Opinie o Instal Kraków SA w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Instal Kraków SA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Instal Kraków SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instal Kraków SA w Kraków

rychu

pozdrawiam najlepszego kiero w instalu pana zbyszka piotrowskiego mysle ze przyjedzie ogarnac ten (usunięte przez administratora)

popek

Tak samo jest w Bad Windschaim psełdo majster mówi ze nie mogą jeżdzić ci sami ludzie w busie do kraju co miesiąc a sam nie lepiej robi a o alkocholu to już szkoda pisać

kikus

Kilka slow o budowie Henninger Turm w Frankfurcie. Majster Leszek S pozwala swoim ludzią chodzić pijanym po budowie Darek S śpi pijany w katach . Ogólnie wszyscy przełożeni czepiają się o 3 minuty a sami schodza 13 40 na przerwę do 15 . Jakub P wielki odniarowiwc a (usunięte przez administratora) robi jeszcze ludzi nie szanuje . Dobrze ze ma nazwisko bo nawet tygodnia nie przerobił . Wniosek prosty jeśli stawiasz wodke majstrowi masz lzej . Pozdrawian i nigdy już tam nie wrócę .

szachty

zarabiaja tylko dupo lizy na lotnisku i podpierdalacze pewnie po 1900euro lapowkasz pan kasperski taki klimat ma tam

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko OCZYSZCZACZ ODLEWÓW w firmie Instal Kraków SA? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
metry

szkoda ze juz nie ma pana z(usunięte przez administratora)

kicha

W istalu z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej pensje po 1400euro za 250godzin a Rafałek P.mówi ze bedzie lepiej zeby zatrzymać pracowników ale i tak co tydzień ktoś odchodzi do lepszej firmy lub idzie na chorobowe hehe

ENERGO

Jeżeli jest fachowcem (dobrym monterem bo tylko tacy zarabiają)dam mu pracę i zarobi 4000 zł

Nieudacznik

Witam, mój Ojciec pracuje w Instalu od 25 lat. Otrzymuje 1400 zł na rękę. Z tego powodu, że ma 62 lata, żadna inna firma nie chce go przyjąć. Życzę Wam, żebyście nie doczekali takiej sytuacji w życiu.

Żabkq

Jak obstawiacie? Ile Instal jeszcze pociągnie z tymi wypłatami? Pół roku?, i kto będzie pracował na budowie na rusztowaniach?? Kierownicy. Hłe hłe

klakier

Witam i Pozdrawiam pana Matuszewskiego tylko dlatego bo ten pan ma jaja i sie nie pie...a troche swir ale ogol ok za to reszta frajerow Przybylskich, Mrozow, Brodow, a i jeszcze stary alkoholik Kasperski

były

Firma zwalnia pracowników, nie przedłuża umów, nie wypłaca pensji zapisanych jako premie pracownikom szeregowym, płaci kary i nie za bardzo ma nowe roboty. Pojawiające się oferty pracy są tylko przykrywką przed pojawiającymi się pozwami sądowymi pracowników. Pozdrawiam i powodzenia

Zuparomana

W instalu nie jest źle ale dobrze też nie ma. Wiadomo że pracuje się od pon. do soboty i w miesiacu robi się te 240 plus minus godziny. Oczywiscie tez nam za to nie zaplacą. Ale zapewniaja hotel plus na niektórych budowach dojazdy bądź zwroty (bardzo rzadko) za bilety komunikacji miejskiej. Dopóki wszyscy się nie zbiorą i nie zaprotestują to dalej nas beda okradac. Dlaczego nie mozemy odpoczac w sobote tylko mamy zap.....ć ku chwale instalu ? Dlaczego jezdzimy na urlopy jak sie kierownictwu podoba, a nie tak jak chcemy badz potrzebujemy ? Niech dadza choc do reki te 50e nawet za sobote i oczywiscie do tego niech zostanie ta pensja 1600-1750 Ale kazdy z ochota przyjdzie w sobote do pracy i bedzie produktywny. Pozdrawiam ^^

Norweg
@Zuparomana

Dziwie sie ludzia . Nauczcie sie jezyka i jedzcie do kraju cywilizowanego . pracowalem w Niemczech i nie bylo zle ale tu w Tym instalu jak czytam to mi wlosy deba staja . W Norwegii teraz jak pracuje mam stawke 190 NOK na poczatek wszystko zgodnie z podatkiem renta emertyura w zaleznosci ile godzin sie pracuje czyli czym wiecej tym wieksze wynagrodzenia + na przyszlosc renty emerytury . Malo nadgodziny powyzej 37,5 tygodniowo platne 50 % i w soboty 100% . Za mieszkanie place 5000 NOK miesiecznie ale mieszkamy w 3 w pieknym domku w gorach kazdy ma swoj pokoj wielka kuchnia lazienka pelen komfort . Zreszta tu jest obwiazek jak firma nie zapewnia socjalu odpowiedniego to jest karana . Ubior pelen to obowiazek auto zadnych dodatkowych kosztow . Imprezy od firmy przyklad na koniec roku na gwiazdke + premia . raz do roku dostajecie 10% ferie penge czyli wasz urlop czyli jak zarobisz 1 000 000 NOK rocznie to ci oddadza 1 00 000 na wakacje . + zwrot podatku w zaleznosci od stanu cywilnego maxymalnie kumpel odzyskal za caly rok 90 000 zl . a miesieczny zarobek przy 200 godzinach akurat u mnie wynosi 38 000 brutto - 35 % podatku -5000 za mieszkanie = 19700 nok netto po 0,48 gr 9850zl to juz zwykle godziny bez 50 % i 100% a raz w roku placimy polowe podatku w listopadzie . takze ludzie zachecam do nauki jezyka Angielskiego warto zycie jest tu drogie ale idzie zyc i zjezdzasz kiedy chcesz ja pracuje 4 na 2 latwiej jest sie tu przeprowadzic . niz w niemczech . niewiem kto tam wogole wyjezdza chyba ludzie bez motywacji

kowal
@Norweg

Podaj namiar na swoją firme znam angielski bardzo dobrze i mam doswiadczenie mój e-mail lukaszkowalewski7@wp.pl

zoll

Który to jest ten koala bo od wrzesnia byłem na 3 budowach i wszędzie o nim gadaja ze podpierdalacz lump i alkoholik a podobno pracuje już kilka lat . Ja pracuje już 4 lata i nieznam chlopaka

mironxxx

najlepsza sytuacja była w Hamburgu.... opiekun okradł pracowników dość ze w sobotę poszli do pracy to wrócili i zastali puste szafki.... szczyt chamstwa i bezczelności bezkarnie cieszy się łupami oby spotkało go to samo i dostał porządne w....

IK Biuro
@mironxxx

A ten opiekun to okradł wam szafki ze śmierdzących całorocznych ubrań roboczych z których zgnilizna wychodziła i żaden z zainteresowanych nie był w stanie się ich pozbyć czy co ? Ludzie, piszcie co i jak na budowach w IK, temu służy ten portal co do reszty są inne portale w postępowaniu cywilnym bądź karnym i tyle w temacie.

rtr

Pracowalem w tej firmie pare lattemu na szlifierni Wtedy majstrem byl taki pppppimpek on sie jakal Ale byl taki kark prze swinia Jak mozna takom swina byc CO niedziele do kosciola A diabla nosil w sobie Odchod ludzki Niewiem czy to byl morze syn hitlera KATASTROFA On nielubil byc czlowiekiem

jones idiana

jebac grzeska zielonke cwaniak z czestochowy i zygmunt jebany scyzoryk ze popysku nie dostal od mlodego piotrowskiego ja bym im najebal za to jak go traktowali i jeszcze jeden z nimi trzymal mial zeby jak krolik i beben rysiek pies jebany nie jedzcie na lotnisko i na grishaim on zarabiaja nocki u nich sa do 24 a o 1 na hotelu a zapomnialem wielki brygadzista alkoholik adrian sajdak jak mogl z byka pociagnac mlodego piotrowskiego spoko chlop niech pije wiecej faluszywy uwaga na niego mysle ze im sie umrze

ps.Bolek

Ze stawka godzinowa to przesadziles bo wychodzi 6,5 euro Do tych na kacu to jeszcze bym dodał parę osob,a reszta w 80%to prawda.

janek

Chujnia z grzybami. Na henningrze same znajomosci kierownik artur p . Majster jego brat marek p a odmiarowiec bratanek jakub p . Na godzinę wychodzi 6.8 Juz nie doliczaja urlopu wiec wpłaty za 230 godzin to max 1500 euro. Zawsze za mało jest Zrobione dla kierownictwa szczególnie dla Pana Romana M . Za soboty nie płacą . Soboty są ku chwale instalu . Mieszkania po 8 osób (przynajmniej na offenbachu) . Sami podpierdalacze : snajper , koala , kapral. Majster sroczyk wiecznie na kacu . W razie redukcji wywala się moneta a nie Piekarza .

Mutterka

Jebac uszatkow z grishaimu i cwaniaków Wisełka największy ściemniacz lotniska fałszywe kurwy szkoda ze oni jeszcze żyją

Konio bij

Na lotnisku jest jeden prawdziwy człowiek to jest kierownik z krwi i kości pan Zbyszek Piotrowski bardzo porządny chłop równy i ludzki i dobry fachowiec kiedyś był jego syn Piotr tez super chłop póprostu zazdrośnicy chcieli go zniszczyć pił jak każdy tam ale ma bardzo dobre serce uczciwy nie chytry pomocny mieszkałem z nim swietnie się mieszkało nie konfliktowy chciałbym go jeszcze kiedyś spotkać przedewszystkim grzeczny i kulturalny jebac zielonych Ryśków co nim robią Zygmuntów i najlepszego montera i najpiękniejszego narcyza sałatkę brygadzistę

Zostaw merytoryczną opinię o Instal Kraków SA - Kraków

• Jak się pracuje w Instal Kraków SA?

Zobacz opinie na temat firmy Instal Kraków SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Instal Kraków SA
2.7/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Konstantego Brandla 1

Instal Kraków SA