On

Jak mozna tak kogos oczerniac i wymyslac takie bzdury co robi zazdrosc z ludzi.Zazdroscicie hutnikowi i oczerniacie. Chetnie poogladam dowody,chyba wasze niedoczekanie.

c.p.

Dzień dobry! Na stronie CP jest informacja o naborze na stanowisko "Specjalista ds. wsparcia technicznego IT". Czy ktoś może powiedzieć cokolwiek na temat pracy w IT w CP? Ile osób w zespole, zakres prac, zarobki (to chyba ktoś z byłych)?

l9

weekend minal...i hutnikowa zas ma rozjechane sikaniee!myczyliscie co ziomy w porabce?jak sie spisuje barbi malowana niczym kameleon rzecz jasna chodzi o hutnikowa,grymasi jak Fred czy tylko rozklada nozki na za 15-3 pomrukuje cos?coz jak hutnik z glista to moze sobie pojsc ale na ryby....

twoj klopot
@l9

Boczek działaj a nie fantazjuj o hutnikowej.Jego czas dmuchania minął w hucie szkła teraz czas na innych .Skończ z masturbacją bo oślepniesz a pamięc i rozum już nie taki sprawny.

Gites
@l9

Hutnikową pukałem w weekend myślałem , że bardziej ciasna jest wiedząc ,że hutnik nie jest zbyt obdarzony przez naturę ale rozjechana jest jak C-330 na wózkach .Pozdro dla ruchacza hutnika XD

Jonsered
@Gites

Co ty mozesz wiefziec o ciasnosci.Widocznie tez masz gliste

@Gites

Ja tam freda wolalem pukac ale pozostaly po nim tylko wspomnienia ale hitler zato odpowiada jego ksztalta tez waski w tali niczym kozka tylko szkoda ze taki niesmialy dla chlopcow.

l9

Mowisz?to ci lalunia ale dziadka itak nie przebije on dopiero zasysa jungenowi dziaselkami jak cielatko

Łysy

Kozak w necie (usunięte przez administratora) w swiecie.Chcialbys chcialbys

Prawdziwy

I9 i Gibson Czekam na dowody!Tutaj może napisac ktokolwiek i cokolwiek ,ktoś kto ją nie lubi nawet jakaś panna lub frajer, ja tez ją znam i dziwi mnie pisanie takich klamstw . Więc jezeli bezczelnie i bezpodstawnie oczerniasz to daj na to dowod albo napisz kim jestes i wszystko bedzie jasne zazdrosniku a jak niby w ten weekend byla twoja i komentujesz tutaj od dawna to mogles dowody zabrac z sobą.

wdee

Gites lubisz oczerniać ludzi na forum? kto w to uwierzy to laska traci wizerunek/

wujek dobra rada

Nie marnuj życia !!! Zwolnij się !

Bankowiec

To zmień prace.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Brzesko
QualitySite
Mechanik

Z fotolito nikogo nie chcieli bo nieroby jeszcze wieksze !!!!!!!!!!!!!!!

Tyson
@Mechanik

Nieroby na fotolito? Może niktorzy tak. Nie pracuje tam ale jak widze jak tam praca wygląda to nie chciałbym tam robić. Wy na linii macie gdzieś bo maszyna robi samą A Wy tylko patrzycie i wielce zapracowani. Na fotolito nie dość ze ciągle mobbing to roboty w cholerę mają. Współczuję chłopakom. Choć co niektórzy tok nieroby ale większość tam rypia bardziej niż cała wasza brygada na lini.

Zenon
@Tyson

A może związki by się przygladnely na dział fotolito? Czy mobbing to nie wasze krąg zainteresowań?

fotolito

Do Holandii zeby jechac trzeba byc leserem i nierobem i wtedy jedziesz ?

Kozioł
@fotolito

A kto z fotolito jedzie na Holandię? Jakie dawali warunki?

Prawda w oczy kole

W biurach wzięli pożyczki po 60 tysięcy i znowu będą pisać o umorzenie bo ich nie stać na spłatę biedaki zasran. niedojdy życiowe Myślicie że my na produkcji o tym nie wiemy.

Związkowcy

Albo13 w grudniu albo strajk w styczniu

ZWIĄZKOWIEC
@Związkowcy

Proponuję w grudniu ... popołudniu hahaha

związkowiec

jak nie dadzą 13 na święta to w styczniu się zwalniam z tego obozu pracy , inni pracownicy z resztą też.

as
@związkowiec

Droga wolna, bywajcie!

Spokojny

Czyli 13 tej wypłaty nikt nie dostał ?

Tyson
@Spokojny

I pewnie nikt nie dostanie. Ponoć to tylko plota. Rok temu też gadali o 13 - tce i nic.

jasien

srac na produkcje i na majstrow wy tepe strzaly krencina jest po znajomosci mistrzem tak dla przykladu a wyslowic sie nie potrafi nawet podobnie jak goral czyli szafarz zasrany wilk w owczej skorze jebac produkcje wasza!szmaty canpackowskie!

na produkcji w canpack sa tylko biedaki ---jedynie co niektorym to tescie pomagaja i rodzice bo sami to nic by nie zdzialali---prawda jest taka ze starymi autami jezdzicie i to widac a na koncie macie moze 2000 i cieszycie te mordy zakazane !!!!!!!!!!!!

majster brygada c linia 2 ----powinienes sie leczyc bo jestes nieformowany i nieludzki nic nie kumasz i robisz tylko same problemy czyli jestes problemowy

himen

Tata
@himen

Zaprawdę powiadam ci kolejny raz ... jesteś cwiercinteligentem i twoje miejsce jest na produkcji.

@Tata

Ale nie pracuje na produkcji ani w cp tylko czytam bo to forum glosne

Mama
@Himen

Zaprawdę powiadam ci kolejny raz ... jesteś cwiercinteligentem i nic tego nie zmieni.

Matrix

Nikt mi nie pomaga jeżdżę starym zajefajnym autem bo to moj wybór. Moje konto w szwach nie pęka mam kredyt i cieszę miche, że żyje. A jeszcze większą radość mi sprawia to, że nie mam chorej potrzeby w prostacki sposób gnoić innych na forum publicznym. Himen Ty już jesteś po przemianie i na potęgę posępnego czerepu wzywasz jakąś moc? Tylko, że w bajce to była dobra moc, a od Ciebie to troche szkieletorem zalatuje a gdybyś mogł kasał byś wszystkich jak tajpan. Wiesz, współczuje Ci. Od tego jadu to się wrzodow nabawisz albo Ci jakaś żyłka pęknie.

Uklad

Ci co się nie zapisali do związków pojechali w nagrode na montaż do Holandii.Wazeliniaze pierdolone.

2900 na reke trudno wyzyc

Majster
@Himen

Co Ty mówisz? Ja po 10-ciu latach pracy w firmie mam tyle na rękę i też nie narzekam. Ty pewnie jesteś singlem i Ci to wystarczy ale postaw się na miejscu kogoś z rodziną i żoną niepracującą. Mając jeszcze 2dzieci na utrzymaniu - nie ma kokosów. 500+ też jest tylko dla dzieci do 18 roku więc wystarczy że jedno ukończy ten wiek, drugie nie dostanie nic bo dochód przekracza 480zł na osobę. Są plusy i minusy pracy w CP. Jednym to odpowiada innym nie i zawsze można zmienić pracę. Obecnie gdy wszędzie brakuje pracowników nie ma problemu ze znalezieniem pracy.

milkyway

Niedzwiedz dlaczego smiejesz sie z psa, a jak jest na lini to mu pod ogon wlazisz ?

Himen

Pajace nie zapisza sie ale korzystac to by korzystali typowe wieprzki ktore boja sie wlasnego cienia i tak sie tu nie dorobicie a przynajmniej mozna by bylo zaklad gnoic

Hgw
@Himen

I co z tego? To byl każdego wybór. Wyzywannie kogoś od pedałów to idiotyzm. A co jak jest to kobieta? Niby pedalka czy wujka. Odpowiedniki Twoich epitetów. Glupia odpowiedź. Czasem inteligencja musi ulec głupocie, żeby ta druga strona zrozumiała.

qwerty

Wiadomo coś czy będzie 13nastka?

KIERO
@qwerty

Ma być dla tych co nie zapisali się do związków i dla tych nie korzystali z L4 !

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 349.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 324, z czego 49 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku