Opinie o I&A Aleksander Chwałek w Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie I&A Aleksander Chwałek. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie I&A Aleksander Chwałek o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o I&A Aleksander Chwałek w Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno

przewoznik

Ludzie nie brać ładunków nie płaci ,telefony milczą a jak się dodzwonisz to mówi ze zapłaci ratami ale tez nic ,omijać szerokim lukiem od takich firm.Giełdy powinny zrobić porządek z takimi spedycjami

@przewoznik

dzwon do klienta niech wie z kim pracuje a jezeli nie zapłaci to klient musi Panu zapłacic z jego pieniedzy

Były Pracownik Nowy wpis
@przewoznik

Witam, tak ma problemy z Płatnościami ale Płaci nie jest to złośliwe ze Strony Pana Alexandra Chwałka, mogę to czystym sumieniem powiedzieć. Fakt jest ze to ciągnie się już od dwóch lat ale robi wszystko zęby z tego wyjść. I na pewno zapłaci trzeba trochę poczekać ale kasa pojawi się po dłłłłłuuugggiiiiimmmm czasie na koncie ! :-)

Przewoznik Nowy wpis
@Były Pracownik

Dzis nikt nie moze sobie pozwolic na dlugi czas oczekiwania na platnosci , jak daje zlecenia to nie mowi ze zaplaci z opoznieniem ,to wychodzi pozniej . Jak nie mozna byc terminowym to trzeba zastanowic sie nad zmiana branzy

Były Pracownik Nowy wpis
@Przewoznik

Wiem ze tak jest. Ale co zrobić, mam nadzieje tylko ze odzyskacie jak najszybciej swoje pieniądze. Może podać na Transa lub Timo wtedy na pewno pójdzie szybciej

przewoznik Nowy wpis
@Były Pracownik

to napewno dziala ale nie zaplacil zadnej faktury na czas ,i trudno sie dodzwonic to juz jest bardzo nie dobrze ,przez takie spedycje inni maja problemy ,trzeba sprzatac rynek

EUROMAT

NIE PŁACI ZA WYKONANE USŁUGI TRANSPORTOWE FV NR FS/T/08/2018 W KWOCIE 1945,46) PLUS ODSETKI

@EUROMAT

dzwoń do klienta o zapłate art.52 prawa przewozowego

przewoznik

Jego klienci mu płaca on juz nie

Zostaw merytoryczną opinię o I&A Aleksander Chwałek - Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno

I&A Aleksander Chwałek
  • Zwycięstwa 48 lok. 18
    78-200 Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno

I&A Aleksander Chwałek