Opinie o Szymon Pańczak Extaler Logistics Pańczak Szymon w Nowy Tomyśl

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Szymon Pańczak Extaler Logistics Pańczak Szymon. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Szymon Pańczak Extaler Logistics Pańczak Szymon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szymon Pańczak Extaler Logistics Pańczak Szymon w Nowy Tomyśl

Czy w Szymon Pańczak Extaler Logistics Pańczak Szymon możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Dobrze zrozumiałem, że dużo pieniędzy jest odliczanych za wzięcie wynagrodzenia w częściach? Ile? Wiesz tak mniej więcej i możesz tutaj określić?

Kaja Nowy wpis

Zdaje się, że w firmie można się załapać na praktyki? Zależałoby mi na doświadczeniu w kontakcie z klientami, może z czasem pójściu w kierunku spedycyjnym. Jakie są możliwości pod tym kątem dla świeżo upieczonych absolwentów?

Kierowca Nowy wpis

Nie polecam pracy u tej małpy bo człowiekiem go nazwać nie można (usunięte przez administratora) wyzyskiwacz Kierowcę ma za nic nie ten to następny kreatyn i tyle zgloszony do inspekcji pracy ....

Jakie wartości są cenione w Szymon Pańczak Extaler Logistics Pańczak Szymon?

Normal

Naiwność...

Hanna
@Normal

A tak serio, to jakie? ;)

Brałeś udział w rekrutacji do Szymon Pańczak Extaler Logistics Pańczak Szymon. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Driver

Jazda z tą pała tej (usunięte przez administratora) trzeba pożądnie mordę obić to jest pracodawca to nawet koło pracodawcy nie stał wyzyskiwacz ludzi (usunięte przez administratora)

Ryszard
@Driver

Ostro, radzę trochę uważać na słowa, bo wpis spadnie. Czemu masz o tej firmie tak zle zdanie? Opowiedz coś więcej

Pako

Co ja z tym gościem przeżyłem to brak słów...Przy podpisywaniu rozwiązania umowy o pracę (w pośpiechu mój błąd spieszyłem się gdzieś) musiał mi podsunąć jakiś papier że niby pożyczyłem od niego jakieś pieniądze rzekomo kilka tys. Dowiedziałem się o tym jak dostałem pismo z kancelarii adwokackiej. W ciągu roku kwota wzrosła o ponad 1000 zł i 7 dni na spłatę. Przez 3,5 miesiąca nie pamiętam żebym wiózł mniej niż 3 tony... Powrót do domu tylko w tygodniu bo w weekendy musi jechać Amazon we Francji. Jeździłem dwoma autami i w obydwu znalazłem te zielone zeszyty chyba z 5 i każdy był wypisany na inne nazwisko oczywiście ukraińskie i z tego co widziałem to nikt nie jeździł dłużej niż 2 tygodnie...Jazda na zapałkach praktycznie na porządku dziennym...NIE POLECAM

Dorota
@Pako

O kurczę. Mam nadzieję że da się jakoś rozwiązać tą sprawę z pieniędzmi. Co mówi na ten temat Twoj prawnik?

Kamil Konopka

Podzielam stwierdzenie kegów, że to (usunięte przez administratora) Wprowadza w błąd pracowników, co może kosztować ich więzienie. Warunki pracy są okropne, pracownik pracuje skraj ów przemęczony.

@Kamil Konopka

Witam chciałbym z Panem się skontaktować byłaby taka możliwość?jesli tak to mogę adres e-mail podać swój Chciałbym właśnie na jego temat pogadać bo mam problem nim

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie Szymon Pańczak Extaler Logistics Pańczak Szymon w mieście Nowy Tomyśl? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe opinie od pracujących na temat Szymon Pańczak Extaler Logistics Pańczak Szymon. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Cichy76

Słyszałem że znów złapali kierowcę ważył 7t zabrali mu wszystko a Panczak kazał mu wypisać lewa cmr i jechać bez prawka i dokumentów.

Irena
@Cichy76

Niepokojąca informacja. Czy takie przypadki zdarzały się często wcześniej? Piszesz, że 'znów' złapali, stąd moje pytanie. Kto za taką sytuacją odpowie?

@Cichy76

Witam właśnie niebawem za tydzień mam z nim sprawę w sądzie,i chciałbym się z Panem jakoś skontaktować w celu aby zapytania czy by Pan zeznawał przed sądem że tak jest byłby Pan moim świadkiem.

Chciałby Pan być moim świadkiem w sądzie przeciwko pańczakowi?

@Marcin

Chetnie bym z Panem porozmawiał na ten temat tez mam z nim problemy

@999

Jak można się z Panem skontaktować?

Jakie są mocne strony pracodawcy Szymon Pańczak Extaler Logistics Pańczak Szymon?

Mocne strony to robienie ludzi w konia

Ojojoj
@odpowiedz

I to dosłownie...!!!!

Ojojoj

Żadne...!!!

Jaka umowa obowiązuje w Szymon Pańczak Extaler Logistics Pańczak Szymon podczas okresu próbnego?

Umowa zlecenie,nie polecam tam pracować

Jade ale zaraz wracam

Potwierdzam opinie Cichy76

Cichy76

Unikać tego złodzieja i oszusta jak najdalej. Ładuje po 4tony każe płacić za mandaty a jak nie masz kasy to odciągnie przy wypłacie. Jednym słowem (usunięte przez administratora)

Przemek

Uwaga na tego (usunięte przez administratora), nie dość ze nie placi pracownikom to dodatkowo (usunięte przez administratora)swoich klientów. Bylem swiadkiem kradzieży towaru przez tego faceta. Wyciaga towar z kartonów a nastepnie je zakleja i dostarcza przekonując odbiorce ze sa w stanie nie naruszonym.

Zostaw merytoryczną opinię o Szymon Pańczak Extaler Logistics Pańczak Szymon - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Szymon Pańczak Extaler Logistics Pańczak Szymon?

Zobacz opinie na temat firmy Szymon Pańczak Extaler Logistics Pańczak Szymon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Szymon Pańczak Extaler Logistics Pańczak Szymon
  • Ślósarskiego 11 lok. 7