Opinie o Rafał Klima Pracownia Mebla w Pszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rafał Klima Pracownia Mebla. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rafał Klima Pracownia Mebla o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Klima Pracownia Mebla w Pszów

Złota rączka

Żeby pracować w tej firmie to nie wystarczy być stolarzem, trzeba jeszcze być hydraulikiem, elektrykiem i tragarzem.

Grzegorz
@Złota rączka

Po Twojej wypowiedzi można sądzić, że pracodawca ten po prostu potrzebuje ludzi, którzy czują się dobrze w każdej wymienionej przez Ciebie dziedzinie? W takim razie strasznie ciekawi mnie, czy poziom oferowanego wynagrodzenia jest adekwatny do wymagań, które stawia przed pracownikami ten pracodawca?

Stolarz.
@Grzegorz

Stawka marna, warunki pracy kiepskie, nie warto podejmować tam pracy.

Małgorzata
@Stolarz.

Czyli według Ciebie nie ma żadnych plusów z pracy w Pracownia Mebla? Może jednak ktoś odnalazłby się w firmie i byłby usatysfakcjonowany z pracy dla nich.

@Stolarz.

Tam nie jedna stolarka kwitnie ! Powodzenia gościu !

Dany. Nowy wpis
@Grzegorz

Pracowałem tam i wiem co mówię, zarobki nie są adekwatne do wykonywanych prac, tylko w ogłoszeniu oferuje ,,kokosy,, jeżeli szuka stolarza to jak może mi kazać przerabiać gniazdka elektryczne skoro nie jestem elektrykiem. Małolat oszczędza na wszystkim.

Aleksandra Nowy wpis

mimo wszystko widzę, że klienci mebelki tutaj chwalą, a o obecnych warunkach pracy stolarze tutaj mogą napisać to samo? Jakie macie aktualne stawki i za jaką pracę?

Jaruś

Solidnie wykonana kuchnia jestem b.zadowolona.Jestem perfekjonistką i zwracam uwagę na szczegóły,tutaj nie mogłam się niczego przyczepić.Polecam ????

Stolarz. Nowy wpis
@Jaruś

Pomyliłeś fora, tu opisujemy i oceniamy pracodawcę a nie meble które produkuje.

mat. Nowy wpis
@Jaruś

Piszesz jako ona a podpisujesz się jako Jaruś, do tego nie potrafisz poprawnie pisać.

Bart

Jako pracodawcę nie polecam.

Zibi
@Bart

Zgadzam się z Twoją opinią.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Rafał Klima Pracownia Mebla spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Wędkarz

Szefu swoje wymaga, ale jest konkretny i solidny. Czasem trzeba łączyć różne umiejętności - ale to normalne w sytuacji kiedy np robisz montaż kuchni. Precyzyjnie określa na początku zadania więc nie ma zaskoczenia. Warunki pracy dobre (nie wiem o co chodzi z ta stodołą w komentarzach wyżej?), atmosfera z innymi pracownikami też ok. Wynagrodzenie dobre. Ja osobiście polecam.

Stolarz.
@Wędkarz

Och Rafał ale sobie słodzisz. XD

Henry

Szkoda ją wspominać :) kasa dla jakości. Zero tolerancji zero współczucia Tomaszu jak bym trafił :)

Rafałek
@Henry

Jakość i zadowolenie klienta najważniejsze a jak wyglądają warunki pracy, nadal kleją skrzynki w tej starej stodole czy już zmienili lokal?

Szlachta

Ludzie pracują najwyżej kilka miesięcy i odchodzą, nie można wytrzymać. Szef to totalny ignorant.

Benek

@Bart A możesz uzasadnić dlaczego tak uważasz? Mam inne zdanie i nie rozumiem tego wpisu.

Jaki jest wkład kierownictwa Rafał Klima Pracownia Mebla w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Nie ma żadnego, szeryf z pracowni potrafi tylko wytykać błędy które też sam popełnia ale swoich błędów nie widzi.

SAW

Nerwowy gość z tego (usunięte przez administratora)nie polecam.

Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie Rafał Klima Pracownia Mebla w miejscowości Pszów? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe info. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

KRIS

TRAGICZNIE!!! TAK JAK WYŻEJ!

ON

STARY SZUKA MŁODEJ AHAHAHHAHA ŻE NA DA!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Klima Pracownia Mebla - Pszów

• Jak się pracuje w Rafał Klima Pracownia Mebla?

Zobacz opinie na temat firmy Rafał Klima Pracownia Mebla tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rafał Klima Pracownia Mebla?

Rafał Klima Pracownia Mebla
  • Os. Alojzego Biernackiego 111