Kredytplus

Legnica

Opinie o Kredytplus

k;ient 2010-10-31 16:30:44
pozdrowienia dla mojekj ulubionej przedstawicielki
klient 2010-10-31 16:38:59
bardzo PANIĄ lubie . pozdrawiam
mam dośc 2010-10-31 18:35:19
mam dośc tej firmyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.
krysia 2010-10-31 18:37:29
prosze mi odpowiedziec skad sie biora takie koszty . przeciez to lichwa . poztczke splacam nietermionowa ale skąd takie dodatkowe koszty prosze o wyjasnienie . bo to jużokradanie klienta
ktos 2010-10-31 18:48:01
ja tez chcę sie dowiedziec skad takie koszty , są doliczone o mojej pozyczki . cvzy to nie jest wymysł nowej pani dyrektor . znam ja z poovidenta i jeszcz e z innej firmy . miał apodobne metody . ale gdy sie szefostwo zorientowało co ta pani wyrabia to szybko rozwiązało prace z tą pania .
klient 2010-10-31 18:49:52
jak ktos nie płaci ta sprawę kieruje się do sądu , a nie jak tutaj dolicza sie koszty zadłużenia mam 400 zł a koszów mi doliczona 500
rych 2010-11-01 13:49:00
ja tez mam problem z tą firmą . doliczono mi tez koszty . rozumiem ale w twkiej wysokości . cos tu jest nie tak .przyjezza pan i sobie za wizyte liczy 150 zł . czy to nie lichwa. płace pożyczkę ale w takiej wysokości na jaka mnie stac bo straciłem prace . mówiłem to kierownikowi a on mi mówi że w providencie tez mam i nie płace . tak mam . a jak mam płaci skoro straciłem prace . niech ten pan nie będzie taki madry bo mjutro on moz etez byc bez pracy ................prawda poz
dino 2016-05-20 23:24:41
Hej Wam dajcie znać czy obecnie nie poszukują znowu kierowników rejonu, bo to się wydaje ciekawa opcja
Zostaw swoją opinię o Kredytplus - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kredytplus