Opinie o Systemnet-Dariusz Dekier w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Systemnet-Dariusz Dekier. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Systemnet-Dariusz Dekier na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Systemnet-Dariusz Dekier w Poznań

Niety

Uwaga na tą firme , wielki szef DEKIEL ma sie za nie wiadomo kogo a nie umie nawet zapłacić w terminie . Ekipa z Poznania wchodzi mu w cztery litery przy tym wysługują się nowymi pracownikami na robocie . Omijać z daleka ! Administracja proszę nie usuwać opinii jak to bywa !

Iwona
@Niety

Piszesz z perspektywy pracownika czy podwykonawcy? Dużo pieniędzy Ci zalega i jak długo? Jak to tłumaczy, jest z nim kontakt?

dekiel Nowy wpis

Nie polecam tej firmy wynagrodzenie nigdy w terminie , brak opłaconego soka-bau czyli 0 za urlop cały czas poganianie mało metrów ,mieszkania fatalne ,

Jaki dress code obowiązuje w Systemnet-Dariusz Dekier?

@ Bela Nowy wpis

Niestety nie mogę wystawić pozytywnej opinii, oczekiwanie na pensje bardzo długotrwały proces, szkoda, pracując tam czułem się wykorzystywany. Ekipa z Konina zawsze chętna do dwulicowych zachowań .

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Systemnet-Dariusz Dekier na stanowisku operator produkcji? 10 sierpnia pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

xxx Nowy wpis

w sklad wynagrodzenia wchodzi napewno brak pewnosci wyplaty wynagrodzenia

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Systemnet-Dariusz Dekier? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jaka atmosfera panuje w firmie Systemnet-Dariusz Dekier? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 10 sierpnia. Czy jest rotacja?

Jarek

Stanowczo odradzam, nie płacone w terminie, (usunięte przez administratora)wiecznie wprowadza atmosferę kontroli (usunięte przez administratora) potrafi z krzaków patrzyć co ludzie robią), na stałe zatrudnione tylko wyjadacze rodzynów od niego z poznania. Jedyne czego się jest pewnym w tej firmie to, że pieniądze nie będą na czas i każdy obrabia ci (usunięte przez administratora) Jest to w najgorszym tego słowa znaczeniu Januszex z prezesem Dariuszem na czele, jakbyś się wahał i jednak poszedł na rozmowę to wystarczyć spojrzeć na jego twarz i widać rysy zwykłego buca oraz obycie na poziomie prostaka, najzwyklejszy prymityw.

Anonimowy

Nie polecam, omijać z daleka tą firmę nie płaci w terminie

Niety

Iwona
@Niety

Zbyszek

Mógł byś rozwinąć swoją wypowiedź? Szukam pracy i myślałem o tej firmie .

Honorata
@Zbyszek

No właśnie nic nie wiadomo z tego komentarza, chyba usunęli to. A ty się dowiedziałeś już czegoś, jakie stanowisko cię interesuje

Piotras

Chciałem zasięgnąć opinii o tej firmie, ale mało coś tych wypowiedzi. Wiec chyba nie warto czytać i marnować czasu. A przy okazji, jeśli lizali (usunięte przez administratora) i za to im płacił, to w czym problem. Ach ci polacy, ciągle im mało.

Witam Pracowałem w tej firmie i nie polecam omijać szerokim łukiem Pan Darjusz to kawał dziada Na rozmoweie obiecoje złote góry A gdy przyjdzie czas wypłaty odwleka Mi zapłacił Bo juz miałem do niego przyjechać i oklepac mu mordę Co do pracowników tak jak w każdej brygadzie czarne też czarne owce Ja pracowałem na kontrakcie w Tengen, Niemcy SA tam dwaj brygadzisci i pracownicy którzy bezcwazeliny by weszli w (usunięte przez administratora) Panu Darjuszowi Cieszę się że uwolnilem się od tej firmy strata czasu Unikać pozdrawiam Jarka z Tarnowa (usunięte przez administratora) ktury lize (usunięte przez administratora) i blondyna operatora koparki dwa tempie (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Anonimowy

Pracodawca nie słowny nie wypłacany w terminie i w ogóle szkoda czasu na tego Pana

Zostaw merytoryczną opinię o Systemnet-Dariusz Dekier - Poznań

• Jak się pracuje w Systemnet-Dariusz Dekier?

Zobacz opinie na temat firmy Systemnet-Dariusz Dekier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Systemnet-Dariusz Dekier?

Systemnet-Dariusz Dekier
  • Wieruszowska 10