Opinie o Metamorfoza Porady Dietetyczne Bartosz Stachowicz w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Metamorfoza Porady Dietetyczne Bartosz Stachowicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Metamorfoza Porady Dietetyczne Bartosz Stachowicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metamorfoza Porady Dietetyczne Bartosz Stachowicz w Kraków

EDYTA Nowy wpis

Witam, Bardzo polecam Pana Bartosza Stachowicza jako dietetyka. Pan Bartosz jest super profesjonalistą. Jego dieta jest prosta, szybka i smaczna, co w dzisiejszym, zabiegany życiu ułatwia proces przygotowania posiłków. Pan Bartek motywuje do działania - jest przewodnikiem, który potrafi doprowadzić do celu i wymarzonej sylwetki.

Czy w Metamorfoza Porady Dietetyczne Bartosz Stachowicz odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Elżbieta K Nowy wpis

Witam, Chciałabym serdecznie podziękować i wyrazić ogromną wdzięczność Panu Bartoszowi za nieocenioną pomoc. Dzięki Pana wiedzy, zaangażowaniu i motywowaniu mnie udało mi się odzyskać wagę i figurę nastolatki (w dojrzałym już wieku). Bez Pana pomocy nigdy bym tego nie osiągnęła. Dostałam pomoc i wsparcie, jakiego potrzebowałam. To było bardzo ciekawe doświadczenie, czasem trudne, ale było warto, no i wiedza na całe życie.

Ala Nowy wpis

Bardzo polecam Pana Bartosza jako dietetyka. Jest profesjonalistą w tym co robi. Ma dużą wiedzę i potrafi dostosować dietę do każdego. Jest cierpliwy, empatyczny o wysokiej kulturze osobistej.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Metamorfoza Porady Dietetyczne Bartosz Stachowicz? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Czy można liczyć w Metamorfoza Porady Dietetyczne Bartosz Stachowicz na prywatną opiekę medyczną?

Ryszard K

Witam Pan Bartek to profesjonalny Dietetyk o dużej wiedzy z ciekawym pomysłem który bazuje na normalnych produktach . Dobry kontakt Zaangażowanie , dbałość o szczegóły , empatia i szacunek do człowieka to przepis na sukces dlatego z czystym sumieniem Polecam Pana Bartka skorzystałem z Jego pomocy teraz i zrobię to również w przyszłości .waga oraz samopoczucie leprze z dnia na dzień mówią same za siebie Pozdrawiam

@

Bardzo polecam pana Bartka dzięki niemu schudłam 20 kilogramów i wcale nie chodziłam głodna ,jak by ktoś myślał miałam dietę usawioną na każdy czas ????zwykła ,wakacyjna i nawet świąteczna i za każdym razem chudłam ????z całego serca polecam ????

Ania K.

Gorąco polecam i będę polecać porady dietetyczne Bartosz Stachowicz. Moją metamorfozę pod opieką Pana Bartka rozpoczęłam w kwietniu 2021 roku. udało mi się pozbyć 28 kg. Pan Bartek cechuje się profesjonalizmem . indywidualnym podejściem i ogromną wiedzą . Współpraca z nim to ogromna przyjemność a przede wszystkim stosowanie się do jego zaleceń gwarantuje sukces. W chwilach zwątpienie rozmowa z nim dawała motywację do dalszych działań czego efektem były kolejne spadki wagi. Dzięki Panu Bartkowi zmieniłam nawyki żywieniowe , czuję się rewelacyjnie a moja waga jest stabilna. Z całego serca polecam Pana Bartka każdemu kto chce zgubić zbędne kilogramy i osiągnąć wymarzoną sylwetkę . Panie Bartku bardzo dziękuję za wszystko co zrobił Pan dla mnie a przede wszystkim dla mojego zdrowia.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Metamorfoza Porady Dietetyczne Bartosz Stachowicz? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Dorota

Bardzo polecam Pana Bartosza i jego pracę. Jest osobą nie tylko profesjonalną, ale także o wielkiej kulturze osobistej, z łatwością nawiązuje kontakt z pacjentem, motywuje i cieszy się z pozytywnych rezultatów..Współpraca z Panek Bartoszem to przyjemność - wyruszajcie w wspólną podróż do zdrowia.

Andżelika

Pan Bartosz to osoba znająca się doskonale na swoim fachu. Profesjonalne i indywidualne podejście do klijenta. Zaskoczeniem było to, że nie chodziłam głodna i przygotowanie posiłków było proste i szybkie. Składniki znajdziesz w każdym malutkim sklepiku nawet w bardzo małej miejscowości. Kontakt co tydzień z podaniem aktualnej wagi, co dodatkowo motywowało. Efekt niesamowity a co najważniejsze brak efektu Jojo!!! Dieta może być przyjemna i dać pożądane efekty. Bardzo polecam usługi Pana Bartosza -20 punktów na 10!

Maria

Od dwudziestu lat borykałam się z dużą nadwagą. Za namową córki zdecydowałam się zadzwonić do p.Bartosza. I to była bardzo dobra decyzja. Okazał się miłym człowiekiem o dużej wiedzy, wytłumaczył mi jak dieta będzie przebiegać . Dziś po jedenastu miesiącach jestem lżejsza o 27 kilogramów. Czuję się zdrowsza i młodsza, ustąpiły bóle kolan, kręgosłupa i ciągłe zgaga. Trafiłam do wspaniałego dietetyka. Dziękuję Panie Bartoszu.

Lidia
@Maria

Wow no to piękny wynik, gratuluję! A proszę powiedzieć czy są odległe terminy? Czy może Pan Bartosz ma jeszcze jakąś swoją prawa rękę?

Julita

Pan Bartosz dokonał metamorfozy mojej osoby. Odchudzanie rozpoczęłam rok temu. Schudłam 27 kg i trzeci miesiąc utrzymuję ten efekt. Zmieniło się wszystko - oczywiście na lepsze. Nie wiedziałam, że można chudnąć i nie odczuwać głodu. Posiłki smaczne i proste w przygotowaniu. Kontakt min. raz w tygodniu - super sprawa. Pozwala na natychmiastową reakcję, gdy nie ma spadku wagi. Dziś czuję się 10 lat młodsza. Dziękuję, a niezdecydowanym gorąco polecam.

Mój spadek wagi minus 11kg, nie jest to spektakularne jak u mamy(50 kg). Utrzymuję bez problemu wagę bez wyrzeczeń. Dziękuję i życzę dalszych sukcesów.

Lucyna

Specjalista przez duże S( kompetencje, warsztat, osobowość). Spadek masy ciała 50 kg. Dietetyk, który zmienia funkcjonowanie. Wielki Szacun!

Magdalena

Czy czas pracy jest tu regularny?

Lucyna J

Pan Bartosz cechuje się profesjonalizmem indywidualnym podejściem i ogromną wiedzą. Współpraca z Nim to duża przyjemność. Dobry ciepły człowiek pomocny w każdej sytuacji. Doskonale dobrana dieta czego efektem jest 20 kg mniej. Obecnie pomaga mojemu tacie w walce z cukrzycą, efekty już widoczne. Po stokroć dziękuję Panie Bartoszu!!!! Odmienił Pan moje spojrzenie na żywienie.

Katarzyna

Moją dietę zaczęłam koniec lutego br. Z polecenia mojej koleżanki, która "chudła w oczach". Poprosilam o numer i się zaczęło ???? Pan Bartosz konkretny, miły, znający się na swojej pracy.bardzo mobilizuje swoją wiedzą, że "chce się " .posiłki proste, sycące, przygotowanie zajmuje mało czasu, co dla mnie jest bardzo ważne. Schematy przesyłane, omówione na cotygodniowej rozmowie. I teraz co najważniejsze od ponad miesiąca nie jestem na diecie. Schudłam 11 kg i waga utrzymuje się. Pan Bartosz nauczył mnie zdrowego jedzenia, mieszania składników i jak można zdrowo i smacznie jeść ???? bardzo polecam, jestem MEGA zadowolona???????? pozdrawiam.

Lena

Na podstawie jakiej umowy tu zatrudniają?

Porady dietetyczne u Pana Bartka Stachowicza oceniam bardzo dobrze .Schematy jakie otrzymywałam były proste bez żadnych dziwnych składników wszystko jasno wyjaśnione kontakt raz w tygodniu jeżeli była potrzeba to częściej .Miły,uprzejmy,rzeczowy. W czasie 2.5 miesiąca straciłam 9kg.Tak jak mi obiecał tak było a co najważniejsze nie czułam się głodna.Jedzenie smaczne i dużo.Polecam !:)

Zostaw merytoryczną opinię o Metamorfoza Porady Dietetyczne Bartosz Stachowicz - Kraków

• Jak się pracuje w Metamorfoza Porady Dietetyczne Bartosz Stachowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Metamorfoza Porady Dietetyczne Bartosz Stachowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metamorfoza Porady Dietetyczne Bartosz Stachowicz?

Metamorfoza Porady Dietetyczne Bartosz Stachowicz
  • Os. Młodości 4 lok. 10