neron

hej matrix - studiujesz wikipedie? Znajdziesz tam jeszcze coś mądrego o Neronie? A nie masz ty chłoptasiu wrażenia że marnujesz się w can packu? Przy poziomie twojej wiedzy i ortografii powinieneś pomyśleć o prezydenturze. Bronek przy tobie to prawdziwy intelektualny gladiator.

@neron

No cóż musze i do tego postu się odnieść. Wyobraź sobie, żeby pisać na tym forum wikipedia nie jest potrzebna. Wystarczy mi moja wiedza i znajomość podstaw jezyka polskiego. Ale wiesz, wnieś kaganek oswiaty w niskie progi proletariatu i napisz niedoinformowanym jak skończył Neron.

@Matrix

Masz okazje mi dokopać. Znajdź błąd i bądź jak sędzia surowy. Najlepiej inkwizytor. Wyrokuj.

@Matrix

Wiesz co? Jak czytam to forum to widzę że nie tylko wikipedia ale i śladowe ilości rozumu nie są potrzebne żeby tu pisać. Wyjaśnij więc po co lumpenproletariacka gawiedż ma wiedzieć jak skończył Neron? Ku przestrodze? Nie jesteś głupi więc pomyśl. Chyba że wolisz trwać w matriksie.

@neron

A alkohol uwielbiam, nie mam z nim problemu, wchodzi mi niczym przyrodzenie nerona we wszystko co się rusza, podczas orgii i nie tylko. Bużka

Himen

majster brygada c linia 2 --------- nie powinienes byc majstrem a zwiazki powstaly i co zrobisz ? Wal sie

Jacenty

Na Fomie 13sta pensja pewna, Fpn jak zwykle biedny.

UWAGA

Uwazajcie na hutnika bo kabluje jednym slowem falszywy jest

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Brzesko
QualitySite
:D

Ja się bardzo cieszę, że już nie pracuję w tej FIRMIE.... To zakład dla tych nic nie umieją i godzą się na wszystko, bo nie chcą się niczego nauczyć. Robota ciężka, marne pieniądze a przecież teraz roboty nie brakuje, ale trzeba coś umieć i mieć jaja... Życzę wam powodzenia w tym kołchozie...

Biura

A do tych co sie zapisali do zwiazkow wielki szacun jestescie wartosciowi ludzie a reszta to tacy co z rodzicami albo tesciami mieszkaja buraki

Hgw
@Biura

Kurde mieszkam z rodzicami i należę do związków. To szacun czy burak?

Biura

Ci co nie zapisali sie do zwiazkow to sa buraki i scierwa ale widac po gebach ze strach im nie pozwala !!!!!!!!!!!!!!

krencina inglisz

Goral i krencina wy tumany2lamusy pieprzone dwie kuternogi kiedy wreszcie nauczycie sie angielskiego ,uje dwa!krencina nawet na zlom sie nie nadaje podobnie jak szafarz-falszywiec goral rolnik-tlumacz przysiegly od angielskiego mogles isc na ksiedza kazdy sie z was smieje .uje DWA!

@krencina inglisz

No i jak ? Czujesz sie lepiej ? Dowartosciowales sie tym wpisem? Z ciebie to musi byc dopiero prze uj.

@krencina inglisz

Witajcie Kochani. Już niedługo święta, będziemy sobie składać życzenia, Wspaniałomyślny Zarząd organizuje opłatek dla pracowników firmy, może nawet rozda każdemu po kopertce z nagrodą za dobre wyniki finansowe w 2016 roku. Dlaczego więc pałacie do siebie taką nienawiścią? Pomyślcie trochę zanim napiszecie coś niemiłego, obraźliwego swojemu bliźniemu. Życzę wam wszystkiego najlepszego na święta i miłego, uśmiechniętego 2017 roku. Mniej zazdrości i zawiści, a będziemy wszyscy dużo szczęśliwsi. Pozdrawiam.

krencina inglisz

Pewnie ze lepiej sie czuje po tym wpisie bo co raz to wiecej osob was poznaje!przez takie wpisy!wy darmozjady kierowniki i mistrze wy cwoki!i falszywe proroki szafarze i inne scierwa!

Kolega

Denko wygladasz z mordy jak bys byl niepelnosprawny i to twoje slownictwo poprostu tragedia wiesniaku z jasienia

l9

Denko ma ciezki okres przed soba a wszystko za sprawa tego ze martwy sezon i do wiosny piczki nie ujrzy bo krowy juz sie nie pasa

ciekawski

co wam zrobił Szafarz z Starowiejskiej ?

robol

Mielismy mniej pracowac w 5cio brygadowce i co???8dni w tygodniu 2dni wolne z czego 1 przespany...ja tam lubie chodzic w szmatach firmowych bo reklamuje firme a jak mnie ktos zapyta czemu w ciuchach firmowych to powiadam ze niestac mnie na normalna odziez,a i polecam wino z biedronki za 3-70 za 0,7

Emson

Witam, Czy ktoś może mi napisać (może jakiś kolega z doświadczeniem) na czym polega praca na kontroli jakości w CP?

Kolega

Ostatnio widzialem jak wychodza z roboty cp fpn poprostu same wiesniaki ktore ubrac sie nie umieja wstyd w takich ciuchach chodzic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niedojdy zyciowe i siadaja do swoich starych aut za 1000 zlotych biedaki canpakoskie co ich zaklad dyma na pieniadzach

Armani
@Kolega

Po co mi lepsze ciuchy skoro nie mam ich kiedy zalozyc.Po nocy spie mam az jeden wolny wikend.W dniu wolnym zapierdzielam az milo kolo domu bo nie stac mnie na czyjas pomoc bo to kosztuje.Pije tanie trunki z kolorowych tylko wino.Dobrze ze chociaz nie z kasrtona.Polecam can-pack serdecznie zeby nas bylo wielu.Acha jeszcze samochod moj ma zaledwie 18 lat i jest duzo mlodszy ode mnie

@Kolega

Ja nie mam kompleksow wychodzac z cp, nie wiem wogole skad u Ciebie taki pomysł . Ubieram się swietnie, jeżdżę zajefajnym autem i nie czuje sie gorszym czlowiekiem od Ciebie kolego. Mam mnostwo zainteresowan, nie szufladkuje ludzi, bo sie bardzo mozna pomylc zwlaszcza co do gogusiuw w zajefajnych ciuchach z galerii krakowskich. Tez mi nobilitacja i wszystkie pajace wygladacie tak samo. Przeciez to produkcja dla plebsu wykonana w Bangladeszu. To kolekcja, czyli nic orginalnego. Poczytaj o modzie, potem sie wypowiadaj a co do aut z tym tysiakiem przesadziles. Auto jest tylko do jazdy a nie do pokazywania statusu wartosi. Czym mozesz zaimponowac wiecej niz idiotycznym, obraźliwym wpisem. Bo elokwencja nie grzeszysz.

@Matrix

A ja najlepiej czuje się rozebrany, lumpenploretariacie.

@neron

Nie czuje sie że prazuje w warstwie zdeglacowanej. My to raczej proletariat do lupmel nam raczej daleko. Mam zawod wyksztalcenie pracuje. Po co uzywasz słowa ktorego znaczenia nie znasz. No cóż ale ktoś krzykną " król jest nagi" a Neron był zwyrodnialym zbokiem libujacym się w krwawych igrzyskach. Wiesz jak skończył....doczytaj madralo.

@Matrix

Zdeglacowanej? Za dużo wypiłes. Literówki ci się przestawiły. A o starożytnym Rzymie mnie nie ucz. Bo w porównaniu ze mną brakuje ci pięciu lat studiów

@neron

Ha historyk się odezwał. Gratulacje. To nie brdziesz miał problemu z cytatem " Polscy to naród waleczny, ale spoleczenstwo sk.rwiale. A tylko umarli nie popełniają błędów. Chyba że masz już przygotowanego obola dla Harona? Bedziesz wtedy wszechwiedzący. I nie rozumiem? Masz problem, że nawet pomylka Ci się z akloholem kojarzy? To się leczy.

wdee

Dozę dzieciaki...!

Będę musial jej to powiedziec jak nie skończą się te falszywe komentarze to przypuszczam ze zgłosi na policje i sprawdza skąd bylo to dodawane.

@Paweł

Tumanie podaje numer 997 i co powiecie panie policjanci bo na forum cp nabijają się z hutnika i Barbi a kto to?Ale jesteś tuman i tempa dzida .

Info
@Paweł

Tylko nie zapomnij jej powiedzieć ,że hutnik szukał kochanki w pracy tylko go olała ciepłym moczem.

Ala

Bardzo dobrze mi się współpracuje z tą firmą. Jako studentka mogę sobie dorobić, no i zdobywać doświadczenie. Na początku strasznie się gubiłam w tym wszystkim, ale zawsze mogłam liczyć na pomoc.

Renifer

Mam nadzieję że większość tych półgłówków co pisza te porywajace komentarze nie pracuje w Can-Packu :D bo ja sie to czyta to sie odechciewa wracac do Brzeska

Spejson

"Barbi malowana " l9 i reszta pajacy ! (Odnośniki do was ) - https://youtu.be/w4WRF8caYuE Jesteście bandą marszczy -fredów, którzy wciąż mieszkają z rodzicami i walą sobie pod kołdrą. Mówicie tak o niej, bo wiecie, że nigdy jej nie zdobedziecie! Żal wam dupsko ściska rozwalone przez kolegów na nocnej zmianie. PS. Zajmijcie się układaniem własnego życia, a nie oczernianiem innych !

@Spejson

Jest nieudacznikiem życiowym bo nie umiesz sobie baby upilnować i zadowolić a dowodów nie będę ci przedstawiał bo znam ją więc głupot nie pisz bo mieszkam niedaleko od niej.

Gites

Szkoda z tobą dyskutować bo tępa dzida jesteś ,a poza tym tapety od h..a nawet bym do dzioba jej nie dał .Tapeta o czymś świadczy , że dziub nie wyjściowy i trzeba czymś przy maskować ,poza tym nie interesuje mnie co robi i zkim jej sprawa,tylko chcę dogryść hutnikowi bo z kogoś potrafi się napierdzielać a sam siebie nie widzi a jak chcesz dowodów to znim pogadaj może się przyzna .

misiek-slon
@Gites

Najbardziej to hutnik sie slinil bo sie prula jak stary sweter ale coz widocznie lubi ten sport ale to niemoj typ moje serce bije dla freda wciaz ewentualnie jungen jest tez sexy niezle ciacho mmmm ma takie smukle ksztalty

kolega
@Gites

A moze by jej tak maly lifting przeprowadzic bo to ze maluje sie jak klaun te jej nic nieda,wspolczuje troche hutnikowi bo nie doj ze zostal wydymany na majatku to jeszcze te cyrki a moze ona poprostu robila w cyrku i z tad te tapety

Linia
@kolega

A moze Ty jesteś kolezankà?a nie kolegą? A coś u nas kiedyś było o Sylwi?

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 349.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 324, z czego 49 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku