Opinie o Mat Mateusz Matusik w Miechowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mat Mateusz Matusik. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mat Mateusz Matusik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mat Mateusz Matusik w Miechowa

jagodad Nowy wpis

Proszę osoby poszkodowane o kontakt ze mną Jadwiga Darabasz-Mikulska 664 490 650. Pan Matusik już oszukał co najmniej 10 osób, wziął na proformę kasę i zamilkł ani towaru ani kontaktu. Sprawa jest zgłoszona do Prokuratury. Stąd proszę o telefon abyśmy mogli razem odzyskać pieniądze.

jola fl Nowy wpis
@jagodad

Dodzwoniłam się do tej osoby, naopowiadała historii przestraszyłam się. Całe szczęście ona chyba z zawiści wypowiada się pod różnymi nickami bo do nas i sąsiadów wszystko dotarło. Nie wiem co między wami zaszło ale niepotrzebnie robi Pani szum . Opowiadanie że Pani kimś tam pseudo ważnym dodatkowo świadczy o niskim poziomie jaki Pani reprezentuje.

poszkodowani Nowy wpis

Zamówił towar i przedstawił potwierdzenie przelewu bankowego, więc został wysłany do niego towar. Jednak w międzyczasie zaczęliśmy sprawdzać firmę i okazało się że dużo w internecie negatywów, dodzwoniliśmy się do poszkodowanej,którą (usunięte przez administratora) Wstrzymaliśmy transport, aby nie dojechał do niego towar. Skontaktowaliśmy się z nim,że musi za towar i transport zapłacić gotówką u kierowcy lub czekamy aby pieniądze przelane przez niego na konto, faktycznie doszły.Od tego momentu już więcej nie udało się dodzwonić do niego-przestał odbierać,zapadł się pod ziemię. A pieniądze nie doszły na konto. Więc albo jego potwierdzenie bankowe bylo oszukańcze, albo faktycznie przelal i wziął potwierdzenie,a potem szybko wycofal się z przelewu w banku- są różne możliwości oszukania. Proszę nie dajcie się nabrać na "potwierdzenie przelewu z banku". Poczekajcie,aż faktycznie na koncie bedziecie mieli kasiorke lub najlepiej nie wchodźcie w ogóle w relację biznesową czy kupna-sprzedaży. Towar zostal uratowany,nie skradziony,bo nie dotarł do niego. Natomiast jednak za zorganizowanie transportu w jedną stronę,no i powrót towaru, musimy zapłacić z własnych kieszeni.Więc stracone koszta to około 3tys.zl. i nerwy i czas.

Klientka

UWAGA!!! Każdy kto chce wspierać ludzi, którzy przedstawiają super oferty i nie dostarczają towaru to jest właśnie najlepsza możliwość złożenia takiego zamówienia. Szef firmy nie zamierza wysyłać towar ponieważ po co ale proforma musi być zapłacona od ręki. Ostrzegam wszystkich przed tą firmą a zwłaszcza szefem ponieważ już zapomniał co to jest dotrzymywanie słowa i dostarczenie towaru za który się już dawno zapłaciło.

Zostaw merytoryczną opinię o Mat Mateusz Matusik - Miechowa

Mat Mateusz Matusik