Tempo Team

Lelystad-Haven

Opinie o Tempo Team

beata 2016-04-07 12:36:22
i co robicie placil ktos
Militariusz 2016-04-07 12:44:23
Ja czekam od wczoraj na maila z odpowiedzią na moje prośby o nr kontaktowe do biura i właściciela.
słodka 2016-04-07 13:38:57
Wpisując adres biura we Frankfurcie z pierwszego emalia w Google maps pojawia się numer telefonu. Jeżeli zna ktoś niemiecki można zadzwonić i dowiedzieć się o wiarygodność tej oferty.
Agata:) 2016-04-07 13:43:29
Ja sie nie obawiam o wiarygodnosc oferty bo moze byc faktycznie prawdziwa i fajna,ja sie obawiam tylko o to ze wplacimy kase i sluch po nich zaginie...Telefn bedzie wylaczony a w dniu wyjazdu nikt zadnym busem sie niempojawi...to mnie martwi najbardziej...
Militariusz 2016-04-07 13:56:08
Prześledziłem wszystkie oferty wstecz do 6 tygodni na witrynie biura i nie znalazłem oferty odnośnie pakowania czekoladek!!!!!!
Agata:) 2016-04-07 14:35:16
Czyli co?Nikt sie nie zdecyduje???Kurde,a swoja droga,że wogole sa na tym swiecie tacy perfidni ludzie,którzy tak oszukuja i jeszcze naciagaja ludzi,ktorzy tez czesto maja noz na gardle i w ciemno wierza,że pojada tam i poprawia swoj byt...
beata 2016-04-07 14:45:41
napiszcie czy ktos placil
picolo 2016-04-07 14:46:43
Podobnie jak Pan, również szukałam tej oferty na stronie firmy i też nic takiego nie zauważyłam. Gdyby ktoś z Państwa dostał jakieś dodatkowe informacje, proszę pisać.
Militariusz 2016-04-07 15:10:16
Dzwonilem do biura w Frankfurcie i nie ma tam osoby z którą można rozmawiać po polsku.To na 100% oszustwo.
Pozdrawiam.
Hitek 2016-04-07 15:22:48
Coś za dużo chętnych, dostało potwierdzenie zakwalifikowania się do pracy, to po pierwsze,a po drugie czy ktoś pytał o nazwę i adres firmy dla której będziecie pakować te czekoladki?
Agata:) 2016-04-07 15:46:12
A jak nazywa się koordynator ktory wysyłał Wam maila o przyjeciu do pracy???
słodka 2016-04-07 16:17:50
Militariusz dzwoniłeś do biura ale chciałeś rozmawiać po Polsku. Przydało by sie żeby zadzwonił ktoś kto rozmawia po niemiecku i dopyta o nazwisko koordynatora, nazwisko pana do przelewu i o autentyczność tej oferty pracy. Jeżeli jest to oszustwo to ta firma pierwsza powinna złożyć zawiadomienie do prokuratury o podszywaniu się pod tą firmę.
ziomek 2016-04-07 16:50:44
koordynator to Daniel chojnacki coś takiego
Agata;) 2016-04-07 17:01:30
No właśnie ten nasz to tez Daniel Chojnacki wiec może to nie sciema.
słodka 2016-04-08 09:34:12
Napiszcie czy ktoś zrobił przelew ?
beata 2016-04-08 10:22:00
ja nie zrobilam ,tak mi odpisywali na mail ,a jak zapytalam o adres firmy gdzie mamam pracowac ,nie ma odzewu,no chyba mam prawi wiedziec gdzie mamam jechac
Agata:) 2016-04-08 11:21:08
Ludzie nie placcie zadnych pieniedzy dzwonilam do biura pracy wok today w opolu ktore wspolpracuje z tempo team i oni nie maja zadnej takiej oferty pracy.Oni rekrutuja tylko do pracy w holandii a nie do niemiec a poza tym ta pani powiedziala mi ze biuro tempo team nie pobiera zadnych oplat za mieszkanie przed wyjazdem.Placi sie tylko za busa i to u kierowcy!!!
Lena 2016-04-08 15:52:13
Witam. Mam podobny dylemat,ale po przeczytaniu Waszych informacji uważam, że to oszustwo i po dylemacie. I nie wyobrażam sobie przewoźnika, który z każdego zakątku kraju miałby Nas zabierać. Pozdrawiam. Od Daniela Chojnackiego również dostałam pozytywną odp.
Lena 2016-04-08 16:22:27
Jeżeli chodzi o wpłatę 70 € to ja dostałam taką odp. "Osoby,które chcą korzystać z naszych mieszkań mają obowiązek uiścić kwotę 70€ przed wyjazdem,natomiast osoby, które posiadają lokum w Frankfurcie nad Menem,bądź planują wynająć pokój we własnym zakresie - Nie muszą dokonywać żadnych płatności." A takie dane do przelewu dostałam : IBAN DE94 (nr.konta)BIC-SWIFT : PBNKDEFF Odbiorca : Szymon Lyczko , adres : Gruneburgweg 12.
Lena 2016-04-08 16:47:39
Witam.Militariusz ten p.( usunięte przez administratora ) to w jednym email jest koordynatorem pracy a w drugim koordynatorem wyjazdu. Może sam nie wie w końcu, którym jest. Koordynatorem do wpłat za mieszkanie jest p( usunięte przez administratora ). Zgrany duet.
Marzencia 2016-04-08 22:46:16
Witam. Podobnie jak moi poprzednicy dostaliśmy z chłopakiem że zakwalifikowaliśmy się do pakowania czekoladek we Frankfurcie. jak zadzwoniłam pod nr który był w mailu i spytałam się dlaczego od razu trzeba płacić to stwierdził że w Pl też jak się wynajmuje mieszkaniu trzeba zapłacić kaucje i to jest zabezpieczenie.... niezła ściema... a jak zapytałam czy jakbym mieszkała kilka km od Frankfurtu u brata to mi powiedział że nie bo musi być we Frankfurcie. Koordynator Daniel Chojnacki a kasę trzeba było wpłacić na Szymon Łyczko... strasznie nie miły chłopak z którym rozmawiałam.
Arczi 2016-04-10 14:40:15
Cześć też rozwazam tam wyjazd ale nie jestem pewny, posiadacie państwo jakiejkolwiek więcej informacji. Pozdrawiam
Danuta 10 04 2016 2016-04-10 15:06:23
Witam również dostałam odp. od Daniela Chojnackiego pozytywną nawet nr.konta na które mam wpłacić pieniądze ale nie o to chodzi.Ciekawi mnie kto miał wyjazd na 08.04.2016.czy ktoś wyjechał i jak się to odbyło.
Paulina21 2016-04-12 14:49:35
Hej. Wpłacił ktoś pieniądze tak jak ja i moich dwóch znajomych? Od wczoraj nie ma z nimi kontaktu. Telefon niby koordynatora wyłączony, a na emaile nie odpisuja. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam
marcin 8009 2016-04-12 15:19:10
witam ja też wpłaciłem pieniądze i też dzwoniłe do tego Daniela i nie odpowiadza mysle ze tyle go widzieliśmy i pieniądze poszły na marne
Paulina21 2016-04-12 15:47:53
A kiedy miałbyś mieć wyjazd Marcin? My czekamy do 18 na niby wzory umów. Jeśli nie przyjdą to chyba trzeba się przejść na policję
Grażyna30 2016-04-12 16:14:41
Też wpłaciłam i czekam - tel .nie odpowiada ,umowy miały być o 16 00
marcin 8009 2016-04-12 16:37:46
mój numer ( usunięte przez administratora )zadzwoń lub napisz sska zadzwonie to pogadamy
rokets96 2016-04-12 17:03:31
Witam proszę o kontakt osoby ktore mialy zacząć pracę 18.04.16 w fabryce sera zeewolde na numer ( usunięte przez administratora )
marcin 8009 2016-04-12 17:11:25
Witam proszę o kontakt osoby ktore mialy zacząć pracę wyjerzdzają do niemiec do poakowania czekoladek 12-04-2016 na numer 663308857
lysek 2016-04-12 18:42:04
Ta oferta o czysta ściema, wysłałyśmy z koleżakną pieniądze niby za to mieszkanie chociaż wydało nam się to dziwne ale rozmawiałyśmy z jednym Panem i nam wszystko wyjaśnił a teraz żadnych umów które miały być na emaila i na podany nr tel. nie można się dodzwonić...
lysek 2016-04-12 18:43:06
bru-oks 2016-04-12 19:29:59
no i pan Daniel nie odpowiada....a na stronie tej firmy w ogóle nie ma takiej oferty pracy...
marcin 8009 2016-04-13 07:07:01
witam wszyscy co powpłacali pieniąszki za te mieszkania to mósimy sie zebrać i pójsc z tym na policje niech tych oszustów scigają
Czekolada zapakowana 2016-04-13 09:58:57
Czesc,

tez sie dalem nabrac. Mieszkam w Niemczech i nic nie wplacalem. Kontakt z koordynatorem sie urwal.
Nic go nie scigniecie. Nazwisko fake, e-mail fake, nr telefonu to niemiecka Lyca, ktora pewnie juz lezy w smietniku. Firma tempo owszem istnieje na Höchst ale nie ma zadnego Pl koordynatora. Kochani, uwazajmy nastepnym razem bo przekretow nie brakuje. Niemniej pozdrawiam i powodzenia.
Domi 2016-04-13 11:12:57
witam ,my dzis z koleżanką miałysmy wyjechac do pracy wpłaciłysmy po 70 euro na mieszkanie i nie ma od wczoraj z nimi kontaktu .miała byc wczoraj umowa na emaila i lecą w balona idziemy na policje i kazdemu radze tak zrobic jezeli wpłacil kase a nie ma odezwu...jak sie wszyscy zbierzemy to utrzemy nosa tym oszustom!!!
Paulina21 2016-04-13 12:31:58
hej wszystkim, których oszukali. byliśmy dzisiaj na komisariacie i policjantka powiedziała nam, ze zgloszenie przyjmą jutro, bo ze tak powiem nie jestesmy do konca oszukani, bo niby dzisiaj ma jeszcze byc wyjazd, ktory na bank sie nie odbedzie. i jutro mamy isc i zlozyc doniesienie. wydrukujcie wszystkie emaile ktore do nich pisaliscie i oni do was razem z potwierdzeniem przelewu.
słodka 2016-04-14 15:34:59
Witam. Czy złożył ktoś doniesienie na policji. Jeżeli tak to powiedzcie jak to zrobić.
Krakowiak 2016-04-15 09:57:57
Witam , wczoraj złożyłem doniesienie o oszustwie na Policję w Krakowie, i wszystkich zachęcam . Trzeba mieć ze sobą wydrukowaną korespondencję z biurem , najlepiej zrzut z ekranu komputera , wydruk przelewu że wpłaciliśmy pieniądze , można jeszcze wydrukować ogłoszenie,i na jakich portalach są ogłoszenia, zostawiamy to wszystko na Policji .Zajmuję to do 40 minut .
słodka 2016-04-15 10:18:59
Krakowiak a czy mógłbyś podrzucić linki ogłoszeń bo niestety w ilości ofert jakie przeglądałam nie wiem czy odszukam te konkretne
słodka 2016-04-16 08:02:41
Wielkie dzięki Krakowiak. Pozdrawiam i powodzenia
praca przy serach 2016-04-20 04:09:14
Ja znalazłem ogłoszenie przy pakowaniu sera w zeewolde w Holandii Do It Uitzendbureau BV informowali że należy wpłacić 70euro za mieszkanie do 8.04.2016 umowa miała przyjść 12.04.2016 a wyjazd 15.04.2016 umowa nie przyszła,telefon milczy (usunięte przez administratora) a odbiorca za pieniądze to : (usunięte przez administratora) Kraj Odbiorcy: Niemcy
Adres: Blumenstrasse 38
Do It Uitzendbureau BV,
Steuer-Nr. 12/2265/9182, Finanzamt, Zeewolde.
Gaffel 20, 3891 KD,
Zeewolde, Holandia

e-mail: doit_zeewolde_cv@vip.onet.pl
Koordynator pracy za granicą: Tomasz Sosnowski
Wniosek : TO SA OSZUSCI
Karolina 2016-04-27 13:30:31
Pani leno prosze o kontakt mailowy regeraga@gmail.com
regeraga 2016-04-27 14:14:35
Ludzie ogłoszenie z indeed z maila jobs4you.poczta.fm to oszuści. Wiecej info regeraga@gmail.com
Ludzie którzy są uczciwi lecz jednocześnie nie znający języków i często mający nóż na gardle ostrzegam! Najłatwiej jest was oszukać. A podejście ze 70 euro to nie duzo nic nie trace jest zle ! Zmieńcie to bo zawsze beda was oszukiwac na kazdym kroku ! Rada na dziś ?? Zamias użalać sie nad soba i szukac klopotow codziennie wieczorem zamiast glupiego serialu 10 slowek angielskiego ! Nie badzmy narodem glupim i naiwnym zmienmy to w koncu !
K.R
asia 2016-04-27 21:59:39
Ja tez dostalam od nich e maila ze dostalam sie do pracy a podaja sie za Kurt Zeitarbeit GmbH i praca przy pakowaniu kanapek . Teraz juz wiem zeby mendom nic nie przesylac a o mały włos i bym tą głupotę popełniła. Jutro zadzwonie do tego calego koordynatora [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zeby go troche zwyzywac
Justa 2016-05-04 21:16:31
Jesli jakas agencja chce kasy przed przyjazdem to oszusci i kazdy kto chociaz troche poczytął o warunkach w agencjach nl powinien o tym wiedziec ;)
lolo 2016-09-03 19:45:27
jak można wpłacić kasę osobie której się nie widziało na oczy!!!! OMG dzieciaki, sporo się musicie jeszcze nauczyć...
tralala 2016-10-14 14:34:48
Witam,
byłem przez tempo - team w Holandii i nie polecam, miałem pracować w Venlo w firmie DSV i jak się okazało na miejscu pracy nie było dla tylu osób co przyjechało, co prawda dostałem inną ofertę pracy ale całkowicie nie związaną z oferowaną w Polsce, jak bym chciał jechać tam pracować w polu to bym nie pojechał w cale (nie obrażając nikogo kto pracuje tam w polu) więc uważajcie gdzie jedziecie do pracy bo ta firma chyba zarabia też na transporcie osób. Pozdrawiam
sara 2016-10-14 14:37:42
słuchajcie, a nie wiecie co z pracą jako handlowiec u nich teraz?
Daniel 2016-11-19 14:55:03
Nie polecam firmy jaką jest Tempo Team posiadają problemy z płatnościami już czekam prawie 2 miesiace i nic, również uważajcie na Panią Agnieszke gdyż może jest miła lecz zwodzi swoimi wytłumaczeniami. Lecz jeżeli ktoś podejmie sie pracy przez tą firmę niech dowie się dokładnie gdzie będzie mieszkał i popyta innych o warunkach bo czasami są one opłakane a za wszystko płaci się tyle samo.
Zostaw swoją opinię o Tempo Team - Lelystad-Haven
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tempo Team