Opinie o Fhu Kanko Przemysław Karpeta w Tumlin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fhu Kanko Przemysław Karpeta. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fhu Kanko Przemysław Karpeta o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fhu Kanko Przemysław Karpeta w Tumlin

mario24 Nowy wpis

Samochód nie zgodny z opisem, miał być do wymiany tylko kompletny zderzak i mała wgniotka na masce. Okazało się że cały dach panoramiczny jest popękany, maska cała do wymiany, słupki przednie zagięte. Sprzedawca twierdzi że pierwszy raz widzi te uszkodzenia.

Piotr Nowy wpis

Kupiliśmy Peugeota 208. Stan zgodny opisem. Cena średnia jak na ten rocznik ale stan techniczny i wyposażenie ponad przeciętną. Polecamy. Podczas rozmowy tel. Od razu było powiedziane ze rabat tylko raz na miejscu i tak też było. Nie rozumiem komentarzy ludzi którzy po raz kolejny i kolejny oczekują ceny ostatecznej. Konkretny sprzedający wie co sprzedaje. Klient

Irek Nowy wpis

Czy bez doświadczenia w sprzedaży aut mam szansę zostać tu sprzedawca?

Czarny Nowy wpis

Więc nawet nie zdążyłem zobaczyć samochodu!!!!!!na pytania odnośnie stanu technicznego i tego czy kwota na fakturze będzie realna Pan zareagował agresja po czym się rozłączył ????????????Tragedia

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fhu Kanko Przemysław Karpeta? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Klient2

Witam. Zakupiłem u nich 2 auta. wszystko z opisem - zarówno tym w ogłoszeniu jak i telefoniczym zgadzało się w 100%. auta z potwierdzonym przebiegiem , sprawdzałem w serwisie, wszystko się zgadza. Nie 'poprawiają' uszkodzonych samochodów. Jedyne zastrzeżenie - panowie ciężcy w negocjacjach. cena umówiona przez telefon nie podlega negocjacji na miejscu. mi na 2 autach na miejscu opuscili 100zł - "na farta".

Klient

Nie polecam tej firmy!! Opis auta z rzeczywistością faktyczny. Auto sprawne, zdjęcia realne, opisy adekwatne do stanu faktycznego. Kontakt trudny, 2 właścicieli. Klient odsyłamy od jednego do drugiego. Brak możliwości zapłaty przelewem lub karta, tylko gotowka. Proszę uważać na fakturę zakupu, oszukują w kwocie. Nie informując klienta zanizaja fakturę o 4 - 5 tys złotych. Zorientowałem się w drodze. Auto brałem na firmę więc zależało mi żeby kwota była realna. Poprosilem o poprawienie, niestety zostałem postaszony że jak mi nie pasuje to mi zabierze auto i odda pieniądze. PODCZAS ROZMOWY BYŁ AGRESYWNY. NASTĘPNYM RAZEM OMINE ICH FIRMĘ Z DALEKA.

Zostaw merytoryczną opinię o Fhu Kanko Przemysław Karpeta - Tumlin

• Jak się pracuje w Fhu Kanko Przemysław Karpeta?

Zobacz opinie na temat firmy Fhu Kanko Przemysław Karpeta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fhu Kanko Przemysław Karpeta?

Fhu Kanko Przemysław Karpeta

Fhu Kanko Przemysław Karpeta