Opinie o Gabinet Lekarski Chirurgiczno-Proktologiczny Jan Charytoniuk w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Gabinet Lekarski Chirurgiczno-Proktologiczny Jan Charytoniuk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gabinet Lekarski Chirurgiczno-Proktologiczny Jan Charytoniuk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gabinet Lekarski Chirurgiczno-Proktologiczny Jan Charytoniuk w Elbląg

Tamara Nowy wpis

Dzień dobry czy praktyki są prowadzone? nie widzę chyba o nich wzmianki a moja uwagę zwróciła opinia odnosząca się do merytoryki. Czy ktokolwiek starał się o staż?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Gabinet Lekarski Chirurgiczno-Proktologiczny Jan Charytoniuk? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

@pracodawca Nowy wpis

Anna. Moja opinia jest pozytywna. Lekarz empatyczny i merytoryczny. Polecam bo takich fachowców nam trzeba.

Martysia Nowy wpis

Witam, czyli tak dla jasności przyjęcia są tylko w poradni w szpitalu czy jak? ja obecnie szukam dla siebie zatrudnienia jako rejestratorka medyczna i z tego co widzę była wzmianka na temat właśnie rejestracji z tym, że w poradni. W nazwie jednak zamieszczony jest gabinet i teraz sama już nie wiem. Gdzie odbywają się przyjęcia?

Aplikowałeś do firmy Gabinet Lekarski Chirurgiczno-Proktologiczny Jan Charytoniuk? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Kate

Lekarz który nie powinien nim być. Wizyta u niego to jedna wielka porażka. Torbiel uda która po dwóch miesiącach się odnowiła po interwencji chirurgicznej,. powiedział że taka moja uroda i torbiel będzie się odnawiać. Że siedzi ona głęboko i nie da się z tym nic zrobić. Że trzeba zrobić USG, ale na to badanie mnie nie skierował. Żadnego antybiotyku nie przepisał, po prostu olał. Omijać szerokim łukiem

Pacjentka

Kawał chama i (usunięte przez administratora) Byłam dzisiaj na zdjęciu szwów w poradni chirurgicznej przy ul.Żeromskiego w Elblagu to razem z pielęgniarka, która nie potrafi się wysłowić potraktowali mnie gorzej jak psa! Zero jakiejkolwiek pomocy z ich strony. (usunięte przez administratora)

@Pacjentka

Czyli tak jak piszą na forum to nie jest tylko prywatny gabinet i Doktor przyjmuje też w szpitalu czy też właśnie poradni? Ta wspomniana pielęgniarka to zatrudniona pewnie także na Żeromskiego a co z gabinetem prywatnym, w nim ktoś jeszcze pracuje?

K.k

Tragedia, lekarz który nie powinien się tak tytułować. Wizyta na sor, odmówił przyjęcia, bo palec stopy z przetoką i stanem zapalnym to nie jest stan zagrażający życiu. Skoro wcześniej byłam u podologa który przecież lekarzem nie jest, to dalsze leczenie też tam, lub zarejestrować się na wizytę planową w poradni. Nie ważne że bardzo boli.

Pacjent

Ja nie wiem kto temu człowiekowi pozwala w ogóle pracować. Gość nie ma żadnej wiedzy, 2 razy przyjmowany byłem na sor bo ten pseudo doktorek nie potrafi postawić diagnozy. Zwykły cham i (usunięte przez administratora) bez kultury. Omijać tego człowieka bo tylko nerwy stracicie. Opinie mówią wiele prawdy więc dobrze ze ludzie to piszą. Pomylił powołania, powinien pracować na lotnisku kierować samoloty do boksów

Florkovsky
@Pacjent

Byłem u niego w sprawie hemoroidów,dokonał petelkowania po tygodniu w bólach dostałem krwotoku.Kokrzystalem soru.Na drugi dzień miał dyżur na sorze, potraktował mnie oschle . Omijacie Go z dala.

Tomcio paluch

Miałem do czynienia z tym człowiekiem dwa razy i nigdy więcej już nie chcę!! Drugie spotkanie gorsze od pierwszego, palec połamany do tego zmiażdżony, obolały spuchnięty a on mi każe do pracy wracać i sobie potrenować... Śmiech na sali po dwóch miesiącach odpowiedni lekarz i dowiedziałem się, że palec praktycznie nie zrośnięty. Omijać szerokim łukiem

Obywatel

Nie zostałem przyjęty na sor przez tego pseudo lekarza ponieważ nie jestem szczepiony i nie chciałem wykonać testu na covid. Nr 112 odmówił przyjęcia zgłoszenia. Walenie pieśnią w izbę przyjęć skłoniło policję do przyjazdu (sukces). Po przyjeździe policji lekarz przyszedl i zapytał "szczepi się pan czy nie" wszystko nagrane tel. Sama policja była zdziwniona czemu lekarz chcę robić mi test skoro wypełniałem ankietę o stanie zdrowia (covid itp). Omijajcie tego lekarza szerokim lukiem. Aha na pytanie jeśli dostanę zakarzenia lub tężca co wtedy lekarz odpowiedział "to wtedy zobaczymy"

Emilia

Zdecydowanie odradzam, zero wiedzy medycznej, (usunięte przez administratora) i ignorant. Z pewnością sprawa mojego taty nie zakończy się na tym komentarzu.

Moll

Szył nie czekał asz znieczulenie zacznie działać. I jeszcze piepszyl że symuluję

Panna

Unikajcie tego człowieka. Prosty zabieg krioterapia hemoroidów przerodził się w uszkodzona szczelinę odbytu. Ból, cierpienie i brak pomocy ze strony pana doktora, który nie reagował na moje zgłoszenie po dwóch tygodniach, że umieram z bólu. Był bardzo niepocieszony, że nie zgodziłam się na drugi zabieg, bo najważniejsza jest przecież kasa.

Hana

Niestety mam takie same traumatyczne doświadczenie. Lekarz sadysta. Na żywca zdarł mi opatrunek z amputowanego palca. Krwi na pół gabinetu. 0 znieczulenia. Jak najdalej od takiego "lekarza". ( 13.08.2021)

Pacjent

"Lekarz" bez podstawowych umiejętności chirurgicznych. Podczas zabiegu usuwania znamiona znieczulił złe miejsce, nie odczekał nawet minuty, aby znieczulenie zaczęło działać, a także ignorował wyraźne komunikaty, że znieczulenie nie działa i cierpię podczas jego nieumiejętnego cięcia skalpelem. Pomimo zwracania uwagi przeze mnie oraz pielęgniarkę, która była obok, że zabieg wykonywany jest bez znieczulonego ODPOWIEDNIEGO miejsca i obfitego krwawienia, "lekarz" nie przerwał zabiegu i lekceważył wszystko co się do niego mówiło. Zdecydowanie odradzam wizyt, a tym bardziej jakichkolwiek zabiegów u tego człowieka.

Pacjent

Lekarz tylko dla kasy. Zero powołania oraz wiedzy. Trafiłem na SOR ze skręcona kostka. Lekarz wysłał mnie na RTG i bez słowa włożył stopę w gips. Gdybym nie dopytał się co mi dokładnie jest, gdzie mam iść, co przyjmować to kompletnie nic bym nie wiedział. Noga nie wyglądała mi na złamana i następnego dnia poszedłem do innego lekarza, który stwierdził że to zwykle skręcenie i nie rozumie po co był gips zakładany. Jednym słowem PORAŻKA

Pacjentka

Witam was ja tez jestem po zabiegu u pana doktora . To jest zimny bezszczelny lekarz . Wziął kasę zadał strasznego bólu do dziś cierpię i nie jest mi w stanie pomóc . Dostałam silnego stanu zapalnego teraz się martwię co z tym zrobić , byłam 2 razy na szpitalu tam go znają i wszystko tuszują ze tak ma być . Z daleka kochani od tego lekarza

Pacjent

Lekarz bardzo bezczelny, w szpitalu traktuje jak śmiecia, od razu każe iść prywatnie, wmawia choremu że udaje, ja tak tego na pewno nie zostawię. Pytanie co on jeszcze robi na tym stanowisku skoro było tyle skarg.

Pacjent

Lekarz konował, nie zasługuje na miano lekarza, ignorant. Nawet nie zbadał pacjenta po upadku i stłuczeniu, liczne zasinienia i o brzmienia. (usunięte przez administratora) A szpital elbląski na królewieckiej niech szykuje się na pozwy z powództwa cywilnego. (usunięte przez administratora)

Klaudia
@Pacjent

Mam takie samo doświadczenie. DZISIAJ odesłał moja mamę nawet nie obejrzawszy chorej nogi.Skandal. Po mojej interwencji kazał nam iść prywatnie ze byłoby szybciej. Bierze duże pieniądze za takie dyżury a pozbywa się pacjentów nawet nie badając .

Róża

Z przykrością stwierdzam że pan doktor potraktował mnie bardzo przedmiotowo i nieprofesjonalnie. Skasował za zabieg, który ewidentnie zepsuł a gdy mój stan bardzo się pogorszył na mój telefon zareagował obojętnością . Po zabiegu nie wdrożył odpowiedniego i niezbędnego leczenia co spowodowało powikłanie w postaci zakrzepu i ropnia. To karygodne ,że lekarz traktuje pacjenta jak bankomat a w chwili gdy pacjent zgłasza pogorszenie stanu zostaje zignorowany. Nie polecam usług pana doktora a osobiście życzę mu by choć raz poczuł taki ból jak ja po jego zabiegu i by w tych okolicznościach nie dostał pomocy tak jak ja.

Dominika
@Róża

Bardzo Ci dziękuję za Twoją opinię. Napisałaś, że zabieg nie został wykonany prawidłowo, a do tego musiałaś przechodzić przez powikłania spowodowane niewłaściwym postępowaniem po zabiegu. Próbowałaś gdzieś zgłosić tę sprawę? Np. do izby lekarskiej?

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Lekarski Chirurgiczno-Proktologiczny Jan Charytoniuk - Elbląg

• Jak się pracuje w Gabinet Lekarski Chirurgiczno-Proktologiczny Jan Charytoniuk?

Zobacz opinie na temat firmy Gabinet Lekarski Chirurgiczno-Proktologiczny Jan Charytoniuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gabinet Lekarski Chirurgiczno-Proktologiczny Jan Charytoniuk?

Gabinet Lekarski Chirurgiczno-Proktologiczny Jan Charytoniuk
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Gdyńska 51
    82-300 Elbląg