Opinie o Instytut Efektywnej Nauki w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Instytut Efektywnej Nauki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Instytut Efektywnej Nauki o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Efektywnej Nauki w Lublin

Pola Nowy wpis

Szukam pracy z elastycznymi godzinami. Czy tu jako Trener Edukacyjny pracodawca daje szansę na pracę taką jeszcze? Zdziwiłam się, że są tu nadal ogłoszenia z 2012… jakby coś aktualnego jednak mieli a nie takie stare to proszę o informację na ile można samemu o grafiku decydować.

Koko Nowy wpis

Praca dla desperatów. Po pierwsze zapis w umowie jest taki że wypłatę dostaniesz po 3 miesiącach pracy i napisaniu opinii o oceny uczniach. Po drugie: rodzice dzieci myślą że płacą za dwa razy więcej lekcji indywidualnych niż rzeczywiście się odbywa. Nie wiedzą że reszta zajęć jest grupowa. Trener ma zakaz mówienia rodzicom jaka jest prawda. Reasumując jeśli trener powie rodzicom prawdę to nie dostanie wypłaty bo rodzice zdążą zrezygnować z usług poradni.

Alicja Nowy wpis

cześć czy aktualnie również jest szansa na stabilne zlecenia? lata temu ktoś miał taki problem, że po umówieniu się na wszystko kontakt podobno się urwał... miał ktoś tak jeszcze? czy od roku cokolwiek w warunkach współpracy mogło ulec zmianie? jest ktoś na bieżąco i napisze?

K24

Zlozono mi ofertę pracy i chciałabym zapytać jak wygląda kwestia wakacji i zatrudnienia. Dzieci nie mają zajęć dydaktycznych, więc w tym czasie nie ma zajęć indywidualnych? Co w takim razie z osobą zatrudniona w tym czasie?

Pati Nowy wpis
@K24

w zeszłym roku w wakacje nie było zajęc- przynajmniej moi uczniowie nie mieli.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Instytut Efektywnej Nauki spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Instytut Efektywnej Nauki? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pablo

o telefon nie pytałem, ja mam własny i wole pracować na prywatnym

Bardzo dobre miejsce pracy. Fajne podejście do powierzonych zadań, materiały do pracy zawsze na czas. Dość wysokie wymagania odnośnie prowadzenia warsztatów, ale wszystko dobrze wytłumaczone. Co do wypłat- tak jak było uzgodnione przy podpisywaniu umowy miało odzwierciedlenie w życiu. Dobry kontakt z kordynatorem niezależnie od pory dnia. Pracowałbym dalej gdybym się nie przeprowadzał

NIkola

Pracuję jako Trener w Warszawie. Warunki bardzo dobre, wypłata na czas, elastyczny czas pracy oraz widać że Prezesowi zależy na dzieciakach które uczymy. Polecam

Sabina
@NIkola

Bardzo proszę o kontakt sabina.paklerska@o2.pl

Bogdan
@Sabina

W jakiej sprawie chcesz się skontaktować? Może napisz o tym na forum. Być może ktoś z nas będzie mógł pomóc bądź odnieść się do tego, co napiszesz.

Kubuś

Ja dostałem wszystkie pieniądze. Bobo, może nie raportowałeś?

Sabina
@Kubuś

Bardzo proszę o kontakt sabina.paklerska@o2.pl

Niedoszły trener

Kolejna na rynku firma krzak. Poszukiwałam pracy, Pani która do mnie zadzwoniła zdawała się bardzo kompetentna i skutecznie zachęciła mnie do współpracy, więc inne propozycje odrzuciłam. W efekcie ani zleceń, ani pracy, ani widu, ani słychu. Zerowy kontakt z kimkolwiek. Nie polecam.

Katarzyna
@Niedoszły trener

Podpisałaś z nimi jakąś umowę czy w ogóle nie doszło do zawarcia stosunku pracy? Napiszesz też, czy podczas tej rozmowy telefonicznej uzyskałaś jakieś informacje, co do warunków zatrudniania? Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi również od innych osób związanych z Instytutem Efektywnej Nauki!

Niedoszły trener
@Katarzyna

Nie, na szczęście nic nie podpisywałam. Podczas rozmowy dowiedziałam się o szkoleniu, stawce, charakterze umowy. Rekruterka do mnie oddzwoniła, mówiąc że też już nie pracuje i podała mi numer do szefa, dałam sobie spokój bo rekrutacja była w maju, nie mogę płacić rachunków obietnicami.

Bogdan
@Niedoszły trener

Skoro w trakcie rozmowy telefonicznej udało Ci się dowiedzieć o stawce wynagrodzenia, którą oferuje ta firma, to mogłabyś napisać, jak miała ona wyglądać? Chciałbym zweryfikować, czy była ona na tyle atrakcyjna, aby móc zaryzykować dołączenie do grona pracowników tej firmy.

Trenerka

Ja otrzymałam wszystko na czas-po zakończeniu zajęć z uczniem. Prowadziłam zajęcia w Warszawie.

@Trenerka

Trenerko przez jaki czas prowadzilas te zajęcia? Czy mogę prosić Cię o podanie wskazówek Kandydatom chcącym podjąć się współpracy z Instytutem Efektywnej Nauki? Sądzę, że pogłębienie Twoich doświadczeń to cenne wskazówki dla innych.

Trenerka

Zazwyczaj nie wypowiadam się o swoich byłych pracodawcach, ale ten doprowadził mnie do naprawdę ogromnej frustracji i postanowiłam, że opinię powinnam wystawić Panu Dyrektorowi Poradni. Jeżeli chodzi o całą organizację Poradni to nie jest najgorsza, bo tak naprawdę to MY - Trenerzy - odwalamy prawie całą robotę jeśli chodzi o prowadzenie warsztatów i zajęć z dziećmi, dlatego też materiały od Poradni są na czas, zawsze można zadzwonić i dowiedzieć się rzeczy dotyczących tych zajęć, które mamy prowadzić i szkolenie też jest bezpłatne, które oferuje Poradnia. Gorzej jest w sytuacji, gdy chodzi o wynagrodzenie, które nam się należy. Za warsztaty, które prowadziłam w kwietniu, maju i czerwcu wynagrodzenie dostałam dopiero w październiku. Gdybym się o nie nie upominała, najprawdopodobniej bym go wcale nie dostała. Na samym początku nikt wcale nie wiedział o co chodzi, ani Pani w sekretariacie ani Pan Dyrektor. Później się okazało, że pośrednik, który zlecał mi te warsztaty nie przesłał wcale moich godzin, co znaczyło, że wcale nie prowadziłam tych warsztatów. Następnie problem był z umową.... Najpierw musiałam kilka razy dzwonić żeby ktoś mógł mi wysłać umowę, bo za każdym razem było to zlecane komuś innemu, później wypełnianie ciągle tych samych kwestionariuszy, w których miał być adres do wysłania mi tejże umowy. W końcu okazało się, że umowę mogą przesłać mi mailowo, po czym od razu odesłałam ją podpisaną. Wtedy znowu nie mogłam doczekać się przelewu, bo a to Pan Dyrektor był chory albo nie mogłam się dodzwonić albo Pan Dyrektor nie odpisywał na SMS-y. Wszystkie rozmowy prowadziłam z Panem Dyrektorem, bo Pani w sekretariacie stwierdziła, że stricte warsztatami w szkołach zajmuje się tylko Pan Dyrektor. Koniec końców wypłatę dostałam po kilkudziesięciu telefonach i wiadomościach. Ogólnie praca przyjemna z dzieciakami, ale jeżeli chodzi o pracodawcę to nie polecam. Jeżeli komuś zależy na szybkiej wypłacie to na pewno nie z tą Poradnią.

Michał Mularski
@Trenerka

Szanowna Pani nie odesłała Pani umowy także nie mogliśmy Pani zrobić wypłaty. Mieliśmy w przeszłości trudności z osobami, które mieszkają w Warszawie na stancji i chcą dostać wynagrodzenie bez kwestionariusza osobowego i podpisanej umowy - trudno potem było nam tym osobom wystawić PIT - także księgowość która wystawia rachunki nie wystawi nam ich bez podpisanej umowy - którą trzeba odesłać. Pani jak sama stwierdziła w rozmowie ze mną mieszkała na stancji gdzie do skrzynki dostęp miało kilka osób - dlatego już ostatecznie musieliśmy wysłać Pani umowę na maila (gdyż podobno fizycznie do Pani nie docierała). Pani sama ją wydrukowała i odesłała - i gdy ją otrzymaliśmy dostała Pani przelew. Gdyby odesłała Pani kwestionariusz i umowę oraz wykaz godzin warsztatów z pewnością dostała by Pani wynagrodzenie zgodnie z zapisami umowy. Proponuje więc spojrzeć na sprawę obiektywnie ale także ze swojej strony. Nie rozumiem też początku Pani wpisu w którym pisze Pani że opinie powinna wystawić mnie osobiście. Wydawało mnie się, że jak ja osobiście zająłem się Pani sprawą to natychmiast została ona rozwiązana.

piotr409

chodzę tam i jest fajnie Moje sugestie dla Instytut Efektywnej Nauki: jej Lubię atmosferę w Instytut Efektywnej Nauki za: chciałbym żeby było częściej

Maja

@Trener95 czyli ogólnie na plus jest dla Ciebie praca trenera w Instytucie Efektywnej Nauki? Czyli gdyby ktoś potrzebował gotówki to można dostać zaliczkę? Piszesz, że dostajesz małą stawkę. Czy jest to wymienione przez @Monika 36 zł? Nie ma podwyżek?

Trener95

Pracuję od zeszłego roku. Uczniów mam tyle ile chce, nie muszę brać kogoś dodatkowo, nikt mnie nie zmusi. Kasa zwykle wypłacana po zakończeniu dzieła, czyli po 3 miesiącach, ale można się dogadać inaczej. Z wypłacaniem jest różnie - czasem od razu, czasem czekam. Wtedy piszę maila bezpośrednio do Dyrektora i idzie w zasadzie od razu. Dostajemy materiały i robimy co uważamy z nich i co dziecko potrzebuje. Mam wprowadzić 4 techniki, moja głowa jak to zrobię. Osobiście uważam, że te 3 miesiące indywidualnej pracy to za mało czasu dla większości uczniów. Z uczniami różnie - wiadomo, jedni wchodzą w to szybko, z innymi trzeba walczyć. Jedynym minusem jest to, że jednak trochę mało kasy dostaje. No i materiały nie zawsze mi zdążą przyjść na zajęcia do ucznia, ale to wina poczty lub kuriera.

pracująca

Ja tam pracuję. Wygląda to tak: uczniowie są zapisywani przez firmę i ja jako Trener mam tylko prowadzić z nimi zajęcia. Treść zajęć jest opracowana przez Poradnię i pracuje się na ich materiałach. Pieniądze na czas. Jak na razie żadnych negatywnych uwag nie mam.

ciekawa

Ponawiam pytanie do osób, które obecnie pracują dla Instytutu Efektywnej Nauki. Czy mogą się podzielić opiniami o współpracy?

Hey mam pytanie jakie są realne stawki za godzinę trenera. Słyszałam że w konkurencji płacą 50zł a tu 36 za 1,5 h zajęcia. Dostałam propozycje pracy tu i rozważam czy to się opłaca, jeśli to prawda.

Maja

@Izolda każdy ma prawo wypowiedzi. Nic nie poradzimy na takie osoby, które piszą dla samego pisania a nie ma to się do prawdy. Ale zawsze warto zadawać różne pytania i istnieje szansa, że jakiś pracownik da nam odpowiedź merytoryczną, prawdziwą i rzetelną na temat tego co się dzieje w Instytucie Efektywnej Nauki.

Izolda

No własnie, tyle warte to forum i użytkownicy "@rozsądny". Nie pracował a ma najwięcej do powiedzenia. Jak większość ludzi chyba tutaj

Maja

@rozsądny skoro wchodzisz na wątek Instytutu Efektywnej Nauki rozumiem, że chciałbyś podjąć z nimi współpracę? Czy już starałeś się kontaktować z pracodawcą? Możesz coś o rekrutacji powiedzieć innym zainteresowanym?

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Efektywnej Nauki - Lublin

• Jak się pracuje w Instytut Efektywnej Nauki?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Efektywnej Nauki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Efektywnej Nauki?

Instytut Efektywnej Nauki
2.1/5 Na podstawie 236 ocen.
  • ul. Tadeusza Jacyny-Onyszkiewicza 17
    20-783 Lublin