Opinie o Usługi Remontowo-Budowlane Emil Zieniuk w Romaszki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Usługi Remontowo-Budowlane Emil Zieniuk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Usługi Remontowo-Budowlane Emil Zieniuk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Remontowo-Budowlane Emil Zieniuk w Romaszki

Marcin Nowy wpis

Firma godna polecenia. Przeprowadziła dla mnie dużo inwestycji za duże pieniądze i zawsze w terminie i zgodnie ze sztuką budowlana. Właściciel bardzo uprzejmy i zawsze doradzi tak żeby było jak najlepiej. Sam polecałem swoim znajomym i rodzinie Firmę Emila i każdy jest zadowolony z jego pracy. POLECAM

Wojtek Nowy wpis

Firma budowała nam dom w 2022r. Budowa przebiegła sprawnie i w terminie. Chociaż dojazd do miejsca stawiania domu był katastrofalny to Pan Emil wykazał się świetna organizacją i postawą. Gruszki wciągały ciągniki a Prezes skakał i przepina stalowe liny, dodatkowo padał deszcz. Wszystko poszło sprawnie i zgodnie z umową.

Daniel Nowy wpis

Firma Pana Emila zrobila mi 3 inwestycje na kilka milionow. Zawsze praca byla wykonana zgodnie z umową, i w umówionej kwocie. Gdy wprowadzalem zmiany w projekcie nigdy nie bylo problemu, zawsze moglem liczyc na pomoc lub dobra rade. Bardzo polecam i napewno nastepne inwestycje bedzie mi robil Pan Emil Zieniuk. Polecam

Pozytywny

Jestem od kilku lat zatrudniony i wszystko jest w porządku.Firma stawiała mi mieszkanie i wszystko jest ok. Emil Zieniuk jako szef nigdy nie odmówił pomocy, jeśli chodzi o picie to pod ręką zawsze ma alkomat i przestrzega bezpieczeństwa.Komentarz powyżej nie ma nic wspólnego z prawdą.

@Pozytywny

To ciekawe, że pracujesz w firmie Emila Zieniuk i dodatkowo zamawiałeś jej usługi budowlane jako klient. Może napiszesz coś więcej o tym pierwszym wariancie, to jest o tym, jakie masz zarobki w ekipie budowlanej, w jakich godzinach pracujecie i czy w tym roku są nabory. Z góry Ci dziękuję!

@Pozytywny

W lutym ubiegłego roku rozpoczął u mnie budowę obory dla bydła mlecznego miał termim do końca maja nie wyrobił się przydluzylismy mu termin do końca lipca niestety do dnia dzisiejszego prac nie skończył otrzymał od nas 368tysiecy złotych całą inwestycja miała koszt 500 tysięcy złotych dość że nie skończył to jeszcze okradał nas z materiału budynek postawił nie zgodnie z projektem w tej chwili toczy się przeciwko niemu postępowanie. Ponieśliśmy przez niego ogromne straty ponieważ obora miała dawać zyski a w tej chwili stoi bezużyteczna spłacamy kredyt obiecał ze przyjdzie poprawi i dokończy słowa nie dotrzymał. Jego robotnicy to alkoholiki. Ludzie jak chcecie spokojnie spać to z dala od tej firmy. (usunięte przez administratora)

BLUMBOX
@Ewa

Emilek robił ocieplenia ale go nikt nie brał to przeszedł z dni na dzień na stawianie obór i to mu fuszerka wychodzi

Ewa Nowy wpis

Proszę pana jeśli nawet ojciec jak Pan twierdzi co dzień pijany to co to ma wspólnego tym że nie zna się Pan na projekcie. Zrobił pan obore 70 cm za niska 50 za wąska nie ubił Pan terenu nie dał słupów nośnych nie potrafi pan wykonać świetlików nie odruznia pan płyty gnojowej od szamba po za tym jest Pan nie odpowiedzialny i bezmózg bo bierze się Pan za robotę o kturej pan nie ma pojęcia. Żal mi pana bo beknie pan za tą fuszerkę bardzo grubo.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Usługi Remontowo-Budowlane Emil Zieniuk? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Ktos

Nie przyjezdza na umowiona robote I Nie odbiera telefonow Nie polecam

krzysiek

ludzie z daleka od tej firmy manszetami materiałami robi ludzie to dzieci zero pojęcia o robocie jak da starszych to co drugi pijanym robiłem w tej firmie wiem to jak się robi szybko i na (usunięte przez administratora) elewacje to porażka a budowa to lepiej nie wspomnę

Neutralny
@krzysiek

Napisz Krzysiu prawde jak jest to zobaczymy kto jest zły Czy Ty, czy nasza firma.

Marian
@krzysiek

Widze Panie (usunięte przez administratora)że pierwsza klasa szkoły podstawowej się kłania a szczególnie pisownia. Pisze Pan takie bzdury z osobistych pobudek i zazdrości. Wszyscy w okolicy Pana znaja i wiedzą jakim jest Pan człowiekiem . Prosze sobie darować takie komentarze bo wszyscy wiedzą ze Firma Pana Emila to solidna firma i każda osoba u której wykonywane były jej usługi da 100% pozytyw. Pozdrawiam.

Marian
@Marian

Przez takich ludzi jak Pani fachowi i godni polecenia fachowcy tracą dobre opinie. Ale ważna jest wykonana praca którą widać .Kto ma wątpliwiści może zawsze podjechać i zobaczyć efekty. A nie pisanie bzdur .Ludzie szanujmy się .......

Bartek

Bardzo polecam Pana Emila. Jestsolidnym,życzliwym i bardzo fachowym człowiekiem. Zna się na wszystkim w budowlance, potrafi doradzic, doskonale pilnuje wykonania wszystkich robót. Pomaga w załatwieniu materiałów w dobrych cenach , zawsze jest gotowy do pomocy. Mamy jeszcze w planach dalszą współpracę. Nikogo solidniejszego, bardziej fachowego w okolicy nie znajdziemy. Po co tracic czas na szukanie. 100% POLECAM

Edek

Bardzo polecam firmę Usługi Remontowo-Budowlane Emil Zieniuk. Pan Emil jest solidnym, życzliwym i bardzo fachowym człowiekiem. Zna się chyba na wszystkim w budowlance, potrafi doradzić i pilnuje wykonania wszystkich robót. Pomaga w załatwieniu materiałów w dobrych cenach, zawsze jest gotowy do pomocy.

Majster

Krzysiek nie kłam firma solidna ucziwa i dokładna

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Remontowo-Budowlane Emil Zieniuk - Romaszki

• Jak się pracuje w Usługi Remontowo-Budowlane Emil Zieniuk?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Remontowo-Budowlane Emil Zieniuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Usługi Remontowo-Budowlane Emil Zieniuk
  • 50