Opinie o Tempo-Team Eu-Flex Poland w Holandia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tempo-Team Eu-Flex Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tempo-Team Eu-Flex Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tempo-Team Eu-Flex Poland w Holandia

Dominik

Mam auto i szukam osoby/osób do wspólnego wyjazdu. Mój email: dominikdominikusd@gmail.com

Teresa

EU-Flex Services jest częścią firmy Tempo-Team, która specjalizuje się w zatrudnianiu zagranicznych pracowników tymczasowych. Spółka dokłada wszelkich starań by znaleźć dla pracowników odpowiednie zakwaterowanie i najlepsze ubezpieczenie zdrowotne. Więcej o pracy w Holandii zobaczycie na stronie firmy. Interesuje mnie, jak wygląda praca w biurze, i czy można liczyć na stabilne zatrudnienie?

Giant Worker Orderpicker

Pracując w GIANT w Lelystad przez Tempo-team, nie mogłem się doprosić o wysłanie mnie na wózki widłowe mimo że było to potrzebne do pracy(próbowali robić ze mnie debila odsyłając między biurem a moim teamleaderem z GIANT), w między czasie zrobiłem sobie sam. Następnie nie mogłem się doprosić o podniesienie stawki - trwało to jakieś 3 tygodnie, gdy na 2 tygodnie zmienili moją pozycję od razu pamiętali żeby się upomnieć o obniżenie stawki. Jeżeli się rozchorujesz to Panie z Tempo-Team chodzą i informują że jak jeszcze raz będziesz chory to zostaniesz zwolniony - czysty (usunięte przez administratora) Kierownictwo w Giant wykorzystuje ludzi strasząc ich (jak by to była jedyna praca w Holandii ;) ) Omijać z daleka to wariatkowo, bez kija nie podchodź, a tym bardziej bez maski...

Witam. Mam pytanie, czy to normalne, żeby wysyłać kaucję na zarezerwowanie mieszkania zanim zostaną podpisane jakiekolwiek dokumenty? W sumie nie mam gwarancji ,że pieniądze nie przepadną. Nie ma kontaktu telefonicznego, obawiam się, że mało tego że przepadną pieniądze to jeszcze zajadę do Berlina i okaże się, że nikt tam o mnie nie słyszał. Nigdy nie wyjeżdżałem z agencją pracy i stąd moje pytania. Zastanawia mnie również sposób wysyłania pieniędzy. W kryptowalucie? Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję.

@Piotr

Też jestem zainteresowany tym tematem zwłaszcza że Pan "rekruter" (jeśli taki wogóle istnieje ) nie odpowiada na maile a telefony jest nie aktywny. Dziwna jest ta oferta pracy. Wydaje mi się że Pan rekruter podszywa się pod pracownika agencji tempo team.

@Piotr

Witam. Mnie to samo zastanawia. Płatność kryptowalutą? Poza tym, że piszą o tym, że na miejscu podpiszą dokumenty ze mną nie dają żadnej gwarancji rzeczywistej pracy. Ryzykiem jest już rezygnacja z obecnej. Dziwne jest też to, że Pan w mailu bardzo wzbrania się przed kontaktem telefonicznym. Domyślam się, że pytasz o tą samą ofertę pracy w Schwedt? Napisałem dziś maila bezpośrednio do fabryki czy rzeczywiście współpracują z tą firmą jako pośrednikiem. Może uda się otrzymać odpowiedź szybko to dam znać co udało się ustalić.

@Paweł

Też sprawdzałem na stronie firmy Leipa czy prowadzą jakieś rekruacje na stanowiska produkcyjne i nie ma żadnych ofert. Sprawdzałem też na stronie tempo team i mail który był w ogłoszeniu (tempoteam@worker.com) różni się trochę od maili na stronie agencji tempo team (berlin@de.tempo-team.com). Muszę napisać do tej agencji i zapytać czy taki pan tam pracuje.

Artist
@Tomek

Ja również wysłałam zgłoszenie o podjęcie pracy w Schwedt, a mail zgadza się z tym który podajesz. Jeżeli byś się czegoś dowiedział, będę wdzięczna. Również jestem w sytuacji, gdzie musiała bym zrezygnować ze stałej pracy. Obawiam się, że pojadę do Berlina i zostanę z ręką w nocniku..

@Tomek

No ja mam nawet w planie tam zadzwonić jak coś i zapytać czy taki Pan tam pracuje. Też szukałem na różne sposoby, również po mailu i go nie znajduje a jego forma różni się od tych tempo team. Poza tym u nich na stronie również nie mogłem znaleźć tego ogłoszenia. Trochę mi to śmierdzi wszystko.....

@Paweł

No to życzę powodzenia, bo ode mnie nikt tel nie odebrał. Na maile odpisywali, ale jak pytałem o szczegóły pracy i zakwaterowania, gdy zapytałem już konkretnie DLACZEGO MAM WYSYŁAĆ PIENIĄDZE W KRYPTOWALUCIE I JAKĄ MAM GWARANCJĘ, już nikt nie odpisał. Dodatkowo troszkę się pomylili, bo moim OPIEKUNEM miał być pan Arkadiusz G, a nagle zrobił się pan Tomasz G i tego też nie umieli wytłumaczyć. Cisza z ich strony. Jak dla mnie ktoś próbował zarobić na nas i tylko mam nadzieję, że nie udało im się nikogo oszukać. Obecnie złożyłem CV bezpośrednio w LEIPA.

@Tomek

A u mnie jest jeszcze inny mail. tempo.anmeldung@gmail.com

@Piotr

W jakim języku wysłałeś im CV jak można wiedzieć bo pomyślałem żeby tak samo zrobić?

To grubo. Z ciekawości co Ci w Berlinie powiedzieli??

Diana
@Piotr

Dziwne ja takiego czegoś nie miałam ale to może być spowodowane brakiem domków w Holandii przez tą koronę wirus ale to nie jest normalne

Artist
@Paweł

Zadzwoniłam na numer telefonu, który był podany przy adresie siedziby, gdzie miałam stawić się by podpisać umowę. Gdy powiedziałam imię i nazwisko faceta, który podawał się za opiekuna projektu, kobieta, która odebrała powiedziała mi, że ten pan u nich nie pracuje, ogłoszenie było oszustwem i że sprawa trafiła na policję. Niczego więcej się nie dowiedziałam. Z tonu jej głosu wynikało, że telefonów w tej sprawie było więcej ....

Kama
@Piotr

Nie przelewaj nawet złotówki (usunięte przez administratora)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tempo-Team Eu-Flex Poland? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
ddd

Zrób zdjęcie pokoju przed wyjazdem , bo ci naliczą karę za sprzątanie !

Fcktempot

Najgorsza agencja jaka może być, k*rwy i (usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem bo nigdy nie wiadomo czy was nie okradą albo oszukają!

Tempo-team - dajcie spokój

witam, o Tempo-Team zero jolajnosci, bałagan w planach pracy, zakwaterowaniach, zero odpowiedzialności za godziny pracy dla pracowników, złe zaangażowanie i słaba znajomość w stosunku do swoich obowiązków zawodowych, a za tym idzie nie wywiązują się z tego co do nich należy wciskając kłamstwa pracownikom, olewając ich sprawy i wmawiając niesłuszności, sami robią bałagany różnego pokroju, a winą obarczają pracowników, zero wdzięczności czy PRZEPRASZAM za wyrozumiałość od pracowników dla nich, można więcej pisać.

Marcelo

Wyjazd do pracy na Post NL. Miejsce zamieszkania zaoferowane przez TT w koog am zaan. No cóż zacznę od załatwienia papierów przeze mnie i żonę multum od niekaralności po 20 stron umów itp. Wyjazd w nocy mieliśmy być na rano około godz 10 i co nie ma dla nas pokoju babki które wszystko załatwiały nawet nie odbierały telefonu. Gość który ma nam przydzielić pokój mówi krotko ja pracuję od 15 no i tak też się stało po nieprzespanej nocy w drodze trzeba czekać 5h w aucie bo nie ma kto przydzielić pokój no masakra. Dalej w poniedziałek mamy jechać na szkolenie mówie ok. Niedziela minęła jest poniedziałek no dobra mam jechać na robote ale nikt nie dzwoni co jak gdzie kompletnie nic. W mailu mamy tylko opis gdzie jechać do pracy w poniedziałek i jak już dojadę do kogo dzwonić więc ze szkolenia nici mówię. Jest godzina 18 w poniedziałek, dalej zero odezwu nic, spakowałem się i do domu a najlepsze jest to że TT po dwóch dniach się ogarnęło że nas nie ma na robocie taki tam mają rozpierdol.

Czy ktos moze jest na projekcie z krefeld dla dräger jako koordynator bezpieczenstwa? Moze sie wypowiedziec ?

Jakub

Witam Pracowałem w raz z dziewczyna w tempo team w Arvato. nie polecam nikomu tej agencji oraz zakładu. Zwykłe (usunięte przez administratora) i oszusty. Najpierw ściągaja więcej ludzi niż jest im potrzeba tylko po to aby każdy płacił 100e tygodniowo za łóżko niezależnie od tego czy jest wystarczajaco pracy dla tej osoby. Co dwa miesiące organizują "remont" który polega jedynie na tym że każdemu z pracowników potrącane jest od 50 do 250e na pokrycie "uszkodzeń" które tak na prawdę nigdy nie powstały, ale przecież ktoś musi pokryć koszty "reontu" a do tego agencja na stanowisku koordynatora umieściła zboczeńca ktory wchodził do dziewczyn do pokoi mimo informacji że są one w tym momencie nago. zamiast dać im chwilke na ubranie się w chodził w 2 s do pokoju aby rzeczywiście "sprawdzić" czy przypadkiem pracownik go nie okłamuje. Jednym słowem porażka i patologia. Każdemu dobrze radzę omijać to biuro i tą firme.

Degenerat89

Kłamcy oszuści i naciągacze takie jest moje zdanie

Ktoś
@Degenerat89

Możesz coś więcej powiedzieć ?

Seba 21

Witam pracowałem przez tempo team czy dostanę od nich jakiś papier no świadectwo pracy z góry dziękuję za odpowiedź

Witam. Dostałem ofertę pracy w Holandii na poczcie i zaoferowali mi stawkę 10.03e na godzinę + dodatki. zakwaterowanie wynosiło by mnie 99e tygodniowo i ubezpieczenie 23,41e tygodniowo. Ktoś mógłby mi powiedzieć czy opłaca się wyjechać ? kobieta z agencji mówiła mi, że średnio tygodniowo wychodzi od 290 do 370e

FAMOSSI
@Adam

3 lata temu było tyle samo a koszty zakwaterowania wynosiły wtedy nie 99 tylko 79

nick
@Adam

Pracowałam i szczerze nie polecam mega się zawiodłam przez pięć dni pracy na pierwsze zmiany zarobilam 230 euro natomiast na drugie od poniedziałku do piątku wyszło mi 310 euro z dodatkami. Także sam sobie odpowiedz czy jest warto.

@nick

Dziękuję za informację. Nie przyjąłem tej oferty

Pocztowiec
@Adam

To ściema. Ja pracowałem na post.NL koło utrechtu i średnia godzin wynosiła 4 godziny dziennie. Jak zarobisz na tej poczcie 250euro to będziesz Wielki. Ja tyle miałem bo mieliśmy gwarantowane 34 godziny przez pierwsze pół roku. Ale musiałeś być w pracy 6 dni. Po tym poczta nie przedłużyła gwarantowanych godzin i wychodziłeś maksymalnie 180 euro na czysto tygodniowo. Masakra!!!

Nie Pracuj w TT

Dla własnego dobra NIE wybierajcie TT wszystko co wypisała Eli to prawda ! Jestem w TT arvato prawie 2 Miesiące i zaraz stąd uciekam bo to jak traktują tutaj ludzką prace i czas to jest kpina , nie ma szans na normalny zarobek i na normalną lokalizację zamieszkania , to jest (usunięte przez administratora) !!!

Nie Pracuj w TT

Witam , nie będę się rozpisywał ile rzeczy w TT jest nie właściwe bo z tego powstało by opowiadanie musicie mi uwierzyć że co tu się dzieję to Katastrofa i jeśli nie chcecie nadziać się na minę to szukajcie innej agencji pracy Powodzenia BB.

Ggg
@Nie Pracuj w TT

Jakie alternatywy dla TT?

Samotny

Szukam pracy

Obecnie w holandii pracownik nie ma żadnych praw. Można dostać ofertę w ktorej są dobre warunki a prace utracic po tygodniu bo komuś bedziecie "przeszkadzać". TT łamie prawa pracowników ponieważ do biura TT dostali sie nasi "rodacy z Polski patologie"

Ewelona

Hej. Czy ktoś pracowal bądź pracuje w Medemblik Medistad(czy jakoś tak) i moglby podzielić się opinia na temat pracy w tej firmie?? Pozdrawiam

Igor

Czy w związku z panującą pandemią nie ma aktualnie kwarantanny?

lukasyno

Hej, Jak wygląda obecnie sytuacja w DPD Oirschot ? Jak z godzinami, z dojazdem oraz jakie warunki mieszkaniowe ? Rekruter wspominał oś o zakwaterowaniu w miejscowości Best lub Maaseik ?

Zostaw merytoryczną opinię o Tempo-Team Eu-Flex Poland - Holandia

• Jak się pracuje w Tempo-Team Eu-Flex Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Tempo-Team Eu-Flex Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tempo-Team Eu-Flex Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 5 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tempo-Team Eu-Flex Poland