APP - PROJEKT SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o APP - PROJEKT SP. Z O.O.

admin 2015-07-18 10:44
Masz najnowsze wieści o firmie APP - PROJEKT SP. Z O.O.? Podziel się wiedzą z innymi na naszym forum.
emil 2016-08-06 18:32
Pewnie, że wszystko zależy od własnego wkłądu, a jaka jest atmosfera?
pracownik 2017-01-02 13:39
Ludzie ambitni i z aspiracjami nie mają czego szukać w APP - PROJEKT SP. Z O.O. obecnie APP - PROJEKT S.A. Proszę sobie wyobrazić ,że w tej firmie mgr inż. z wieloletnią praktyką, studiami podyplomowymi oraz uprawnieniami bez ograniczeń jest zmuszany do przyjmowania uwag odnośnie swojej pracy od syna właściciela firmy, którego wykształcenie to matura w ogólniaku.
Aneta 2017-04-18 09:14
@pracownik rozumiem, że dalej jesteś pracownikiem APP - PROJEKT. Co więcej możesz powiedzieć na temat tego jak wygląda praca w firmie?
Pracownica 2017-07-12 12:39
Z Pańskiej wypowiedzi wnioskuję, że nie jest Pan zadowolony z pracy w ramach APP - co, jak w każdej firmie, się zdarza. Z własnych doświadczeń mogę ocenić, że praca w APP jest wymagająca a jej ocena plus/minus przypada w udziale zarządowi, bo komu innemu.. Spostrzeżenie, że nie da się rozwinąć skrzydeł i nie jest to praca dla ambitnych jest krzywdzące dla tych, którzy wkładają swój czas i wysiłek w zrobienie dobrej roboty. Ja, póki co, się rozwinę.
Aneta 2017-07-14 10:54
@Pracownica
rozumiem, że Tobie odpowiada praca w firmie. Mogłabyś powiedzieć o swoich doświadczeniach? Piszesz, że daje Ci ona możliwość rozwoju. Chętnie dowiemy się więcej o plusach pracy właśnie w APP - PROJEKT.
Zostaw swoją opinię o APP - PROJEKT SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APP - PROJEKT SP. Z O.O.