Opinie o Artur Matras Datenergy w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Artur Matras Datenergy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Artur Matras Datenergy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artur Matras Datenergy w Wałbrzych

Kierowca

Dzień dobry, skoro to czytasz to pewnie szukasz pracy i myślisz o przyjęciu w Datenergy, szczerze odradzam, przyjedz w niedzielę na parking, kiedy kierowcy mają zmiana, porozmawiaj. Brak szacunku, przeladowane auta w środku (usunięte przez administratora) chcesz więcej - skorzystaj z oferty a z pewnością sam się przekonasz..

Witajcie. Z racji faktu, iż pracuję w ww. Firmie od kilku lat w charakterze kierowcy zawodowego w ruchu międzynarodowym (C+E), chciałbym w kilku zdaniach podzielić się swoją opinią. Nie będzie to rzecz jasna subiektywna konstatacja, lecz w pełni rzeczowa i obiektywna obserwacja kierowcy, który mianuje się kierowcą zawodowym. W pierwszej kolejności należy dostrzec, że ogłoszenia w internecie, które pojawiają się na temat wolnego wakatu, wynikają z faktu, iż Firma rozwija się i inwestuje w kolejne pojazdy a co za tym idzie, zwiększa się zapotrzebowanie na nowych, kolejnych kierowców. W opinii laików czy myślących prostolinijnie, takie pojawiające się komunikaty o pracy, mogą wynikać ze złej reputacji Firmy. Nic bardziej mylnego. Czy dla zawodowego kierowcy jest istotne, by miał dobry, rzeczowy kontakt ze spedytorem? Owszem jest to kluczowe i Datenergy zdecydowanie przoduje w tej kwestii. Spedytorzy w pełni profesjonalnie podchodzą do pracy i nie spotkała mnie nigdy sytuacja, że pozostałem bez wsparcia, którego w danej chwili potrzebowałem. Zatem wielki plus, a także za atmosferę. Czy dla zawodowego kierowcy jest istotne, czy w pracy spędza czas za kierownicą nowoczesnego trucka dobrej marki? Datenergy nie wiąże przyszłości z oldtimerami czy zepsutymi składakami. Kierowcy mają do dyspozycji nowoczesne ciągniki z naczepami z górnej półki, które wyposażone są w praktycznie wszystkie udogodnienia, a stan techniczny jest na piątkę. Czy miałbym nakreślić coś na temat zarobków? Respons jest krótki acz treściwy. Wszyscy kierowcy są zadowoleni, co przekłada się na atmosferę w Firmie, jak i jej opinię. Czy kierowca otrzymuje niezbędne narzędzia pracy? Jeżeli kandydat zadaje takie pytanie, wskazuje, że nie pracuje lub nie pracował w dobrej i odpowiedzialnej firmie. W Datenergy otrzymanie telefonu służbowego, kart paliwowych, odzieży ochronnej, czy płynów do ciągnika etc. to nic nadzwyczajnego. Poprostu tak jest. Podejście w pełni profesjonalne. Czy gdybym teraz poszukiwał pracy w charakterze kierowcy zawodowego, wybrałbym raz jeszcze Datenergy? Bez wahania. I polecam tę Firmę osobom, które myślą o długofalowej, bezproblemowej współpracy z Włodarzami i myślą również o swojej przyszłości. Praca, frachty, trasy, ciągniki z naczepami, wyposażenie, to same plusy i trzeba być wyjątkowo skrupulatnym by dostrzec jakieś niuansy. Spedytorzy, Kadry i w końcu Szefowie, to osoby z którymi praca nie jest wyzwaniem czy negatywnym doświadczeniem, lecz wielką przyjemnością i zadowoleniem. Zawsze przyjemnie jest z "trasy" wracać do domu, a w trasę jechać z optymistycznym entuzjazmem. Michał. A dla znajomych z pracy i branży: "Muzyk"

Natka

Chłopak tu do Was chciał kiedyś aplikować, ale nie widziałam by pojawiały się nowsze opinie. ostatnie były sprzed miesięcy. o co chodzi z tymi solówkami? Czemu tylko one zostały? To znaczy ze gdybym dala mu teraz znaka, że coś w firmie się dzieje to i tak by go nie wzięli?

Łukasz
@Michał

Rozumiem że dwa razy w tygodniu szefostwo kupuję nowy tabor? Gdyż tyle razy pokazuje się ogłoszenie na olx.

@Łukasz

Czemu jako klient aż tak śledzisz ich ogłoszenia?xd I serio co dwa tygodnie? Od jakiego czasu tak?

Łukasz
@Ewa

Nie jestem klientem tak mi się wpisało ???? przeglądam oferty z Wałbrzycha codziennie z ciekawości i ta akurat firma potrzebuję kierowców non stop co według Muzyka jest zasługą kupna nowego taboru. Niech tak będzie ????

Saszka
@Łukasz

Ale wiesz ze im wieksza firma tym czesciej ktos np. dlugotrwale zachoruje? Wtedy zastepstwa trzeba szukac...Jest sezon urlopowy, firma rosnie,..

Nikoś
@Michał

Konkretnie napisane ????

@Saszka

A skoro tak to wiadomo ile osób tu jest zatrudnionych?

@Ewa

około 85 kierowców

Jeden nieraz dwa w miesiącu od początku roku odebraliśmy 10 ciężarówek

@Łukasz

Dzień dobry. Moja riposta będzie kontrastująca ergo dwubiegunowa. Jeśli tak bacznie śledzisz ogłoszenia dotyczące Datenergy w internecie, może być rezultatem zainteresowania. Ukryta krytyka, jak percypowanie przez Ciebie firmy, jest budulcem zasięgów, wszak jest to kluczowe. Druga konkluzja- jeżeli pojawia się coś ciekawego i interesującego w zasięgu wzroku, zazwyczaj rozpoczyna się analiza-jak w Twoim przypadku. Grunt, by pochopne tezy, nie zawęziły krótkowzrocznej obserwacji. "Atrakcyjna, mądra kobieta nie szuka na siłę dobrego partnera, mimo, że wokół niej ustawia się wianuszek nonsensownych amantów" W dalszym ciągu Włodarze inwestują w nowe ciągniki z naczepami i nic dziwnego, że liczba pracobiorców się zwiększa, aczkolwiek Datenergy to ludzie z pomysłem, a nie "spychacz" zamiatający to co na ulicy. Zachęcam do rozmowy telefonicznej. Wątpliwości i tłamszące myśli zostaną rozwiane. Pozdrawiam Michał vel "Muzyk"

@Radek

No i sprawa jasna, raczej nie było miesiąca pełnego, żeby dosłownie każdy z nich był w 100% zdrowy? Ale faktycznie te ogłoszenia w błąd mogą wprowadzić, może warto tam podkreślić wyraźniej, że o zastępstwo chodzi?

Prezes
@Radek

Minął ponad rok i już oddaliśmy prawie 20 zestawów. Tutaj pasuję przysłowie jak dbasz tak masz, tak to jest jak (usunięte przez administratora)decyduje o firmie brawa dla właścicieli

@Prezes

To tak dla jasności ile w końcu do teraz jest tych aut w taborze? I ilu kierowców obecnie potrzeba? Z tego wątku wynika, że z rok temu padła liczba 85, czy większość jeździ praktycznie od samego początku istnienia firmy? wpływa to na zarobki?

Natka Nowy wpis

Nie szukacie teraz kierowców może? widziałem te opinie sprzed paru miesięcy ze warunki chyba są nawet ok, pokazała mi się też oferta na międzynarodówkę z kat C, ale była parę miesięcy temu dodawana. Fakt faktem kasa mnie interesuje, wtedy oferowane było do 10 tys. czy teraz byłoby więcej?

Krzychu Nowy wpis

Wiem że będą pozytywne i negatywne opinie... Pracowałem w tej firmie i złego słowa nie powiem... Szefostwo spoko... Kasa na czas tak jak się umawiasz tak jest... Jeżeli potrzebujesz zaliczkę nie ma problemu... Tylko Radek (usunięte przez administratora) tak po za tym jest jak najbardziej na plus ???????????? Pozdrowienia dla Datenergy ????????????

Rekin transportu

Dziat Trans przeladowane śmierdzące solówki. Kierownik który nie potrafi skleić kilku prostych zdań jedyny jego argument to jak ci się nie podoba to zmień pracę, właściciel firmy głównie nastawiony na zarabianie pieniedzy Twoim kosztem. Zatrudnij się a sam się przekonasz

@Rekin transportu

Co do przyjęcia się i sprawdzania to są teraz oferty? ostatnia która widziałem jest sprzed pięciu miesięcy i właśnie pięciu osób szukali. Do dziś nikt nie odszedł ze nie było nic wznawiane? Podane były widełki do 10 tys dlatego badam temat. ktoś kto teraz jeździ dalby znać na ile są osiągalne?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Artur Matras Datenergy, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Czy Artur Matras Datenergy zatrudnia studentów?

Mirek

Nie wiem jak tam się pracuję,ale rozmowa o pracę była bardzo miła a ze słyszenia wszystko pozytywne opinie.Pozdrawiam.

Muzyk
@Mirek

Mirek, wstępna rozmowa, nawet nie jest początkiem współpracy, a ta będzie dla Ciebie przyjemnością. Bez wahania polecam Ci DatEnergy. Jak w każdej firmie znajdą się maruderzy i malkontenci, jednak nie zmienia to faktu, że DatEnergy i ludzie prowadzący tę Firmę są rewelacyjni, empatyczni, a to w transporcie nie jest tak powszechne. Polecam i z premedytacją daję 10 na 10.

@Mirek

To ja teraz jestem ciekawa co się mogło wydarzyć po tych dwóch miesiącach. Udało się otrzymać pozytywny feedback? Jeśli tak to po jakim ewentualnym czasie i w jaki sposób obecnie wdrożenie na stanowisko może wyglądać? Jest konieczne?

Witam jakie kierunki jeździ dana firma ?

Jacek

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma spedytorowi, umowę o pracę, jaką wysokość podstawy, premie, prowizję?

@Jacek

Stałe wynagrodzenie, umowa o prace pełny etat

@Radek

A co z warunkami finansowymi? Wszystko negocjuje się na rozmowie? Każdy spedytor może mieć inną podstawę na start? Na co w razie czego patrzą podczas negocjacji, oprócz doświadczenia oczywiście?

Kierowca

Witam czy bez doświadczenia jest szansa o przyjęcie.Pozdrawiam

Świeżak

Witam przyjmujecie bez doświadczenia ?

Kierowca

Taka najlepsza firma że ogłaszają się nonstop co 2 tyg do 4 tyg ????????

Bibi
@Kierowca

Napisz coś więcej ? Masz może jakieś zrzuty ekranu z tymi ogłoszeniami ? Bo planowałem się tam wybrać. I sprawdzam w miarę na bieżąco te ogłoszenia i nie widziałem żeby z tej firmy było dodawane co 4 tygodnie . .

Radek

Nie jelenia a kierowce, w tym roku odebraliśmy już 12 ciężarówek czyli potrzebowaliśmy 24 kierowców do końca roku jeszcze 10. Pozdrawiam anonimowy Kiero ;)

Jakie narzędzia pracy zapewnia Artur Matras Datenergy? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Telefon, Nawigacja, wszystkie auta wyposażone w lodówki

@pracownik

A te lodówki to kierowcy sami zapełniają czy firma w tym pomaga? ;)

Jabi96

Najlepsza firma transportowa jaka istniej w tym kraju nic dodać nic ująć. ????

@Jabi96

Aż tak,to bez przesady. Spedytor Krzysztof średni... Jak miałem Amazon na weekend pod domem,to na pusto nie mogłem zostawić na parkingu z kamerą solo... i trzeba było siedzieć w budzie,a kolejnym razem zmienił trasę w przeciwnym kierunku,a był skwer na dworze i to pamiętam dobrze!

Kolegaz wiochy

No jak Cię Twój kolega który Ci załatwił prace podpierdzielił, że zostawiłeś auto bez opieki nie informując o tym nikogo to się nie dziw.

On

Taka najlepsza firma że ogłaszają się nonstop co 2 tyg do 4

@On

Co się czepiasz? Dobrze jest przypominać innym cyklicznie, że są gorsi. ;p

@On

Średnio raz w miesiącu odbieramy nowy zestaw albo solówke ????????Więc ogłoszenie nie gaśnie

Tak
@On

Deficyt kierowców na rynku, więc co się dziwić... Osobiście sam bym się zainteresował na solówkę, tym bardziej, że firma oferuje w ogłoszeniu system 2/2, który pasuje mi idealnie, ale niestety nie mam póki co żadnego doświadczenia na C, a tym bardziej w międzynarodówce, więc nawet nie będę głowy zawracać.

@Tak

A może jednak spróbuj zadzwonić i zapytaj? Może szybko Cię doszkolą i fajnie będzie można już sobie jeździć.

Urszula
@Tak

Nie myślisz, że ta firma może być właśnie dobrym miejscem, aby to doświadczenie międzynarodowe zdobyć? Wiesz, jakie warunki dają początkującym? Skąd wiesz, że stawiają na doświadczone osoby, takie zwykle wymagają lepszej pensji...

@Tak

Ja zaczynałem w tej firmie na solo bez doświadczenia,zaraz po zrobieniu prawa jazdy kat C+E Trxy miesiące i skok na większy,ale w firmie bliżej domu,bo miałem ładny kawałek ????

Wanda
@On

To są teraz jakieś oferty pracy? Myślę ze trochę przesadzasz? Niby czemu by tak mieli ludzie uciekać rozumiem co kilka mies ale bez przesady

haczek

bardzo wporzadku ludzie,wszystko na 100%.polecam

@haczek

A opowiesz coś więcej? Bo widzę, że niektórzy się naśmiewają chyba z tych wszystkich ogłoszeń

Nnn

Witam Jakieś opinie dotyczące klimatu w firmie i traktowaniu kierowców?

@Nnn

Polecam kasa na czas

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Matras Datenergy - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Artur Matras Datenergy?

Zobacz opinie na temat firmy Artur Matras Datenergy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artur Matras Datenergy?

Artur Matras Datenergy
  • Al. Gen. Charlesa De Gaulle'A 2