Opinie o Firma Transportowa Riko Krzysztof Ogonowski w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Firma Transportowa Riko Krzysztof Ogonowski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Transportowa Riko Krzysztof Ogonowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Transportowa Riko Krzysztof Ogonowski w Olsztyn

Janek

Krzysztof O. nie zna się w ogóle na składaniu mebli, jedna wielka porażka. Udaje fachowca i wszystko winne ale nie on. PORAŻKA

Waldemar Nowy wpis
@Janek

Polecam firmę. Konkretna i nie zawodna. Polecam

Barbara Nowy wpis

Nie polecę nawet najgorszemu wrogowi takiego fachowca nic dziwnego że sklep budowlany zrezygnował ze współpracy z tą firmą.

Dominika Nowy wpis
@Barbara

Rzetelna firma. Nie rozumiem nie których wpisów. Konkretni Panowie. Porządna robota . Nic do zarzucenia . Złożone . Posprzątane . Ja barzo zadowolona

Wiktoria Nowy wpis

Polecam tą firmę. Konkretny wykonawca. Zna się na rzeczy . Mebelki złożone w jeden dzień . Jakiś problem to odbiera tel i doradza . Miła i sympatyczna Ekipa. Polecam

Jak jest z pakietem medycznym w Firma Transportowa Riko Krzysztof Ogonowski? Można dołączyć rodzinę?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Firma Transportowa Riko Krzysztof Ogonowski? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Tadeusz

Polecam tego pracodawcę . Ubezpieczenie od pierwszego dnia. Wypłaty w terminie . Bardzo miły i wyrozumiały pracodawca. Polecam bo jak bym nie wyjeżdzał za granicę to na pewno bym u niego pracował

Czy rozmowa rekrutacyjna w Firma Transportowa Riko Krzysztof Ogonowski odbywa się również w języku angielskim?

Witam. Polecam firmę . Rzetelna. Terminowe usługi. Po zakończonej pracy bardzo ładnie wysprzątane. Na prawdę warta firma polecenia. Polecałam znajomym i wszyscy byli zadowoleni z usług. Polecam Polecam Polecam

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Firma Transportowa Riko Krzysztof Ogonowski?

Nikola

Polecam. Bardzo dobra firma. Ceny konkurencyjne. Doskonała robota. Polecam

E.K

P. Krzysiek O. to osoba nie godna zaufania, zdecydowanie nie polecam jakiej kolwiek współpracy. Nie słowny, pomimo zapewnień nie dotrzymał umowy. Zrobił coś tak perfidnego, że słowa jakich powinnam użyć nie nadają się do publikacji. Mamy kamery i są dowody do czego jest zdolnyl ten człowiek lepiej go omijać. Odradzam zdecydowanie.

Klient z Olsztyna

(usunięte przez administratora) Umówiliśmy się na montaż blatów. Gdy blaty mieliśmy już w domu i nadszedł termin realizacji zlecenia wysłali SMS, że rezygnują.

Klient

Firma świadcząca usługi „skręcania mebli” nie powinna świadczyć usług o których nie ma najmniejszego pojęci, szafki nie były wcale wyregulowane, blat wygiął się w środku w tak zwana „łódkę” i fachowiec obwinia ściany które były świeżo po remoncie… porażka

@Klient

Firma wykonała dobrą robotę. Jestem bardzo zadowolony z usługi montażu. Rzetelna firma polecam

A.RAK

Właściciel nie oddaje kaucji za wynajem mieszkania-ostrzegam

Olaf

Szefostwo ok da zarobic dla pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Transportowa Riko Krzysztof Ogonowski - Olsztyn

• Jak się pracuje w Firma Transportowa Riko Krzysztof Ogonowski?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Transportowa Riko Krzysztof Ogonowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Transportowa Riko Krzysztof Ogonowski?

Firma Transportowa Riko Krzysztof Ogonowski
  • Czerwonego Kapturka 10