Opinie o Hobson Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hobson Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hobson Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hobson Sp. z o.o. w Warszawa

Jak wygląda ścieżka kariery w Hobson Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Do gowork.pl Nowy wpis

Szanowni Pracownicy serwisu gowork.pl: Spółka Hobson Sp. z o.o. nie zatrudnia i nie zatrudniała nigdy pracowników, nie ma ścieżki kariery i nie można zdobyć awansu. Żaden wpis poniżej nie pochodzi od klienta spółki, z wyjątkiem frustratki o pseudonimie Wynajmujący Monevi Sp. z o.o., która zapomniała, że pisząc swoją opinię nie byłam już jej najemcą, bo lokal sprzedałam pół roku wcześniej i to do tego człowieka powinna była zgłosić swoje żądania. Przy okazji Pani dała upust swojej złości, bo chciała kupić lokal, ale bank odmówił kredytu. Czy to wina spółki Hobson? Szczerze wątpię. Reszta opinii to komentarze Pana Adaszewskiego, który również nigdy nie był ani klientem spółki ani jej pracownikiem i które to komentarze przeprosił, przyznając, że były nieprawdziwe i złośliwe. I to najlepiej pokazuje jak wiarygodny jest to portal i jak wiarygodne są opinie na nim zamieszczane. Bazuje na najniższych ludzkich instynktach a idiotyczne pytania zamieszczane przez pracowników służą jednemu: nakręcić hejt i tanim kosztem promować i pozycjonować stronę, przy okazji sprzedając swoje wątpliwej jakości usługi, wiem od znajomych i każdemu odradzam. „Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Hobson Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia? Wiecie coś o potrzebach kadrowych firmy? Warto składać cv do firmy? Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Na jakie stanowiska są wakaty?” Może zamiast publikować idiotyczne pytania, które świadczą o kompletnej ignorancji warto otworzyć KRS i sprawdzić, czy firma zatrudnia pracowników. Może wykonać telefon i zapytać? Ale po co? Przecież tu nie chodzi o opinie, tylko o tanią promocję. Proponuję zmienić nazwę na pudelek-bis.pl, bo tyle są warte treści tu zawarte

Magdalena Nowy wpis
@Do gowork.pl

A są jakieś plany na przyszłość by kiedyś to zmienić i zatrudniać? Wiadomo może?

do gowork.pl Nowy wpis
@Magdalena

Tak, wiadomo, spółka nie ma zamiaru tego zmieniać i nie zamierza nikogo zatrudniać, nikogo rekrutować, nie ma ścieżki awansu. Naprawdę jest mnóstwo spółek, które nie zatrudniały i zatrudniają i nigdy nie będą nikogo zatrudniać i jest to dozwolone i zgodne z prawem. A gdyby celem tego serwisu była uczciwa, rzetelna informacja, to wystarczy, żeby pracownik firmy gowork.pl, zamiast powtarzać na zasadzie kopiuj wlej swoje pytania i próbował tanim kosztem pozycjonować stronę, zapoznał się przynajmniej z KRS np danej firmy i przez chwilę się zastanowił, skąd opinia z 2015 r od pracownika, gdy jest napisane, że pracowników nie było. Ale tu przecież nie chodzi o weryfikację i nie chodzi o prawdziwość danych, bo rzetelność nie jest w interesie gowork.pl

Adaszewski Marek

Witam. Nazywam się Adaszewski Marek jak podałem w Niku. Pragnąłbym na tym forum wycofać moje negatywne opinie o firmie Hobson. Opinie te pisałem pod wpływem emocjonalnych osobistych relacji z Panią prezes Małgorzatą Błażejak, napisane przeze mnie opinie pod nikami Marek, Adaszewski itp. fałszują rzeczywisty obraz rzetelności tej firmy , były wyrażane niezgodnie z stanem faktycznym odnośnie działalności spółki Hobson. Bardzo przepraszam za ten fakt zarówno Panią prezes Małgorzatę Błażejak a także jej potencjalnych klientów. Wiarygodność powyższej deklaracji mogę wszystkim zainteresowanym potwierdzić telefonicznie pod numerem 507328545 a także mailowo : decorama.biuro@gmail.com Z szacunkiem Adaszewski Marek.

Wynajmujcy

Firma niekompetentna, każdy dokument który jest potrzebny od właściciela, trzeba odzyskiwać z prawnikiem. Każde załatwienie sprawy jest dla nich problemem.

Żabka Białystok

Przestrzegam w inwestycjach. Pani kupuje nieruchomości za psie pieniądze poczym wzbogaca je w lipne umowy najmu. Potem jest to oferowana inwestycja na 8 proc. Finalnie inwestujesz 1 milion w przestrzeń a Pani zarabia 500 tyś. Nic nie możesz zrobić. (usunięte przez administratora)

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Przestrzegam w inwestycjach.

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Na jakie stanowiska są wakaty?

Olek

Wiecie coś o potrzebach kadrowych firmy? Warto składać cv do firmy?

efe

Szanowny Panie Marku Adaszewski z firmy Decorama, nigdy nie zetknął się Pan z moją firmą, nie zna Pan nawet jej popranej nazwy, usłyszał Pan o niej dopiero w momencie, gdy wykonywał Pan u mnie jako osoby prywatnej remont mieszkania, z którego się Pan i Pańska firma nie wywiązał. Wziął Pan pieniądze, ale nie dokończył prac. Ponadto pożyczył Pan pieniądze, których nie zwrócił, czyli mnie Pan okradł i teraz na koniec postanowił Pan odpowiedzieć na zarzuty, szkalując firmę, o której nic Pan nie wie. To stek bzdur, które podsunęła Panu, Pańska chora wyobraźnia. Jak Pan zapewne wie, bezpodstawne oczernianie, szkalowanie jest karalne. Ma Pan jest jedną sprawę w sądzie, potrzebuje Pan drugiej?

@efe

Ten koleś z Decorama (usunięte przez administratora)to ma bardzo dużo mówiący o nim profil na goworku i najgorsza praca, a z Panią (usunięte przez administratora)współpracuje się rewelacyjnie, wszystkie dokumenty dostarczone, wszystkie dane udostępnione, pierwszy raz mi się zdarzyła taka trasakcja, wszystko jasne, klarowne i na czas

Klient

Potwierdzam niestety. Hobson to firma co kombinuje na podatku VAT. Sam miałem propozycje zbierania faktur budowlanych ( co mam nagrane) w celu uniknięcia różnych płatności. Chyba sprawę trzeba zgłosić do U.S. Nie polecam. Szemrana firma. Chwalą się współpracą z Służbami. Uważać.

Gufi
@Klient

Pan Klient to chyba spółki pomylił, bo Hobsona 2018 zawiesił działalność i nie miał żadnych klientów ani nikogo nie zatrudniał, wiec to jakaś ściema

Kuba

Konkurencja tak bardzo inspiruje do pisania??

marek

Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich potencjalnych sprzedawców nieruchomości przed tą firmą. (usunięte przez administratora) Oszukują przy kupnie nieruchomości metodą pół teraz pół później po notariuszu. Kupujących też przestrzegam bo kupują barachło, lekko picują że niby remont zrobili i sprzedają oszukując że po generalnym remoncie. Podejrzane machlojki na VAT. Nie polecam. Podejrzana Pani prezes z podejrzanym towarzystwem. Zastraszają mafijnymi układami i koneksjami ze służbami specjalnymi i wysoko postawionymi kolegami w Policji. Przemyślcie dwa razy za nim coś od nich kupicie lub im sprzedacie.

@marek

Szanowny Panie Marku Adaszewski z firmy Decorama, nigdy nie zetknął się Pan z moją firmą, nie zna Pan nawet jej popranej nazwy, usłyszał Pan o niej dopiero w momencie, gdy wykonywał Pan u mnie jako osoby prywatnej remont mieszkania, z którego się Pan i Pańska firma nie wywiązał. Wziął Pan pieniądze, ale nie dokończył prac. Ponadto pożyczył Pan pieniądze, których nie zwrócił, czyli mnie Pan okradł i teraz na koniec postanowił Pan odpowiedzieć na zarzuty, szkalując firmę, o której nic Pan nie wie. To stek bzdur, które podsunęła Panu, Pańska chora wyobraźnia, która na dodatek jest nielogiczna. Gdyby Pan znał mechanizmy zakupu nieruchomości przez firmę, zapewne wiedziałby Pan o tym. Jak Pan zapewne wie, bezpodstawne oczernianie, szkalowanie jest karalne. Ma Pan jest jedną sprawę w sądzie, potrzebuje Pan drugiej?

@marek

Zostaw merytoryczną opinię o Hobson Sp. z o.o. - Warszawa