Opinie o Eko-Art Artur Banaszewski w Skarżysko-Kamienna

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Eko-Art Artur Banaszewski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eko-Art Artur Banaszewski o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko-Art Artur Banaszewski w Skarżysko-Kamienna

Siemka, w tamtym roku szukali mężczyzn do (usunięte przez administratora) fizycznej na sortowni, wiadomo już coś o następnych przyjęciach. Maksymalne zarobki wynosiły 4600 zł, pozmieniało się coś? Podpowiedzcie czy idzie w ogóle zarobić tyle brutto:) I czy może na nadgodzinach coś można dorobić.

Nikita Nowy wpis

To identycznie jest widzę jak w Zero Vastum też cwaniaki jeździłem po 18 godz a (usunięte przez administratora) obiecali 5000 tys a to kumple eko art bo odbierałem towar dla nich

Jakiś czas temu, w październiku jeszcze, szukali mężczyzn do pracy fizycznej. Dokładnie to na czym polega i czy bardzo ciężko? Mam grupę umiarkowaną na kręgosłup. Nie wiem, to aktualnie jakaś przeszkoda? Pomyślałem, że zapytam, po tym jak przeczytałem, jak podkreślają, że to tylko dla mężczyzn, więc pewnie chodzi o sprawność fizyczną?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Eko-Art Artur Banaszewski? Umieścili kilka ogłoszeń na Lento.pl.

były pracownik Nowy wpis

Proszę się nastawić na brak jakiejkolwiek umowy o pracę oraz pomiatanie przez kadre kierowniczą którą stanowi kolega właściciela firmy.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Eko-Art Artur Banaszewski na stanowisko Praca fizyczna? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services

Jak w Eko-Art Artur Banaszewski wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Kamila

Żadnego rozwoju? Firma nie organizuje szkoleń dla pracowników? Nikt z długoletnich pracowników nie awansował nigdy? No chyba, że nie ma pracowników z dłuższym stażem. Jest duża rotacja w firmie?

Xyz
@Kamila

Są pracownicy z dłuższym stażem jednak od lat gniją na tym samym stanowisku, bez żadnego rozwoju i szkoleń. Firma nie inwestuje w pracowników, szefostwu szkoda złamanego grosza dla pracownika. Najlepiej żeby pracować za (usunięte przez administratora), być pokornym i dawać sobą pomiatać. Wtedy jesteś dobrym pracownikiem :)

Marzena
@Xyz

To niedobrze :( Mój chłopak znalazł ogłoszenie o pracę tutaj, szukają pracowników fizycznych. To raczej takie stanowisko, gdzie nie myśli o awansie tak czy siak. Widełki podane przez firmę to 3490 - 5000 zł / miesiąc. Jaka jest szansa na dostanie tej 5? Czy może wliczone są już nadgodziny ewentualne czy jakaś premia? Atmosfera wśród pracowników chociaż jest ok? Idzie się dogadać, żeby trochę lepiej się tam pracowało?

Janek
@Marzena

5 tysięcy za prace na hali haha dobre żarty Nawet wierne popychadła tyle nie mają

Dargren

Gorszego syfu to nie ma chyba nigdzie

Nico
@Dargren

Popieram

sp******ix
@Dargren

Nie słyszałeś w takim razie o srevorze. Chyba wszystkie firmy w okolicy skałki zarażają się patologią od mieszkańców.

Justyna
@sp******ix

Czyli w pewnym sensie ich bronisz? Nie są aż tak źli?

skałczan
@sp******ix

Ty od Skałczanów to się odwal człowieku. Czepiasz się ludzi,na Skałce bo co bo tak się utarło, że tam (usunięte przez administratora) jest a spójż co się dzieje na innych dzielnicach Skarżyska i osiedlowymi sklepami monopolowymi np na Przydworcowym.

adamus42

(usunięte przez administratora) szef cwaniaczek jakich mało. praca kierowcy = ciągłe kontrole policji oraz Inspekcji, mandaty za stan techniczny aut to codzienność, samochody - strach tym jeździć, praca kierowcy minimum 12 - max 18 h dziennie ! płacą od wykonanej trasy, praca bardzo ciężka, dziennie nawet 800 km, odpady - więc brak tachografów. przerwa się nie należy zdaniem szefa. szef (usunięte przez administratora) nie wypłaca pieniędzy na czas, obciąża finansowo za wszystko, jest beszczelny i arogancki, straszył mnie, groził. Jak dojdę do siebie to zawiadamiam PIP oraz zakładam sprawę w sądzie temu "panu". - szef każę jeździć kierowcom bez uprawnień oraz każę unikać kontroli policji i inspekcji, trzeba jeździć bocznymi drogami "jego zdaniem". - Bo wina jest kierowcy jeżeli cię zatrzymają ! OSTRZEGAM !

Kajtek

Tak rzadko bywacie na forum, czy jest ku temu jakiś powód? Warto szukać tu swojego szczęścia?

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Art Artur Banaszewski - Skarżysko-Kamienna

Eko-Art Artur Banaszewski