Mazurek Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Cukiernia

Luboń

Opinie o Mazurek Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Cukiernia

jarek 2011-04-26 10:01:51
[usunięte przez moderatora] remont firmy najtańszymi i szkodliwymi farbami szef niema pojęcia o cukiernictwie a chce zabłysnąć atmosfera [usunięte przez moderatora] i większość to głęby poprostu ta cukiernia to jeden wielki skansen i sprzedają stary towar niepolecam nikomy lepiej na budowe!!!!
GoWork 2011-05-04 05:20:23
Zgadzam się z kolega wyżej.
uczciwy 2011-05-04 07:32:06
[usunięte przez moderatora] kasuje jak za złoto za stary towar on ijego firma to jedno wielkie 0 zobaczcie torty złotego potoku cukiernia a szajs mazurka kompletnie zero pojęcia o cukiernictwie [usunięte przez moderatora]
ktos 2011-06-28 14:30:52
w firmie mazurek w luboniu pracownikow traktuje sie jak [usunięte przez moderatora] pracuja we wszystkie zakazane swieta a o wyplatach lepiej nie wspominac
Szczepan 2013-03-14 09:31:23
nie polecam szefostwo sie cięgle kłócą o siano, pracownicy z firmy uciekają nie polecam no chyba, że ktos potrzebuje prace na mus to może sie tam zahaczyć, ale pracownicy tej firmy sa niewolnikami wielkiego bossa roberta ~! masakra
łatwo_oczerniać_w_sieci 2013-12-10 02:18:46
Witam, pracuję w tej firmie od kilkunastu lat.

Patrząc na daty powyższych opinii od razu widać, że ktoś w odstępie tygodnia napisał 3 posty zawierające stos bzdur - zazdrosna konkurencja lub nieżyczliwy pracownik.

Warunki pracy są dobre, atmosfera pracy też. Zarobki są ok - adekwatne do poświęcenia w pracy i wiadomo, każdy ma to na co zasłuży i co sobie wynegocjuje, a dodatkowo bardzo dużo można dorobić nadgodzinami.
Jak ktoś chce mieć lekko i 8h to odsyłam do marketów gdzie 1200 na rękę bez możliwości nadgodzin. Ludzie naoglądali się serialowych głupot gdzie praca jest lekka i trwa 8h z przerwami, a później marudzą że w życiu jest inaczej i obwiniają pracodawce.
W tej firmie można nauczyć się bardzo wiele w dobrej atmosferze czerpiąc z doświadczenia i zarabiając uczciwe pieniądze.

Mimo wszystko firmę polecam!
ciastek 2014-02-04 09:59:29
Niestety brak nadzoru szefostwa i brak jednolitej polityki sprzedaży sprawiają, że nieuczciwi pracownicy rozkradają firmę co wpływa na wysokość pensji. Do tego skłócone szefostwo kręci między sobą. Do końca nikt na hali nie wie ile jakiego towaru pojechało na dany sklep. Potrafią to wykorzystać także sprytne panie sprzedające. One najmniej narzekają na zarobki...
kisia 2014-08-15 12:21:07
Nie pierwszy raz zdarzyło mi sie kupić w cukierni na Rynku stare ciastka.W dodatku za każdym razem pytam czy są świerze!
masakra!
ja rozumiem że ekspedientka nie jest winna bo tak sie jej każe ale na boga tracicie przez to klijentów,ja juz u was nie kupię?!!!!!!11
Wielokrotnie słyszałam że atmosfera tam jest okropna ,a szefostwo stosuje mobbing!
Nie polecam
HEŃKA 2014-10-09 13:02:56
OCHYDNE!!!!!!!!!!!!!! Ciasto porcjowane typu jabłecznik !!!!!! ŚLADOWA ilość jabłek z jakimś ochydnym ciągnącym się zagęstnikiem!!! To nie jest jabłecznik!
To jest zwyczajne świństwo!!! WSTYD taki towar sprzedawać!
mania 2014-10-09 13:19:28
chciałabym wiedzieć co wchodzi w skład jabłecznika , bo na 100% nie są to jabłka !!!(kleista masa)
jadłaś czy tylko narzekasz? 2014-11-03 11:37:57
Z tego co wiem cukiernika przyjmą z otwartymi ramionami, nawet pracowników do przyuczenia chętnych do pracy.
Mają w ofercie budyniowiec czy coś takiego, w każdym razie nowość - jabłecznik z masą budyniową - jabłka z budyniem. Prażone jabłka są gęste same w sobie, budyń tym bardziej więc o jakie zagęstniki chodzi?!?
koneser 2014-11-05 17:21:12
Pan Mazurek jest czujny!Im bliżej 11 listopada, tym cena rogali marcińskich wyższa! W ub.tygodniu 1 kg kosztował 32,- zł. Dzisiaj kosztuje już 35,- zł.
To wstyd dla firmy i zwykłe naciągactwo.Mam nadzieję, że klienci zbojkotują te już nie tak pyszne jak kiedyś rogale.
roki 2014-12-07 21:43:57
przerwy jakie ludzie tam pracują po 7 dni w tygodniu i jeszcze pretensje do nich mają. ludzie tam mają po 30 dni zaległego urlopu a zimą jest tam bardzo zimno oknami ciągnie zimne powietrze to tego zakręcają im kaloryfery ludzi się tam traktuje ja nie niewolników zmuszanych do pracy 7 dni w tygodniu Niewinem jak ci ludzie jeszcze to zniosą a to tego firma czy ma się tylko dzięki pracownikom szefostwo tylko się kłócą między sobą a pracownicy muszą cuda robić żeby towar był dobrej jakość z produktów niskiej jakości i to tego ciągle brakującego towaru takich ludzi z świecą po kątach szukać czas pokarze ja ci ludzie będą mieli trochę oleju w głowie i wszyscy odejdą a panowie mazurki zostaną z niczym a firma Mazurek którą pan Alfred tyle lat pielęgnował i pilnował świeżości towaru na sklepach a jego synkowie każą trzymać towar dopóki nie skamienieje a torty i deserówka nie wyglądają jak ścięte stożki i trapezy. Trzech synków niszczy firmę co ich Ojciec zbudował a ludzie zatęsknią za pysznymi pączkami od Mazurka.
klient 2014-12-23 11:34:57
to prawda, sprzedają stare wypieki, nie przyjmują reklamacji a jak się dzwoni że jest stare to uważają że nic się nie stało, nie polecam nikomu, wybierzcie sobie lepiej inna cukiernię
olo 2015-04-27 20:33:38
tak panie ciastek zgadza sie z panem brak nadzoru pewnie dlatego tak pan kradł że firma upada
bartek 2015-06-29 21:27:09
sam mam zaległy urlop i naciągam godziny żeby coś zarobic a itak oszukują mnie na zusie
Wasyl 2016-02-03 22:21:03
Mam bardzo niemiłe wspomnienia z tej firmy byłem tam na praktykach jako nastolatek pod koniec lat 90-tych powiem jednym słowem po porostu fala prawie jak we wojsku w słynnym filmie samowolka brygadziści znęcający się psychicznie i nie rzadko fizycznie nad pierwszorocznymi praktykantami szczególnie niejacy Robert i Dawid którzy także zmuszali owych praktykantów to oszukiwania szefa na nadgodzinach w owym czasie jako uczeń pierwszego roku szkoły zawodowej zarabiałem 50zł a za jedną nadgodzinę szef wypłacał jeden złoty odszedłem po pół roku w owym czasie wszyscy uczniowie i brygadziści czyli uczniowie drugiego roku zasadniczej szkoły zawodowej na kierunku cukiernik-ciastkarz uczęszczali do szkoły zawodowej na ul Warzywnej w Poznani gdyż taki był wymóg szefa zakładu oczywiście łatwo się mogą państwo domyślić że prześladowania odbywały się również w szkole a szefa zakładu pana Mazura nie interesowało co dzieje się w zakładzie w temacie relacji między pracownikami gdyż z części mieszkalnej do zakładu schodził tylko raz dziennie jego synowie również w owych prześladowaniach brali udział.
Wasyl 2016-03-10 22:18:42
No ja też mam taką nadzieję może stara ekipa się już wykruszyła życzę tobie larysa powodzenia i żebyś nie trafiła na tych ludzi co ja pozdrawiam.
Jadziek 2016-05-12 15:33:04
Mazurek Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Cukiernia produkuje jedne z najlepszych ciast jakie dotąd jadłem, firma bardzo fajna, pracownicy chyba też zadowoleni
Zostaw swoją opinię o Mazurek Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Cukiernia - Luboń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mazurek Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Cukiernia