Opinie o Adam Zając Geohit Nieruchomości i Dokumentacja Budowlana w Wieliczka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Adam Zając Geohit Nieruchomości i Dokumentacja Budowlana. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Adam Zając Geohit Nieruchomości i Dokumentacja Budowlana na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adam Zając Geohit Nieruchomości i Dokumentacja Budowlana w Wieliczka

Paulina B Nowy wpis

Zadowolenie w 100%. Każdy problem rozwiązany.Wszystko dokładnie omówione i wytłumaczone. Kontakt błyskawiczny w razie jakichkolwiek pytań. Szczerze polecam.

Rafał Nowy wpis

Dokumentacja budowlana zrealizowana szybko rzetelnie. Polecam

Katarzyna Nowy wpis

Wszytko super ,bardzo dobry kontakt -sprawa budowy załatwiona od a do z Polecam.

Kamil k. Nowy wpis

Polecam firmę Geohit realizowałem u nich całą dokumentację do budowy domu oraz rozbudowy sieci wod-kan. I wiele wszelkich dokumentów związanych z moją inwestycją. Wszystko wykonane rzetelnie i prawidłowo,zawsze doradzą i pomogą!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Adam Zając Geohit Nieruchomości i Dokumentacja Budowlana? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Patrycja

Bardzo polecam firmę geofit. Bardzo rzetelnie wykonują swoją pracę Pani Barbara bardzo pomocna miła ciepła osoba.Zawsze wszytko wykonane od A do Z Bez niej bym sobie nie poradziła doprowadziła naszą zgodę na nabudowe do samego końca. Bardzo bardzo polecam

Kinga Łach

Polecam firma solidna wykonała wszystkie prace na jakie byliśmy umówieni i dopilnowała wszystkich spraw za mnie. Polecam

Izabela i Andrzej Marek

Gorąco polecamy firmę Geohit. Pełen profesjonalizm, rzetelność, bardzo dobry kontakt. Wszystkie sprawy zakończone z powodzeniem, idealne podejście do klienta, bardzo dobry kontakt :)

Zadowoleni klienci

GEOHIT =Firma godna polecenia! Profesjonalizm, zaangażowanie. Serdecznie polecam każdemu co myśli o swoim nowym domu a nie wie od czego zacząć. Pan Adam to człowiek na właściwym stanowisku, Pani Barbara, również zawsze pomocna. Bardzo dziękujemy!

Teresa

Bardzo profesjonalna i fachowa obsługa. Gorąco polecam.

Katia

Kolejny raz korzystałam z usług firmy geohit tym razem było to wznowienie granic ze zgłoszeniem do Urzędu aby wykonać ogrodzenie (ze względu na problemy z sąsiadem musiało to być wykonane aby nie było już sporów o granicę).Wszystko zostało załatwione profesjonalnie i bardzo szybko granice zostały wznowione a także otrzymałam stosowne dokumenty z gminy z pieczątką.Polecam ich usługi

Jacek Szefer

Bardzo profesjonalna Firma i Osoba. Dzięki naszej współpracy uniknęliśmy bardzo dużej ilości błędów problemów i komplikacji związanych z budowa i dokumentacja domu. Nie warto oszczędzać na specjalistach w swojej dziedzinie. Polecam wszystkim inwestorom chcącym uniknąć (usunięte przez administratora) ze strony "fachowców".

Lidia
@Jacek Szefer

A o jakiej kategorii błędów jest tutaj mowa? Mają jakiś konkretny zakres specjalizacji?

Hynek

Współpraca godna polecenia, pełen profesjonalizm oraz bardzo dobry kontakt. Wszystko dopięte na ostatni guzik, pełna decyzyjność klienta przy jednoczesnym jego minimalnym udziale w załatwianiu wszelakich formalności. Szeroka oferta zarówno usług geodezyjnych jak i innych np konsultacje z architektem w cenie. Miła atmosfera podczas spotkań oraz podejście do klienta sprawiają, że współpraca przebiega pomyślnie i w przyszłości napewno jeszcze skorzystamy w Państwa usług.

Janusz
@Hynek

Jestem ignorantem, ale zapytam, bo nie za bardzo rozumiem, w czym i komu miałaby firma pomóc? Co takiego firma robi, czego nie może zrobić właściciel gruntu / nieruchomości? Chodzi o uzyskanie zgód i pozwoleń na budowę?

Małgorzata

Polecam współpracę z firmą Geohit. Pan Adam i Pani Barbara bardzo rzetelnie podeszli do sprawy. Mimo napotkanych przeszkód (sama prowadziłam dokumentację i zwróciłam się do firmy Geohit o dalszą kontynuację) to ze wszystkich sytuacji sprawa została wyprowadzona i wyprostowana. Bardzo dziękuję i każdemu polecam

Andrzej i Izabela M.

Pełen profesjonalizm ! Serdecznie polecam każdemu co myśli o swoim nowym Domu a nie wie od czego zacząć. We wszystkim pokierują i nie ma dla nich rzeczy nie do zrobienia. Pozdrawiam serdecznie .

Tomasz S

Bardzo gorąco polecam biuro Geohit wszystkim osoba którzy zaczynają budowę lub maja problemy z odbiorem nowego budynku . Bardzo pomocne osoby które starały się rozwiązać wszystkie problemy z odbiorem mojego domu , długo by opowiadać . Jeszcze raz polecam i dziękuje całemu Geohitowi

Aneta

Profesjonalizm, zaangażowanie, efektywność. Firma godna polecenia, wszystkie zezwolenia załatwione prawie bez naszego udziału, a w naszym przypadku były to naprawdę ciężkie potyczki z "siłami wyższymi". Pan Adam to człowiek na właściwym stanowisku, a wszyscy pracownicy rzetelni. Bardzo dziękujemy!

Joanna

Z czystą przyjemnością mogę polecić biuro GEOHIT. Naprawdę zrobią za Państwa wszystko od A do Z jeśli chodzi o dokumentację potrzebna do budowy domu, oraz do odbioru. Ja jestem bardzo zadowolona i na pewno kolejny raz skorzystam z ich usług. Dla Pana Adama oraz Pani Basi nie ma rzeczy niemożliwych!

Łucja
@Joanna

No właśnie się zastanawiam nad tą firmą... A jak oni wychodzą cenowo na tle konkurencji? Wiadomo że za dobrą usługę warto też dopłacić ale czasem ceny są wzięte z kosmosu.

Krzysztof

Serdecznie polecam współpracę z firmą Geohit. Wszelkie pozwolenia związane z rozpoczęciem budowy domu zostały szybko i rzetelnie załatwione przez Pana Adama i Jego współpracowników. Zaoszczędziłem mnóstwo czasu gdyż nie musiałem tułać się po urzędach. Cenię sobie pomoc i porady uzyskane w biurze.

Elżbieta

Bardzo chciałabym polecić firmę Geohit wszystkim osobom, które planują zacząć budowę domu. Pan Adam jest bardzo kompetentną osobą. Szybko i sprawnie załatwiliśmy z mężem wszelakie pozwolenia dotyczące budowy nieruchomości - oczywiście przez firmę Geohit :). Całą współracę wspominamy bardzo sympatycznie i z całego serca możemy ją polecić znajomym.

Witam Serdecznie!! Chciałbym podzielić się opinią na temat Biura GEOHIT! Z biurem współpracowałem parę razy a dokładnie pierwsza współpraca była moich Teściów na zakup działki i prowadzenie budowy oraz załatwianie wszystkich formalności a było to jakiś czas temu bo 20 lat temu i byli bardzo zadowoleni z usług Biura GEOHIT Zatem 4 lata temu Ja z Żoną kupiliśmy działkę przez Biuro GEOHIT i tez postanowiliśmy żeby nam prowadzili wszystkie papiery, pozwolenia po prostu wszystko załatwili za nas !!!! a na prawdę zaoszczędziliśmy przede wszystkim czas i nerwy nic zupełnie nas nie interesowało Bardzo polecam Biuro GEOHIT

Zostaw merytoryczną opinię o Adam Zając Geohit Nieruchomości i Dokumentacja Budowlana - Wieliczka

• Jak się pracuje w Adam Zając Geohit Nieruchomości i Dokumentacja Budowlana?

Zobacz opinie na temat firmy Adam Zając Geohit Nieruchomości i Dokumentacja Budowlana tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adam Zając Geohit Nieruchomości i Dokumentacja Budowlana?

Adam Zając Geohit Nieruchomości i Dokumentacja Budowlana
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Słowackiego 3 lok. 5
    32-020 Wieliczka