Opinie o MBB Transport Mariola Bagrowska-Buchta w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MBB Transport Mariola Bagrowska-Buchta. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MBB Transport Mariola Bagrowska-Buchta na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MBB Transport Mariola Bagrowska-Buchta w Łódź

Były Pracownik

(usunięte przez administratora) bo inaczej nie można nazwać tego człowieka. Nie wystawia faktur placi w ratach od czasu do czasu jak popije trochę lubi zadzwonic do kierowcy z pretensjami. Nie ma co rozmawiać ojciec z synem mają dwie wersje . Pieniędzy nie otrzymałem do dzisiaj na nie mała sumę a rzeczy to już pewnie przepadły... Serdecznie nie polecam Kiedy powiedziałem że sprawę złożę do sądu -Krzysztof kazał mi się ustawić w kolejce .

@Były Pracownik

Po co piszesz bzdury nie pisze się nic idź do sądu i wygrasz to że nie płaci to nic ale fałszuje dokumenty by wytargać kasę nielegalnie dlatego na grafologa sprawę przegrał sprawa zaocznie była bo go znają w sądzie tak że kolego śmiało do sądu

Damian Pikus

Panie buchta kiedy dostanę swoją wypłatę 5 lat czekam a kasy nie widać jak to jest ?? Lubi pan bawić się za nie swoje pieniążki może sprawę załatwimy mniej polubownie ??

@Damian Pikus

DZIWIE SIE PANU ZE NIE DOSTAL PAN WYPLATY WIDAC ZE NIC PAN NIE MA NA KRZYSIA I FIRME KOGUCIK BO JA DO SADU POSZEDL I MIAL 40 ZALACZNIKOW Z PRZEBIEGU PRACY CMRKI FAKTURY OCZYWISCIE ROBILEM KSERO I SPRAWA BYLA ZAOCZNA NIE BYLEM NA NIEJ BO MIALEM DUZO DOWODOW KTORE POGRAZYLY BUCTOW KOMORNIKA WYSLALEM DO NICH PO KASE PO TYGODNIU NA KONCIE BYLA CO DO ZLOTOWKI KTORA ZA SADZILEM KROTKA PILKA TEN KRZYSZTOF CHORY CZLOWIEK PO ZJEZDZIE Z TRASY NA PARKING BYM WYPAKOWAL SWOJE RZECZY PRZYJECHAL NA PARKING Z OJCEM I WYRZOCIL MNIE Z AUTA W DESZCZU ORAZ MOJE RZECZY NA DESZCZ USZKADZAJAC MI KUCHENKE GAZOWA TERMOS ZA WSZYSTKO ZAPLACIL W SADZIE JESZCZE OSKARZYL MNIE ZE SAMOWOLNIE ZABRALEM PRZYWLASZCZYLEM POJAZD GDZIE PRZED WYJAZDEM MAM PROTOKOL ZDAWCZO ODBIORCZY CHORY CZLOWIEK MA NASTEONA SPRAWE ZALOZONA PRZEZE MNIE ZA (usunięte przez administratora) PODROBIENIE PISMA MEGO ORAZ (usunięte przez administratora) NA 1 TYS ZL ZE NIBY ZALICZKE POBRALEM A MAM DOKUMENT PODPISANY PRZEZ KRZYSIA ZE NIE POBRALEM PRACUJECIE U NIEGO KSERUJCIE DOKUMENTY JAKO DOWOD DO SADU. POWOLALEM GRAFOLOGA BY ICH NA KASE NACIAGNAC.

Marek Obtułowicz

Firma nie uczciwa. Płaci w ratach a jak się upomnisz to nie płaci wcale. Odradzam współpracę.

@MBB-TRANSPORT

Wyłudzić to chciał krzysztof podrobili podpisy z falszowal i chciał kasę wytargać a tu pech czeka go grafolog i koszty dodatkowe może się czegoś nauczy w co wątpię sprawę przegrał nawet jej nie było bo. Zaocznie była znany już w sądzie jest.

MBB TRANSPORT

PANIE OBTUŁ... . CZYLI ZALICZKĘ PAN OTRZYMAŁ DLATEGO JEST NA NOCIE OBCIĄŻENIOWEJ .NASTĘPNIE OTRZYMYWAŁ PAN WPŁATY NA KONTO BANKOWE PRZED WYSTAWIENIEM FAKTURY . POJAZD PAN PRZYPROWADZIŁ Z USZKODZENIAMI KTÓRE ZOSTAŁY USŁUNIĘTE / ZDIĘCIA SĄ DO PANA I SĄU DYSPOZYCJI /A PAN MUSI ZWRÓCIĆ TE OPŁATY . KOMPENSATĘ TEŻ PANU DOSTARCZYMY . STRASZY PAN SĄDEM . DZISIAJ ZOSTAŁA WYSTAWIONA NOTA ZA USZKODZONĄ NAWIGACIĘ KTÓRĄ MOŻE PAN ODEBRAĆ .

@MBB TRANSPORT

Szkodami czasu na dyskusję z Panem. Dziś przekazując mi worki z ,moim mieniem , dał pan przykład braku wychowania i kultury. To pewnie wynik tego, że pracował pan z kierowcami z Ukrainy. Sprawę przekazuję do Sądu. Te wpisy są tylko po to by nie mógł pan okradać innych.

MBB TRANSPORT
@Marek Obtułowicz

PANA KSIĘGOEY NOTY OBCIĄŻENIOWE OTRZYMAŁ . PAN JESZCZE NIE ODEBRAŁ . PROSZĘ WPŁACIĆ NA NASZE KONTO NALEŻNE NAM ŚRODKI .. (usunięte przez administratora) DO SPOTKANIA W SĄDZIE W ŁODZI

MBB-TRANSPORT
@Marek Obtułowicz

NIEDŁUGO OKAŻE SIĘ PO WYROKU SĄDOWYM . PANIE OBTU....... TO PAN DZIAŁAŁ METODĄ NA WNUCZKA A TERAZ SIĘ PANU NIEUDAŁO WYŁUDZIĆ . MBB-TRANSPORT

@MBB-TRANSPORT

Wiecie, czy MBB Transport Mariola Bagrowska-Buchta udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

HAHAH

Laptop i telefon?? Jak auto bedzie sprawne i niestaniesz natrasie to się ciesz jak grata dostaniesz tobedziesz czekał na serwis tydzien

Jerzy Nowy wpis

Tak przyjmiesz się to dostaniesz laptop 17 cali tablet telefon i kobiete o czym ty śnisz marzysz marzycielu

Były Pracownik

mbb-transport
@Były Pracownik

dlaczego się pan nie przedstawi . pisze pan brednie . jakie mam wystawiać faktury i komu . jakie rzeczy . mbb-transport

B.P
@mbb-transport

Żebyś sobie pan mordy nie wycierał moim imieniem ;-) Bardzo nie polecam . Gosc sobie pochleje i wydzwania do kierowców później tematu nie ma

B.P.
@mbb-transport

piszesz głupoty . przedstaw się

@B.P

@Były Pracownik

Szanowni państwo Krzysztof rządzi matka bo pełnomocnik z siedmiu boleści sprawę wygrałem miałem nakaz zapłaty sądowy napisałem do pani Buchty na którą jest firma by zapłaciła kwote zasadzone nie wpłaciła tam steruję synek po przepracowania tygodnia pracy i nich miał mi zapłacić 850 zł nie zapłacił wyrzucił z auta moje rzeczy na parkingu w deszczu i oddałem go do sądu za zniszczone powyzucane rzeczy zapłacił razem 2 tys 400 zł zamiast 850 zł czeka go następna sprawa za fałszowanie dokumentów odrobienie mojego podpisu i (usunięte przez administratora) że zaliczkę pobrałem tys zł dziw mam dokument podpisany przez niego że nie otrzymałem zaliczki będzie grafolog może coś go nauczy rozumu takich do sądów miejsce jest proszę kserować wszystkie dokumenty będzie dowód w sądzie ja tak miałem 40 załączników do sądu i polegli sąd już ich zna skoro zaocznie sprawa moja była to (usunięte przez administratora) są matka Bogu ducha winna synek pakuję ja w kłopoty. Ich miejsce w sądzie. Spedycję co pod nimi jeżdżą są nawiedzone dziennie dzwonią po 50 razy. Jerzy.

jerzy Nowy wpis

Witam przyjalem sie do pracy w tej firmie przy przekazaniu mi auta przez protokol pisemny pan krzysztof stwierdzil auto ktorym mam wyjechac w trase sprawne ma oc ma przeglad to byly jego slowa jedynie spisal protokol przekazania auta w tym rubryka nie pobral zaliczki i podpisy moj i jego. Po wyjezdzie w trase poniedzialek okazalo sie ze we wtorek jego ojciec zadzwonil do mnie bym zrobil fotki busa z przodu tyl itp. spisal dane z tabliczki pojazdu okazalo sie ze aut ktorym wyjechalem nie mialo przegladu ani oc ja wyjezdzajac nie musze miec dokumentow potwierdzajacych przeglad czy oc to jest w systemie policja moze sprawdzic zdalnie oklamal mnie ze wszystko jest praca w tygodniu na wariata ciagle telefony od spedytorow dziennie okolo 50 szok masakra jezdzilem tydzien przyszedl piatek godzina 11 ta po wyladunku otrzymalem decyzje od spedytora ze mam 4 y zaladunki jest piatek poludnie a praca u pana krzysia w ogloszeniu od poniedzialku do piatku a tu jeszcze zaladunki odlegle miejsca zajelo by mi do poniedzialku do tego nie mogli sie dogadac spedytor i krzysiu w koncu minela 14 ta godzina jest piatek i wekend przyszlo by mi spac w zimnym busie wkurzylem sie i na pusto do lodzi bo nie bede sie kisil dusil w zimnym aucie o glodzie i chlodzie zjezdzajac mialem pare telefonow od krzysia gdzie mi ublizal zjechalem po drodze by z auta podac swoje rzeczy na parkingu i w tym czasie wjechal krzys z ojcem wyrzucil mnie z auta mowiac ze sobie sam przywlaszczylem wyrzucil moje rzeczy uszkodzil kuchenke termos i nie zaplacil mi tygodniowki mimo ze ojciec nalegal dalem sprawe do sadu wygralem komornik pieniadze z ciagnal i zalozylem mu sprawe o falszowanie dokumentow na protokule zdawczo odbiorczym pisalo nie pobral zaliczki a jak wygralem sprawe zemscil sie i podal mnie tez do sadu i wypelnil nowy protokol zdawczo odbiorczy wpisujac ze pobralem 1 tys zaliczki dobrze ze nie zniszczylem pierwszego protokulu jest jako dowod w sprawie powolam bieglego bo podrobil moj podpis w wiecej dokumentach czeka go sprawa sadowa grafolog i odszkodowanie za poniesione nerwy z tym (usunięte przez administratora) na kwote 8 tys oczekuje na sprawe moze cos go to nauczy rozumu podalem do inspekcji transportu drgowego mam dokumenty od nich a w nich nazwiska kierowcow w liczbie 10 ciu gdzie tyle ich przepracoalo w ciagu roku u krzysia masakra firma kogucik idzcie do sadu po sprawiedliwosc ja nie bylem na sprawie bo byla zaocznie musi byc znany w sadzie krzys.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MBB Transport Mariola Bagrowska-Buchta. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
jerzy

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie MBB Transport Mariola Bagrowska-Buchta? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Patrick

Bez problemu pań Krzysztof zaopiekuje się pieniędzmi i weźmie do kieszeni zwalaniajac Pana/panią pod byle pretekstem. (usunięte przez administratora)

Nadgodziny ? Jesli wogole jako kierowca dostaniesz pieniądze to sie cziesz.Przyjdzie synek Sebus z tatusiem Krzysiem i karzą ci zrobić to co Żukowska Holowni w sobotę wieczorem i kasy nie zobaczysz a jak pojedziesz do sądu to ci pan Krzysio zadzwoni nabzdryngolony i powie żebyś się w kolejce ustawił .Wiec bądź szczeliwy jak cokolwiek zapłaci !Ale nie rozśmieszaj z nadgodzinami bo jak jedziesz za granicę to nie dostaniesz nawet zagranicznej stawki minimalnej jaką powinien dać ani kasy na hotel co też ci się należy .

jerzy

Szanowni państwo Krzysztof rządzi matka bo pełnomocnik z siedmiu boleści sprawę wygrałem miałem nakaz zapłaty sądowy napisałem do pani Buchty na którą jest firma by zapłaciła kwote zasadzone nie wpłaciła tam steruję synek po przepracowania tygodnia pracy i nich miał mi zapłacić 850 zł nie zapłacił wyrzucił z auta moje rzeczy na parkingu w deszczu i oddałem go do sądu za zniszczone powyzucane rzeczy zapłacił razem 2 tys 400 zł zamiast 850 zł czeka go następna sprawa za fałszowanie dokumentów odrobienie mojego podpisu i bedzie powolany grafolog by na koszty buchtow na ciadnac że zaliczkę pobrałem tys zł mam dokument podpisany przez niego że nie otrzymałem zaliczki będzie grafolog może coś go nauczy rozumu takich do sądów miejsce jest proszę kserować wszystkie dokumenty będzie dowód w sądzie ja tak miałem 40 załączników do sądu i polegli sąd już ich zna skoro zaocznie sprawa moja była to wina ich matka Bogu ducha winna synek pakuję ja w kłopoty. Ich miejsce w sądzie. Spedycję co pod nimi jeżdżą są nawiedzone dziennie dzwonią po 50 razy. Jerzy. •

Damian Pikus

jerzy

Czeka go sprawa za falszowanie dokumentow podrobienie podpisow bedzie grafolog juz jedna sprawe przegrali ze mna beda nastepne.pracujecie u niego mbb robcie zdjecia dokumentow przewozowych stan auta sprawdzajcie ja wyjechal w trase za dwa dni stary buchta dzwonil bym zdjecia porobil auta brak OC przegladu jak spotka was taki przypadek podjezdzajcie do INSPEKCJI I.T.D

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w MBB Transport Mariola Bagrowska-Buchta?

MBB-TRANSPORT

PROSZĘ O KONTAKT TEL. 730199978

Jurek

Jerzy

Pragnę powiadomić państwa że pani Bagrowska na którą jest firma dziś wpłaciła na me konto pieniądze zalee komornik dał radę i tak trzymać mają następna sprawę o (usunięte przez administratora) odrobienie podpisów u mnie na dokumentach na sprawie poproszę o grafologa by ich na kasę naciągnąć.

jerzy

Pracowałem u tego pajaca Krzysztofa który est pełnomocnikiem tej firmy od siedmiu boleści pracowałem u niego tydzień bo nie szło dłużej z nim wytrzymać w ciągu dnia miałem 50 telefonów wyjeżdżając w trasę w poniedziałek pajac krzysztof oświadczył mi że auto którym wyruszam w trasę jest w pełni sprawne łącznie z przeglądem i OC. Po dwóch dniach okazało się że auto nie ma ubezpieczenia OC ani przeglądu. Ojciec jego po dwóch dniach dzwonił do mnie będąc na w trasie bym zrobił zdjęcia auta bok przód itp do ubezpieczyciela. Wstyd i hańba. Pracowałem na okrągło webasto postojowe niby sprawne było ale nie było pokrętła od niego. W samochodzie brak narzędzi zero kluczy itp. Praca od poniedziałku od piątku a okazało się że w piątek będąc nad morzem okazało się tyle załadunków że wróciłbym w poniedziałek. Podczas przekazywania auta stanu technicznego wypełniał druk w którym widniała adnotacja pobrano zaliczkę widniał podpis że nie otrzymałem. Po zjeździe która to decyzję podjąłem bo załadunki trfaly by do poniedziałku podjąłem decyzję o samowolnym zjeździe do firmy. Po drodze zjechałem na parking by swoje rzeczy zostawić. Wjechałem na parking na ktorym już czekal ojciec z synem syn podszedł do auta i mówi wpiernicza z auta które sam przywłaszczyłes i wyrzucał mi z auta wszystkie rzeczy na mokra ziemię uszkadzają mi termos kuchenkę gazowa itp nie wypłacił mi kasy. Oddałem go do sądu w Łodzi i sprawa zaocznie wygrałem sprawę i oddałem go do komornika. Jak wygrałem sprawę założył mi sprawę o zjazd samowolny oraz na protokole przekazania auta sfalsxowal pismo że pobrałem zaliczkę gdzie mam dowód który mi wydał podczas wyjazdu że nie otrzymałem zaliczki tys zł. Założyłem mu sprawę o (usunięte przez administratora) i zadość uczynienie kwoty 7 tys zł może coś go nauczy rozumu. NIE POLECAM PRACOWAĆ U TEGO KRZYSIA (usunięte przez administratora).

Czy pracodawca MBB Transport Mariola Bagrowska-Buchta motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

jerzy

Witam UWAGA KTO PRACUJE U KRZYSZZTOFA BUCHTY RADA PRACUJAC KSERUJCIE DOKUMENTY FAKTURY CMR KI WSZYSTKO CO MACIE BO TO PRZYDA SIE WAM DO SADU JA PRACOWALEM U NICH MAM WSZTSTKIE PAPIERY PO KSEROWANE I SPRAWE WYGRALEM W SADIE REJONOWYM SRODMIESCIE W LODZI SAD KOPCINSKIEGO WYGRANA SPRAW BEZ PROBLEMU WYGRANA 40 ZALACZNIKOW DALEM DO SADU I BEZ SPRAWY BYLO POSIEDZENIE TYLKO SADY I PO WSZYSTKIM MUSIALEM WPLACIC 200 ZL TYLKO ALE PRZEGRANY ZWRACA SUME WYNALALEM FIRME BY ZGODNIE Z WYROKIEM ODZYSKAC KASE I ODZYSKAM SPOKOJNIE BEDA PIENIAKI DUZO PIENIAZKOW ZALOZYLEM SPRAWE IM ZA FALSZOWANIE MOICH DOKUMENTOW BO WPISAL DRUGI PAPIER GDZIE POBRALEM ZALICZKE CO JEST NIE PRAWDA BO MAM ORGINAL DOKUMENT CO MI WYP[ISAL GDY MNIE PRZYJMOWAL GDZIE NIE MA ZALICZKI JEST POZIOMA KRESKA SADZE GO O 7 TYS ZADOSC UCZYNIENIA ZA STRATY MORALNE POMOWIENIA MOZE COS W KONCU GO TO COS NAUCZY NA SLALEM INSPEKCJE PRACY I.T.D CO TYLKO SIE DALO MA PARE SPRAW PRZEGRANYCH W SADZIE NIE DAJCIE SIE BUCHTOW MIEJSCE JEST W SADZIE MAM WIECEJ JESZCZE DOKUMENTOW KTORE FALSZOWAL SPRAWA W TOKU O WYNIKU POWIADOMIE .POZDRAWIAM BYLY PRACOWNIK BUCTOW JERZY. •

Jerzy

Pracowałem u tego (usunięte przez administratora)Krzysztofa który est pełnomocnikiem tej firmy od siedmiu boleści pracowałem u niego tydzień bo nie szło dłużej z nim wytrzymać w ciągu dnia miałem 50 telefonów wyjeżdżając w trasę w poniedziałek pajac krzysztof oświadczył mi że auto którym wyruszam w trasę jest w pełni sprawne łącznie z przeglądem i OC. Po dwóch dniach okazało się że auto nie ma ubezpieczenia OC ani przeglądu. Ojciec jego po dwóch dniach dzwonił do mnie będąc na w trasie bym zrobił zdjęcia auta bok przód itp do ubezpieczyciela. Wstyd i hańba. Pracowałem na okrągło webasto postojowe niby sprawne było ale nie było pokrętła od niego. W samochodzie brak narzędzi zero kluczy itp. Praca od poniedziałku od piątku a okazało się że w piątek będąc nad morzem okazało się tyle załadunków że wróciłbym w poniedziałek. Podczas przekazywania auta stanu technicznego wypełniał druk w którym widniała adnotacja pobrano zaliczkę widniał podpis że nie otrzymałem. Po zjeździe która to decyzję podjąłem bo załadunki trfaly by do poniedziałku podjąłem decyzję o samowolnym zjeździe do firmy. Po drodze zjechałem na parking by swoje rzeczy zostawić. Wjechałem na parking na ktorym już czekal ojciec z synem syn podszedł do auta i mówi wpiernicza z auta które sam przywłaszczyłes i wyrzucał mi z auta wszystkie rzeczy na mokra ziemię uszkadzają mi termos kuchenkę gazowa itp nie wypłacił mi kasy. Oddałem go do sądu w Łodzi i sprawa zaocznie wygrałem sprawę i oddałem go do komornika. Jak wygrałem sprawę założył mi sprawę o zjazd samowolny oraz na protokole przekazania auta sfalsxowal pismo że pobrałem zaliczkę gdzie mam dowód który mi wydał podczas wyjazdu że nie otrzymałem zaliczki tys zł. Założyłem mu sprawę o (usunięte przez administratora) i zadość uczynienie kwoty 7 tys zł może coś go nauczy rozumu. NIE POLECAM PRACOWAĆ U (usunięte przez administratora)

Krystyna

No powiem, że dyskusje tutaj niezbyt zachęcają. Ale zanim męża poślę, żeby składał papiery, to jednak bym prosiła, żeby może jakiś kierowca odważył się napisać, jak jest? Czy takie kłótnie jak tutaj?

Олег

Pracowałem u pana firmie. Pan Krzysztof dobry człowiek i nie (usunięte przez administratora) A nawet pomaga. Dla tego nie wiem czemu na niego takie opinia i chlamstwo. Pieniądze wypłaca odrazy po zjeździe. Także wiem go z lepszej strony. Chętnie bym jesze z nim by pracował. Pozdrawiam Oleg.

Kris

Chciałbym przeprosić Firmę MBB Transport oraz jego Właściciela za dodanie negatywnego wpisu,który był nieprawdą. Serdecznie Przepraszam

Dziad trans nie wypłacaja pieniędzy

@Anonim

ANONIM . CZY WYSTAWIŁEŚ FAKTURĘ /ZALICZKĘ NA JEJ POCZET DOSTAŁEŚ NA KONTO / I CZY ROZLICZYŁEŚ ZALICZKI NA OK.1500 EUR

Zostaw merytoryczną opinię o MBB Transport Mariola Bagrowska-Buchta - Łódź

• Jak się pracuje w MBB Transport Mariola Bagrowska-Buchta?

Zobacz opinie na temat firmy MBB Transport Mariola Bagrowska-Buchta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MBB Transport Mariola Bagrowska-Buchta?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MBB Transport Mariola Bagrowska-Buchta
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Romualda Mielczarskiego 33 lok. 4
    91-067 Łódź