Opinie o Mariusz Gawełek Usługi Transportowe Pol-Gaw w Jelenie

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mariusz Gawełek Usługi Transportowe Pol-Gaw. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Mariusz Gawełek Usługi Transportowe Pol-Gaw o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Gawełek Usługi Transportowe Pol-Gaw w Jelenie

Młody Nowy wpis

DISTINE Sp.z.o.o. Ta ,,firma transportowa’’ to jedno wielkie (usunięte przez administratora) . Jeździłem u niego prawie rok. Tylko pierwszą wypłatę dał a później nawet podstawy nie wysyła. (usunięte przez administratora) zalega mi ponad 20 tys zł. Jak domagałem się oddania pieniędzy, postanowił wysłać mi wypowiedzenie i myśli Dziad, ze mu odpuszczę. Ściga go kilkunastu komorników, dom i samochody przepisane na ciotkę i wuja. Oszukał przynajmniej kilku kierowców. Ale z sądów nie wyjdzie, założę mu tyle spraw ile będzie potrzeba; długi jego wnuki nie spłacą. Uważajcie i nie podejmujcie pracy u niego bo szuka tylko młodych i niedoświadczonych kierowców. Prosze o jakiś kontakt wszystkich oszukanych prze niego kierowców. (usunięte przez administratora)

Kierowca

Pracowałem u tego gościa, przez tydzień w trasę wysyłał bez paliwa i mówił, że kasę dostanę przy rozladunku/załadunku to sobie zatankuje, w ZUSsie tez mnie nie zarejestrował chodź twierdził, że tak, przy kontroli ITD okazało się, że ani ciągnik ani naczepa ani tafograf nie mają przeglądów, jak skończyłem u niego pracować to oskarżył mnie, że mu katali, autor uszkodziłem i pieniędzy nie wypłacił za przepracowany tydzień, typowy (usunięte przez administratora) nie ufajcie mubi nie pracujcie dla niego bo was zrobi w konia.

Ilona
@Kierowca

Ale pracowałeś bez umowy? Bo jakbyś miał umowę to byś mógł walczyć o kasę...

@Ilona Nowy wpis
@Ilona

Mam umowę, wiem że mogłem walczyć, ale zaczolem. Pracować w innej firmie i czasu mi brakowało żeby się z nim wyklucac, wiem że powinienem bo może bysie czegoś nauczył.

Renata Nowy wpis
@@Ilona

Szkoda że nie zgłosiłeś :/ Ciekawi mnie jak szef zachowywał się na rozmowie? Skoro nie zauważyłeś ze mogą być problemy. Obiecywał gruszki na wierzbie czy raczej normalnie? :D

Daniel Nowy wpis
@Kierowca

Witam. Ja na twoim miejscu bym się za dużo nie odzywał jestem kierowcą od 15 lat pracuje w tej firmie i jeszcze mi się nie zdarzyła taką sytuacja o której mówisz ale mogę coś powiedzieć na twój temat bo oddałem Ci auto sprawne a zostawiłeś uszkodzone widziałem co zrobiłeś i nie mogę wyjść z podziwu jak tak można zniszczyć czyjąś własność i to w tydzień ale czego można się spodziewać po kimś kto dopiero zaczyna jako kierowca więc nie powinieneś się wypowiadać a po drugie było badanie pojazdu byłem przy tym przez specjalistę i w krótkim czasie wyszło gdzie to zrobiłeś. Jest mi wstyd za ciebie jako kierowca z wieloletnim stażem niszczysz wizerunek dobrych kierowców.

Kiero

Koledzy kierowcy uważajcie na tego pod nic. userd jak chcecie to mogę podać dane pracowałem z nim i tak miesza szefostwu w głowach że kierowcy mają przerąbane a o jeździe zero pojęcia. Panowie szefowie uwaga na tego oszusta to nie jest kierowca co widać po jego stażu pracy w każdej firmie o jeździe zero pojęcia a na wszystkich piszę nawet nas kierowców opisuje .

Bk
@Kiero

Tak ten kolega ma rację wiem o kim mowa ten kierowca wszystkich opisuje a na forum kierowców opisuje

Iwona
@Kiero

A w jaki sposób miesza szefostwu w głowach? Co takiego robi?

D8n

Jeśli chodzi o firmę to jest to firma w której pracowałem 5 lat . Właściciel to facet który jeździł 15 lat i jeździ wie co znaczy praca kierowcy zawsze było wszystko na czas praktycznie co tydzień w domu potrafił ściągnąć na pusto gdy miałem problem w domu . Zawsze można było liczyć na firmę Jak odzyskam prawko to będę się starał wrócić. Krzysztof

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mariusz Gawełek Usługi Transportowe Pol-Gaw? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Userd

Pol - Gaw Mariusz Gawełek, Jelenie 73, Kraszewice to firma nieuczciwa. Facet mnie zatrudnił po czym nie zapłacił wynagrodzenia, nie zgłosił do ZUS. Był tak bezczelny w swoim kłamstwie, że przesyłał mi zdjęcia ekranu programu Płatnik. Nie przewidział tego że plik był roboczy... Kłamał do końca. UWAGA NA OSZUSTA

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Gawełek Usługi Transportowe Pol-Gaw - Jelenie

• Jak się pracuje w Mariusz Gawełek Usługi Transportowe Pol-Gaw?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Gawełek Usługi Transportowe Pol-Gaw tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Gawełek Usługi Transportowe Pol-Gaw?

Mariusz Gawełek Usługi Transportowe Pol-Gaw

Mariusz Gawełek Usługi Transportowe Pol-Gaw