Opinie o Instytut Efektywnej Nauki w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Instytut Efektywnej Nauki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Instytut Efektywnej Nauki o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Efektywnej Nauki w Lublin

Maja

@rozsądny rzeczywiście, najbardziej zależy nam na opiniach pracowników firmy. A Ty pracujesz w Instytucie Efektywnej Nauki? Co możesz powiedzieć o swojej pracy oraz o tym jakim firma jest pracodawcą?

rozsądny
@Maja

Nie pracowałem tam.

Moniczka

Polecam. Bardzo dobra organizacja pracy, pieniądze na czas, materiały, umowa wszystko dopięte na ostatni guzik.

rozsądny

TO FORUM O PRACODAWCACH A NIE O USŁUDZE, CO ZA BAŁAGAN!!!!!

Maja

A na jakie benefity mogą liczyć pracownicy Instytutu Efektywnej Nauki?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Instytut Efektywnej Nauki spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Bobo

Trzeba upominać się i kasę u pracodawcy niewyplacalni jak to mówią firma krzak ... nie chciałabym juz tak pracować i dalej prosić o własną kasę.

Mazi

Bardzo fajne zajęcia. Są rezultaty. Z czystym sumieniem mogę polecić. Korzystamy z zajęć w Warszawie.

korzystająca

Oddali. Nie było z tym problemu. Ja zrezygnowałam po 6 miesiącach i było wszystko ok.

Meggi

To jest wielka sciema i naciaganie na kase,od pol roku szarpie sie z nimi o zwrot tych 5%,napisalam pismo o zaniedbaniach w odpowiedzi dostalam jakis papierek nie wiadomo do kogo napisany ,bez daty,jakby dziecko z pierwsze klasy pisalo.Pan wlasciciel odpowiedzial ze to on napisal pismo i ze jest po studiach(nawet widac,chyba melanzu).Zajecia odbywajace sie w domu byly ok,ale zajecia grupowe to juz porazka,ciągle zmieniane miejsce zajec,nauczyciele,brak informacji o odwolanych zajeciach,grupy mialy byc max 10 osob a byly 30,w salce gdzie dzieci siedzialy jedne na drugich.Dlatego rozumiem juz czemu ta druga część to tylko 5% kosztow.Lepiej bylo te pieniadze zainwestowac w korki niz w ta pseudoszkole.LUDZIE NIE DAJCIE SIE NACIĄGNĄĆ.Szkola juz poinformowana zeby nie wpuszczali tych naciagaczy.

Zadowolony Tata

Polecam. Profesjonalnie i skutecznie. Właśnie skończyliśmy dwuletnie zajęcia i efekty są naprawdę niesamowite. Polecam zajęcia w Warszawie.

poji

Ja to się zastnawiam czy jest szansa na jakieś premie do zarobków, wiadomo coś o tym? Dzięki za odpowiedź

korzystająca

Potwierdzam. Można zrezygnować w każdym momencie bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Meggi
@korzystająca

To prosze powiedziec czy oddali Pani pieniadze,bo nie sadze.

zainteresowana

byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i zostałam zatrudniona na stanowisko Telemarketera i jestem pozytywnie zaskoczona. Praca zupełnie inna niż w dotychczasowych call center, pracuje się z domu, nie ma nacisku na sprzedaż ani nawet na umawianie spotkań, bardzo pozytywne zaskoczenie. czas pracy elastyczny, wynagrodzenie nawet dwukrotnie wyższe niż miałam do tej pory. Polecam.

elwira

Owszem można odstąpić od umowy w każdej chwili w przypadku rażącego naruszenia postanowień umowy przez którąś ze stron (a jest nim "chyba"nieobecność nauczyciela na 3 kolejnych zajęciach), ale płacić trzeba nadal, bo jak mówi umowa 95% kosztów, które pokrywamy to za te zajęcia w domu.Reszta to za zajęcia grupowe. Czyli praktycznie te nasze miesięczne opłaty wnoszone już po zakończeniu zajęć domowych są nadal za lekcje w domu. Tak w ogóle spotkania nie warte swojej ceny.Ta paniusia, która naciąga i mówi jak to będzie wspaniale, dziecko będzie się lepiej uczyć, od umowy można w każdej chwili odstąpić... - delikatnie mówiąc kłamstwo.Tylko dlaczego nie chcieli żeby bez zaciągania kredytu po prostu płacić ustaloną cenę! No bo wtedy by tracili! Nie ma nauczyciela na zajęciach, nie płacę i tyle, a teraz muszę się szarpać z poradnią i bankiem.

Urażona mama!
@elwira

Nie polecam, na początku zajęcia fajne (bo w domu), potem jedna wielka ściema. Brak zajęć, problemy z salą, błędne informacje o miejscu zajęć, a ostatnie pół roku w ogóle brak zajęć. A płacić trzeba bo umowa podpisana.

Karol

Jestem bardzo zadowolony. Zajęcia trwały w sumie 3 miesiące w domu, rezultaty są imponujące. Zajęcia sa na zasadzie korzystasz-płacisz.

aga

TO ŚCIEMA. Pani na pierwszych zajęciach mówiła że w każdej chwili można odstąpić od tej nauki jak ktoś będzie nie zadowolony (usunięte przez administratora) prawda jak podpisałaś to teraz płać dwa lata za nic. Pierwsza lekcja nie ma nic wspólnego z następnymi, powtarzam TO ŚCIEMA

Gosia

Córka chodzi od zeszłego roku. Znaczy... hmm nie wiem czy chodzi bo od lutego nie ma żadnej informacji o zajęciach. Rozumiem, że firma prywatna, ale cholipka płace za to powinni trochę bardziej dbać o klientów.

jola

Bardzo proszę pracowników IEN, aby przestali wypisywać sobie opinie na tym forum. To jest portal do wystawiania opinii o warunkach pracy, a nie o chwaleniu usług firmy. Są inne strony przeznaczone do tego celu. Proszę tu nie spamować.

jol

Zgadam się z Tobą. Przestańmy narzekać i dajmy dzieciom szansę, inwestycja w dziecko zawsze się opłaca. Szkoda, że tak mało rodziców się tutaj wypowiada. Moja córka też super sobie radzi, a już nie wiedziałam jak mam jej pomóc. Koszt to tylko ok. 5 zł dziennie, nie przesadzajmy. Myślę, że każdy z nas chciałby, żeby w przyszłości dzieci miały dobrą pracę i nie zarabiały najniższej krajowej i ledwo wiązały koniec z końcem . Każde dziecko jest mądre, tylko w większości nie dajemy im możliwości aby w nich tą mądrość i inteligencję rozwinąć lub z nich wydobyć, a dzięki tej współpracy na pewno nie będzie gorzej tylko lepiej i możemy w ten sposób zapewnić im dobry start życiowy. Ponadto podajcie mi firmę, która ćwiczy tyle umiejętności za taką cenę. Przecież oni uczą jak się uczyć! Nie są to korepetycje z jednego przedmiotu! Nie chce mi się już pisać, bo nie lubię przebywać w atmosferze gdzie my Polacy wszystko widzimy w czarnych kolorach. gzie w ogóle nie ma w nas optymizmu. Pamiętajcie rodzice, że niestety szkoła naszym dzieciom nie pomoże, musimy to zrobić sami, nie zmarnujcie takiej sznsy, która już się nie powtórzy. Polecam!!!!!

kollet
@jol

Czy Pani bierze pieniądze za reklamę!. Dwie moje córki chodzą na te zajęcia. To co Pani rekrutująca mówi odbiega od rzeczywistości. Grupy są nieregularne, materiał nie zróżnicowany ten sam dla 9 latków co i dla 16 latków. Jak dziecko ma problemy z jakimś przedmiotem to niech się nie spodziewa pomocy. Takie nauczanie może sam odbyć oglądając You Tube. Wrześniowe zajęcia się nie odbyły , październikowe również. A kredyt trzeba spłacać bo bank upomni się o odsetki. W Siedlcach nie zapłacili szkole za wynajem sali i nie ma zajęć. Telefonów nie odbierają. A jeszcze brok do spłacenia . Co Pani na to!!

maryn

Polecam dla wszystkich rodziców, żeby skorzystali z takiej super możliwości. Powiedzcie sami czy ktoś w szkole uczy dzieci jak się uczyć? Wiadomo zawsze będą osoby, które widzą we wszystkim problem zamiast szansę, a jeszcze najlepiej jakby wszystko było za darmo. Moje dziecko chodziło na takie zajęcia i teraz w starszych klasach nie mam z nim problemu, nie muszę wydawać pieniędzy na korepetycje, a syn jest samodzielny, dobrze się uczy bo wie jak ma się uczyć. Nie ślęczy nad lekcjami, tylko nauka mu sprawia przyjemność. Tutaj wszystko jest podane na tacy. Ale cóż dziwię się rodzicom, którzy wydają pieniądze na różne koła zainteresowań, a na taką najważniejszą rzecz jaką są techniki pamięciowe, szybkie czytanie ze zrozumieniem, logiczne myślenie, gdzie jeszcze osoby kompetentne to przekażą szkoda pieniędzy. Najlepiej jest narzekać. Moim zdaniem i wielu moich znajomych lepszej szansy dla swoich dzieci nie znajdziecie.

gosia

odezwali się. mam uczniów. trochę to trwało 1,5 miesiąca, ale uczniowie są.pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Efektywnej Nauki - Lublin

• Jak się pracuje w Instytut Efektywnej Nauki?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Efektywnej Nauki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Efektywnej Nauki?

Instytut Efektywnej Nauki
2.1/5 Na podstawie 236 ocen.
  • ul. Tadeusza Jacyny-Onyszkiewicza 17
    20-783 Lublin