Opinie o Michał Banaś Drobud Firma Transportowo Budowlana w Bibice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Michał Banaś Drobud Firma Transportowo Budowlana. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Michał Banaś Drobud Firma Transportowo Budowlana na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michał Banaś Drobud Firma Transportowo Budowlana w Bibice

A jeśli już ze dwa lata się tutaj popracuje tak jak jeden Pan w swoim przypadku wspomniał to można liczyć na jakaś podwyżkę? Chyba ze staż pracy się nie liczy skoro praca w zasadzie lekka?

Jan Nowy wpis

Z tego co mi wiadomo firmy DROBUD właścicielem jest Pan Zdzisław sympatyczny starszy Pan a nie Michał ktoś tu ludzi wprowadza w błąd .Pracowałem w tej firmie dwa lata niestety z powodu choroby nowotworowej przeszłem na rentę prace w Firmie DROBUD miło wspominam fakt był czas gdzie się ciężko pracowało ale też był taki dzień że praca była lekka i przyjemna zawsze wypłata tygodniowa w terminie

Pytanie o szkolenia? w jakim zakresie mogłyby być tak w ogóle prowadzone? ktoś w innym wątku chyba do jakichś sztuk walki nawiązywał, w tym to słaby akurat jestem. chciałbym po prostu fajnie zarobić. tutaj teraz jak płacą za dobrze wykonaną robotę?

Czy firma Michał Banaś Drobud Firma Transportowo Budowlana w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Michał Banaś Drobud Firma Transportowo Budowlana. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego

Serio lecą wyzwiska i jeszcze więcej? Daj znać, czy zgłaszałeś to gdzieś, że jest taka sytuacja. Jest tam w ogóle gdzie zgłosić takie rzeczy, jakieś działy specjalne? Ktokolwiek kto się zajmuje sprawami pracowników? Jak tak to ciekawy jestem czy coś z tego wyniknęło

MARKO

Zapomnij o pracy w tej firmie, ja zostałem pobity przez tego typa i zgłosiłem to na policji, niestety według oceny lekarza na pogotowiu obrażenia nie były na tyle poważne ( podbite oko) żeby wszcząć postepowanie karne z urzędu i sprawa została umorzona .

Grzesiek

A może ktoś wybrał sobie niewłaściwą pracę i narzeka? Każdy jest świadom jak pracuje się w takiej firmie, ja w każdym razie polecam.

MARKO
@Grzesiek

Nie opowiadaj bzdur bo nigdy nie pracowałeś w tej firmie. Tu nie chodzi o złą czy trudną pracę, bo praca jak każda inna tylko o człowieka który traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora)

Czytam opinie sprzed kilku lat i wszyscy pisali jednogłośnie, że nie polecają pracy w tym miejscu, głównie z powodu właściciela. Czy na obecną chwilę sytuacja się zmieniła, bo chciałbym próbować składać cv? Czy takie kwestie jak rodzaj umowy i wynagrodzenie są bez zarzutu?

Klient

Potwierdzam informację - P. Michał nie jest normalnym człowiekiem. Sposób traktowania pracownika (liczne wyzwiska) oraz (usunięte przez administratora)na dostarczonym materiale mówią wszystko.(usunięte przez administratora)

Mateusz

Potwierdzam poprzednie opinie i nie polecam pracy w tej firmie. Pan Michał chory człowiek.

Potwierdzam opinie Pana Pawła,Nie polecam pracy w tej firmie. Michał Banaś uważa się za mistrza świata, we wszystkim a popełnia błędy jak małe dziecko, ale jak Ty popełnisz jakiś błąd to wyleje Ci na głowę wiaderko ropy albo walnie stołkiem w Ciebie ( tak mi zrobił, była sprawa na policji, w mojej ocenie totalny świr).Obchodzić szerokim łukiem.

Nie polecam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora) na pierwszym miejscu. Pan Michał chyba jakiś nie normalny.

Zostaw merytoryczną opinię o Michał Banaś Drobud Firma Transportowo Budowlana - Bibice

• Jak się pracuje w Michał Banaś Drobud Firma Transportowo Budowlana?

Zobacz opinie na temat firmy Michał Banaś Drobud Firma Transportowo Budowlana tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Michał Banaś Drobud Firma Transportowo Budowlana

Michał Banaś Drobud Firma Transportowo Budowlana