Opinie o Vip Sklep Spożywczy Beata Bogusławska w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vip Sklep Spożywczy Beata Bogusławska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vip Sklep Spożywczy Beata Bogusławska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vip Sklep Spożywczy Beata Bogusławska w Łódź

Grażyna Nowy wpis

Pracował ktoś w firmie jako sprzedawca? Chciałbym zapytać o pracę ale najpierw poznać jakieś opinie na jej temat. Szczególnie jeśli chodzi o zarobki, jako pracownik z doświadczeniem w obsłudze klienta jaką stawkę godzinową mógłbym dostać na początek?

Konrad Nowy wpis

Nie polecam tego sklepu, wszystko jest stare. Pan jest ciągle obrażony na swoich klientów i ma do nich wyrzuty, że przyszli do sklepu coś kupić! Nie chodźcie tam bo on tylko czeka na przypływ gotówki a zarazem jest zły na to, że dajecie mu pieniądze!

Piotr... Nowy wpis
@Konrad

Nie rozumiem po co kupujecie w tym sklepie.W pobliżu jest mnóstwo innych sklepików (np. Malus czy ryneczek). Ja tam kupuję, najczęściej chleb bo nie ma w okolicy takiego dobrego. Fakt, że jest dosyć drogo ale produkty mają dobrej jakości. Sprzedawcy nigdy nie byli dla mnie niemili.

Zirytowana Nowy wpis

Pajac z rudym wąsem, który tam pracuje, nie powinien w ogóle pracować z ludźmi! Jego zachowanie i sposób traktowania klienta przeraża! Skandal że ty człowieku tam pracujesz! W życiu już tam nie zrobię zakupów to raz, a dwa wszystkim będę mówiła o twoim chamskim i opryskliwym podejściu do klienta!!

Aster

Powiem tak... Tam jest TRAGEDIA wtedy kiedy obsługuje facet!! Jest BARDZO ALE TO BARDZO AROGANCKI, OPRYSKLIWY I ROBI człowiekowi łaskę, że go obsłuży!!!!!! Kiedy człowiek pyta ile ma zapłacić, pokazuje bezczelnie swoim brudnym paluchem na okienko w kasie!!! Stojąc pod sklepem i czekając na swoją kolejkę (ograniczenia corona virus) ludzie - mieszkańcy osiedla wyrażali się o tym typie w sposób okropny! Inni przyszli i tylko zaglądali kto obsługuje on czy jego Małżonka (właścicielka sklepu), jeśli obsługiwał on, od razu rezygnowali z zakupów!! To SKANDAL aby taki TYP pracował i obsługiwał ludzi! Pani Właścicielko sklepu traci Pani klientów i dobrą opinię, niestety!!

Zostaw merytoryczną opinię o Vip Sklep Spożywczy Beata Bogusławska - Łódź

Vip Sklep Spożywczy Beata Bogusławska