Opinie o TECHMATIK S.A. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TECHMATIK S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TECHMATIK S.A. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TECHMATIK S.A. w Radom

Ëertyyuuiihhgfdsaasfffgg

Tyuhygygygyuhuhubvftrdfgujilkkhhgfddsswerrfttgyyyggggggggggggvvbbhhhhhuùu

Ciekawy

Pozdrawiam premiowane osobistości. Nie wstyd wam. Takie pieniądze przyznawać sobie!? Nie wstyd wam? A dla pracowników ktorzy sie zwalniają co do powiedzenia macie? 1 złoty!? Zostan i nabijaj plny dla góry. Zycze wam takich pensji i podwyżek jakie my mamy w waszym mniemaniu robolami nazywani.Tylko gdyby nie my to gdzie byscie byli? Pewnie w ......

pytanie

ponoc szukaja planistow ? wiecie cos ? jak to wyglada w techmatiku

robert

kolego nie wiem jakie masz doswiadczenie ale planista w firmie to nie stanowisko od podawania kawy ;) kazda firma ktora chce byc konkurencyjna musi rozwijac swoje planowanie. tam sa powazne oszczednosci dla firmy. nie wszyscy to widza ale tak jest

@robert

Poważną oszczędnością dla firmy byłoby zrezygnowanie z tych tzw. koordynatorów. Gdzie taki twory istnieją?Zapraszam kierownictwo do kontroli tych panów...szczególnie w nocy.

Mario
@pytanie

Chyba pianistow zeby im przygrywac jak pija, pala I panny wala

od bobiego
@Bobi

uzytkownik bobi pisze w grupach roznych firm. nie sluchajcie kogos kto sie wypowiada w grupach kilku firm. pewnie go wywalili z kazdej z nich

@od bobiego

Od bobiego? A może od Bobka?

ferment
@Bobi

od ciebie. piszesz na paru forach jakbys pracowal w pieciu firmach naraz. KPINA

Lelek

Ta firma powinna zmienic nazwe na Lodziarnia bo takie lody to malo gdzie sie kreci. Brat goscia z zarzadu prowadzi konkurencyjna firme I dziwnym trafem ma wiecej roboty, czy to przypadek? czy ktos mu zalatwia zlecenia ktore mialy trafic do Techmatiku? Gdzie prezes? Tez mu sie spodobalo prywatne krecenie lodow? Kolejny ambitny dyrektor produkcji sie pojawil, ciekawe czy jest na tyle bystry I sie pozna ze jest kozlem do odstrzalu gdy amerykanie beda niezadowileni tak jak polecial Kefir. Cyrk jakich malo, az dziwne ze jeszcze sa wyplacalni ale niektorzy starzy wyjadacze sobie dobrze radza I prywatne firmy serwisowe zakladaja???? ciekawe jak by na to zareagowal dobrodziej z ameryki bo pan prezes dobrze leb mu chyba ryje

Benio
@Lelek

Ale zawisc typowego Polaka przeciez mozna zmienic prace skoro tak zle po co tyle jadu? Kto komu zabrania jpracowac na kilka etatow!!!!?Ludzie pracuja tu latami maja wszysko na papierze Nie pasuje to zmieniam prace! Proste

Franio
@Lelek

Moj kolega zadowolony co ma pierni do wiatraka Chlopie powiedz lepiej o warunkach pracy i kasie a nie skupiasz sie na tym co nieistotne !!!! No chyba zes jakis kierownik i awansowac nie mogles!!!!!A moze wyleciales bos byl bardziej zaradny

@Benio

Ale pit...lisz jak potłuczony- podaj mi choć jedną osobę co ma kilka etatów w tej firmie i rzekomo ma to na papierze... Może pochwal się swoimi etatami w tym zakładzie?- na pewno masz czym... i za pewne jesteś wieloletnim pracownikiem tej z pewnością bardzo dobrze prosperującej firmy...

XXX
@Franio

No właśnie- co ma piernik do wiatraka... skoro kolega tak ci wychwala firmę, to wuj się pytasz o warunki i kasę!!! Widać kto na czym się skupia... A morze zapytaj się tego kolegi czemu jest taki zadowolony ? Śmiem twierdzić że jest pociotkiem kogoś z kadry kierowniczej i dostał więcej na godzinę niż kilkuletni pracownik...

długoletni pracownik
@Lelek

Może i nie jest najlepiej,ale powiedzcie mi gdzie jest? a złoże cv odrazu!

Lelek
@Benio

Tak dla sprostowania to nie zadna zawisc. Ten post zostal napisany tylko po to zeby wspomniane w nim osoby mialy swiadomosc ze pracownicy doskonale wiedza co sie dzieje w firmie.

@Lelek

Mylisz się.Ta firma powinna zmienić nazwę na Titanic.

Dyrektor Kreatywny

bardzo miła atmosfera, najbardziej liczą się zapał i dobre chęci kandydata

1. czy potrafisz odróżnić stal od aluminium? 2. czy wiesz czym się różni HRC od herca? 3. czy wiesz czym się różni forma od śmietany? 4. czy potrafisz odróżnić laptop od kija bejzbolowego? 5. czy ładnie ci w okularach? 6. czy lubisz porządki? 7. na jaki kolor pomalowałbyś szafki na spawalni?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
dariusz

tytoniowa imperial tabasco też słyszałam kumpel zarabia jako pracownik produkcji 2700 do ręki plus trzynastki wczasy dopłaty , pracuje już 10 lat jak by było źle to by nie pracował .

kielunek

imperial radom tytoniowa tez bym chciał pracować kolega ma ok 50 lat też tam pracuje zadowolony jest.

Blue

Coś cicho..czyżby się poprawiło? Ameryka dzika?

Aaa

Witam jak wyglądają stawki spawacza?oraz atmosfera na spawalni i godz pracy ?

bum
@Aaa

- szału nie ma - (usunięte przez administratora) nie urywa... Chyba że masz kupę papierków ( uprawnień) to ze 20 zł/brutto dostaniesz - umiejętności nie są konieczne - liczą się papierki...

imperial tabasco radom na tytoniowe to praca dla mężczyzn choć i kobiety pracują praca spoko zatrudniają tez bez specjalnego wykształcenia sa profity i pakiet socjalny 13 i inne dodatki dopłaty do stołówki vouchery na wyjścia dobrze jest przez agencje pracy randstad sie zatrudnić jest taka pewność pracy atmosfera panuje spoko .

prycko
@anonymous

imperial tabasco tez słyszałam że bardzo pozytywnie sie zmieniły nasze zakłady tytoniowe

@prycko

Co to ma wspólnego z Techmatik?

pracuś
@anonymous

Jedyny plus w Tabaco to taki ze pracuje płeć piękna!!!!

extra

Dodam parę słów od siebie Ja uważam że w zakładach tytoniowych w Imperial Tobacco w radomiu tam jest dobra praca to jest praca fizyczna albo bardziej taka maszynowa ale stawki spoko mechanicy elektrycy to mają ponad trzy pięćset na rękę a zwykły podajnik tytoniu na takie ok dwa pięćset na rękę plus trzynastki i dodatki a poza tym extra atmosfera i można się dostać tez prze agencje pracy i przez imperial . I masz zawsze umowę o pracę tylko pracuje sie na zmiany ale sa plusy tego bo więcej płacą , no i niektórzy odchodzą na emerytury niedługo to beda miejsca dla nowych .

Frezer
@extra

Skoro tak znakomicie to tam pracuj i powodzenia :) zbedne takie komentarze ale widocznie tam niepracujesz tylko slyszales od 'kolegi' bo jesli bys tam pracowal niepisal na forum techmatika...

Salvatore

Nadszedł czas, że i ja postanowiłem dodać tutaj parę zdań od siebie. Na wstępie chcę zaznaczyć, że jest to tylko i wyłącznie moje luźne przemyślenie a nie ocena firmy. Nie tak dawno zostaliśmy uraczeni piękną myślą pana Henry’ego Ford’a „Wszystko można robić lepiej, niż robi się dzisiaj” Skoro przytoczyli tę myśl to powinni ją sobie bardziej wziąć sobie do serca i zacząć lepiej płacić. Jeżeli już powołują się na pana Ford’a to, dlaczego nie powołają się na inną jego wypowiedź która jest potwierdzeniem zdania powyżej. „Jeśli wymagasz od robotnika, by ci poświęcił czas i energię ustal jego płacę tak, by nie miał kłopotów finansowych. To się opłaca.” Miało być tak pięknie, miała być Ameryka a wyszło jak…. Wyszło tak jak śpiewał Seweryn Krajewski „Taka Ameryka plastikowa kicha, Zaszkodzić nam może, chroń nas dobry Boże” Pozdrawiam

Na stronie TECHMATIK S.A. w zakładce kariera znajduje się kilka ofert pracy. Najświeższa rekrutacja dotyczy stanowiska HR business partner. Pracodawca zapewnia samodzielność w działaniu, atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju. Warto Waszym zdaniem zainteresować się tą ofertą? Może znajdzie się osoba, która mogłaby opisać funkcjonowanie działu HR w tej firmie?

Stary
@Karolina

W Techmatiku do tej pory nie było działu HR, także raczej nikt Ci nie pomoże i nie opisze co to za nowy stwór.

Piotrek

...- no cóż, kolejny uzdrowiciel zakładu ( kozioł ofiarny) musi być... Czas pokarze co za ziółko z Niego jest...

Frezer

No i jest, długo wyczekiwany nasz zbawca, dyrektor produkcji, od dzis beda nowe zamówienia, poprawi się jakość pracy, podniesie morale i wprowadzi cudowną atmosferę. Już niedługo każdy z uśmiechem na ustach bedzie szedł do pracy. Tylko pytanie ilu nas zostanie, bo jak taki zaczyna od straszenia, że się trzeba będzie pożegnać z niektórymi, to sam bedzie na maszynie robić, wszak ma niby doświadczenie. Każdy kiedyś wraca do korzeni. Drugi Śmietanka, właśnie pomógł niektórym podjąć decyzje o odejściu. Pracy dla frezerów jest mnóstwo, techmatik to nie jest koniec świata. Ja się o prace nie boje, dziś tu, jutro gdzie indziej. P.S. Następnym razem nie spinaj się tak chłopie, nie strasz, nie strasz, bo się zesrasz

mun

może jest spoko ale w Abriga w radomiu jest spoko praca poniedziałek piątek 8-16 jest to praca w biurze i call center rozmowę przez telefon dzwoni sie do stałych klientow podobno jest super sa tez inne stanowiska płaca zależy od stanowiska. ja tez aplikuje

sos

Czytajac opinie prorokow o niechybnym upadku techmatiku,mam wrazenie ze sa to wysokiej klasy ekonomisci i stratedzy biznesu,szkoda ze nie ratuja firmy tylko sie uzalaja na forum.

Piotrek
@sos

Nie trzeba być ekonomistą, czy też jakąś szychą by widzieć co się dzieje i to co niektórzy robią i wyprawiają w tym zakładzie i z tym zakładem... - wystarczy obserwacja otoczenia... A jak Ci się źle robi, to nie czytaj psychologu jeden - bo zgłupiejesz...

szary robol
@sos

Rozumiem, że ty jako ekonomista będziesz mi w stanie wyjaśnić jaki sens ma ogłoszone na stronie internetowej Techmatiku przejęcie spółki-matki Columbia-Machine sp. z o.o. Wg KRS ta firma ma kapitał 31.000 zł i jest zarejestrowana w supermarkecie na skrytkę pocztową a jej jedynym majątkiem jest dług, który przez 10 lat ma spłacić Kupidurom za Techmatik. To kto teraz ten dług bedzie spłacał? Techmatik zapłaci sam za siebie?! Jakbyś mi wyjaśnił logikę tego to byłbym wdzięczny bo ja to prosty chłop jestem i dla mnie to wyglada jedynie na jakis grubszy szwindel

śmietana

Uciekajta z tej błazenady niech to pada temu nie pomoże żadna rada....pozdro karol rozwaliles firme zadanie wykonane

Wieszcz

I tak sobie pisze , myślę i rozkminiam jaka to jest dyrektorów siła. Nic się nie wydało że roboty w firmie nie ma. A impreza ciagle trwa kto zapłaci za to?! Zapłacisz Ty , zapłacę ja. A ta ściema dla kadry niech najdłużej trwa. Wtedy pensja z premiar się zgadza a z resztą niech się meczy zarządzająca władza. Taka oto prawda z tego płynie kto nie umie koloryzować to wtym tłumie wnet zaginie!!!.

Pracownik*bardzo zadowolony(

Tak jak pisalem,Smietanka przeminal jak wszyscy dyrektorzy do tej pory,a ja nadal pracuje,nawet dostalem podwyzke,a ci co odeszli to pewnie zaluja bo nigdzie nie ma tak dobrze jak w Techmatiku.Pozdrawiam malkontentow.

taka prawda
@Pracownik*bardzo zadowolony(

...i będziesz taki zadowolony do czasu aż na koniec roku do roku wejdzie syndyk ale wtedy też znając ciebie będziesz zadowolony tylko już nie na Żółkiewskiego a na Łukasika. Chyba, że twoje zadowolenie wynika z innych względów - wtedy będziesz zadowolony w Pionkach lub na Koziej Górze

Kolega z maszyny
@Pracownik*bardzo zadowolony(

Ciekawe czy dalej będziesz taki zadowolony jak skończą się nadgodziny, jak weźmiesz gołą pensję! Póki co tyrasz w nadgodzinach ile się da, wszystkie możliwe weekendy to i zarabiasz. Tylko dla Ciebie baranie jest to zysk a firmy strata, wiec oni zrobią wszystko, żeby nie było nadgodzin. I wówczas tez cie bedzie stać na wakacje zagraniczne? Poza tym żal mi ludzi, którzy zamiast zająć się rodzina i dziećmi caly czas poświęcają pracy. Przepraszam ale ty nie masz rodziny, bo nie masz na to czasu. Życie to nie tylko techmatik. Ale takim jak ty wystarczy trzepanie kapucyna

Pracownik bardzo zadowolony
@Kolega z maszyny

Dzieki za barana ,to mile i sympatyczne zwierze,rzadko pracuje w soboty,jedna gora dwie mimo nalegan zwierzchnikow,Techmatik to nie moje zycie ale mala czesc,jest mi tu dobrze wiec jestem i bede tak dlugo jak bede chcial jak mi przestanie to odpowiadac to odejde do innej firmy a nie bede skamlal tak jak ty ,a rodzinie poswiecam bardzo duzo czasu,milego dnia.

Alek
@Pracownik bardzo zadowolony

Dodaj jeszcze że baran to zwierzę niestety bardzo śmierdzące. Straszne ze tak się identyfikujesz i jeszcze za to dziekujesz. Myśl BARANIE nad tym co wypisujesz.

Wieszcz

Przyleciała Ameryka , nikt o prace tu nie pyta. Tu się liczy czystość i porzadek bo to amerykański jest zakątek. I tak słodzą właścicielowi nasi dyrektorzy , ileż pracy oni mają i jak o nas oto dbają. Praca moment się rozmnoży!!! Tacy dobrzy Dyrektorzy. Pozdrawiam wszystkich sprzyjających o czystość dbających. A okulary załurzcie żeby lepiej te cuda widzieć ( najlepiej różowe).

Zostaw merytoryczną opinię o TECHMATIK S.A. - Radom

• Jak się pracuje w TECHMATIK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TECHMATIK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECHMATIK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TECHMATIK S.A.?

Kandydaci do pracy w TECHMATIK S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TECHMATIK S.A.
1.8/5 Na podstawie 440 ocen.
  • żółkiewskiego 131/133
    26-610 Radom