Opinie o Katarzyna Kiwała Momi Klub w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Katarzyna Kiwała Momi Klub. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Katarzyna Kiwała Momi Klub o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katarzyna Kiwała Momi Klub w Kraków

Witam. nie orientujecie się przypadkiem czy w tym roku również będzie nadmiar kadry tak jak pisano w zeszłym? Również chciałabym się zapisać na praktykę jako opiekunka, ale nie wiem czy warto się zgłaszać?

Beti Nowy wpis

Zapytaj @Pracodawca, byłam z nimi w kontakcie i wiem, że na wiosnę - lato potrzebują więcej kadry, sezon urlopowy oraz adaptacje na wrzesień. Tym bardziej jeśli kadrę sami nauczą.

Iwona Nowy wpis
@Beti

Dzień dobry. a co się dzieje przed wrześniem? Przede wszystkim dziękuje za informację, ponieważ w takim razie raczej się zgłoszę. Zastanawiam się jednak nad tym co stanie się ze mną dalej po tym wszystkim już. czy możliwe jest aby utrzymać stanowisko czy raczej to krótkookresowa umowa?

Wiktoria

Witam, poszukuje pracy na stanowisku opiekunki. Z tego co czytam na forum wiele waszych opinii jest dość ogólnych, niestety nie odpowiadają one na proste pytania odnośnie warunków samego zatrudnienia, to co dla pracownika najważniejsze. Zna ktoś aktualne stawki na tym stanowisku? Wyjdzie za MSC pracy min ze 3800 zł? Jaka rodzaj umowy?

qwerty

A która to została zamknięta i dlaczego? Interesowała mnie jakiś czas temu praca w jednej więc ciekawe czy to akurat ta. W sumie to te osoby, które tam pracowały zostały wszystkie zwolnione czy część przenieśli do drugiej placówki? Druga pracuje i zanosi się, że będzie pracować bez zmian?

Beti Nowy wpis
@qwerty

pytałam tam o praktyki ale mnie nie przyjeto bo mają nadmiar kadry, slyszałam zajecia z mlodszymi, chyba 4 osoby były w pracy gdy byłlam w szatni, warunki do pracy wymarzone,

Ewelina Ł.

Prace w Momi klub wspominam bardzo dobrze i było mi przykro, gdy ze względu na przeprowadzkę musiałam opuścić to miejsce. Nauczyłam się bardzo dużo, miałam możliwość pracy w trakcie studiów pedagogicznych co podniosło moje umiejętności i kwalifikacje. Nie zgodzę się z negatywnymi opiniami pisanymi na go work. Kasia jest szefowa, która pomoże, doradzi a także wręcz namawiała nas na rozwój. Dzieci wychodziły szczęśliwe i zadowolone. Polecam w 100% prace.

zadowolony pracownik

Z Panią Kasią mam przyjemność pracować już ponad 2,5 roku i jest to najlepszy czas spędzony w tym miejscu odkąd pracuje z dziećmi. Zawsze uśmiechnięta, wspierająca dobrym słowem i przede wszystkim dobrą radą. Nie podcina skrzydeł a sprawia, że z każdym dniem chce się stawać coraz lepszym w tym co się robi. Skarbnica wiedzy jeśli chodzi o opiekę nad dziećmi i prowadzenie działalności gospodarczej. Zawsze można liczyć na jej pomoc, gdy którąś ciocię dopadnie choroba albo pilna sprawa osobista. Tak jak niżej wyplata na czas bez żadnych pomyłek. jeszcze nigdy nie słyszałam, żeby Pani Kasia krzyczała czy to na dzieci czy na pracowników, wręcz przeciwnie stara się wszystko wyjaśnić na spokojnie i bez zbędnych negatywnych emocji. Baaaardzo polecam współpracę z Panią Kasią.!!

Ger
@zadowolony pracownik

Te słowa to jest nic, tylko kłamstwo. Pani Kasia to osoba która często obarcza swoich pracowników swoimi problemami prywatnymi, reaguje bardzo emocjonalnie na rzeczy służbowe (np. ktoś wziął zwolnienie lekarskie- na pewno kręci, żeby ją zniszczyć, ma zły dzień - przerywa pracownikom pracę żeby ponarzekać itd.). Nie jest pomocna ani w kwestiach opieki nad dziećmi (wypaliła się, co widać), ani działalności gospodarczej (jak widać biznes jej się słabo kręci). Żałuje pieniędzy na pracowników, nie wzbudza ich zaufania. Nie wspominając, że sama placówka posiada głównie stare zabawki, mało materiałów edukacyjnych, głównie z wymiany. Standard żłobkowy w Krakowie jest teraz dużo wyższy.

Katarzyna Kiwała
@Ger

Oj Ger. Zmieniasz Nicki jak ja w zimie rękawiczki. Mój Nick, twój Nick, Magda, Lena a może Magdalena, Ela i Ewelina oraz kilka męskich i wyjątkowo afirmacyjnych nicków też użyto. W psychologii zauważa się, że rozbieżność między afirmacją a stanem realnym może wywoływać rozczarowanie, smutek i właśnie takie frustracje wylewane w Internecie. Uczepiłaś się jednej wymianki, a tak trudno było mi wycofaną zabawkę zdobyć. Chcesz na tym koniku objechać cały świat? Marny z tego konik. Nie zdradzę ci komu zdobytą zabawkę ofiarowałam. Ważniejsze dla mnie, że dziecięce marzenie zostało spełnione. A co z zabawkami przyniesionymi przez Miłosza, Błażeja i inne dzieci? No cóż. Pozostali Rodzice zdają sobie sprawę, że statystycznie, używanymi zabawkami bawiło się mniej dzieci niż nowymi u nas. Widać, że Ger to sfrustrowana osoba niezorientowana w temacie personelu i zajęć w placówce. Biznes słabo się kręci?/ Właśnie szukam winnych a ten portal jest doskonałym zebraniem znanych mi trolli. Ktoś musi ponieść odpowiedzialność za rozpowiadaną w sieci półprawdę zatem proszę o więcej komentarzy. Materiał dowodowy lubi nowości. Nie odebranie pisma z prokuratury wszak nie oznacza, że postępowania nie wszczęto. Tylko prośba, a raczej cytując pewnego klasyka z Żabińca ,, Jak piszesz sztuczne posty to chociaż używaj innych imiesłowów bo widać że to pisała ta sama osoba, gratki za pokazanie siebie :),,

Katarzyna Kiwała Momi Klub prowadziła rekrutację na stanowisko Analityk ds. Planowania Zakupów. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
mój nick

W żłobku momi klub wszystko robione jest po taniości zabawki używane po kimś używane puzzle stare maskotki nowe zabawki pojawiają sie sporadycznie tylko po to by pokazać sanepidowi opakowanie z certyfikatem jakości właścicielka słynie z tego ze zbiera używane wymienia na grupach tylko ze to prywatny złobek za który rodzice płacą i to nie mało nie polecam

Agnieszka

Jako były pracownik, polecam Kasię i jej żłobki! Niestety z powodu przeprowadzki musiałam z bólem serca zrezygnować z pracy i opuścić tak wspaniałe miejsce. Minęło już trochę czasu a ja nadal bardzo pozytywnie wspominam pracę w tej placówce. Kasia jest bardzo zaangażowaną osobą i wkłada całe serce w prowadzenie żłobków. Zawsze pomocna i służąca dobrą radą. Z całego serca polecam współpracę z Kasią!

Lidia
@Agnieszka

Ale przyjemnie czyta się tego typu opinie - teraz to już chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości, że Momi Klub to godny polecenia pracodawca. Jak wspomniałaś - pracowałaś już jakiś czas temu, ale może wiesz, czy osoby, które są jeszcze w trakcie studiów, mają tam szanse na zatrudnienie? Będę wdzięczna za pomoc.

Z Panią Kasią i jej placówką współpracowałam jakiś czas temu i mam nadzieję, że nasze drogi jeszcze się skrzyżują. :) Współpraca przebiegała bardzo pozytywnie, Pani Kasia dba o wszystkich - dzieci, rodziców i pracowników. Wpłata była zawsze na czas, nie było problemu z nawet nagłymi urlopami. Szefowa organizowała nam wszelkie materiały do zajęć, choćby były one totalnie szalone! :) Z Panią Kasią organizowałam również kilka festynów i zawsze była to czysta przyjemność. Co więcej, nigdy nie widziałam, żeby Pani Kasia była rozzłoszczona, a co dopiero, żeby podnosiła głos na pracowników czy dzieci. To osoba niesamowicie profesjonalna, co potwierdza za każdym razem w swoich kontaktach z rodzicami i pracownikami. To odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. :)

@Karolina

Wszystkim pracownikom kazała to pisać?

@Lena

Nie, Pani Leno, tylko tym ulubionym. :D A tak całkiem na serio, czym Pani Kasia tak Panią sfrustrowała, że po tylu latach (bo już od dłuższego czasu w Momi nie ma dwóch tur) wylewa Pani swoje żale na Go Work i to niemalże o 5 nad ranem? Życzę dużo zdrowia i spokoju wewnętrznego.

@Karolina

Wy wychowujecie dzieci i przeładowaniem robicie im krzywdę, jeśli tego nie widzisz to rozumiem kto zrobił krzywdę mojemu dziecku, trzeba być uczciwym a nie ukrywać, (tak szybko odpisałaś że ktoś mógłby pomyśleć że to sama właścicielka pisze)

@Lena

Pani Leno, na GoWork funkcjonuje opcja powiadomienia w przypadku odpowiedzi na komentarz. Domyślam się, że jest Pani tego świadoma, skoro sama mi Pani tak szybko odpisała. W kwestii przeładowania w żłobku nie zamierzam wchodzić z Panią w polemikę, tym bardziej, że nie miałam przyjemności poznać żadnej Pani Leny ani żadnemu dziecku nie wyrządzałam krzywdy. Z tego, co wiem, koleżanki również unikają krzywdzenia dzieci, pedagodzy już tak mają. Odkąd znam tę placówkę, Momi działa w granicach prawa, zgodnie z wytycznymi i z uwzględnieniem dobra dzieci oraz komfortu rodziców. Jeśli miała Pani inne odczucia, można było śmiało porozmawiać z Panią Kasią albo z którąkolwiek z cioć na temat wszelkich wątpliwości. Jak rozumiem, nie skorzystała Pani z tej opcji. Pozostaje mi się tylko domyślać, dlaczego. :) Wszystkiego dobrego!

Lena

Decyzja o poslaniu dziecka do przeładowanej placówki była błędem. Dwa razy więcej dzieci niż pozwalają przepisy, szwindel i numer na niby dwie tury, a kaska z pieniędzy miasta leci.

Ewelina

Pani wymagająca i niejednokrotnie krzycząca na Nas i dzieci, reaguje emocjonalnie i liczy, że się za nią wiele zrobi. Podziękowałam za współpracę. Odradzam. O dzieci nie dba tylko o swój portfel.

Raevirt
@Ewelina

Co to za głupoty?! Z Panią Kasią współpracuję już od wielu lat, bardzo intensywnie i nie przypominam sobie ani jednej sytuacji, kiedy Pani Kasia by krzyczała na kogokolwiek. Hipokryzją jest również pisać, że dba tylko o swój portfel, widząc, jak wiele poświęca, żeby ten interes się rozwijał. Obawiam się, że ta opinia nie jest ani trochę rzetelna, a jedynie ma Pani Kasi zaszkodzić i to jest oburzające.

Ciocia

Współpracuje z Panią Kasia już ponad 3 lata. Miła, sympatyczna, pomocna i wyrozumiała osoba. Dba o dzieci i swoich pracowników. Zawsze można na nią liczyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Katarzyna Kiwała Momi Klub - Kraków

• Jak się pracuje w Katarzyna Kiwała Momi Klub?

Zobacz opinie na temat firmy Katarzyna Kiwała Momi Klub tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Katarzyna Kiwała Momi Klub?

Katarzyna Kiwała Momi Klub
  • Kluczborska 54 lok. 1