Opinie o LUMEN Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LUMEN Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LUMEN Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LUMEN Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Edyta

@pracownik, jak w takim razie wygląda prośba o wytłumaczenie kwestii, z którą pracownik ma problem? Czy porada jest w takiej sytuacji udzielana? Twoja wypowiedź będzie ważna dla innych osób zastanawiających się nad aplikowaniem do LUMEN Polska.

Edyta

Bardzo duża część Waszych opinii nie przedstawia w pozytywnym świetle LUMEN Polska. Może jednak znajdzie się osoba, która mogłaby napisać jakie plusy mogą wynikać ze współpracy z tym pracodawcą? Faktycznie nie można nic dobrego powiedzieć o firmie? Zastanówcie się nad tym proszę o ważne dla innych osób szukających pracy.

Były
@Edyta

nie znadzie się ani jeden bo ta "firma" nie zasługuje na to

@Edyta

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Firma jak firma, nie wyróżnia się na tle branżowej konkurencji. Plusami jest.na pewno szczere zaangażowanie zawodowe niektórych osób i to że przy odrobinie chęci można się wiele nauczyć. Może forma zdobycia wiedzy nie najlepsza bo to rzucanie się na głęboką wodę ale czasami warto.

Arek

Jak się nie potrafisz dogadać, to (usunięte przez administratora) jestes nie pracownik. Nie znasz realiów budowy, to po co się pchasz na kierownika...Jesteś mocny w internecie, zapraszam na rozmowę...

Pawlo
@Arek

Zamówienia to jedno ( możesz im nawet numer katalogowy napisać itp itd, i tak przychodzi co innego ) , komunikacja de facto nie istnieje , nerwówka , pretensje i oskarżenia , to norma. Pozarywane nocki , delegacje za marne grosze , tak z wielu rozmów ( włosy się jeżyły na głowie ) na temat kwalifikacji to może połowa coś posiada .Od początku nie podobały mi się relacje w firmie -- puste gadania i tyle. Porobiłem troszeczkę i podziękowałem firmie za współpracę .

mike

Wszelkie opinie na temat firmy są prawdziwe , szkoda czasu (usunięte przez administratora)O kasie za nadgodziny zapomnijcie , tylko jakaś premia .

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Anonimowy

Przesadzasz kolego. Zupełnie jakbyś był z konkurencji i oczerniał Lumen. Firma jak firma. Na polu branżowym wypada nie najgorzej i pod względem jakości i zarobków. Ma swoje bolączki i problemy ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Praca po 18 godzin? Jak dałeś sobie wejść na głowę to który pracodawca nie skorzysta? Zdarza się zasuwać ale ile i czy bezpiecznie to już twoja odpowiedzialność.

@Anonimowy

@anonymous ma racje kolego to co dzieje się w tej firmie to sprawa dla PIP byłem na naradach i słyszałem jak okrśla się pracowników i co z nim zrobią jak budowa się skończy

Edyta

@Anonim, jak Ty osobiście oceniasz LUMEN Polska Sp. z o.o. jako pracodawcę? W jaki sposób firma ta docenia zaangażowanie swoich pracowników? Przedstawienie LUMEN Polska Sp. z o.o. z Twojej perspektywy będzie ważne dla osób zastanawiających się na aplikowaniu w przyszłości do tego pracodawcy.

Możecie opisać świeżą sytuację LUMEN Polska Sp. z o.o.? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

Pracuję w tej firmie X lat i mogę stwierdzić ile opinii tyle ludzi. Proszę wziąć pod uwagę że z ktoś kto był bądź jest zadowolony z pracy raczej pozytywnej opinii nie wystawia bo tak niestety się już przyjęło. Ludzie którzy nie potrafią się dostosować bądź robią z siebie nie wiadomo kogo na początku swojej kariery to niemiło się zawodzą mają pretensję do całego świata że im nie wyszło i winią za to pracodawcę. Coś za coś, nie ma nic za darmo na wszystko trzeba zapracować zaufanie, poważanie, awans i to się tyczy każdej firmy.

Edyta

@ALEX, czy za osiągane wyniki w pracy, LUMEN Polska Sp. z o.o. oferował jakiegoś rodzaju premie lub inne gratyfikacje?

ALEX
@Edyta

Oczywiście że tak obietnice słowne nic nie kosztują i będzie ich dużo dlaczego nie :) a tak na poważnie to wszystko musisz mieć na PIŚMIE i kopie koniecznie u siebie a dodatkowo to co zapisane podziel na 3 lub 4 bo może Ci tyle wypłacą na koniec roku

Edyta

@ALEX, nie ma żadnej możliwości na przejście na umowę na czas nieokreślony? Np. ze względu na staż w firmie i zaangażowanie w wypełnianie obowiązków? Jak prezentują się inne aspekty pracy w LUMEN Polska Sp. z o.o.? Czy możliwe są awanse wewnętrzne?

Edyta

Na stronie internetowej LUMEN Polska Sp. z o.o. zauważyłam kilka ofert pracy, m.in. na stanowisko Full-stack developer. W opisie tej oferty zamieszczono informację o stabilnym zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę. Jednak nie przy wszystkich ofertach taka informacja się znajduje. Jak myślicie od czego zależy forma zatrudnienia w tej firmie?

Lucek

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Jak ktoś ma pracę w dobrej firmie to narzeka i szuka zmiany. Nikt siłą nie będzie trzymał ale jedno wiem, że LUMEN Polska ma dobra opinię. Poza tym zupełnie nie maja nowych ofert pracy ponieważ ludzie nie odchodzą.

yy

A nawet jakoś się kręci. :)

MAX
@yy

kręci się jeszcze tylko reorgi też się skończą i co będziemy robić ? a tak na marginesie to jaką mamy wiarygodność finansową na rynku ?

Edyta

@Grzesiek czy byłeś już na rozmowie o pracę? Jeżeli tak, to mógłbyś w kilku słowach opisać jak Ci na niej poszło? Twoja opinia będzie przydatnym źródłem informacji dla osób, które zastanawiają się nad aplikowaniem do firmy LUMEN Polska Sp. z o.o.

Grzesiek

Czytałem opinie na tym wątku i mam mieszane uczucia . Aplikowałem do firmy i teraz czekam na rozmowę, dlatego jestem na forum z prośbą o podpowiedź istotnych informacji. Czy atmosfera w pracy jest w miarę ??

Lenidek

Jak się pracuje w firmie? Jestem zainteresowany pracą w firmie, nawet już aplikowałem i chciałbym dowiedzieć się coś o firmie od pracowników. Podpowiecie?

@Lenidek

jeśli nie masz nic innego to mówi się trudno ale jeśli to dział tzw . realizacji to daj sobie spokój .A jak się pracuje to czytaj opinie .

Józek

LUMEN Polska z tego co mi wiadomo to dobry pracodawca i mam nadzieję, że nie będzie większych problemów z dostaniem pracy.

mariolka

potrzebna działalność w czym?(usunięte przez administratora) zero kasy na ubrania, za wyżywienie, praca nieraz po 16 godzin non stop, wiec gdzie tu takie super warunki pracy(usunięte przez administratora) ale o zatrudnianiu ludzi bez kwalifikacji zawodu baaa nawet bez posiadania sredniej inteligencji, mamicie lidzi/pracowników obietnicami na początku a potem jest to co sobą reprezentujecie, czyli pracowniku daj z siebie 200% często ryzykując zdrowie, a dostaniesz 5% czy warto????? nie nie nie !!!! lekarze tez kosztują i zrujnowane zdrowie nie mowiac o zyciu prywatnym:) praca w lumen co to się robi kosztuje na rynku ok 5 000 netto w zwyż, ani złotówki mniej !!! (usunięte przez administratora)

@mariolka

masz 100% racji

Patrzacy

LUMEN prowadzi bardzo potrzebną działalność i musi mieć w swoich szeregach fachowców. Niestety często trafiają się osoby dla których praca to zło konieczne i z takimi ludźmi nic dobrego się nie osiągnie.

inz budowy

nie polecam lumenu i ich podwykonawców ktorzy teraz zatrudniają(usunięte przez administratora), dużo papierkowej roboty, często godziny pracy sa 24 godziny , tak nie 8 a 24 godziny non stop, szwajanie się po hotelach po całym kraju, nie kupuja podstawowych rzeczy do pracy, kombinacje i niepewność ...... (usunięte przez administratora)

Linek

Jeśli pracowałeś to masz kompleksy a jeśli pracujesz i wypisujesz takie brednie to lepiej szukaj innego miejsca pracy. Ja pracuję i jest super , zapraszamy do pracy!!!

xxx
@Linek

jest "super" .. brednie kogo oszukujesz. chyba nie masz kompetencji, kwalifikacji,żeby inna firma Cie przejęła :):):):)

łubudubu
@Linek

Ja też pracuję i nie narzekam. Jak wszędzie są ludzie i ludziska ale jak ktoś robi swoje i na starcie nie zaczyna od psucia relacji z ludźmi to atmosfera naprawdę jest ok. W firmie pracuje grubo ponad 100 osób a większość, które znam pracowało tam jeszcze przede mną (ponad 8 lat). Twierdzenie więc, że zwalnia się nagminne i bez wyraźnej przyczyny jest sporym nadużyciem. Nie miałem okazji do bliższej i stałej współpracy z najbardziej szkalowanymi tu osobami więc w tej kwestii się nie wypowiem. Jak mówią w każdej plotce jest ziarno prawdy ale ja osobiście nie doświadczyłem. Większość komentarzy jak widzę jest tu mocno nie przychylna i jak je czytam to mam jednak wrażenie, że pracuję w innej firmie. Śmiało mogę polecić pracę w DPP, dziale zaopatrzenia, serwisie i dziale projektowym. W pozostałych działach również zawsze mogłem liczyć na dobre relacje natomiast kogoś trzeba wyróżnić :)

Linek

Bardzo różne opinie o firmie są na forum. Czym to może być spowodowane? Może poprostu ludzie idą do pracy a po czasie widzą, że to zupełnie nie ich miejsce?

Linek

@były Oczerniasz firmę, obrażasz byłych współpracowników, coś z Tobą jest nie tak. Może nie byłeś takim dobrym pracownikiem i nie było podstaw do podwyżki? Dlaczego obrażasz ludzi z którymi pracowałeś? Co takiego zrobili żeby ich obrażać? Może popatrz w lustro?

@Linek

kolego Linek nie mam zamiaru z Tobą prowadzić polemiki kto mądry to zrozumie a głupiemu to i tak nic nie pomoże

Zostaw merytoryczną opinię o LUMEN Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w LUMEN Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LUMEN Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUMEN Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LUMEN Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUMEN Polska Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 141 ocen.
  • Długosza 42-46
    51-162 Wrocław