Opinie o Nearshore Services Poland Bartosz Szumiel w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Nearshore Services Poland Bartosz Szumiel. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Nearshore Services Poland Bartosz Szumiel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nearshore Services Poland Bartosz Szumiel w Warszawa

Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy jak większość tutaj. Na pierwsza pracę było to idealne wręcz miejsce, choć były i pewnie wady. Przedsiębiorstwo, które prowadzi Pan Szumiel to cyrk Zalewski na kółkach, który z uśmiechem na ustach po dziś dzień wspominam. Pracownicy traktowani jak szwaczki warsztatów tkackich w późnej epoce industralnej. Odejścia lub zwolnienia pracowników z dnia na dzień, organizacja pracy na poziomie zabawy klockami w pierwszy dzień przedszkola przed porządnym poznaniem się dzieci xDD, dopytywania o ilość i jakość przydzielonych obowiązków- czy aby wystarczająco duża, wypytywanie się po kilka razy w miesiącu współpracowników o tzw. performance xDD i wiele innych smaczków. Jedna osoba może być zapisana do 3 projektów, inna do żadnego, ale każda ma pracować tyle samo, tj. 8 godzin xP. Technologie przypadkowo wybrane z obszernego pakietu SAPa, obejmującego ponad 200 rodzajów oprogramowania. Praca w nich to droga krzyżowa przez stajnię augiasza. Nikt nic nie umie. Tutoriale ogólnodostępne na poziomie (usunięte przez administratora), każdy ściemnia ze cos ogarnia, zazwyczaj nikt nic nie wie. Wynajęte biuro w centrum Warszawy za 50k miesięcznie. Zarobki ok 25-40zl/h na rękę, w projektach sprzedawanych do klienta po 150eur/h. Potężne marże modelowe ratują ten biznes przed natychmiastowym bankructwem i pójściem na bruk. Były też plusy. Ludzie bardzo mili, choć często załamani i przygnębieni wysokością wynagrodzeń, wspomniane wyzej ładne biuro no i creme de la creme.... Odchodząc po paru miesiącach można bez probelmu otrzymać pieciokrtoność godzinowej stawki w kolejnej firmie, brak szefa-(usunięte przez administratora)nad głową i lepszą formę zatrudnienia co plasuje firmę NSP na jednym z najlepszych miejsc do startu w świat IT <3. Wystawiam zatem ocenę jak najbardziej pozytywną :)

Larysa Nowy wpis

Chłopak już wcześniej patrzył na taka ofertę dla kierowcy C+E, która niedawno została dodana. Jest to C+E na kraj i nie udało nam się doszukać wzmianki o tym by wynagrodzenie było jakieś konieczne. czy do dziś nie jest ono wcale wymagane i warto by się załapał?

halo Nowy wpis
@Larysa

co tam prezes wozi takiego ;>>>

pozdrowienia dla Magdy Nowy wpis

Widzę, że podejście prezesa od lat się nie zmienia :) NSP to firma dobra na start, i na tym jedzie, na studentach którzy chcą się przebić w światek SAPa, no i spoko trampolina potem do innych firm. Na dłuższą metę nie polecam, można się nabawić nerwicy. :D

Cześć, jak wygląda kwestia wymagań względem programisty SAP ABAP? Chodzi o to, że piszą o wymaganych trzech latach doświadczenia w różnych obszarach ale nie wiem czy to musi być komercyjne czy może częściowo same studia się pod to podłapią. Trudno jest się dostać?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Nearshore Services Poland Bartosz Szumiel? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Java Script Junior Frontend Developer wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.

Nearshore Services Poland Bartosz Szumiel prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko front end developer. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających pracę w firmie.

Mila

Niestety nie podają widełek wynagrodzenia w ofertach IT, szkoda. Może jednak ktoś się podzieli informacją ile można zarobić? W necie piszą przy ofercie Java Script Junior Frontend Developera, że jest konkurencyjne wynagrodzenie, ale wiadomo że w rzeczywistości może być różnie. W sumie jak wyglądają podwyżki w firmie, indywidualnie podchodzą, są regularne? I jakie są perspektywy na rozwój?

rekrut22

Miałem wątpliwą przyjemność wziąć udział w rozmowie rekrutacyjnej. Atmosfera niezbyt przyjemna - do tej pory zawsze na początku rozmowy przechodziłem z rekruterami na Ty. W ogłoszeniu "możliwość pracy zdalnej" - z rozmowy jednak wynikło, że chodzi o pracę hybrydową. Niestety opinie, które tutaj przeczytałem już po rozmowie co do szefa tej firmy wydają się być prawdziwe - nie jest to persona, z którą chciałbym mieć do czynienia w życiu, ani w pracy, a już na pewno nie żeby ktoś taki był moim przełożonym. Co do technologii to z tego, co się dowiedziałem są przestarzałe, a praca z jakimiś nowocześniejszymi frameworkami to rzadkość.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Nearshore Services Poland Bartosz Szumiel? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Łachim

nie znam nikogo kto został zwolniony, znam kilka które zrezygnowało.

Dorota
@Łachim

A wiesz może z jakiego powodu te kilka osób zrezygnowało z pracy w Nearshore Services? Czy był jakiś konkretny powód? Rozumiem, że dużej rotacji w firmie raczej nie ma, tak? :)

Nocóż

Niestety pracownicy bywają również zwalniani - ot takie nagłe widzimisię właściciela. Czasem są przyjmowani ponownie - z tego samego powodu. Inne powody zakończenia współpracy to bałagan w zakresie obowiązków, przydzielanych zadaniach, a największy powód - niestety dla firmy - jej szef.

Dorota
@Nocóż

Ale jak to zwalniani i przyjmowani ponownie? Tak nie do końca rozumiem :P Najpierw jest się zwolnionym a później co? Telefon się dostaje aby jednak przyjść czy jak? :D

NoCóż
@Dorota

Jest telefon, a podczas rozmowy pada "to była zbyt pochopna decyzja".

Magda

A na czym polegał "błahy temat" - jakaś stronka/coś z SAPem/coś z javą ?

Szybki

Ciesze się, że przeczytałem tą merytoryczną wypowiedź.. pewnie za kilka dni będzie usunięta przez właściciela firmy.

ciekawy

a możesz coś napisać więcej ? jesteś byłym pracownikiem czy klientem

Czy szef pozwala na prace zdalna?

Z czego wynika usunięcie/edycja poprzedniego komentarza?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Nearshore Services Poland Bartosz Szumiel?

Mrówka

Po okresie próbnym ~ 3 mc

Małgorzata
@Mrówka

Jak oceniłabyś możliwości rozwoju zawodowego w Nearshore? Czy są realne? Domyślam się @Mrówka, że jesteś pracownikiem firmy, powiesz z jakiego działu?

Po 3 miesiącach okresu próbnego

Małgorzata

Widzę, że w ostatnich miesiącach w Nearshore szukali Dwóch programistów. Zastanawiam się, czy oferują pracę na kontrakcie B2B? Czy ktoś z Was wziął udział w tej rekrutacji?

Gustaw

Podpowie mi ktoś czy firma teraz potrzebuje kogoś do pracy, jakieś info o atmosferze i zarobkach wrzucicie?

Winek

Powiedzcie czy przy obecnej sytuacji z pandemią to firma prowadzi rekrutacje?

@Winek

Dzień dobry, aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska konsultanta/programisty oraz programisty Java. Aplikować można poprzez oferty pracy zamieszczone na naszym profilu.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Nearshore Services Poland Bartosz Szumiel? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Dzień dobry, Wigilia nie jest dniem wolnym, ale z reguły wszyscy pracownicy biorą w tym dniu urlop. Pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Nearshore Services Poland Bartosz Szumiel?

Dzień dobry, Proces rekrutacji realizowany jest w sposób łączony. Pierwszą, wstępną rozmowę przeprowadzamy telefonicznie, co pozwala zaoszczędzić czas oraz w mniej stresujących warunkach omówić najważniejsze elementy współpracy. W kolejnym etapie rekrutacji zapraszamy kandydatów na spotkanie do naszego biura. Obie rozmowy odbywają się w dogodnym dla kandydata terminie. Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń na adres jobs@nsp.biz.pl lub w odpowiedzi na zamieszczone ogłoszenia: Warszawa: https://www.olx.pl/oferta/mlodszy-konsultant-it-programista-CID4-IDCexdH.html#ceb132fd7b;promoted Radom: https://www.olx.pl/oferta/mlodszy-konsultant-it-programista-radom-CID4-IDCJf2v.html#d6fc42a1ce

Bartosz Szumiel

Chciałbym skomentować poniższe nieprawdziwe wypowiedzi na temat firmy Nearshore Services Poland. 1. Firma zatrudnia wszystkich pracowników na umowę o pracę, rozpoczynając od 3 miesięcznego okresu próbnego 2. Posiadamy 2 główne specjalizacje: - SAP ERP / CRM / ABAP - gdzie szukamy konsultantów SAP i programistów ABAP - Digital - gdzie zajmujemy się Digital Marketing i programowaniem sklepów internetowych w technologii SAP Commerce JAVA Spring 3. Na stanowiskach Młodszy Konsultant / Młodszy programista oferujemy wynagrodzenie na umowę o pracę pomiędzy 2500 - 4500 netto, w zależności od doświadczenia na start. 4. Jako dodatkowe benefity przy umowie o pracę oferujemy: - Kartę Multisport - Pakiet Prywatnej Opieki Zdrowotnej - 3 godziny tygodniowo nauki j. angielskiego (dla zainteresowanych) 5. Jesteśmy otwarci na elastyczny czas pracy 6. Szanujemy i przestrzegamy wszystkich praw pracownika zgodnie z kodeksem pracy. Rozliczamy każdą nadgodzinę pracy, jeżeli takowe występują Wszystkich zainteresowanych zapraszam do udziału w rekrutacji - to najlepszy sposób do rzeczywistej weryfikacji. Pozdrawiam Bartosz Szumiel Nearshore Services Poland

osoba pracująca kiedyś w NSP
@Bartosz Szumiel

Bartek, z tego co widzę nie skomentowałeś nieprawdziwych informacji. Po prostu przed 2019/2018 rokiem nie było benefitów, zarobki były mniejsze, umowy były różne, nie było pracy zdalnej. Fajnie, że to się zmieniło - w końcu powyższe rzeczy to standard w branży IT :D Ja niestety jestem osobą, która nie uświadczyła takich udogodnień w NSP, cieszę się że to zmieniliście na lepsze. Nie mów natomiast, że poprzednie wpisy są nieprawdziwe, po prostu pochodzą z wcześniejszego okresu i tyle....

anonimowy hejter
@osoba pracująca kiedyś w NSP

Dokładnie, Bartosz Szumiel zastosował taką technikę aby zdyskredytować poprzednie negatywne wpisy (z którymi ja się zgadzam). Polecam więcej uczciwości, normalności niż korporacyjnych psychotechnik. Pozdrawiam anonimowy nieobiektywny hejter

Ino

@Ino

Propozycja ?

Bartosz Szumiel
@No

Dziękuję za wszystkie komentarze. Z tych, które charakteryzuje konstruktywna krytyka będę wyciągał wnioski do dalszej poprawy organizacji NSP. Uważam że nie ma idealnych organizacji, a ciągła praca nad poprawą jakości usług, organizacji pracy, zrozumienia i motywowania pracownika charakteryzuje najlepsze z nich. NSP ma ambicję być taką firmą. Pozdrawiam Wszystkich, również anonimowych, nieobiektywnych hejterów. Bartosz Szumiel Nearshore Services Poland

Zostaw merytoryczną opinię o Nearshore Services Poland Bartosz Szumiel - Warszawa

• Jak się pracuje w Nearshore Services Poland Bartosz Szumiel?

Zobacz opinie na temat firmy Nearshore Services Poland Bartosz Szumiel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Nearshore Services Poland Bartosz Szumiel
1.1/5 Na podstawie 42 ocen.

Nearshore Services Poland Bartosz Szumiel