Opinie o Kredytplus Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kredytplus Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kredytplus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kredytplus Sp. z o.o. w Legnica

Wioleta Nowy wpis

Czy ma ktoś nr tel do właściciela Artura Żemło?

Iza Nowy wpis

Sporo osób miało jakoś dodatkowo naliczane koszty. Tak mnie zastanawia, bo wiele osób jest zdziwionych, czy to wszystko nie było uwzględnione w umowach?

Ja Nowy wpis
@Iza

Nie. Byłam tam przez chwilę księgową. Szczerze tej firmy Nie polecam. Martunia i żemło zdają sobie sprawę, że w.sądzie Nie mam zamiaru ich kryć. Żemło doskonale wie, co się tam wyprawia.

Wanda Nowy wpis

No a czemu miałby tak właściwie nie wiedzieć? Jeśli chodzi o firmę to i tak już po temacie raczej, więc co tu drążyć?

Dawid

Witam. Chcę rzetelnie ustalić, czy firma Kredytplus istnieje jeszcze na rynku, czy może zmieniła nazwę i działa teraz pod inną? Proszę o rzetelne informacje, ponieważ poszukuję wiadomości w tym zakresie.

@Dawid

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Kredytplus sp. Z o.o. i Kredytplus Artur żemło to jest jedno i to samo. Teraz jest nowy twór: Kredytplus 2 sp. Z o.o. jeżeli potrzebujesz kintaktu z zarządek poszukaj żemło w Wołczkowie.

dino

Hej Wam dajcie znać czy obecnie nie poszukują znowu kierowników rejonu, bo to się wydaje ciekawa opcja

Firma Kredytplus Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
rych

ja tez mam problem z tą firmą . doliczono mi tez koszty . rozumiem ale w twkiej wysokości . cos tu jest nie tak .przyjezza pan i sobie za wizyte liczy 150 zł . czy to nie lichwa. płace pożyczkę ale w takiej wysokości na jaka mnie stac bo straciłem prace . mówiłem to kierownikowi a on mi mówi że w providencie tez mam i nie płace . tak mam . a jak mam płaci skoro straciłem prace . niech ten pan nie będzie taki madry bo mjutro on moz etez byc bez pracy ................prawda poz

klient

jak ktos nie płaci ta sprawę kieruje się do sądu , a nie jak tutaj dolicza sie koszty zadłużenia mam 400 zł a koszów mi doliczona 500

ktos

ja tez chcę sie dowiedziec skad takie koszty , są doliczone o mojej pozyczki . cvzy to nie jest wymysł nowej pani dyrektor . znam ja z poovidenta i jeszcz e z innej firmy . miał apodobne metody . ale gdy sie szefostwo zorientowało co ta pani wyrabia to szybko rozwiązało prace z tą pania .

krysia

prosze mi odpowiedziec skad sie biora takie koszty . przeciez to lichwa . poztczke splacam nietermionowa ale skąd takie dodatkowe koszty prosze o wyjasnienie . bo to jużokradanie klienta

mam dośc

mam dośc tej firmyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.

klient

bardzo PANIĄ lubie . pozdrawiam

k;ient

pozdrowienia dla mojekj ulubionej przedstawicielki

Zostaw merytoryczną opinię o Kredytplus Sp. z o.o. - Legnica

Kredytplus Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Wojska Polskiego 11 lok. 1
    59-220 Legnica