Opinie o Tempo-Team Eu-Flex Poland w Holandia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tempo-Team Eu-Flex Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tempo-Team Eu-Flex Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tempo-Team Eu-Flex Poland w Holandia

Lidia

Napisałeś, że Tempo Team nie wypłaca pieniędzy. Zdarzyło Ci się nie dostać wypłaty? To pojedyncza sytuacja czy powtarza się?

Korek

Jak wyglada praca w giant ktoś kozę coś powiedzieć ?

@Korek

Praca jak praca z tym ze nie szanuja ludzi i zwalniaja z dnia na dzien zeby zatrudnic nowych i miec z tego kase. Ja nie polecam nie wiem jak inni

Nie polecam
@Korek

Tez nie polecam. Ludzie falszywi,zwalniaja polowe ludzi bo brakuje kasy a za nowych dostaja niezly hajs. Ludzie zarzadzajacy to orzewazbie cpuny. Jezeli zalezy,Ci naktórzy stalej pracy to szukaj dalej

@.

jednego dnia mnie zwolnili, pojechałem bla bla do domu a przewoźnik mi mówił że jakaś para chce się dostać dnia następnego na tą samą lokację. Idealnie jak opisałeś. Jedni odchodzą ale w ciągu 24h są nowi na to samo stanowisko. Wyrzucą Cię na bruk z własnym telewizorem i tyle

@Nie polecam

Dokładnie. Dla TT tylko hajs się liczy nie człowiek.

Tak, jak ktoś kiedyś napisał co innego polskie tempo team, a co innego holenderskie. Jeśli chcesz żyć normalnie w ludzkich warunkach, nie chcesz znosić braku kompetencji koordynatorów, igno.rancji, nieuzasadnionego stra.szenia, idź na prywatne mieszkanie, mieszkaj z normalnymi ludzmi, pracuj sobie uczciwie. Z polskimi koordynatorami w TT przeżyłam coś strasznego i jeszcze w żadnej agencji czegoś takiego nie przeżyłam. Polscy koordynatorzy uważają się za bezkarnych. Celowo udają, że nie ma nad nimi nikogo do kogo można złożyć skargę, a prawda jest inna. Oni też mają swoich szefów i każde karygodne zachowanie koordynatorów można zgłosić. I powiem więcej, jest reakcja, a nie zamiatanie pod dywan. Dlatego, jeśli ktoś zamierza mieszkać na agencyjnym mieszkaniu, odradzam tę agencję. Zresztą każdy, kto mieszkał na jakimkolwiek agencyjnym mieszkaniu wie o czym piszę i dlaczego ludzie odchodzą na prywatne. Natomiast jeśli mieszka się na prywatnym jest o niebo lepiej i można sensownie porozmawiać z ludźmi z agencji. Holenderskie tempo team/ randstad TAK. Polski tempo team/randstad z polskimi koordynatorami ABSOLUTNIE NIE.

Cada
@Monika

A jakiś nr do holenderskiej tej agencji?

Edd
@Monika

Hej, Ja własnie szukam przez holenderskie tempo team, może orientujesz sie jak tam z zakwaterowaniem albo możesz polecić prywatne kwatery, które będą tyle samo wynosić co ściąganie przez agencje ale w lepszych warunkach ?

@Edd

warunki mieszkaniowe są obrzydliwe, byłem z narzeczoną kilka miesięcy temu i żeby zamieszkać w swoim nowym mieszkaniu, najpierw będziesz musiała je sobie posprzątać z rzygów klejących się na podłogach oraz pajęczyn etc.

Kamil
@Monika

Nie ma reguły. Można trafić na lokalizację słabą jak również bardzo dobrą tak samo odnosi się to do społeczeństwa. TT ma więcej + niż - nie spróbujesz to nie dowiesz się a komentarzami nie ma co się sugerować...

@Kamil

TEMPO-TEAM ma teraz praktycznie tylko same "hotele" pracownicze, które są w opłakanym stanie. Jeden "hotel" dla OTTO zamknęła inspekcja sanitarna a TEMPO-TEAM to przejął i odmalował (jak twierdzili: odremontował). Według ciebie to jest ta dobra czy ta słaba lokalizacja? Jednej firmie to zamykają bo nie spełnia żadnych standardów a druga to bierze i wynajmuje dalej. Tam jak trochę popadało to (usunięte przez administratora) aż w kuchni wybijało. Wyobraź sobie jak to przyjemność gotować w takich warunkach. Smrodu z ubikacji nie szło usunąć żadną chemią. Dlatego my szybko się stamtąd ewakuowaliśmy. Ale masz rację niech każdy przekona się sam. Ja osobiście widzę coraz mniej + a coraz więcej - .

Jarek K

Hura! Jakże cieszą mnie negatywne komentarze o tej marnej pseudo agencji jaka jest Tempo Team. Im więcej takich tym mniej osób da się nabrać na to, ze pracując dla tej agencji da się godziwe zarobić - otóż NIE!! Tak jak juz zostało napisane, nic co Wam gwarantują nie jest odpowiednio spełniane, nie ma godzin a wypłaty są niższe niż w kraju. Cała organizacja tej agencji sięga dna i polega tylko na wykorzystywaniu i ograbieniu nieświadomych i ufnych osób, które mają nadzieję zarobić i odłożyć trochę pieniędzy. Komentarze nie biorą się z nikąd a jak ktoś ma wątpliwości radze poczytać artykuły na temat wykorzystywania przez agencje Polaków w NL. Reasumując i dodając moja opinie po tym jak około 2 miesiące temu wróciłem z Holandii: Tempo Team to banda zaklamanych, niekompetentnych wyzyskiwaczy i złodziei! Job coach, Planistki, i inne osoby od których zależą Twoje warunki pracy to gigantyczna porażka i moralny upadek. Okropnie nieludzki przypadek Job Coach z Tempo Team o trzyliterowym imieniu na U, ma w sobie dużo mniej ludzkich cech i odruchów niż niejeden zwierzak i jest na tyle obrzydliwa we wszystkim co robi ze daje najgorsze świadectwo ludzkiemu gatunków jakie do tej pory widziałem. Za to oszukiwanie ludzi życzę jej (celowo nie używam dużej litery) jej najbliższym oraz całej agencji Tempo Team która jest doskonale świadoma tego co robi - WSZYSTKIEGO CO NAJGORSZE w każdym możliwym znaczeniu!!! Jestem o to spokojny bo na szczęście karma wraca.

Hhr
@Jarek K

Z tego co pamiętam ta osoba o trzyliterowym imieniu i czteroliterowym nazwisku została zwolniona w 2017 roku.

Jarek K
@Hhr

Pracuje, miałem z nią doczynienia we wrześniu 2019. Wstrętna gadzina.

@Jarek K

TEMPO-TEAM teraz to (usunięte przez administratora) i metr mułu. Zostawiają sobie tylko ludzi, którzy się nie upominają o swoje.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tempo-Team Eu-Flex Poland? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Prostozmostu

Siemka ktoś wie coś na temat lokacji w Alemre przez tempo team praca w PostNL??

Lukashi
@Prostozmostu

Jeśli chodzi o hotel w Almere to jak najbardziej polecam.Nowe pokoje i wyposażenie

nie polecam
@Prostozmostu

pokoje typu studio dla 3 osób (wszystko masz w jednym - pokoj, sypialnie, łazienkę. W tum masz jeden stół na 3 osoby. Popieprzony koordynator (nie polak) tego (usunięte przez administratora) który tylko straszy karami i wyrzuceniem, czepia się byle czego.(usunięte przez administratora) Ja stamtąd uciekłem i wiele osób jak miało tam mieszkać to uciekło zamiast się wprowadzić.

MKS

Magazyn calvin klein w oud gastel, zakwaterowanie w Rotterdamie czy są godziny, jakie tygodniowki. Warto jechać?

abc
@MKS

Praca na dwie zmiany od poniedziałku do piątku. Firma na poziomie, darmowe automaty z napojami, mikrofale. lekka praca, picking z listą, z czasem kobiety biorą na pakowanie. Codziennie wisi lista na której jest imię nazwisko pracownika i na którym piętrze pracuje i co robi. Maksymalnie 38 godzin tygodniowo w piątek pracuje się 6 godzin. (chyba, że się coś zmieniło) Jednak zdarzają się rezerwy i wtedy z tych 38 godzin robi się 30 godzin. Na zakwaterowaniu agencyjnym zarobki przy 38 godzinach, tydzień na poranną zmianę 5 dni pracy po odjęciu mieszkania i ubezpieczenia i podatku ok. 218 euro. Tydzień na zmianę popołudniową z rezerwą wyższa stawka ale tylko 30 godzin pracy 207 euro, przy 38 godzinach jakieś 300-310 euro. Kierowcy zarabiają mniej ze względu na odjęty podatek za auto. Zakwaterowanie to duży hotel pracowniczy, mój pokój dwuosobowy był duży z łazienka, bardzo zaniedbany, podłoga jakby czymś pocięta. Na miejscu darmowa siłownia. Kuchnie każdy sprząta po sobie jednak są za to odpowiedzialne osoby, które dbają o to. Pralki śmierdzą. Suszarki nie suszą a prania nie można suszyć w pokoju. Ci co dłużej tam pracują, mieszkają na zakwaterowaniu prywatnym, jednak ludzie mieszkający prywatnie mają więcej rezerw. Chyba po roku opłaca się bardziej tam pracować bo dostaję się dodatkową kasę. Pracowaliśmy miesiąc na stawce 9,94 euro brutto godz. Stawka wzrosła po miesiącu lub ogólnie wzrosła na 10,24 ale to był mój ostatni tydzień pracy. Zrezygnowałam ze względu na małą ilość godzin i niskie tygodniówki.

Pan Tadeusz (tak, ta Wódka)
@abc

Chwila... chcesz powiedzieć, że jak ktoś jest kierowcą to płaci podatek drogowy za agencyjne auto?

Justyna
@Pan Tadeusz (tak, ta Wódka)

Tak bo możesz do używać do celów prywatnych

Wiktor
@abc

Przepraszam gdzie zatem warto iść? Do jakiej agencji?

Kkk

co tu duzo pisac, zlodziejska firma, zero kontaktu, olewaja jak tylko sie da, czasami odpisza na 5 email, dodzwonic sie wrecz nie da, co do obiecanych godzin pracy i wypłat podczas pobytu zgadza sie tylko to ze przelew przychodzi we wtorek, a tak ciagle reserv itp jeden tydzien pracuje sie 2 dni w następnym 3 i tak w kółko, pracowalem tam 1,5 miesiaca i w tym czasie jak bylem odeszło ze 20 osob, jeden wielki dramat i kpina nie spodziewałem sie ze taka firma moze tak robic ludzi w balona, powaznie odradza. każdemu prace przez tt. po powrocie do polski jak u osoby nizej ciagle przysylaja ze za to odejma za to jest jakis minus, poprostu kroja ludzi w bialy dzien bez zastanowienia. zenadaaaaa

Samanta van vel

Dla mnie tt to zwykłe (usunięte przez administratora) nie polecam

Szczecinianka

Praca w Giancie z wyjątkiem pierwszego tygodnia to 55 godzin tygodniowo, tygodniówka na pierwszą zmianę wynosi 420 euro, nadgodziny w poniedziałki i środy i soboty są obowiązkowe. Wypłata zawsze na czas. Wszystkie dane w aplikacji. Dojazd do pracy 1 tydzień samochodem z firmy, potem własnym samochodem, lub rowerem, najlepiej mieć swój rower, na miejscu za 80 euro można kupić w miarę sprawny, jest też opcja autobusu. Zakwaterowanie w Hotelu robotniczym Good Stay. Ja mieszkałam w 8 osób, pokoje 2 osobowe, 1 kuchnia, osobno łazienka i prysznic. Standard ok. Na samej hali dość głośno, można mieć stopery w uszach. Najlepiej trafić na linkę z team liderami nie z Polski. Polacy tam to niestety w głównej mierze miernota, (usunięte przez administratora) i swołocz. Jeśli zna się bardzo dobrze język angielski to polecam bo najlepiej samemu sobie załatwiać różne sprawy a nie liczyć na polską koordynatorkę. Ogólnie polecam ale z DOBRYM ANGIELSKIM.

Lilka
@Szczecinianka

@Szczecinianka, To ile jest teraz zmian na Giant? Jak był mój znajomy w 2015 , to była tylko jedna.

robert_s
@Szczecinianka

nie pracowałem prze eurowork.. ale jak to czytam to widze że atmosfera pracy z cyganami ze stalinowskiej republiki polski wszedzie takie same. .treść wypowiedzi po moich doświadczeniach jaknajbardziej zrozumiała..

Giant
@Szczecinianka

50h tygodniowo, a nie 55. 5dni po 8h plus pon i środa po 3h nadgodzin i sobota. Co do Team liderów trochę prawdy ale nie każdy.

EroTeam

Hiszpanie mówią że Tempo Team jest jak agencja towarzyska. Na lokacjach zawsze mieszkają jakieś Polki chętne do wybzykania a polskich mężczyzn kwateruje się jak najdalej od kobiet, ciekawe czemu?

Arvato

Arvato w Heijen... śmiech na sali, za 40 h dostaniesz 240 euro, nadgodziny? Ok, ale po wyżej 8 h danego dnia musisz mieć conajmniej 30 min dodatkowo, by mieć za to zapłacone. 3/4 "nadgodzin" nie jest płacone, gdyż każą Ci się zwyczajnie wypić, czasem w ten sposób jesteś stratny nawet i 1,5 h. Jeżeli jesteś kierowcą to odbierają Ci z wypłaty za belasting za auto. Zatem Twoim kosztem mają wszystko opłacone, jeżeli chodzi o auta firmowe. Teoretycznie owszem, można z nich prywatnie korzystać, ale wtedy więcej zabierają Ci od wypłaty. Jeżeli pracujesz na Arvato i mieszkasz w Weeze, a masz zamiar być kierowcą to zapytaj o opony zimowe. Żaden Opel Karl nie ma. Chyba, że Ci się poszczesci to dostaniesz na wielosezonowkach. Jeżeli chodzi o kontakt z biurem, jak najbardziej na plus.

k
@Arvato

Tak, ale na plus - praca lekka, bez ciężkich pudełek. Bardzo czysto. Doskonały kontakt z biurem. Dla osób z słabym angielskim lub braku ang.- żaden problem , praca wśród Polaków. MI pasowało.

harry
@Arvato

jest to zykła bada (usunięte przez administratora) byłem przez ta agencje robia ludzi w (usunięte przez administratora)

k

Polecam Tempo Team. Moje oczekiwania były spełnione. Jestem zadowolona. Wszystko przejrzyste bo maja swoją aplikacje i wiesz za co potrącąja, wypłaty w każdy wtorek do tego dobra organizacja dojazdu do pracy i zakwaterowanie na wysokim standardzie. Oczywiście należy dbać o stan lokum , czystość- to świadczy o pracowniku. (usunięte przez administratora)

gotje

Ludzie uważajcie na hotel Flex w Rotterdam-Zuid Dordtsestraatweg 283 to jest istna szczurownia. Warunki są tutaj patologiczne, porównałbym cały układ tego pseudo hotelu do więzienia. Smród, brud, grzyb, ubóśtwo. Koordynatorzy tego hotelu wogóle nie dbają o stan w jakim odbierzecie pokój. Dadzą wam klucz na recepcji ale nie pójdą z wami go pokazać, bo wiadomo jaki tam jest (usunięte przez administratora) i ludzie. Pełno Hiszpanów którzy nie dbają o higienę, hałasują całą noc, nie rozmawiają ze sobą - oni cholera krzyczą na siebie. Nie da się tam spać też z powodu robactwa którego pełno dookoła bo jest obok staw i park. Pozatym nie wszystkie pokoje są 2 osobowe, bo są też trzy albo nawet 8 osobowe. I nie każdy ma toalete bo są pokoje które dzielą jeden kibel razem z 10 innymi pokojami tak że są tam kolejki. Tolerowanie ćpania i chlania też jest ale to niestety w NL norma, choć tak być niepowinno. Tylko że potem robią się z tego różne często niebiezpieczne dla was akcje ze strony tych osób. Ostrzegam wszystkich normalnych przed zamieszkaniem tam bo można trafić bardzo, bardzo źle a po kilkunastu godzinach jazdy z Polski to jest ostatnia rzecz jaką chcielibyście doznać. Pozatym z tego miejsca do większości prac w TT będziecie mieli +50 km w jedną stronę czyli tracicie 2-4 godziny dziennie na dojazdy.

Swiezak

Pracuje ktoś może w DPD w veenendaal ?

Ktoś 1

Niestety nic co nam obiecano nie miało miejsca. Praca w postNL... Najważniejsze minimu 30 godzin w tygodniu.... Bzdury. Wszyscy mają często afgebeldy i pracujemy po 3-4 dni co daje ok 20 godzin. Wypłata nawet nie 200€. Koszt zakwaterowania wzrósł do 94 a po nowym roku ubezpieczenie też ma wzrosnąć do prawie 24€. Ludzie już się zwalniają i często są już na zero lub nawet na minusie... Po drugie pomoc przy wyrobienie numeru Sofii... Jedyna pomoc to dostajesz adres i godzinę w naszym przypadku miejscowość oddalona o 70km i musisz dojechać... Jak???? ????‍♂️To twój problem juz, masz być i tyle. Dodam, że za paliwo nie zwracają. Po trzecie praca miała być maksymalnie 50 km od zakwaterowania, maksymalnie!!! A dojeżdżamy po 60 a czasem 70 km jak wysyłają na inną pocztę. Dobrze, że są autostrady. Sama praca spoko, ale nie słuchajcie tych co wam obiecują w Polsce "złote góry" żeby tylko was namówić.

Krzysiek1962
@Ktoś 1

Zgadza się uciekłem z tej firmy po dwóch tygodniach "Masakra" Nie dajcie się zwieść obiecankom rekruterów w Polsce. Zarobki po 130-150 Euro tygodniowo... Omijajcie Tempo Team z daleka !!!! Pozdrawiam

Alek

Tempo team randstad DPD nie da się pracować 5 dni w tygodniu za każdym razem odwołują jakiś dzień. Brak możliwości zrobienia nadgodzin

Anonim ale wiadomo kto

Z motelu wyrzucono mnie za darmo, a agencja posiadając conajmniej dwa hotele nie dali mi nowego miejsca zamieszkania, do tego brak wyposażenia w motelach. Ale w pracy było okey.

Kkk

Witam dpd oirschot jakie zmiany, tygodniowki, zakwaterowanie, ogólna atmosfera na magazynie ( pilne)

Oburzony

Nie polecam tej firmy, tygodniówki lecialy po 150 euro bo nie było pracy!!! Taka masówka w Holandii dla niewolników.

Edyta

Hej, planuje wyjechać z tempo team do lelystad w Holandii na magazyn z ciuchami zara (inditex), ktoś może podzielić się opiniami? Praca jak praca, domyslam Sie że nie będzie mega kolorowo, bardziej chodzi o kwatery w tamtej okolicy, jakie są warunki, o samej pracy też chętnie posłucham. Jeszcze pytanie czy kontaktował iście się w sprawie pracy przez polskich rekruterow cxzy bezpośrednio do tempo team Holandia?

@Edyta

80eu max za tydzień pracy, praca 6 dni w tygodniu kaszaneczka

Zostaw merytoryczną opinię o Tempo-Team Eu-Flex Poland - Holandia

• Jak się pracuje w Tempo-Team Eu-Flex Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Tempo-Team Eu-Flex Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tempo-Team Eu-Flex Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 5 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tempo-Team Eu-Flex Poland