Opinie o Agbo Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Bogdan Nawrotek w Dęblin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Agbo Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Bogdan Nawrotek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Agbo Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Bogdan Nawrotek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agbo Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Bogdan Nawrotek w Dęblin

Były pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

@Duch z tego co mi wiadomo to wieńce są od całego zakładu pracy . Pracowałam wiele lat temu i złego słowa na Szefa ani Szefowa nie powiedziałabym. Jak ktoś już napisał .. kto by odpowiadał gdyby komuś pod wpływem w końcu się coś stało ? Oczywiście że szef . W żadnym zakładzie pracy nie może mieć coś takiego miejsca . A prokuratura ? Wydaje mi się że nie do końca ktoś tu waży słowa . Właśnie za takie bezpodstawne oskarżanie jest paragraf .

Pracownik Nowy wpis

Bzdura totalna nie róbcie teraz z kogoś złego firma niczemu winna nie jest żadnej tragedii osobiście tu pracuje i to są bzdury wyssane z palca . I tak uważam że mieli anielska cierpliwość do pracownika który przychodzil wiecznie pijany i nie pracował. Jak można takie bzdury pisac nikt nie jest idealny ale bez przesady co za bzdury .

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Agbo Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Bogdan Nawrotek na stanowisku szwaczka? 6 sierpnia pojawiły się ich ogłoszenia na Praca.gov.pl.

Każda opinia się liczy! Co wiecie o pracy w firmie Agbo Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Bogdan Nawrotek w mieście Dęblin, czekamy na informacje od obecnych i byłych pracowników!

Izabella

Najgorszy pracodawca jakiego mam w doświadczeniach zawodowych!!!!!!

Aleksandra
@Izabella

zawsze jakiś wstęp do opinii... A rozwiniesz czym to umotywowane? Jak Twoja praca tutaj wyglądała, że tak odczuwasz?

@Aleksandra

Pracowałam tam 3 sezony.Przyczepiałam pompony do czapek..... pracowałam tam na tyle długo że taką czynność robiłam z zamkniętymi oczami tamtego dnia gdy byliśmy wszyscy w pracy zasiedliśmy do stołu i zabraliśmy się do pracy...ja przyczepiłam 80 pomponów do czapek ale na horyzoncie jak burza pojawiła się Królowa AGaTKa która zarządziła wszystko odczepiać. Wszystko źle.....przez 3 lata robiłam dobrze a teraz miss się nie spodobało. Myślę że Królowa AGaTKa została przeze mnie w jakiś sposób obrażona pytanie jak? Że jej odebrało rozum bo pompony były mocno przyszyte do czapek...to tylko czlowiek który ma gorszy dzień.... wiedziałam że nie przyjemnie na następny rok. I tak było...zarobki były ok

Małgorzata
@Izabella

To może warto było z nią pogadać na ten temat? Skoro jesteś pewna swego to może nie było trzeba tego robic? A te zarobki o których wspominasz to jakie sa mniej wiecej? Chcę się zorientowac jak tu płacą

@Małgorzata

Takie wydała polecenie..polecenia traktuję jako obowiązek..szef ma zawsze rację nawet wtedy gdy jej nie ma....pracowałam tam bardzo dawno...nie wiem jak teraz płacą (słyszałam że się pogorszyło..ale nie wiem ile w tym prawdy) ja natomiast zgrzeszyłabym gdybym powiedziała że źle..z zarobków i atmosfery w pracy byłam bardzo zadowolona ???? pozdrawiam

Iwona
@Izabella

A ta praca to były tylko te czapki i pompony czy jeszcze coś innego zlecali? Ciekawa jestem, bo chyba coraz mniej takich ofert widać. Jeszcze jak dobrze płatne to już ze świecą szukać

@Iwona

Tak..moja praca polegała na przyczepianiu pomponów do czapek.Nie śledzę ofert pracy bo mam świetną pracę.Zarobki były ok.Teraz ponoć nie jest dobrze tak jak kiedyś.Ludzie sami się zwalniają ale mnie to już nie obchodzi jak tam jest.pozdrawiam

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agbo Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Bogdan Nawrotek. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko SZWACZKA MASZYNOWA?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
arti.M

Polecam tą firmę ! Podrzędne kierownictwo . Nowy sprzęt , czysto , zadbano . Super kolektyw . Z szefem zawsze można się dogadać . Jak Ty do ludzi tak oni do ciebie . Zostały tylko dobre wspomnienia.

Ryszard

Jak oceniacie pracodawcę, którym jest pan Bogdan Nawrotek? Co można powiedzieć o bieżącej sytuacji w firmie? Można śmiało aplikować, bez obaw, że trzeba będzie zmierzyć się z problemami finansowymi spowodowanymi przez koronawirusa? Miał on wpływ na pracę w Agbo?

Zostaw merytoryczną opinię o Agbo Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Bogdan Nawrotek - Dęblin

• Jak się pracuje w Agbo Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Bogdan Nawrotek?

Zobacz opinie na temat firmy Agbo Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Bogdan Nawrotek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Agbo Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Bogdan Nawrotek
  • Mickiewicza 75