Himen

Sa tacy ktorzy duzo choruja ale i tak premie maja bo maja uklady

www

Co z ta trzynastka czy tam nagroda ???

Info
@www

Jest naliczana będzie w grudniu ale nie dla wszystkich ci co byli na L4 nie dostaną.

Biura

Glupcy tylko jada do holandi

axl
@Biura

Tak żeby pracować na twoją wypłatę matole

Biura
@axl

Biedakiem jestes i biedakiem zostaniesz i bedziesz zar konserwy

axl
@Biura

Nie jem konserw bo po nich co najwyżej miałbym siłę siedzieć za biurkiem i pierdzieć w stołek.

dert
@Biura

żarł jak już coś.widać wykształcenie

asdf

Wstyd i hańba. Nie polecam zakładu pracy komukolwiek. Wyzysk i praca w systemie trójzmianowym za marne grosze. Młodzi powinni się rozwijać a nie marnować życie dla dobra zakładu. Mistrzowie są chamami i nikim innym.Przyjęci po znajomościach. Rodzinka (usunięte przez administratora) mać. Nastawieni tylko na WYNIK produkcji i premie. Zresztą jak wszyscy z zarządu.Niech zarząd i mistrzowie zapamiętają jedno WY NIE MA CIE HONORU!!! kiedyś to wszystko pierdolnie i umrzecie z głodu na ulicy. Jak wam nie wstyd gnoić ludzi ?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Brzesko
QualitySite
teges

Pytanie do kandydatów do pracy w Helmond jako operator, czy ktoś próbował kontaktować się samodzielnie z firmą co dalej z rekrutacją?? Ja byłem na rozmowie we wrześniu i dalej zero odpowiedzi....

asertywny
@teges

jutro zaczynamy szkolenie na maszynach także chyba lipton

@asertywny

no to chyba rzeczywiście lipton

@asertywny

a jeżeli można wiedzieć to ile wam zaproponowali na początek w Holandii??

asertywny
@teges

Różnie zależy od pleców nawet 3000 brutto daje 1890 netto minus 100 ubezpieczenie 1790 do łapy .Nie wiem dużo, mało .

Arek
@asertywny

Czyli max 1790 netto? Pewnie wzięli w 1szej kolejności ludzi z firmy.

@Arek

Dużo ludzi chętnych nie było bo marna kasa 2500€ na rękę 100€ na ubezpieczenie 400 mieszkanie min.600€ życie szału niema ,i zaco się tutaj upodlić.

Andy
@Gites

2500euro netto to chyba gdybyś pracował 24/24 Każdy wie jakie pieniądze płaci can-pack. MINIMUM Holenderskie mi zaproponowali!!!!!

tiger3
@Andy

mówisz o operatorze maszyn? lol to chyba tobie tak, bo mi średnia Holenderską, co i tak jest marnymi groszami za takie warunki w pracy

Heineken
@asertywny

Witam Panowie Też brałem udział w rekrutacji na pewne stanowisko, Nie rozumiem jak liczycie pensję netto z brutto ( W Holandii są inne mniejsze podatki) i tak na kalkulatorze holenderskim mi wychodzi: http://www.loonwijzer.nl/home/salaris/brutonetto 2600 E Brutto => 2020 E Netto minus ubezpieczenie zdrowotne 3000 E Brutto => 2230 E Netto minus ubezpieczenie zdrowotne, Czy po złożeniu oferty pracy Kierownictwo z Can Pack powiedziało wam po prostu że tyle macie netto z brutto ?

@Heineken

Ten kalkulator to wsadź sobie w (usunięte przez administratora) bo w Holandii przy 3000€ brutto masz 40,5 ℅ podatku .

Noi teraz się zgadza !!!

pracus

Zlikwidowac mistrzow zmianowych a zastapic ich brygadzistami!!!zaklad duzo naprawde zyska i ludzie na lini beda inni

extreme

Zwiazki w Cp to taka lipna organizacja co wisi na garnuszku pracodawcy ,który ma w garsci ich czolowych działaczy -bajkopisarzy Czeskow i innych lipnych Mirkow żeby za bardzo nie mieszali się a Wam Drodzy pracownicy robili wodę z mózgu i podkładali maść na ból d... bo walcza dla Was i jak widać po opieszałość wszystko jest odwlekane w czasie lub jak zwykle biadola jaka to biedna firma bo brak zysku i trzeba przykrecic kurek.

Linia 3

Koliber wczesniej czy pozniej noga ci sie podwinie

Wiocha

Buty New balance pala i wyrzucaja do kosza w USA bo moim zdaniem te buty to wiocha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

boss

do mnie tez sie nie odezwali o ta holandie, rozmowa przeszla dobrze, ale kiedy zapytali mnie ile chcialbym zarabiac w holandi odp:2000netto zobaczylem ich miny... teraz juz wiem ze szukaja tam ludzi pewnie za minimalna holenderska pensje... smiech

@boss

Do mnie też się nie odezwali bo podalem taka sama kwotę. Niech się wypchaja za mniejszą stawkę w takich warunkach pracy jaśnie panstwo szydercy z kadr Kraków.

@extreme

Nie zamierzam pracować na tych darmozjadow i niszczyć swoje zdrowie w bardzo uciążliwych warunkach (praca zmianowa,wysoka temperatura ,hałas ,stres,zla atmosfera pracy czesto mobing,szkodliwe opary kwasy ,oleje ,lakiery etc.) Kto nie pracował dla Cp ten nie wie i pewnie się nabrał i to jeszcze za minimalna płacę w Holandii a Państwo z kadr tylko szydza i klaskaja taniej sile roboczej normalnie jak murzyny na polu bawelny. Nie dziekuje i odradzam ! a

do zarzadu

A gdyby tak mistrzow zmianowych zastapic brygadzistami? Przeciez zadajmy sobie pytanie czy sa oni tak naprawde potrzebni???wystarczylby nastawiacz z 1maszyny na zmiane dac mu 1000zl do wyplaty a nie 5000lub wiecej nie liczac juz ich premi nagrod itp.to same lesery i tepaki!biora pieniadze za damski (usunięte przez administratora) wystarczy przeliczyc wyplaty wszystkich mistrzow z premiami plus nagrody i juz by bylo na30 premi dla lini

l9
@do zarzadu

Dokladnie brawo super wpis!przykladem nr 1 z posrod darmozjadow jest krencina polonezzz lazi po lini jak ten smrod po gaciach!jakby nie goral to obwarzanki by sprzedawal pod jakubem bo do tego sie tylko nadaje obaj studiowali angielski u tego z poreby co ursusem do warszawy pojechal zas na drugim miejscu plasuje sie ciasny mirek czyli slynny loczek z rozjechana kicha przez bruk betow a zwlaszcza przez grubego tego lidera z drukarki latwo go rozpozanac bo ma koles strita takze patrzcie mu prosto w oczy noi na3 jak zwykle jadownicok czyli przelozony nastawiaczy-zlomiarzy z B potocznie zwany kretynem z jadownik

LOLO

POPIERAM KOLEGE PEDALY CO NIE ZAPISAŁY SIE DO ZWIAZKÓW TO CIOTY ,TAAK DUPOWŁAZY TRZEBA WAS TEPIĆ GNOJE CO SIE BOICIE CIOTY !!!! POWINNO SIE WAS TĘPIĆ CAŁY CZAS ŚMIECI!!

Spokojny
@LOLO

Proszę napisz co związki wywalczyły. I proszę bez przeklinania to świadczy o Tym jakim jesteś człowiekiem.

lili

ci co nie są w związkach trzeba ich tępić to bydło co sie nie zapisali (usunięte przez administratora) cioty was tylko tępić i palcami wskazywać kto sie nie zapisał gnoje tępe !!dobrze wiedza ci co sie nie zapisali że sa wyśmiewani i tak bedzie (usunięte przez administratora) trzeba was tępić!!

Obserwator forum
@lili

Człowieku, weź parę chociaż razy przeczytaj zanim wyślesz coś na forum. Poziom tej wypowiedzi świadczy tylko o Twojej inteligencji.

lili

dlaczego dupowłzay sie nie zapisaliście do związków pedały ,należy wam sie tylko pogara od reszty wsióry!

@lili

Glupie pedaly lizusy i widac po nich przeciez ze (usunięte przez administratora) i ciule same bo nie zapisali sie wiec oddac te pieniadze

Wieczko

Zwiazki wywalczyly podwyzki a ci co sie nie zapisali to jak oni moga z tej podwyzki korzystac przeciez sie im nie nalezy !!!!!!!!!!!!!!!!ale ten kto sie nie zapisal to jest poprostu kawal ciula

Niezależny
@Wieczko

Co związki wywalczyły???? Spokój i ochronkę dla siebie. A dla Ciebie??? chyba to że możecie popracować w święta :) Miłej pracy.

Himen

Zaprawde ci powiem ze jestes glupi !!!!!!!!!!!!!!

szafarz-rolnik

Synu zaprawde ci powiadam ze to ja ciebie nawroce na ta wiare co trzeba..i to mi bedziecie patrzec prosto w oczy Zapraszam na spowiedz wszystkich grzesznikow z cp,

mariusz_77

Witam Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś posiada informacje na temat rekrutacji do pracy w Holandii jako operator maszyn?? Byłem na dwóch rozmowach, ostatnia pod koniec września, zero odpowiedzi...poza tym widzę że kolejny raz przesunęli termin rekrutacji do 30 listopada. Z góry dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam

wertyk
@mariusz_77

odpuść, szkoda zdrowia, szanse na dożycie emerytury marne, a zęby do wymiany przed 40, kto pracuje to wie co się wdycha, a ze te pieniądze zdrowia nie odkupisz

Andrij
@mariusz_77

Bardzo nieprofesjonalni zachowani rekruterów w sprawie praci w Holandii. Obiecali się odezwać po interview a centralna olewka. Czyzby proponowali minimum holenderskie?

@Andrij

Do mnie też się nie odezwali. Dużo osób tak miało? Piszcie na forum aby przestrzec innych przed rozmową w sprawie pracy w Holandii. Ile oni wogole proponują 1500euro netto? Na rozmowie nic nie chcieli powiedzieć. Co to ma być?

yury
@Piotr

przed czy? poczytajcie może co nie co wyżej komentarze to sie dowiesz ile proponowali, skoro sie do was nie odezwali, widocznie nie spełniacie wymagań, które co wiem i tak były niskie

@yury

Tu nie chodzi o to czy nas przyjęli czy nie i nie ważne są powody tej decyzji a kłamstwo że nas poinformuja o wynikach rekrutacji. Proszę czytać ze zrozumieniem.

mariusz_77
@Andrij

Olewka od półtorej miesiąca, to marnowanie naszego czasu, zero odpowiedzi na maile...chyba sobie dam spokój z CP....

Witam wszystkich, Chciałem się dowiedzieć jak wyglądają warunki pracy w tej firmie- dokładnie chodzi mi o ofertę pracy na stanowisku kontrolera w Holandii. Wiem ze będzie to nowy zakład i wszystko wystartuje od początku, ale pewnie będzie coś na wzór tego co w Polsce. Wiec jeśli jest z tą firmą coś nie tak, to pewnie i w Holandii będzie podobnie. Jeśli chodzi o dział kontroli jakości to interesuje mnie czy jest on jakoś sensownie zorganizowany, czy może kontrolerzy są tam tylko po to, żeby było na kogo zrzucić winę . Z góry dziękuję za konkretne odpowiedzi.

Golo

Gdyby nie SP Stolar sprzedawaliby moze w biedronce razem z mistrzem br b l-2.Licza sie tylko uklady i rodzina ale przeciez szwagier to nie rodzina.Pozdro dla pociotkow

hutnik
@Golo

Przepraszam nie jestem pociotkiem tylko kablarzem!pozdrawiam wszystkich tych co maja uklady;)i dlugi jezyk tak jak ja

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 349.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 324, z czego 49 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku