Opinie o Eco Klaudyna Antczak P.H.U. Eco-Clean Klaudyna Antczak w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Eco Klaudyna Antczak P.H.U. Eco-Clean Klaudyna Antczak. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Eco Klaudyna Antczak P.H.U. Eco-Clean Klaudyna Antczak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Klaudyna Antczak P.H.U. Eco-Clean Klaudyna Antczak w Gorzów Wielkopolski

@zalamana

Masakra firma nie liczy się z człowiekiem. Daje umowy na czarno ,etatów niechce dawać bo składki ZUS. Decyzję zmienia co chwila. Nie polecam naprawdę daleko od nich.

@Pani

Wszyscy pracownicy muszą mieć grupę? Ciekawy jestem czy są wtedy udogodnienia związane z niepełnosprawnością. Np. 7godziny dzień pracy albo zwrot kasy za leki. Macie coś takiego?

Mirosław Nowy wpis

Znalazłem w sieci rekrutacje na stanowisko koordynator terenowy ds. obsługi kontraktów. Rozumiem że to praca mobilna i wiąże się z wyjazdami. Dają auto służbowe czy trzeba korzystać w własnego środka transportu a potem rozliczne jest paliwo? napiszcie jak to wygląda.

Sylwester Nowy wpis

Ja jestem bardzo zadowolony z tej firmy pracuję i wypłata jest na czas niewiem ludzie o co wam chodzi z tą firmą ja osobiście nie mam żadnych złych warunków pracy jest super firma i polecam współpracę z tą firmą

On młody Nowy wpis

Nie polecam pracy w Eco Expert zarobki przy pełnym wymiarze godzin czyli 160 h w miesiącu wynoszą na poziomie 2600-2800 zł

@On młody

Wow serio. Ale jeszcze możecie dodać, ta kasa to jest pensja dla osoby na start bez doświadczenia, czy jak mam doświadczenie w tej branży 3 lata, to jest więcej? A i jak rozumiem, to jest podana pensja netto.

@zalamana

@@zalamana

O jakim stanowisku piszesz? W internecie (na stronie gorzow.pl) wisi archiwalne ogłoszenie dla robotnika gospodarczego i zaznaczona jest umowa o pracę na czas nieokreślony. Z kolei ludzie na forum piszą, że mają przeważnie umowy zlecenie. Ale o braku umów pierwsze słyszę. Ktoś może potwierdzić / zaprzeczyć?

Pani
@@zalamana

Pracuję i nie mam dobrej opinii (usunięte przez administratora) pracowników na pensji żadnych premi dbają tylko o sobie żerują na naszych decyzjach o grupie niepełnosprawności

@Pani

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Eco Klaudyna Antczak P.H.U. Eco-Clean Klaudyna Antczak? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Wiolka

Witajcie, jestem zainteresowana podjęciem pracy jako osoba sprzątająca, taką ofertę znalazłam też na ich stronie. Widzę, że piszecie o wypłatach, że nie były zbyt wysokie. Może ktoś jasno napisać czy oczekiwać można tylko minimalnej stawki? Napisali na stronie coś o premiach, ile tego jest i jakie warunki trzeba spełnić, aby wpłynęły na konto?

Katarzyna

Nie polecam (usunięte przez administratora) na wynagrodzeniu za 14 dni pracy 700 zł po 6 godzin dziennie ,wiele osób zostało (usunięte przez administratora) na wypłacie kwestia 200 zł ,Wstyd ,aby tak traktować tych którzy chcą pracować za godną stawkę .

Wojak

witam umowa o prace na 1/2 etatu. godziny pracy takie, ze nie da sie innej podjac na drugie pół. praca we wlasnych ciuchach, gdzie kodeks pracy wymaga wydania ciuchow lub ekwiwalent za nie rowny wartosci ciuchów i butów. umowe dostalem dopiero po 32 dniach-30 maja o 11.30. Wkurziajaca bo nie ma wypisanych zadan czyli moga zajechac czlowieka za te marne grosze. teraz jak mam umowe to powinienem w domu siedziec przez 32 dni.Ustnie to wiecie co mozna zrobic :~

@Wojak

Dobrze chociaż płacą za te pół etatu? Jakieś premie są czy tylko sama podstawa? Na ile czasu w ogóle taką pierwszą umowę dają? 3 miesiące czy dłużej?

Aneta

Czy w ciągu tego czasu można chodzić po podwyżki? Jak szefostwo się na o zapatruje? Doceniają pracowników w taki sposób?

Czy można liczyć w Eco Klaudyna Antczak P.H.U. Eco-Clean Klaudyna Antczak na prywatną opiekę medyczną?

Breslauer

Polityka firmy jest prosta. Ma być zrobione. Jak? To Twoja sprawa. Załatw sobie środki czystość począwszy od miotły, skończywszy na częściach zamiennych do mechanicznych narzędzi pracy. Typowa firma kogucik. Nastawiona na maksymalny zysk więcej niż minimalnym wkładem. Wycisnąć z Ciebie co się da, a gdy zwracasz uwagę że tak się nie da to Ci powiedzą że możesz zrezygnować. Firma nierzetelna, oparta na spychaniu odpowiedzialności na pracownika, mimo że nie zapewnia ani sprzętu, ani środków czystości. Dziwię się że jeszcze utrzymują się na rynku. Może przez zaniżanie ofert na przetargach!

Łucja

A jakąś inną umowę ci dali np zlecenie? Czy w ogóle pracujesz bez umowy? Jak bardzo różni się to co obiecywali od tego co jest wpisane w umowę? Kwestia wynagrodzenia też się nie zgadza? Ktoś tutaj jeszcze miał takie problemy?

Iza

W wątku piszecie, że umowy z 2021 r to umowy zlecenie. Minęło 2 lata, czy pracownik może liczyć aktualnie na rejestrację na umowę o pracę? Jakieś benefity, socjal doszedł? Przynajmniej karta Multisport?

Niestety nie mogę polecić pracy w firmie Eco. Pracowałem około pół roku, dostałem umowę o pracę, warunki niskie ale wiedziałem o tym jakie będą zarobki. Nie dawno otrzymałem informację, że mam pracować na umowę zlecenie ale tyle samo godzin ( cały etat), zgodziłem się ze względu na brak innej pracy... kiedy doszło do wypłaty nie dostałem pełnej pensji za caly etat tylko o 200 zł mniej. Przepracowałem cały miesiąc każdy dzień po 8 h,przy zleceniu napisalem ze chce wypłatę na konto. mimo to koordynatorka wypłate przywiozla mi osobiscie...po pierwsze byla o 200 zł mniejsza i nie otrzymalem zadnej konkretnej odpowiedzi, tylko zbywanie ze wyjasni z szefowa, po drugie podpisalem kwit ze odebralem pieniadze na kwote 500 zł. a pieniedzy bylo 1800 zł. koordynatorka twierdzila ze to pomylka, ale w kolejnym miesiacu bylo to samo na szczescie udalo mi sie znalesc inna prace... wiem ze inni pracownicy tez tak zostali potraktowani, nie dosc ze nie dostawalem na zleceniu pelnej wyplaty to w dodatku dostalem pit na ktorym widac jakbym zarabial 500 zl miesiecznie

eco

Dzień dobry, Bardzo proszę o zgłoszenie się do biura naszej firmy, chcielibyśmy wyjaśnić Pana/Pani sytuację. Naszym celem jest realizowanie strategii firmy poprzez współpracę z ludźmi, bo przecież firmę tworzą ludzie. Zapewne Pan/Pani wie, że w naszej firmie zatrudnionych jest wiele osób, jedni sobie chwalą pracę inni niestety nie. Na niektóre sytuacje nie mamy wpływu, wynagrodzenia w naszej firmie są dostosowane do płac w naszej branży, jednakże porównując się z konkurencją, należy zaznaczyć, że wszystkie nadgodziny są rzetelnie wypłacane, czego często konkurencja po prostu nie robi. Wracając do Pana/Pani sytuacji, jeśli jest to możliwe, to poproszę o kontakt z biurem. Pozdrawiam

Obserwuję jak pracuje ta firma jako odbiorca usług - zawsze wszystkiego brakuje, pracownicy oszukiwani. Skraca się im czas pracy, mniejsze zarobki, a wykonać maja więcej. To co napisał pan powyższej - sama prawda. Omijać wielkim łukiem!!!

Joanna

Serio jesteś odbiorcą usług i wiesz ile zarabiają pracownicy? Podejrzane coś :P

obserwator

Po co podpisałeś inną kwotę niż otrzymałeś ??? Ktoś przytulił sobie resztę twoich pieniędzy , naprawdę myślenie nie boli , od razu widać że robią wałki , a swoją drogą to (usunięte przez administratora) żeby podpisać umowę zlecenie , przecież ona nie liczy ci się do stażu pracy i nie masz na niej żadnych praw obowiązujących w kodeksie pracy , ciesz się że w ogóle dostałeś wypłatę , gdyby ci jej nie wypłacili to musiałbyś im zakładać sprawę cywilną którą z góry byś przegrał bo poczytaj sobie w necie o tej umowie , jak byk jest tam napisane że pracodawca wypłaca ci TYLKO ZA WYKONANĄ PRACĘ , a w sądzie stwierdziłby by że jej nie wykonałeś , umowy cywilnoprawne są dobre tylko dla pracodawcy

Wiktoria

To na rozmowie nie poinformowali cię o takich warunkach? Ciekawe, czy chociaż powiedzieli, za co to. A jaka ta umowa ogólnie, że takie rzeczy praktykują?

Pracodawca (usunięte przez administratora) na kasie. Nie daje wyciągów od wypłat. Nie polecam pracy w tej firmie.

Firma Eco Klaudyna Antczak P.H.U. Eco-Clean Klaudyna Antczak prowadzi rekrutację na stanowisko Pracownik Gospodarczy. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

Borna

Oj lepiej się nie dowiadywać co to jest ani czym jest ta firma

Edyta
@Borna

a znasz bieżącą sytuację u nich, że tak piszesz? pytam, bo widziałam ogłoszenie kiedyś na koordynatora terenowego. wiesz coś na temat aktualnych warunków pracy na tym stanowisku dasz znać?

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Pracownik Gospodarczy w firmie Eco Klaudyna Antczak P.H.U. Eco-Clean Klaudyna Antczak?

Rozczarowana

Pewnie wszystkie sprzątaczki mają wpisane pracownik gospodarczy.Wielkie rozczarowanie wielkie.Nie polecam.Najlepiej jak jedna w 4godziny sprzątanie wieżowiec.

@Rozczarowana

Często teraz tak nazywa się to stanowisko, bo "sprzątaczka" jest dosyć nieładnym określeniem. Naprawdę mają tam duże wymagania co do szybkości sprzątania? Może to dlatego nadal jest oferta pracy - już chyba jakieś 2 miesiące wisi.

krzychu123

Cześć witam wszystkich którzy w tej firmie pracują lub pracowali tam.mam jedno małe pytanie czy może ktoś mi napisać coś o tej firmie czy ona jest dobra czy nie i jak traktuja tam osoby pracujące

krzychu123

Cześć wszystkim którzy w tej firmie pracóją lub też pracowali.Morzecie mi napisać czy to jest dobra firma czy nie dziękuję i pozdrawiam

Joanna

Pracowałam w tej firmie chodziłam na zastępstwa pieniążki zawsze miałam wypłacone na czas środki czystosci też były. Z chęcią bym tam wróciła..pozdrawiam P.Klaudyne szefową firmy Eco

T.Wiśniewski

Duży plus za organizacje pracy, kasa się zgadza co do złotówki

eco24.expert

Jeśli ktoś szuka pracy w Poznaniu czy Warszawie to można się zgłosić. Numer tel znajdziecie na stronie internetowej.

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Klaudyna Antczak P.H.U. Eco-Clean Klaudyna Antczak - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Eco Klaudyna Antczak P.H.U. Eco-Clean Klaudyna Antczak?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Klaudyna Antczak P.H.U. Eco-Clean Klaudyna Antczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco Klaudyna Antczak P.H.U. Eco-Clean Klaudyna Antczak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eco Klaudyna Antczak P.H.U. Eco-Clean Klaudyna Antczak
  • Międzychodzka 12