Opinie o Tempo-Team Eu-Flex Poland w Holandia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tempo-Team Eu-Flex Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tempo-Team Eu-Flex Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tempo-Team Eu-Flex Poland w Holandia

pracowniksetlersbezauta

jak ma ochote ktos jecha do selters to radze podszkoli sie w jezyku niemieckim lub rosyjskim. samo gutten tag lub priwiet to nic . w ogloszeniu wszystko pieknie wyglada jednak muwie dobrze po angielsku ale to nic nie dalo 3 tygodnie w domu. djeta moze byc i 6000 euro tylko jak nie chodzisz do pracy(bo ciebie nie planuja ,badz niemasz auta) to niema djety a za mieszkanie placic trzeba, jesc tez .milego i powodzenia. czego i mnie potrzeba.

Zofia
@pracowniksetlersbezauta

To na jakim poziomie najlepiej znać te dwa języki?

Wiktoria

Część, jakie macie opinie na temat pracy w Albert Heijn w Zaandam? Ile jest przeważnie godzin pracy, jak wygląda zakwaterowanie przez tempo team w Amsterdamie? Ile mniej więcej na czysto można zarobić na tydzień? Czy atmosfera w pracy jest w porządku ?

Nie straszcie ludzi.

Jako wieloletni pracownik musze sie odniesc trochę do roznych tresci. Nigdy nue mialem z nimi problemu . kasa na czas , wszystko zgodnie z kontraktem ( jaki by nie był ). dokladnie wiedzialem na co sie pisze. jak traktuje holandia polaków , jak brutalny jest to system agencja - praca, . Jakie trudne moze byc zakwaterowanie , a z racji wieku , rowniez co to moze byc za beznadzziejna robota - na szczecie mialem fajną. Jeżeli jest lepsza jakas - prosze napiszcie to eazem sie wszyscy pośmiejemy....ŻADNA nie jedt dobra, a ta jest i tak najlepsza lub conajmniej w czołówce.... 70% agencji w Holandii wedlug dziennikarzy sledczych dziala NIELEGALNIE. Tempoteam-Randstad-euflex ( jako calosc) to wielki moloch. Rady dla nowicjuszy - W Holandii nie ma lekko. mieszkania są drogie i bardzo mało a jak są tanie jakies to marne. najwiecej jest w Rotterdamie. Mieszkania agencyjne są złe , od 2 lat weszła w życie ustawa mająca ograniczyc patologie i nakaz budowy nowych. schludnych mieszkan robotniczyvh włącznie z pokojaki 1 osobowymi ktorych na lekarstwo. Jeśli.nie chcesz kłopotow nue wyjezdzaj sam/sama. , wez SWOJE auto a najlepiej p9jedz do kogos inaczej bedziesz SKRAJNIE uzalezniony od agencji ktora ma na tobie zarobić. Wiekszosc nowych ludzi jest bardzo mocno rozczarowana warunkami. i slusznie. Wiele osob nie czyta kontraktu ,ani holenderskich ogloszen , przyjezdza bez doswoadczenia pakując sie w jakies głupie prace zamiast szukac jak najfajniejszych , niestety...doswiadczenie trzeba po prostu zdobyc. Tempo daje auto do celow prywatnych , pokoje sa drogie , dwuosobowe co moze dkonczyc sie bijatyką jak ćpun z pijakiem sie spotka lub spokojny z adhd.... Polecam tak czy inaczej...tylko czytajcie gdzie jedziecie , adres zobaczcie , jaki transport , ile , z kim , czy są nadgodziny. po 45h juz nie oplaca sie pravowac bo duuuzy podatek - choc do zwrotu. te wakacyjne wyjazdy mogą sie skonczyc od depresji po..szczęście. tylko fachowcy mogs miec pewnosc normalnyvh warunków bytu. w przypadk agenvji trafienie na dobry pokoj to fart. Są lepsze i gorsze ogloszenia, zawsze najwazniejsze jest jednak zakwaterowanie. a pracy jest BARDZO duzo i ZAWSZE można zmienić zwlaszcza gdy.ma sie SWÓJ TRANSPORT lub choviaz DOBRE połączenie komunikacyjne. Holandia to nie tylko MARIHUANA. niestety sporo jest przepalonych łbów, ty nie musisz byc jednym.z nich i żyć w (usunięte przez administratora) bez ambicji. Na początek agencje sa i tak ok, warto miec jednak PLAN B i plan C , nie zartuje.

Ok
@Nie straszcie ludzi.

Pomocne

Zofia
@Ok

W czym pomogła Ci ta wypowiedź, składałeś CV? :)

Damian
@Nie straszcie ludzi.

Bo to co napisał to czysta prawda

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Tempo-Team Eu-Flex Poland?

Slx

Jak wygląda praca poprzez TEMPO TEAM ? Słyszałam dwie pozytywne opinie od osób znajomych. Co myślicie?

Barbara
@Slx

A czytałaś już może komentarze? Bo nawet jest ich sporo jakby nie patrzeć... A te osoby znajome to aktualnie pracują czy na bazie czego mają swoją opinię?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tempo-Team Eu-Flex Poland? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Żaneta

Pracował ktoś w piekarnii hedel? Dużo ludzi? Warto? Godziny są?

Danuta
@Żaneta

A wysłałaś juz swoje cv, czy dopiero się zastanawiasz? Na jakie stanowisko, sprzedawcy? :)

Żaneta
@Danuta

Praca w piekarni na zakładzie.

Obserwator

kiedys pracowalem z wasza agencja to co teraz czytam opinie to sa dalej te same realia? Ok postanowilem do was sie zatrudnic pod przykrywka bede nagrywal wszystkie nieprawidlowosci pokaze to w programie telewizyjnym nie potrzebuje kasy bo wszystko sponsoruje telewizja znam dobrze jezyki wiec nie ma problemu pozniej material dowodowy trafi do sadu zrobie to w paru agencjach czas skonczyc z (usunięte przez administratora)podatkami itp.

Zapson

Nie polecam ogólnie, o siano trzeba walczyć, pokój nie posprzątany (musieliśmy sami sobie posprzątać bo pan administrator nie miał czasu się tym zajmować xd). No ogólnie beczka, mówią Ci że jak masz problem albo pytanie to masz dzwonić, a jak dzwonisz to nigdy nikt nie odbiera nikt nic nie może ani nie wie xD serdecznie nie polecam

Zapson
@Zapson

Pomijając fakt, że z dnia na dzień nagle zostałem poinformowany o tym, że mam za 10minut oddać samochód innemu kierowcy, bo musi dojechać do pracy, a na pytanie jak ja mam dojechać do pracy, szanowna pani kimberly z planingu, odpowiedziała mi, że to nie jej problem. Żart. Proponuje jakiś zbiorowy pozew na to gó-no

ok

podstawowa sprawa - agencje są w Holandii brutalne, posłuchajcie rad starszych i jezdzcie najpierw na pokój w mieście a potem idzcie do pracy nawet przez agencje i odpadnie wam połowa problemów . Nie skazujcie siebie na kontakt z patologią bezpośrednio. Tempo team to i tak jedna z najlepszych agencji w tym raju więc wyobracie sobie gorsze..osobiscie po paru pracach ta uwazam ze i tak najgorzej jest z mieszkaniami i dojazdami niz praca samą w sobie a kontakt z agencja moze byc czasem dobry lub gorszy , nie pchac sie na ogloszenia bez znajomosci jezyka i polskich agencji , ale jak masz chate to ne bedzesz ich niewolnikiem. tempo team było ok dla mnie , czasem jakies drobne niporoumienia ale zawsze dalo sie dogadac i wytlumaczyć, euflex , tez , nie czepiali sie jak masz w pokojach jak ssmani w co poniektorych agencjach...miejscie plan b i jezdzcie zdobywac holandie

@ok

...własne lokum to podstawa...dopiero wówczas można faktycznie oceniać firmę pośrednictwa pracy lub sam zakład pracy... dopiero teraz pracując przez Tempo-Team stawki są na tyle przyzwoite że udało mi się w końcu uwolnić od tych schronisk dla patrologii...które faktycznie generują przeszło połowę problemów na jakie mogą narzekać przyjeżdżający tu pracownicy..

JaJaJa

TempoTeam chyba TempoOszusci ! Najgorsza pseudo firma jaka może być. Nie dość , że (usunięte przez administratora)pracowników na wypłacie biorąc po trochu do własnej kieszeni to koordynator Iwona .... jest najgorszą osobą jaką w życiu poznałem. Fałszywa arogancka traktuję swoich pracowników ( podopiecznych) jak zwykłe (usunięte przez administratora) ! A warunki mieszkalne ? Gorzej niż w oborze brud smród i mogiła i to za 200eu miesiecznie ! Żenada ! Taka żenująca i zakłamana pod firma , że nawet inne firmy rozwiązują z nimi umowę ! Zatrudniają pijakow którzy demoluja mieszkanie a jak sie upra na jedna osobe to masz duzy problem bo pijaki sa nie winni !!!! I bach odtracaja kase byle komu nie wazne czy winny czy nie byle by pokryć straty !!!! Duzo by pisać trzeba doświadczyć samemu tej patologii firmy ! Zeeeenaaaada ! (usunięte przez administratora) Odradzam a raczej radzę omijać szerokim łukiem. Ta pseudo firmę. Brak słów....

@JaJaJa

Tempo-Team jest w porządku... organizuje i pomaga znaleźć pracę...tak jak w Polsce tak i w Holandii firmy pośrednictwa pracy ( jak sama nazwa na to wskazuje) nie organizują mieszkania transportu i peleryny na deszcz... To o czym tu wszystko mowa to firmy siostrzane albo współpracujące które w rozliczeniach mogą pobrać kwoty za wynajem czy transport.. bo w rozliczeniach dokonują opłaty za te mieszkania czy transport...w przypadku Tempo-Team jest to akurat firma EU-Flex...

Lea

Problem polega na tym, że ludzie nie czytają merytorycznych opinii. Pewnie, że zawsze trafią się niezadowoleni ze wszystkiego, ale wystarczy poczytać, co konkretnie ci ludzie piszą. Jest cała masa opinii negatywnych z jasno wypisanymi sytuacjami, a ludzie i tak jadą np. do takiego Arvato Heijen, gdzie nie ma bardzo często godzin, panuje tam dyskryminacja, a wręcz mobbing. Arvato Heijen to firma, która powinna zostać zamknięta. Pracowałam tam bardzo długo, bo praca i ludzie mi odpowiadali na początku, a później już zostałam z przyzwyczajenia, mimo że pieniądze były żenujące. Później niestety zaczęli odchodzić Holendrzy, a zaczęły tworzyć się grupy, ludzie zaczęli zachowywać się karygodnie. (usunięte przez administratora) za cokolwiek, przypisywanie nieprawdziwych komentarzy, intencji stały się na porządku dziennym. Każdy utopiłby każdego w łyżce wody. Do tego zachowanie Holendrów supervizorów, którzy niejednokrotnie znęcali się nad pracownikami skutecznie doprowadziły do tego, że złożyłam wypowiedzenie, mimo że właśnie weszłam w faze B. Arvato Heijen to jedno wielkie nieporozumienie. Praca mega lekka, ale pieniądze, jak dla (usunięte przez administratora) a kultura pracy to mniej niż D.N.O.

Teresa
@Lea

(usunięte przez administratora)i dyskryminacje w pracy można śmiało meldować. Stawka zazwyczaj ustalana wg stanowiska jest ktoś pracuje na dziennej zmianie bez dodatków jako zwykły pakowacz nie ma co liczyć na kokosy. Osobiście znam firmy które płaca mniej z gorsza robotę. Każdy dobiera prace wg siebie dla jednwgo wystarczające dla drugiego mało ambitne i szuka czegoś innego:)

Edyta
@Lea

Typowy polak, proszę nie słuchać takich wypowiedzi. Narzeka na pracę a jednak jakoś cała fazę a przepracował. Śmiechu warte. Proszę zważać na słowa, bo obrażanie klientów jest niedopuszczalne. To, że nic Pani się nie udało to nie wina Otto. Gwarantuje, że tutaj można szybko awansować również w struktury firmy i przejść do biura. No ale trzeba coś umieć innego niż obrażanie i narzekanie...

@Edyta

Moje motto jefac Otto , pewnie jesteś z biura by tak pisać a ja chociaż spotykam się z ludźmi którzy pracowali i cały czas narzekali aż musieli przejść gdzie indziej bo nie zarabiali, widać że Nie masz kobitko pojęcia to się Nie wypowiadaj na dany temat bo przeważnie Ludzie to piszą bzdury ale w tym wypadku wierzę .

@Edyta

..awansowanie do biura z powodu fajnych cycków raczej nie powinno być powodem do dumy...

Pracowki

Praca w PostNl głownie w nocy ludzie w porządku Zarobki ±/-340 euro 40 h Duzo dodatków lokocja 50 km dajej ale jest porządek i miła pani administratorka Planink na czas poleca tempo-team post nl w tiel reszta nie wiem jak wygląda

Kamil

Tez pracowalem w tempo team eu flex w Calvin Klein.Zarobki totalna porazka za 40 godzin pracy dniowki 267 euro,za 40 godzin popoludniowek 305. Zakwaterowania to porazka hotel w terneuzen z agencji Good Morning w ktorym sa pluskwy,doslownie w calym hotelu. Na dodatek pelno hiszpanow jarajacych ziolo po pokojach i sluchajacych muzyki bardzo glosnej,a na to wszystko pozwalaja 2 polki ktore pracuja tam na recepcji kasia i gosia,doslownie wywalone maja na wszystko te panie. Przyjezdzajac na lokacje samemu trzeba sobie sprzatac pokoj, recepcjonistki maja to gdzies wola zabawiac sie z ciapatymi chlopakami ... (usunięte przez administratora) kila i mogila a na dodatek do pracy dojezdzasz autokarem godzine czasu gdzie 80 procent to tez hiszpanie ktorzy zachowuja sie jak bydlo . nie polecam tempo teamu.

Rick Astley
@Kamil

W jakim to bylo miescie?

Kamil
@Rick Astley

Hotel w Terneuzen

Stan

A więc tak mieszkałem na hotelu gdzie zamordowano człowieka i nie znaleziono sprawcy, narkotyków więcej niż w Kolumbii, ludzie tam mieszkają i nie pracują ponieważ administracja ma w (usunięte przez administratora) kto tam mieszka albo się boją wyrzucić kogoś. Praca to (usunięte przez administratora) jeżeli nie wyrabiasz 300%normy to jesteś nikim. Nie polecam oraz omijać hotel w Best szerokim łukiem :)

pamiętam tą firmę jeszcze z Zwolle , centrum dystrybucji Albert Heijn . to była totalna porażka , zero organizacji pracy , brak podstawowych zasad porozumienia z dyrekcją o kordynatorach nawet nie wspomnę bo to jedno wielkie nieporozumienie , solarisy co tydzień sie nie zgadzały i co tydzień latanie o korektę , masakra świata . nie wiem jak jest teraz ale nie polecam

karolina

Długo zbierałam się do tego, aby napisać tę opinię, ponieważ po tym co przeżyłam z tą "firmą" długo dochodziłam do siebie. Kontakt po polskiej stronie - ok. Panie na infolinii sprawnie i pomocnie pomogły znaleźć ofertę. Dostałam wszystkie informacje odnośnie zakwaterowania, pracy oraz kontakt do mojej "mentorki". Zostałam umówiona z dozorcą mieszania, że da mi na miejscu klucze. Dojechałam do Holandii na wskazane miejsce zamieszkania w środku nocy w sobotę i niestety, ale nikt na mnie nie czekał. Ani dozorca, ani klucze, ani mieszkanie. Nie chce już nawet opisywać, jak czuje się młoda dziewczyna sama, w środku nocy w jakimś obcym miejscu - wystawiona. Dzwoniłam do każdej możliwej osoby. Nikt nie odbierał. I to nie dlatego, że środek nocy. Nikt nie odbierał, aż do poniedziałku. Miałam to szczęście, że zatrzymałam się nieopodal i zrobiłam podejście numer 2 na drugi dzień. Oprócz tego, że już było jasno i był dozorca to zbyt wiele się nie zmieniło. Zamieszanie, chaos i brak kluczy dla mnie, bo nie wiadomo do jakiego domku mnie dać. Zero przeprosin - nadal zero kontaktu z agencją, firmą, mentorką. W poniedziałek miałam zacząć pracę, ale jak miałam to zrobić nie mając zakwaterowania ani nawet informacji czym i jak dojadę do pracy? Wróciłam do Polski, bo nie miałam się już gdzie podziać. Składałam skargi, dzwoniłam, pisałam. Czy coś to dało? Nie. Więc mam nadzieję, że chociaż ta opinia ustrzeże inne osoby przed zawarciem umów z tą agencją. Pojechałam, bo przeczytałam w miarę dobre opinie. Wszyscy się dziwili, że z tempoteam miałam taką nieprzyjemną przygodę. Ja też się dziwię. Jeżeli chodzi o szczegóły: zakwaterowanie miało być w Hooge Mierde. Pan dozorca, który obiecał mi dać kluczę do domku, a potem się nie pojawił i wszystkiego wyparł to Pan Domingos. Pani koordynatorka na miejscu w Holandii (bo mentorem ciężko ją nazwać) to Pani Gosia Gabel. Miałam pracować w firmie Audax Logistic w Gilze, no ale nigdy tak nie dotarłam... I mam nadzieję, że nikt mnie znajdzie się nigdy na moim miejscu. Uważajcie na siebie wybierając agencje, prace... Podłość ludzka nie zna granic.

Hu
@karolina

Ona jest niekompetentna osoba

Ktoś może coś powiedzieć ?

Załącznik nr 1: Warunki Pracy Dane projektu l Nazwa przedsiębiorstwa Nazwa funkcji pracownik magazynu Opis funkcji Sortowanie paczek na poczcie. Glównie przy tasmie. Ukladanie w koszach, odstawianie na miejsce. Równiez załadunek i rozładunek przesyłek przy pomocy wózka EPT,przygotowywanie paczek do dalszego transportu . Praca bardzo często na nocki. Czas trwania projektu Czas trwania projektu 12 tygodni Od 11-01-2021 Możliwość rozwiązania umowy z zachowaniem 1 tygodniowego okresu wypowiedzenia. Dodatkowe informacje Wymagane zaświadczenie o niekaralności Możliwość nadgodzin w zależności od pracy Kwota brutto na godzinę 18 lat € 7,96 19 lat € 8,75 20 lat € 9,50 21 lat € 10,03 22 lat € 10,03 23 lat € 10,33-€ 14,46 z dodatkami Dodatki Pon-pt: 06:00- 22:00 bez dodatku Pon-pt: 00:00- 6:00 30% Pn- pt: 22:00- 24:00 20% Sob: 00:00- 24:00 40% Nidz: 00:00- 24:00 100% Sob: 00:00- 18:00 50% Sob: 18:00- pon 00:00 - 100% Świeta: 00:00- 6:00 200% Koszt mieszkania tygodniowo € 104 Koszt ubezpieczenia tygodniowo € 26,40

Luka
@Ktoś może coś powiedzieć ?

Jesli wybierasz sie na poczte to musisz wiedziec ze praca jest na godzine ale masz do spelnienia normy. Np na wrzucaniu paczek chyba 800 na godzine, na sortowaniu nie moze byc wiecej błędów niz chyba 5 na kazdej lince. Zalezy na jaką poczte jedziesz ale na niektórych są ciezkie paczki typu wino po 18 butelek lub oliwa z oliwek nie wspominając o karmie dla zwierząt i np kosiarkach piłach itp wiec spodziewaj sie paczek do 30kg, jest jeszcze funkcja inter transport to wtedy sie nachodzisz. Plus jest taki ze sa zawsze stale godziny , nie kazda poczta pracuje w niedziele wiec upewnij sie no i soboty sa zawsze wolne chyba ze pierwsza zmiana ale to jest przewaznie 4-5 godzin

Ktos
@Luka

Praca w Born albo Nieuwegein, a jak z zarobkami, godzinami i lokacją? Od następnego poniedziałku mogę zacząć, warto ?

@Ktos

Nie wiem jak jest teraz wiem na 100% stałe godziny są na Born przeważnie od 17:30 do 2 w nocy znajomi pracują jeszcze i chwalą sobie, oni mieszkają na prywatnym wiec nie wiem jak wygladaja mieszkania tt

Ktos
@Luka

Rozumiem, nie chce się na muke (usunięte przez administratora) trochę kiepskie zmiany

Lidia
@Luka

A może ktoś inny jeszcze wie jak jest teraz? Jestem ciekawa jak to dokładnie obecnie wygląda. Czy mówili Ci może za co jeszcze sobie chwalą? Chętnie przeczytałabym coś więcej na ten temat czego można się spodziewać będąc pracownikiem Tempo Team.

@Luka

Na Born? Czy możesz powiedzieć coś więcej jaka praca to jest i czy też dla kobiet? Jestem mama dwójki dzieci i ciężko znaleźć pracę. Chciałabym się już po prostu uwolnić z domu. Proszę Cię konkretną odp.

Soja
@Ktoś może coś powiedzieć ?

Właśnie jestem w trakcie załatwiania formalności i będę zaczynać współprace przez ero work w tilburgu mam nadzieję że się nie zawiodę ????

@Marta

Gadałem właśnie ze znajomym co tam pracuje mówi że dużo ciężkich paczek jest ale dużo młodych dziewczyn pracuje i jakoś dają sobie rade. Decyzja nalezy do ciebie, on mówi ze nawet teraz jest bardzo dużo pracy jak by chciał to mógł by robić nawet 6 dni

Megiii
@Luka

Hej! Mam opcję rozpoczęcia pracy na magazynie kurierskim lub pocztowy przez Tempo Team/Eurowork. Jak z godzinami, czy wychodzi te minimalne 400 euro na tydzień?

Qma
@Luka

Od poniedziałku rozpocznę pracę na poczcie w Nieuwegein. Jak dużo Polaków tam pracuje? Jak długo mogę się spodziewać zakwaterowania na jednej lokalizacji? Co, jeśli nie będę wyrabiać normy? - Zwolnią mnie? To byłoby obejście zakazu zatrudniania na akord w NL...

opinia

chcesz żyć - nie jedź. Ilu już ludzi wpadło w narkomanie albo coś gorszego przez tą holandie. Jest tyle krajów i pracy,(usunięte przez administratora)

Kamila

Sprawdziłam bo nie wierzyłam w opinie i Nie polecam !!! (usunięte przez administratora)Nie agencja zero kontaktu z koordynatorami tylko maile wysyłają lokacja Susteren ładne domki a pralki w nim brak musisz zapłacić 5 euro za jedno pranie w pralni kilka domków dalej do pracy dojeżdża się autokarem hahah 7 osób w autokarze(nie bus to na prawdę duży autokar xd) na 6 do pracy wyjazd 4.40 spowrotem 40 minut czekania na transport plus prawie godzina jazdy do domu, dodatkowo do najbliższego sklepu 4 km więc bez samochodu czy roweru życzę Powodzenia. !!!

Egoista1985

Jeśli pracujecie przez TT i okaże się, że wasza pierwsza wypłata nie trafi na konto na czas możecie poczekać na nią nawet kilka tygodni. Sposobem na szybkie odzyskanie pieniędzy może okazać się słowo- klucz SZW. Jest to odpowiednik polskiej inspekcji pracy. Boją się jej jak diabeł święconej wody. Pozdrawiam i radzę omijać TT.

Ludzie w miejscowosci Ede hotel pracowniczy w pokojach przy słońcu jest ponad 40 sto0ni nie ma czym oddychac ani jak spać ludzie śpią po 2 godziny chodzą niewyspany do pracy A kobieta z agencji mówi jak się nie podoba proszę się wyprowadzić zero szacunku 104 euro za łóżko sauna

Zostaw merytoryczną opinię o Tempo-Team Eu-Flex Poland - Holandia

• Jak się pracuje w Tempo-Team Eu-Flex Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Tempo-Team Eu-Flex Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tempo-Team Eu-Flex Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 5 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tempo-Team Eu-Flex Poland