Opinie o APP Projekt S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy APP Projekt S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w APP Projekt S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APP Projekt S.A. w Warszawa

Batman

Kto się szanuje, lepiej niech omija tą firmę z daleka. Przez wiele miesięcy pensje poobniżane, Zarząd się tłumaczy kryzysem branży budowlanej w czasie pandemii a pracy coraz więcej, w firmie nikt z pracowników kryzysu nie widzi. Obiecanki na temat wyrównania zabranych kwot z pensji przeszły bez echa, tylko czcze obietnice. Jeśli chcesz podwyżkę po kilku latach pracy, musisz zmienić firmę - w APP unika się takich tematów. Gdy idziesz po podwyżkę, zbywają Cię milczeniem, czekają aż kandydat się zmęczy proszeniem i odpuści. Benefitów ZERO. Ogólnie coraz większe (usunięte przez administratora) i żenada! Wstyd APP!

Piotrek

Żałuje poświęconego czasu To najgorsza firma z jaka miałem kontakt

Witold

Prawda jest taka, firma jako struktura jest dobrze ułożona. Wszytko jest wypłacane na czas, atmosfera dobra, problem moze pojawić się jedynie wtedy, kiedy relacje z szefostwem zaczynają przybierać luźniejszą formę, bo ciężej jest odmówić. ale ogólnie naprawdę nie ma na co narzekać.

Xyz
@Witold

Niech się lepiej szanowny zarząd weźmie do pracy zamiast wystawiać sam sobie pozytywne opinie i podszywać się pod pracowników :)

Praca 24/7 w tym na urlopach i na zwolnieniu lekarskim, którego zasadność jest każdorazowo podważana. szefostwo działa za plecami (obgaduje swoich pracowników), tworzy bardzo niekorzystną, stresową atmosferę pracy i wymaga czytania w myślach. Nagminne wymaganie robienia tzw. „prywaty” tak jak wspomniał kolega. W Umowie jest 1/20 wszystkich obowiązków. Wszyscy szanujący się pracownicy dawno odeszli lub zostali zwolnieni.

Gosia

@ex-pracownik twoja opinia jest niepokojąca. Co masz na myśli pisząc o notorycznym braku miejsca ?

Ex-pracownik
@Gosia

Biuro jest bardzo małe, brakuje regałów, szaf itp. Również jak przychodzą nowi pracownicy to administracja bardzo mocno kombinuje, żeby w miarę komfortowo mogli siedzieć.

Ex-pracownik

Nareszcie moja przygoda z APP-Projekt dobiegła końca. Nerwy uspokojone, więc mogę się z Wami podzielić opinią na temat tej firmy rodzinnej. O plusach krótko: umowy są, wynagrodzenie wypłacane na czas. Generalnie panuje totalny chaos i bałagan w dokumentacji, notoryczny brak miejsca, wszystko poupychane byle jak. Byleby wyglądało, jak jakiś gość czy inwestor pojawi się w biurze. Masa plotek, obgadywanie przez Zarząd pracowników za plecami na forum firmy (byłem świadkiem), na swój temat również to i owo usłyszałem. Przy konfrontacji z Zarządem całkowite zaprzeczenie. Nie radzę chodzić w tej firmie na chorobowe, zostaniecie posądzeni o symulację i lenistwo. Było kilka przypadków. Przeinaczanie faktów, ciągłe zaprzeczenie (nie było takiego tematu, nic takiego nie mówiłem), a w niektórych przypadkach na mailach jak byk napisane, wtedy następuje cisza. W związku z tym, że to firma rodzinna cały czas pracownicy dostają do wykonania prywatę szefostwa. W tej firmie kobiety i ryby głosu nie mają, chociaż to świetni specjaliści, sam wiele razy się radziłem i wiem, że mają ogrom wiedzy. Jeśli sądzicie, że po pracy, bądź na urlopie czy też będąc na L4 będziecie mogli spokojnie wypocząć, zregenerować się to nic bardziej mylnego. W tej firmie coś takiego absolutnie nie istnieje. Maile są wysyłane nawet na prywatną skrzynkę, telefon w sobotę o 20? No jasne! Finalnie wracając po nieobecności weekendowej czy też urlopowej czy jakiejkolwiek przygotujcie się na lincz. Uciekłem najszybciej jak się dało. Oczywiście na wypowiedzeniu złote góry obiecywali, ale nie dałem się złapać w sieć. Mam nadzieję, że opinia przydatna.

kandydat

W 2019 roku gdzie wszędzie brak rąk do pracy zaproponować inżynierowi 11 zł za godzinę to SKANDAL!!! APP - wstydu nie macie???

Stefan

Firma ma w internecie dobre opinie i nie rozumiem dlaczego tu jest taka krytyka?

Łukasz
@Stefan

Bazujesz tylko na opiniach z internetu, czy sam także masz dobre doświadczenia z firmą? W tym roku na forum wypowiedziały się tylko dwie osoby, więc tym cenniejsza byłaby Twoja opinia o pracodawcy. Zachęcam inne osoby pracujące w APP - PROJEKT do większej aktywności i bardziej szczegółowych informacji o firmie.

Greg
@Łukasz

pensja bardzo niska , prawie żadnych dodatków, nie polecam zatrudnienia

Łukasz
@Greg

Widzę że w jakiś sposób jesteś lub byłeś związany z APP - PROJEKT. Piszesz, że nie byłeś zadowolony z pensji, czy była jakaś perspektywa podwyżek? Jak prezentowała się atmosfera w firmie, jakie było podejście do pracownika? Dobrze, że podzieliłeś się z nami swoją opinią, zawsze warto jednak napisać coś więcej, takie wpisy są bardzo cenne dla osób które poszukują informacji na temat tej firmy.

Smok

Nie polecam Niskie zarobki Nieciekawe projekty Brak możliwości rozwoju Dyrekcja bez wyzszego wyksztalcenia- trudno coś wyjasnic

Aneta

@Pracownica rozumiem, że Tobie odpowiada praca w firmie. Mogłabyś powiedzieć o swoich doświadczeniach? Piszesz, że daje Ci ona możliwość rozwoju. Chętnie dowiemy się więcej o plusach pracy właśnie w APP - PROJEKT.

Project Manager
@Aneta

Ja pracuje drugi rok. Teraz budowlanka idzie szeroko, więc jest sporo pracy, szykują się kolejne projekty. Nie odczuwam niczego co by mnie uwierało jako PM-a, może tylko to, że specyfika pracy średnio wybacza "błędy", o atmosferze w biurze wiem tylko tyle, że jest spoko. Dla mnie ważne, że są kontrakty od znaczących klientów, co jest też, poczęści, moją zasługą, a długofalowo i mi robi robotę;) Wiem, bo ścieram się z różnymi ludźmi z branży, wiem jak się pracuje i jak można sobie "ogarniać" grządki.

Pracownica

Z Pańskiej wypowiedzi wnioskuję, że nie jest Pan zadowolony z pracy w ramach APP - co, jak w każdej firmie, się zdarza. Z własnych doświadczeń mogę ocenić, że praca w APP jest wymagająca a jej ocena plus/minus przypada w udziale zarządowi, bo komu innemu.. Spostrzeżenie, że nie da się rozwinąć skrzydeł i nie jest to praca dla ambitnych jest krzywdzące dla tych, którzy wkładają swój czas i wysiłek w zrobienie dobrej roboty. Ja, póki co, się rozwinę.

Aneta

@pracownikrozumiem, że dalej jesteś pracownikiem APP - PROJEKT. Co więcej możesz powiedzieć na temat tego jak wygląda praca w firmie?

Ludzie ambitni i z aspiracjami nie mają czego szukać w APP - PROJEKT SP. Z O.O. obecnie APP - PROJEKT S.A. Proszę sobie wyobrazić ,że w tej firmie mgr inż. z wieloletnią praktyką, studiami podyplomowymi oraz uprawnieniami bez ograniczeń jest zmuszany do przyjmowania uwag odnośnie swojej pracy od syna właściciela firmy, którego wykształcenie to matura w ogólniaku.

emil

Pewnie, że wszystko zależy od własnego wkłądu, a jaka jest atmosfera?

admin

Masz najnowsze wieści o firmie APP - PROJEKT SP. Z O.O.? Podziel się wiedzą z innymi na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o APP Projekt S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w APP Projekt S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy APP Projekt S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APP Projekt S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APP Projekt S.A.?

Kandydaci do pracy w APP Projekt S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APP Projekt S.A.
4.2/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Kłobucka 23 C lok. 112
    02-699 Warszawa