Opinie o Krzysztof Staszewski Staszewski Hydraulika w Radomsko

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Krzysztof Staszewski Staszewski Hydraulika. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Krzysztof Staszewski Staszewski Hydraulika na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Staszewski Staszewski Hydraulika w Radomsko

Samantha Nowy wpis

Jest super! Profesjonalne podejście.

Amator Nowy wpis

Niepoważny człowiek, jeżeli nie chcesz się rozczarować to odradzam. Umawia się z tygodniowym wyprzedzeniem, kilkanaście razy zmienia termin z dnia na dzień zwodzi nie przyjeżdża nie odbiera telefonu, zamiast krótko powiedzieć że nie podejmie się roboty.

Ania1 Nowy wpis

Nie Polecam! Po zakończonej instalacji pan Krzysztof nie odbiera telefonu.! Ceny usług bardzo wysokie! Ignorowanie klienta! Odradzam korzystanie z usług pana Krzysztofa i jego taty bo jeśli będzie coś nie tak to kontakt z tymi panami daremny!

Anastazja Nowy wpis

Nie polecam. Po zaplaceniu ciężko o kontakt jeśli jest coś nie tak. Pan nie odbiera telefonu a jeśli już to obiecuje ze przyjedzie a tak nie jest. Wiedza jest ale ciężko to zgrac z praktyka. Dużo błędów w instalacji i źle dobrana moc kotła- a niby taki fachowiec. Nie polecam!!!!

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Xyz

Nie polecam!!!! wiedze ksiazkowa to moze i ma ale juz duzo gorzej zeby ja zastosowac w praktyce. Zle podlaczyl piec z podlogowka a taki niby fachowiec . Pieniadze oczywiscie po skonczonej pracy wyzsze duzo niz ustalilismy na poczatku . Faktury na towar tez kreci bardzo z jednej faktury robi 2 zlecenia cwaniaczek.ocxywiscie po poprawki zlego podlaczenia juz nie dotarl.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Staszewski Staszewski Hydraulika - Radomsko

• Jak się pracuje w Krzysztof Staszewski Staszewski Hydraulika?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Staszewski Staszewski Hydraulika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Staszewski Staszewski Hydraulika?

Krzysztof Staszewski Staszewski Hydraulika
  • Krakowska 76