Opinie o Raskom Rafał Rasiewicz w Popłacin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Raskom Rafał Rasiewicz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Raskom Rafał Rasiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raskom Rafał Rasiewicz w Popłacin

Vicki Nowy wpis

Szczerze nie polecam. Firma bardzo słaba. Szef ludźmi się raczej nie przejmuję. Dużo obiecuję. Ale tylko obiecuję. Zwalnia ludzi bez ostrzeżenia. Bo zwyczajnie mu się skończyła robota. A później narzeka że nie ma ludzi do pracy. Typowa mała rodzinna firma

TwójStaryToJestMojKokegaGEJ Nowy wpis
@Vicki

Komentarz "Typowego" pracownika który po wybraniu zaliczek znika na 3 tygodnie i wielce zdziwiony ze juz nie pracuje w firmie z której zwolnili go koledzy bo nie miał odwagi sam zadzwonić do szefa..

Michalina Nowy wpis

@rafix a były zwolnienia na święta ? Nie rozumiem

Rafix Nowy wpis

Jak teraz pozytywne opinie? jak torby szykowaliscie i wywalil was po świętach ????

Duży Piotrek

Po przeczytaniu pewnych negatywnych opini trochę się bałem podjąć pracy u Pana Rafała teraz jestem po pierwszej delegacji i mam bardzo pozytywną opinię o tej firmie wiadomo pracować trzeba to co było ustalone na rozmowie kwalifikacyjnej sprawdzilo się w 100%

Maciej
@Duży Piotrek

Co konkretnie jest wymagane od pracowników w Raskom, jakie są ich obowiązki? Czy możesz też powiedzieć coś na temat pensji w firmie? Ciekawią mnie te kwestie, liczę na Twoją odpowiedź.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Raskom Rafał Rasiewicz.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
zadowolony pracownik

Mając dobrą pracę sprawiająca satysfakcję i do tego dobrego pracodawcę trudno narzekać.

Zibi

Witam w firmie pracuje już dobre kilka lat. Zaczynałem od pracy stacjonarne ale delegacje dla mnie osobiście są lepszym wyjściem (dojazdy do pracy) no i lepiej można zarobić. Przyjmując się do pracy otrzymałem informację co będę musiał robić za ile i ile godzin. Nadgodziny są ale też są odpowiednio wynagradzane . Moje zdanie jest takie jeśli chcesz leżeć i pachnieć to niestety nie w tej firmie . Tu zarobisz ale nic za darmo. Jak napisał kolega wcześniej "podpieraczy szpadli" nikt nie chce w pracy a to oni zawsze mają najwięcej do powiedzenia. Alkohol w pracy jest zabroniony i każdy tego przestrzega bo poprostu wyleci. Po pracy każdy może robić co chce ale w pracy są zasady których trzeba przestrzegać. Co do zjazdu na weekend widocznie koledzy nie pracowali długo bo zjazdy są co półtora lub dwa tygodnie. Może chcieliby pracować w weekend a odpoczywać w tygodniu.

Janek

Pracuje w firmie Raskom Dlugi czas, na wyplate nie narzekam, jest na czas, nawet wczesniej i to w calosci... Polecam firme.. Wiadomo kto pisze negatywy "nieroby (usunięte przez administratora)c takich pracownikow zeby za nich robic.. Ekipy mamy zgrane ze kazdy pracuje, kazdy sobie pomoze.., co do pijanstwa.. Wiadomo ze to najlepszy powod zeby firme osądzić, ale tak nie jest, przyjdzcie normalni ludzie ktorzy chcecie pracowac (a nie opierd*alac sie) i kazdy bedzie zadowolony..proste

Grrr

Pracuje w tej firmie już jakiś czas i mogę z czystym sumieniem powiedzieć że jest (usunięte przez administratora)A pracowałem już w wielu. Ludzie wporzadku, wszystko wytłumacza i wszystkiego nauczą. Super zorganizowanie. Jeśli chodzi o szefa to w życiu takiego nie miałem, wypłaty na czas, i jak trzeba to pomoże.

Dariusz

Pracuje od roku i jestem bardzo zadowolony. Płaca zawsze przed czasem, bardzo uczciwa firma warta polecenia.

Mistrzunio haha

Nie wiem kąd te opinie, pracuje w tej firmie i kasę mam na czas ???? A z tego co wiem to godziny pracy ustala każda brygada osobno bo są różne funkcje i etapy do których jesteśmy przydzieleni. Pozdr opieraczy o szpadel haha

Hg

Piszą to tylko Ci co nie nadają się wql do takich prac byście chcieli robić po 8 godzin i siedzieć na kwaterze bo nie macie siły a caly dzień opieraliscie się o szpadel i To was boli że jesteście nieroby nic więcej jak dla mnie jest tu (usunięte przez administratora) pracujesz zarabiasz nikt Cię nie usadzi a co do alkoholu kazdypo pracy chce się napić jakiegoś zimnego piwa a że wy nie mogliście bo w (usunięte przez administratora) wszywka to pozdro co do Szefa tej firmy nic do zarzucenia co trzeba jest wypłaty na czas gdy jakis problem zawsze pomoże to tyle elo

AD

Od 3 lat z firmy nikt nie odszedł sam. Został zwolniony za picie lub ćpanie. Tacy są pracownicy. Rotacja duża bo NYGUSÓW mnóstwo. Na 15 osób może jeden nadaje się do roboty. Wypłaty zawsze do 10 regularnie od dwóch lat. Takie wpisy piszą tylko miernoty. 22 pracowników nie narzeka bo są uczciwi, a właściciel może robić co mu się tylko podoba ze swoim czasem.

Rafix

Facet jest śmieszny.. delegację i zjazdy kiedy to jemu się chce a jak nie to siedzi się kilka tygodni. Pijanstwo w pracy auta niesprawne wypłaty na raty co jest najsmiejszejsze bo chwali się ile to nie zarabia. Nie polecam najgorszemu wrogowi pracy w tej firmie

Ulka

Zawsze można zmienić pracę po co tak narzekać. Dobrze pracujesz to i firma potrafi to docenić.

monter

Potwierdzam tylko co pisali koledzy wcześniej. Kodeks pracy u pana Rafała nie istnieje praca po 16 godzin i więcej jest normom Oczywiście w delegacji. Dużo kłamstw się na słuchałem o zarobkach i jak to co drugi weekend do domu na 4 dni się zjazd Pan Rafał daj zadanie i wraca do domu ludzie zostają. Na weekend Zjazdy do domu dla pracowników są sporadyczne Nikt normalny tam nie zostanie zbyt długo. Tylko alkoholik którego nigdzie już nie chcą. Tacy tam są na stałe bo gdzie pójdą. Z kasą też są problemy. Nie polecam Chyba że lubisz się w pracy napić nie zależy ci na życiu prywatnym i na terminowych wypłatach i nie przeszkadza ci że jesteś traktowany w pracy jak pies. Na koniec jeszcze jedna ważna rzecz ogromna rotacja pracowników jak na tak małą firmę. samo to mówi samo za siebie.

Muminek

Włóczykij a żeś (usunięte przez administratora) nie słuchajcie tego tępego ch*ja i nie pisz głupot, jak ci sie nie podoba to wyp....

Kicix

Wyplaty na raty czas pracy niezgodny z kodeksem a co najgorsze wiekszosc pracownikow to osoby ktore piją alkohol jak wode i to podczas pracy. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Raskom Rafał Rasiewicz - Popłacin

• Jak się pracuje w Raskom Rafał Rasiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Raskom Rafał Rasiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raskom Rafał Rasiewicz?

Raskom Rafał Rasiewicz