Opinie o Tempo-Team Eu-Flex Poland w Holandia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tempo-Team Eu-Flex Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tempo-Team Eu-Flex Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tempo-Team Eu-Flex Poland w Holandia

emigrantka

Najgorsza lub jedna z najgorszych agencji w Holandii. Oczywiście zacznijmy od tego, że warto wiedzieć, że "ciągnie" z nas pieniądze pośrednik polski i holenderski. Wyjechaliśmy z Tempo-teamem dwa razy i to było o dwa razy za dużo. Zakwaterowania tragiczne; grzyb, brud i rozpadające się sprzęty to norma. Za pierwszym razem "hotel" w samym centrum Amsterdamu brudny, z myszami w środku hotelu i szczurami na zewnątrz, pełen pijanych i naćpanych ludzi, którzy w nocy wpadali z awanturą do naszego pokoju twierdząc, że jest ich, z brudnymi toaletami i prysznicami na korytarzu oraz prowizorycznymi kuchenkami. Drugi raz mieliśmy przyzwoity hotel czysty, z toaletą w pokoju to po półtora tygodnia nas przenieśli na nową ofertę i znów melinę totalną. Jeśli chodzi o pracę to ściągają pełno ludzi na oferty, gdzie po dwóch tygodniach nie ma godzin lub zamykają cały oddział. Potem oczywiście przeniosą na inną ofertę żeby nie płacić kar ale praca jest nieporównywalnie cięższa niż na obiecanej pierwotnie ofercie. Kontakt z polskimi koordynatorami to jakaś porażka; nie odbierają telefonów i nie odpowiadają na e-maile. Z holenderskimi niewiele lepszy, o wszystko trzeba się prosić. Jak sobie nie dopilnujesz to nie będziesz miał nic. Sorry, za taką stawkę i za tak ciężką pracę można mieć naprawdę lepsze, po prostu godne warunki. Nie jestem pierwszy raz zagranicą, nie oczekuję luksusów ale przyzwoitych warunków za tak duże pieniądze jakie zbijają na nas holenderskie agencje.

No More TT
@emigrantka

Mam dokładnie to samo zdanie o TT-Randstadt.Mogę jeszcze dodać że od strony polskiego personelu biur,jest to jedna wielka rodzinka.Pzdr.

lola

Witam 26,05,2019 Planuje wyjazd do Holandii na Magazyn zatrudnienie przez Agencję Randstad/Tempoteam Post NL w miejscowości Den Bosh praca głównie na zmianę wieczorną/nocną Proszę o informacje jak z zakwaterowaniem tam? czy są godziny pracy? czy jest sens wyjechać tam? czy są jakieś problemy z kontaktem z koordynatorami? jaka jest atmosfera w pracy? prosze info na e-mail kkk254@interia.pl

Podróżnk

Witam> Jedzie ktos 18 lutego do Gianta do pracy? Jakies opinie?

@Podróżnk

Hej. Jak i gdzie załapać się na ten wyjazd do pracy do Gianta wyżej wymienionego 18?

Czarna
@Podróżnk

Ja jade 12...

@Czarna

A czy mogła byś zdradzić mi w jaki sposób można tam dostać pracę?

Czarna

Przez agencję Randstad

@Czarna

Dzięki :)

Jakto
@jakto

Hej Czarna. Jak wyszedł wyjazd? Jak mieszkania? Ja niestety się nie załapałem.

Pracownica
@Jakto

Czemu się nie załapałeś? Możesz odezwać się na maila ? (usunięte przez administratora)

@jakto

Jak praca w Giant bo też jadę w sobotę i jestem ciekaw

Jakto
@Greg

Z tego co słyszałem fajnie. Praca lekka no i obiadki :). Miałem się starać o przyjęcie tam ze względu na pewną osobę od której wiem jak tam jest, ale zmieniłem niedawno zdanie. Co do zakwaterowania to nie wiem w sumie nic. Najlepiej na swoje :).

Greg

Ktoś pracuje już w lelystad Giant? Jeśli tak proszę o opiy

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tempo-Team Eu-Flex Poland? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Mateusz

Jedzie ktoś do pracy w Lelystad w przyszłą sobotę 1 grudnia własnym samochodem? Jeśli tak - zostaw komentarz, w grupie raźniej - chętnie dołączę i dopłacę za transport :)

Ona.a
@Mateusz

Cześć! Ja z chłopakiem się wybieram samochodem, ale wszystko jest jeszcze w toku także to nie na 100%. A ty do giganta jedziesz?

Mateusz
@Ona.a

Jadę do Gianta z Kielc. Wy skąd? Napisz do mnie na maila: lukasik.mat@gmail.com Dogadamy się jakoś :)

Julita
@Mateusz

Czy współpraca z Tempo Team to Wasze pierwsze doświadczenie, czy już wcześniej jeździliście z tym pracodawcą? Jak w takim wypadku oceniacie warunki pracy, jakie są przez Tempo świadczone swoim pracownikom z Polski? Czym ta firma wyróżnia się względem innych jej podobnych?

@Mateusz

Cześć, pracujesz nadal w tym Giant, jeśli tak to jak jest

Pracownik noey

Hej od poniedzialku mam zaczac prace w dpd best moze powiedziec ktos cos konkretnego o tym? Mam byc zatrudniony przez randstad chcialbym sie dowiedziec tez o lokacji jakie daja bo wiem. Jakie cuda w holandi potrafia byc ????

Tryuio

Witam . Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w DPD veenedall . Jak jest tam z godzinami i jakie wypłatki mniej więcej. Dzięki pozdro !!

Tomasz DPD BEST
@Tryuio

Nie wiem jak z DPD Veenedall ale DPD BEST unikaj za wszelka cene! Co tu sie wyprawia to jest kosmos :D

Poszukujaca

Witam, pracuje ktos z Was przez Tempo Team w Ingram Micro w Walwaajiku? Jako order picer?

Grzegorz4991
@Poszukujaca

Mam tam zacząć pracę od poniedziałku tj. 05.11.2018. Jeśli ktoś coś wie na temat tej pracy to proszę o info na maila grzegorzbed@onet.pl

@Grzegorz4991

I jak ci się pracuje?

Mirek
@Poszukujaca

Praca bardzo spoko. Pełno Polaków. Stawka 10e brutto/h. Po 19 10% więcej, po 24 25% więcej, w weekendy 50% więcej.

Jarosław Cichociemny
@Mirek

Pracowałem w Ingramie przez SBA Flex rok temu. Też jako Order Picker sama praca spoko Ale godzin nie było... Ciekawe czy zależne to od agencji jakieś opinie wdzięczny za info będę

Charakterny
@Poszukujaca

Nie wiem jak przez tempo team (agencja jedna z lepszych w Holandii) ale pracowałem w Ingram Micro w Waalwijku przez agencje T&S i nie mogę narzekać praca spoko team leaderzy tez. Z tego co wiem nie ma teraz godzin ludzie pracują po 2-3 dni 6h dziennie ale na 100% to ruszy nie długo

Jarek

Witam Chciałbym się dowiedzieć więcej na temat Gianta i lokacji Lelysyad . Mam wyjazd na 18 lutego ale po tym co czytam to się zastanawiam. Jak z koordynatorem w Giant ? Czy mamy opiekę kogoś z Polski ??

rafalzkg
@Jarek

siema, też jadę na 18stego lutego mój email to rafalkamil75@wp.pl jak coś to pisz, a skąd jedziesz i czym ? bo ja swoim autem

Cleo

Hej, jakie pytania sa na rozmowie o prace do Giant w Lelystad ? Chodzi mi o sprawdzanie jezyka angielskiego :) z gory dziekuje za odpowiedz :)

PEPE

Witam. Proszę o opinię na temat pracy w DPD VEENENDAAL przez agencję Tempo-Team. Jak wyglądają zarobki, zakwaterowanie. Dostałem propozycję pracy i zastanawiam się. Będę wdzięczny za rzetelną i fachową opinię. Dzięki wielkie. Pozdrawiam.

zsh88dg

I jak TM jest

tytu
@PEPE

pracowałem tam 5 tygodni.. Praca Bardzo ciężka :p /załadunek i rozładunek kontenerów - godziny są, ale trzeba być wytrzymałym fizycznie- mnie już nie bawi takie zapierdzielanie

tytu
@PEPE

aaa.. zakwaterowanie miałem e EDE w hotelu pracowniczym (stare koszary wojskowe), pokoje 2 os, prysznic w pokoju, kuchnia i ubikacja na koncu korytarza. Wypłaty co tydzień ponad 300eu jak pamietam i raz w miesiacu ponad 200 jak sie chodzi na dniówki/ sa takjaby 3lub 4 zmiany i sa rozne wyplaty, bo rozne dodatki nocne sa

Worker from shit fir

UCIEKAJCIE JAK NAJDALEJ SIE DA Z BAKKERSLAND/GOEDHART W PANNINGEN! ARGUMENTY: 1. BRAK GODZIN, PRACUJECIE MAX 20 H W TYGODNIU 2. LOKACJE ODDALONE OD MIEJSCA PRACY +/- 60 KM 3. LOKACJE BRUDNE, ZIMNE I ŚMIERDZĄCE. 4. ADMINISTRACJA CAŁKOWICIE ZDEZORGANIZOWANA. 5. KOORDYNATORZY CHCĄ BYŚCIE SAMI TANKOWALI SAMOCHÓD Z WŁASNYCH PIENIĘDZY. MÓGŁBYM WYMIENIAĆ DALEJ, ALE NIE BEDE JUZ TRACIC ZDROWIA NA TO CO TAM SIE DZIEJE. POZDRAWIAM ŚRODKOWYM PALCEM ???????????????????? Moje sugestie dla Tempo Team: Ogarnijcie się ludzie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szanować wolny czas pracowników

megam
@Worker from shit fir

Zastanawiam sie co z tym zrobic gdzie zgłosic zła prace opiekunów moze ktos cos zaproponuje lub inny pomysł.

MMMM
@Worker from shit fir

Hej, a czasem nie Ciebie wyrzucono z pracy jak się stawiałeś do kierowników i rzucałeś ciastkami? Na trzeźwego to Ty nie wyglądałeś:D Ale teraz to nie udawaj, że firma zła:D Aż tak źle jak przedmówca pisze nie jest, ale kolorowo też nie. Godzin jest bardzo mało (więcej, niż 20. ale rzadko więcej niż 30), lokacje - i dobre, i nie do zamieszkania - ruletka. Administracja nie zdezorganizowana całkowicie, ale rzeczywiście koordynator zainteresuje sie toba dopiero jak sie nie pojawisz w pracy. Zakład jest ksenofobiczny - jednym działem rządzą Arabowie i jak jesteś biały i do nich trafisz to współczuję. Holendrzy patrzą na ciebie z góry mimo, że nie znają tabliczki mnożenia. Ale najgorsi są Polacy na kontraktach, którzy uwielbiają pokazać rodakom, jacy to oni są hop do przodu (bo dostali stalą umowę na stanowisku robola w fabryce, co zdecydowana większość pojmuje jako życiowy sukces - cóż, kwestia ambicji). Ale z wierzchu jest cudownie, atmosfera wymuszonego poprawnością polityczną szacunku, uśmiechy, klepanie po pleckach. Praca jest lekka i mniej skomplikowana od wypróżniania się - co przyciąga osoby, które potrzebują kasy tylko na zioło i piwo po 45 centów, a nie są w stanie poradzić sobie z zajęciem frapującym mózg, albo ciało. Polecam na working hollydays. Odradzam, jeśli chcesz zarobić i odłożyć - poszukaj czegoś innego

Starynaplecach
@MMMM

Morda ty psie

Nowy 3

Witam czy ktoś mogłby podesłać zdjęcia mieszkania i jak to wyglada naprawde tej firmy Tempo Team na adresie I.B.C.-Weg 2, 5683 PK Best Proszę na maila sodoms@poczta.fm Dziękuję i pozdrawiam

Witam, proszę o informacje na temat Giant w Lelystad przez worktoday. Jaka ilość godzin, lokacje i inne przydatne info. Z góry dzięki

Klaudia

Jak wyglada na ta chwile sytuacja w giant lelyatad ? Przy produkcji rowerów czy są godziny pracy oraz jak zakwaterowanie proszę o odp

megam

Kto sprawdza prace opiekunów lelystad bo kase zarabiaja ale nic nie robią tez tak chce . Moze maja w koncu kogos nad sobą czas chyba sie tym zająć/pytanie do kierownictwa.

Ona.a

Cześć! Czy pracował ktoś w Giant Manufacturing BV / Lelystad? Opinie mile widziane!

atahaber

Nie polecam ani trochę, firma to totalni oszuści tak samo jak i work today ... w końcu przekazują pracowników to muszą być tacy sami.. Wyjechałam w parze z chłopakiem, mieliśmy pracować na sortowni w PostNL. Trafiliśmy na chyba największy syf jaki mogliśmy.. "HOTEL" w Ede. To jakieś nieporozumienie, hotel hotelu zbytnio nie przypomina, brud smród i ubóstwo.. Mieszanka polaków, rumunów, litwinów i Bóg wie kogo jeszcze...Firm zamieszkujących hotel jest chyba z 5 różnych.. Po przyjeździe na miejsce, zmęczeni mieliśmy nadzieję, że na miejscu będzie czekał na nas koordynator, pokaże nam wszystko, da pokój i będziemy mogli w spokoju odpocząć. Niestety tak nie było, na koordynatora musieliśmy łaskawie czekać 2 godziny. Dostaliśmy 1 osobowy pokój na 2 osoby, ze wspólny prysznicem, toaletą wspólną na korytarzu na całe piętro.. Mało tego, w łazience na płytkach grzyb, podłogi brudne, materace zalane niewiadomo czym, śmierdzące lodówki, wykładzina na podłodze chyba też przeszła niejeden melanż... Nasi sąsiedzi też nie byli zbytnio zachwyceni, chłopak dostał pokój z jakimś obcym mężczyzną, który wciągał, palił i nie wiadomo co jeszcze robił w tym pokoju, kiedy chłopak chciał odpocząć podróży.. Kontakt z koordynatorem bardzo ciężki, słoma mu z butów wystaje, ale ma sie za niewiadomo kogo.. niejaki pan łukasz :) stwierdził, że grzyba mamy sobie wyczyścić jakims płynem do psikania.. haha załosne.. po zgloszeniu syfu w pokoju, stwierdził , że nie przeniesie nas nigdzie indziej, bo z innej lokacji musielibyśmy dojezdzać 100 km. Stwierdził, że widzimy go 1 i ostatni raz, że będą nowi koordynatorzy..Po zgłoszeniu sprawy do biura nic z tym nie zrobiono. Ludzie nie dajcie się zrobić w (usunięte przez administratora) a .. za mieszkanie na tej patologii pobierają minimum 85e tygodniowo od osoby... Jest to zwykłe złodziejstwo. Nikomu nie polecam trafić w te miejsce i przez te firme.. PO tygodniu od podpisania umowy dopiero podali nam adres zamieszkania, coś tu chyba jest nie tak..Zdjęcia tego syfu mogę wysłać chętnym proszę o wiadomość:)

na_nci
@atahaber

I nadal nic się nie zmieniło.

Michaela
@atahaber

O masakra a chciałam jechać przez ta firmę .. podeślesz mi fotki ? Pozdrawiam michaela71989@gmail.com

Worker
@Michaela

Bylem przez Tempo Team w PostNL i warunki mieszkaniowe byly na poczatku slabe bo akurat trafilem do slabego domku a potem juz lepiej.Tak naprawde to ruletka gdzie trafisz na mieszkanie no i na robote bo mozesz byc na spoko miejscu a mozesz byc a naprawde ciezkim zapieprzaniu.Jak chcesz jechac to musisz sie liczyc z tym ze moze byc spoko i sie ulozy a moze byc slabo i bedzie trzeba dosc szybko (usunięte przez administratora)

Ddog
@Michaela

Także poproszę fotki damiandog@gmail.com

DHL tempo team
@atahaber

2015r Hotel Ede potwierdzam tragedia, koordynatora brak, godzin w robocie też brak, brak internetu na hotelu bo to co tam jest nie można nazwać internetem. Nie polecam tego miejsca, ale to taka prawda wszystko zależy jak się trafi na miejsce pracy i mieszkanie.

Unlucky

Jest to mój 3ci wyjazd do Holandii, ale takiego badziewia jeszcze nie wiedziałem. Post NL Breda ale z tego co opowiadali to wszędzie na sortowni tak jest. Wstajesz rano o 14 czekasz na wiadomośc czy idziesz do pracy czy nie a na 16 do pracy gdzie o 14:50 trzeba wyjechac. Godziny 28/29 jak narazie tygodniowo( gwarantowane 30). Salarisy bardzo nieczytelne każdy dostaje inna wyplate. Z tego co wyliczylem źle obliczają urlop ponieważ jest to tylko 8.45 % a nie 10+ jak powinno byc. Co do samej pracy opowiem o kobietach bo to zapewne jest złamaniem prawa. Praca w bardzo szybkim tempie a do tego max 32 kg paczki lecą na taśmie musisz to dźwigac , gdzie połowa to są kobiety. Jak wejdziesz do firmy to poczujesz sie jak w więzieniu 0 wyjśc na zewnątrz do chwili zakończenia pracy na hale nic nie można wnosic oprócz wody. Praca aktualnie bo zima 10C a moze byc jeszcze mniej. Nikomu nie zycze takiej pracy naszczęscie zarobiłem tylko aby wyjśc na 0. Ogólnie to jechałem przez EuroWork(posrednik polski) , który nieźle nas okłamał. NIE POLECAM

Załamana

Najgorsza agencja! PostNL Amsterdam - praca jest ok nie jest ciężka ale przyjedziecie i będziecie pracować 20 godzin w tygodniu!! Zakwaterowanie Lake Land Hotel Monnickendam NAJGORSZY (usunięte przez administratora) Mieliśmy tu plage pluskw Agencja powiedziała że nie da nam nowego domku bo zabierzemy je ze sobą i że mamy mieszkać w tym bałaganie. 300 lub 400 ludzi razem w hotelu jedna kuchnia Brud wilgoć daleko od miasta Robactwo myszy w kuchni brak internetu 5 różnych koordynatorów na końcu każdy ma cie gdzieś. Nie przyjeżdżającie szkoda zdrowia nerw i pieniędzy Za to że jesteś kierowca jeszcze placisz

Krzysztof
@Załamana

Potwierdzam

Zostaw merytoryczną opinię o Tempo-Team Eu-Flex Poland - Holandia

• Jak się pracuje w Tempo-Team Eu-Flex Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Tempo-Team Eu-Flex Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tempo-Team Eu-Flex Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 5 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tempo-Team Eu-Flex Poland