Opinie o Prestige Design Anna Duda w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Prestige Design Anna Duda. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Prestige Design Anna Duda o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prestige Design Anna Duda w Katowice

Emil Nowy wpis

Firma normalnie prowadzi swoją działalność? Czy jest jakiś powód, że taka cisza panuje na forum?

gośc Nowy wpis

Omijajcie szerokim łukiem tego oszusta chyba że macie za dużo pieniędzy na zapłacić całą kwotę, potem cierpliwość telefony i prośby skończenia pracy a następnie bałagan na podwórku minimum dwa lata czekając jak łaskawie szef podjedzie. Uwieźcie minie przyjedzie. Na moim etapie już po wyroku sądu i oczekiwanie na komornika.

Iga Nowy wpis

Hej, czy ktoś tez nie może się skontaktować z tym Panem?

(usunięte przez administratora) Czekam już kolejny miesiąc na Pana Sławomira P. Zaliczka wpłacona a Pan Sławomir przekłada z tygodnia na tydzień, już ponad rok. Sprawa u prawnika

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prestige Design Anna Duda, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Alicja

Czy przyjmują na praktykę ?

ktoś

Niestety, moja sytuacja jest podobna. Pan Sławomir robi u mnie kamienny dywan już półtora roku. Przy czym - przez 6 miesięcy od momentu otrzymana zaliczki (właściwie prawie całej kwoty) - nie pojawiał się wcale i nie reagował na żadne słowa perswazji. W końcu zaczął przyjeżdżać i pozorować pracę. Trwało to ładnych parę miesięcy. Przyjeżdżał jedynie po dziesiątkach telefonów, sms-ów, próśb, a nawet gróźb. Dywan jest do dzisiaj nieskończony. Zaczyna się kruszyć, nie mówiąc o tym, że na tarasie - z powodu źle zrobionej izolacji - przecieka na całej długości gzymsu. Do dzisiaj trwa zabawa w ciuciu-babkę. NIE POLECAM TEJ FIRMY W ŻADNYM RAZIE!!!!!! Szkoda zdrowia!

Tomasz

Tragedia!!! Firma robiła mi kamienny dywan na tarasie w październiku 2018 po kilku dniach okazało się ze jest źle zrobiona membrama na okapnikach i taras na całej długości gzymsu przecieka i na większości powierzchni odchodzi od wylewki kamienny dywan (wszystko strzela i jest pusty odgłos) Pan (usunięte przez administratora)zobowiązał się że w kwietniu zostanie wszystko naprawione. Jest już lipiec i poza zerwaniem trzy tygodnie temu części kamiennego dywanu i pozostawieniu go rozwalonego u mnie na placu nic się nie dzieje. Ciągłe przekładanie, nie odbieranie telefonów. Jak w końcu dzisiaj się zdenerwowałem i zadzwoniłem z innego numeru telefonu do dowiedziałem się że najpierw Pan Sławek musi zarobić na naprawę a po ostrzejszej wymianie zdań i zakomunikowaniu że idę z tym do prawnika usłyszałem że mogę sobie iść i rzucił słuchawką. Nie polecam!!!!

Kamil

Nie polecam tych "fachowców" wzięli zaliczkę 5500 zł nie wykonali zlecenia ciągle przesuwając termin na "następny tydzień". Przyjechali jednego dnia do nas i z całego materiału który mieli przywieźć były tylko profile okapowe na balkon (które do dzisiaj u mnie siedzą nie zamontowane i czekają na odbiór). W końcu gdy się już zdenerwowaliśmy po miesiącu "robienia nas w balona", Pan Sławomir P. się obraził i nie chce zwrócić zaliczki. Sprawa trafi niestety do sądu a wy ich omijajcie szerokim łukiem. Firma nie jest jego tylko założona na kogoś innego (mniemam że bez żadnego zabezpieczenia finansowego). Edit: Jako że z Panem Sławomirem nie możemy się ciągle dogadać i pieniędzy nadal niema a twierdzi że ten komentarz mu nie pomaga to jeżeli jest albo był ktoś w podobnej sytuacji również zachęcam do zostawienia komentarza bo z tego co mi dzisiaj powiedział w rozmowie telefonicznej ma podobny problem z innym klientem tyle że tamten nalicza mu odsetki.

OSZUKANA
@Kamil

Bardzo podobna sytuacja, tez zaczynam szukać informacji od innych osób, by ustalić co i jak...w jedności siła

Kamil
@Kamil

SPROSTOWANIE: Po dokładnie 4 miesiącach od terminu realizacji (10.09.18) odzyskałem zaliczkę. Pan Sławomir oddał ją dobrowolnie i w sumie to bardzo mnie zaskoczył tym ruchem. Jednak mimo wszystko jakiś niesmak pozostał.

prosze o kontakt mam podobna sytuacje trend2222@wp.pl

Witam serdecznie prosze o kontakt pod e mil trend2222@wp.pl

EWA

też mnie oszukał, czy macie może telefon do niego, ja mam ten 509618222 i jest już wyłączony. Boże co za OSZUST

Józek

Witam , mam podobny problem z P.Sławomirem , zlecenie wykonane rok temu, za które P.Sławomir otrzymał pełną kwotę zawartą w umowie.Prace zakończył o zmroku i rano zobaczyliśmy "efekt końcowy". Pełno niedoróbek i usterek. Po telefonie do P.Sławomira i deklaracji z jego strony o szybkim usunięciu tych usterek i dokończeniu pracy do dnia dzisiejszego jedyny kontakt z P. Sławomirem jest sms-owy , typu" w tym tygodniu będę u pana" i to trwa już rok . W sprawie pozwu zbiorowego proszę o kontakt.

Zostaw merytoryczną opinię o Prestige Design Anna Duda - Katowice

Prestige Design Anna Duda