmu a piszą że podnoszą kwalifikacje pracowników chyba w oszukiwaniu .

Halina

Najlepsza firma która robi suszarkę

Anastazja

Nie polecam ceny zawyżone i (usunięte przez administratora)

Patryk

Daleko trzeba byłoby szukać równie dobrej firmy oraz pracodawcy. Fajna atmosfera i całkiem niezłe zarobki, polecam.

Paweł Falinski

Polecam szefowa i jej usługi

Znajomy
@Paweł Falinski

Dobry jesteś

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Maxim Monika Polok? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Pracowni

Pierwszy etap to łóżko drugi to umiejętności hydrauliczne pod warunkiem że zaliczony będzie pierwszy etap.

Jan Poleszak

Dzisaj mi zamontowali kocioł na który byłem namowiony przez przedstawiciela firmy Pani Moniki i szczerze polecam bo wszystko przebiegło tak jak obiecali i tak zrobili więc myślę że jest Ok pozdrawiam i polecam

bodzka

Firma godna polecenia, pełen profesjoinalizm zarówno w załatwianiu potrzebnej dokumentacji, jak i w wykonawstwie całej instalacji grzewczej.

Mario

Firma naprawdę godna polecenia, pełen profesjonalizm, a zwłaszcza w załatwiani wszelkich dokumentów do zwroty dotacyjnego, zalorzylem u moich znajomych kocioł gazowy dwufunkcyjny i są bardzo zadowoleni. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Maxim Monika Polok - Wisła

• Jak się pracuje w Maxim Monika Polok?

Zobacz opinie na temat firmy Maxim Monika Polok tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maxim Monika Polok?

Maxim Monika Polok