Opinie o Coloplast w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Coloplast. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Coloplast o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coloplast w Warszawa

Żenuaaaa

Proces rekrutacji na poziomie -100. Totalna żenada. Pytania z kosmosu jakby nie wiadomo jaka to była firma. Niby brak rotacji, a rotacja jak na karuzeli w wesołym miasteczku. Brak zapoznania się z CV kandydata. Totalnie nie polecam.

obecny pracownik Nowy wpis

Pracuję w Coloplast 12 lat, jestem zadowolona i spełniona w pracy. Firma ma cudowne wartości z którymi się utożsamiam. Przeczytałam poprzednie komentarze i z czystym sumieniem mogę napisać, że to same kłamstwa. Rekrutacja owszem jest wymagająca, ale jest po to, by zatrudnić osoby które spełniają wymagania. Atmosfera jest bardziej rodzinna, niż korporacyjna, wiem, że mogę liczyć na każdego. Coloplast jest bardzo etyczny, więc komentarze o nieuczciwości są wyssane z palca. Polecam Coloplast jako pracodawcę, dba o pracowników, pewnie dlatego jest tu tak dużo ludzi ze stażem, 10, 15, a nawet ponad 20 lat :) I dodam, że kadra zarządzająca to wspaniali ludzie.

Żenuaaaa Nowy wpis

Arek Nowy wpis

@korpo czyli to typowe korpo tak? A może macie fajne dodatki do wypłat ?

Sensura Nowy wpis
@Arek

Dajcie sobie spokòj z tą firmą.Rotacja jak na karuzeli.Jesteś uzależniony od humoru pielęgniarek ktòrym musisz płacić ogromne sumy za wystawienie pacjenta.Hipokryzja na najwyższym poziomie.

Korpo

Pozornie wszystko ok. Kierownictwo firmy stara się stwarzać atmosferę profesjonalizmu i dbania o pracowników i klientów. Faktycznie liczy się biznes, a pracownicy to pioneczki... Nie polecam

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Coloplast? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Lidia

@Podwladny, myślę, że jeśli ktoś dostał awans to znaczy, że na niego zasłużył (może zyskał dodatkowe umiejętności po przebytych szkoleniach?). Mimo to Gowork to nie miejsce do opisywania pracowników czy przełożonych. Forum służy do tego, aby móc wyrażać opinie o pracy. Dzięki temu mogą z nich później skorzystać osoby poszukujące zatrudnienia. Dlatego zachęcam Cię do napisania opinii, która będzie zawierała konkretne informacje - warunki zatrudnienia, atmosfera pracy, możliwość rozwoju.

Bolo

Coloplast ma opinię dobrego pracodawcy więc dobrze się pracuje.

Podwladny

Pani od rekrutacji dostala awans totalny brak profesjonalizmu z kim się spotyka? Jaki ma układ? Czas się zwolnić ja i cały zespół. Totalne dno układy ukladziki.

Klara

Coś dobrego dzieje się w firmie? Od dawna nikt nie pisał to sądzę, że jest dobrze! Podpowiedzcie czy warto aplikować?

Lidia

Czy ktoś pracował jako Compliance Controller w firmie Coloplast? Podzieli się ktoś informacją na temat zarobków na takim stanowisku? Dla tych co chcą aplikować, będą zainteresowani taką wiadomością na temat zarobków.

szarpi

Cześć wszystkim. Szukam informacji na temat zarobków na jakie można liczyć w tej firmie. Słyszałem co nieco , że jest całkiem nieźle ale szukam potwierdzenia. Co do ofert to ostatnio @macek supporterów gdzieś szukali

agrafka

Poziom rekrutacji żenujący, poniżej krytyki. Totalny brak szacunku dla kandydata. 'Małomiasteczkowe' zachowanie osób przeprowadzających rekrutacje. Oferty z tej firmy można jedynie traktować jako 'zapchaj-dziure' na krótki czas jeśli nie ma się innej oferty oraz jeśli ktoś jest zdesperowany - coś jak 4 kredyty czy 7 dzieci... Proszę serio uważać i NIE-Polecam.

yenna

Dziwna rekrutacja, byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, po półtorej miesiąca cisza, ani informacji czy przyjęli czy nie, chociaż inne firmy informują aplikujących o wynikach. Sama rekrutacja przez Randstad to strata czasu, niczego się od nich nie można dowiedzieć. Krótko mówiąc praca dla tych którzy mogą czekać po 2 miesiące na wynik rekrutacji.

ah

a Ja ze spokojnym sumieniem mogę polecić pracę w Coloplast Business Centre. Na stanowiskach Juniorskich dużo się nie zarabia, ale kto na początku zarabia krocie w korporacjach? Praca przyjemna, acz czasem monotonna, kadra menedżerska jest profejsonalna i po prostu ludzka. Nie ma problemów z urlopami. Mają też bardzo bogaty socjal - darmowa opieka medyczna i multisport. Ogólnie polecam :)

magnolia

były pracownik - 2012-02-16 15:39:00 teraz już wiem że na forum złe opinie często nie są prawdziwe, to jest tylko (usunięte przez administratora) enie głupot ludziom którym się nie udało,pracowałam tam i było ok polecam rekrutacja 3 poziomowa ale można przejść bo wartoA czy możesz powiedzieć coś więcej na temat drugiego etapu ? zostałam zaproszona na takowy , chcę wypaść jak najlepiej ale nie wiem czego się spodziewać, będę wdzięczna.

By�am na rozmowie . Poziom rekrutacji - 2 . Żenada. Brak informacji od rekrutera co dalje.

Sensura

Banda [usunięte przez moderatora] kultywujących najgorsze wzorce zarządzania.Skład przedstawicieli i kadry zmieniany wielokrotnie.Jeśli masz olej w głowie nie masz tam czego szukać.Klienci zrażeni do firmy nieuczciwym postępowaniem.Chcą o tobie wiedzieć wszystko aby później to wykorzystywać.Omijać ich szerokim łukiem!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Coloplast - Warszawa

• Jak się pracuje w Coloplast?

Zobacz opinie na temat firmy Coloplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coloplast?

Coloplast