Opinie o Eko-Transbruk Rafał Grzywacz w Gózd

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Eko-Transbruk Rafał Grzywacz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eko-Transbruk Rafał Grzywacz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko-Transbruk Rafał Grzywacz w Gózd

Klient Nowy wpis

Nie polecam tej firmy jedno wielkie złodziejstwo. Zamówiłem 3 tony piachu a przyjechało 2.5 tony. Właściciel straszny..... Lepiej trzymać się z dala

Bogdan Nowy wpis

Jak jest teraz z samochodami do pracy bo wcześniej ktoś wrzucił komentarz ze nie były w najlepszym stanie. To się poprawiło? Firma kupiła nowe auta? A pozostałe kwestie, wypłacalność, atmosfera?

Były pracownik Nowy wpis

O tej firmie a raczej o szefie nic dobrego nie można powiedzieć. To że sam jest (usunięte przez administratora) to tak też traktuje wszystkich swoich pracowników. Oszukuję przy sprzedaży na tonach wypisując lewe tonaze które każe zawyżać. Auta którymi się jeździ wołają o pomstę do nieba. Na wszystkim szuka oszczędności. Nie polecam. Uciekać jak najdalej.

Zdecydowanie nie polecam tej firmy... właściciel firmy to kręt i (usunięte przez administratora) patrzy tylko jak oszukać klienta na ilości i jakości...wykorzystuje pracowników nie płaci za urlopy korzysta ze swojego prawa pracy...z daleka omijać szerokim łukiem tego (usunięte przez administratora)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Eko-Transbruk Rafał Grzywacz? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Pracowałem dość długo w tej firmie i aż dziwie się że tyle wytrzymałem. Jedyny plus to taki że był wypłacalny. Pieniążki na czas. I z pozytywów tylko tyle. Szukanie problemów aby się do czegoś przyczepić a nawet żeby uciąć na wynagrodzeniu. Nie polecam tej firmy.

Damian

Pracowałeś jako kto? Bo mam ofertę pracy jako kierowca.

@Damian

Pracowałem jako kierowca i operator koparko-ładowarki.

Tomasz

Bardzo rzetelna i uczciwa firma.

Matteo 1910

Nie zgodzę się z tym. Właściciel nie płaci dobrze,oszukuje, odlicza dojazdy do miejsca pracy. Nie ma u niego ludzi. Pracują dziadki i alkoholicy. Kierownictwo jest takie ze o bruku nie ma zielonego pojęcia. Nie polecam tej firmy nie idzcie ludzie tam pracować zostaniecie oszukani

Wojciech

Firma solidna. Właściciel płaci dobrze i na czas polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Transbruk Rafał Grzywacz - Gózd

• Jak się pracuje w Eko-Transbruk Rafał Grzywacz?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Transbruk Rafał Grzywacz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Eko-Transbruk Rafał Grzywacz
  • Osiedle Karszówka 8