Opinie o Jaro Bus Jarosław Garwarski w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jaro Bus Jarosław Garwarski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Jaro Bus Jarosław Garwarski o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaro Bus Jarosław Garwarski w Olsztyn

Po co to

Czekaliśmy półtorej godziny na mrozie,wogóle ich to nie obchodzi.W Olsztynie się nie zatrzymuje,na nich nie można liczyć nic pewnego.Już o kulturze kierowców nie wspomnę.Powinien jeździć autobus 129 w tych godz.

Srtina59
@kropka

Jaro bus jest jedną z niewielu firm olsztyńskich dysponująca bardzo dobrymi autobusami i kadrą doświadczinych kierowców!!!Miałem PRZYJEMNOŚĆ(!rok)dla Tej firmy jezdzić-auta super(zimą ciepłe latem klima)zarkbki z górnej półki,godziny pracy"na kartę kierowcy"-czyli norma!!!

Diana Nowy wpis

Hejka, skąd generalnie braliście oferty pracy dla kierowców? Chłopak właśnie po Olsztynie będzie zatrudnienia szukał i jak tak patrzyłam w sieci to od Pana ogłoszenia nie widziałam a jak widać są tu normalnie komentarze odnośnie pracy. zastanawiam się jak duże doświadczenie musi mieć by jego zgłoszenie teraz miało sens

Pasażer Nowy wpis

Chłop niech zmieni prace jak ma sie drzeć na cały bus, bardzo nie przyjemny łysy Olsztyn -Ostróda

Czy do dziś autobusy mogą być ocenione tak jak ktoś już pisał jako bardzo dobre w porównaniu z okolicznymi? Kiedy ostatnio w cos konkretnego tu inwestowano? I przede wszystkim kiedy ostatnio przyszedł jakiś nowy kierowca? czy trudno jest się dostać na tak opisywane warunki? jaka kasa teraz spływa?

Po co to

kropka
@Po co to

"Po co to" jako stały klient śmiem stwierdzić, iż zatrzymują się autobusy w Olsztynie. W obu kierunkach. W końcu z jakiegoś miejsca trzeba zabrać pasażerów jak i gdzieś ich wysadzić... Po co pisać komentarz, z którego nic nie wynika?

Srtina59 Nowy wpis
@kropka

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Jaro Bus Jarosław Garwarski na stanowisko Hydraulik/Pomocnik? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Włodi

Czy między Nagladami a Gietrzwałdem kierowca zatrzyma się? Vis a vis Sielanki ?

Pasażerka

Serdeczne podziękowania dla Pana kierowcy Jaro Busa jadącego dnia 08.10.2021 trasa Ostróda- Olsztyn godz.8 h 20 minut..Za pomoc i rzetelną informację miłą "obsługę".

Ktoś znajomy

Za długo sie spuźnia

Misiek

busy mają odpowiednie, regularne przeglądy ?

Dziś 03.10.2020 na trasie Olsztyn Olsztynek(kurs 11.40 z Olsztyna ) jedzie nie kulturalny kierowca, pełne (usunięte przez administratora)To nie jego prywatne auto i niech się nie panosi buc. A tylko nie zapytałam czy mogę bagaż włożyć do bagażnika.

Wojtek

Kierowca zachował się prawidłowo pasażer powinien zgłosić kierowcy o posiadaniu bagażu a nie umieszczać go w bagażniku bez wiedzy kierowcy

Wojtek

Oby mniej takich pasażerów a będzie życie lżejsze i milsze

Antoni
@Anna

Pasażerko Anno jechałem tym kursem do Olsztynka i nie słyszałem nic nie stosownego ze strony kierowcy prawidłowo wykonywał swoje obowiazki natomiast pani zachowanie daje wiele do zyczenia

Pasażerka

Firma przyjmuje kierowców z łapanki, niemili, nadąsani, opryskliwi. Chociaż raz zdążyło mi się jechać że starszym kierowca z wąsem. Kierowca poczekał aż dobiegnie do autobusu, pomógł mi wsiąść i był bardzo miły i uprzejmy. Z takim kierowca miło się jechało, to dobra wizytówka dla firmy. Jeżdżę codziennie ale nie widzę już tego Pana, chyba ten kierowca był tylko na zastępstwo . A szkoda ....

Pasażer
@Pasażerka

Ten Pan jeździ codziennie,wiec może to co piszesz nie jest do końca prawda?????

Reni

To jest akurat forum pracownicze ,ale miło jest poczytać pozytywne opinie o firmie.

Marianne

W Jaro Bus dobrze się jeździ. Nie ma chamówy i może dlatego aż tak bardzo to niektórych boli. Ja jechałam na trasie do Zakopanego i było całkiem w porządku. Oczywiście na przedzie panie w średnim wieku z bachorami, które cały czas rozpraszały uwagę.

Smutna

Młody kierowca w okularach strasznie nie miły. Byłam dziś świadkiem jak zaczął krzyczeć na mężczyznę który wsiadal z bagażem że ma szybciej to robić i zamknąć drzwi bo jemu jest zimno bo jest chory. Skoro jest taki chory to niech idzie na zwolnienie. Później podeszła starsza pani która potrzebowała rozkładu jazdy on powiedział że nie ma i jej nie pomoże bo musi już jechać. Kierowca traktuje ludzi jqk smieci.Szkoda mi ludzi którzy muszą korzystać z usług okejek tej firmy. Tam jest tylko jeden kierowca który jest bardzo uprzejmy. Pozostali kierowcy mogli by się od niego uczyć

a takie coś znalazłem na fb

↑ Zwiń Spotted Ostróda 16 min · spotterka : środa : Wszystkich potencjalnych pasażerów J.RO BUS na trasie Ostróda-Olsztyn -Ostróda przestrzegam przed kierowcą , facet ok 50 lat , kolczyk w uchu , gruby łańcuch /kieta/ na szyi . Ów jegomość , to zwykły (usunięte przez administratora) !!!! Kobieta wsiadająca przede mną /jechała do Lubajn/ miała pieniądze odliczone .Bilon z dużą ilością 10 i 20 groszówek ok 2- zł reszta 2 zł.Większą monetę wrzucił do kasetki .Drobny bilon z pogardą rzucił na podłogę i mówi -Na CH.. !!! mi to !!??? -Co Q...a ? Kto ma to liczyć ???!!! Kobieta grzecznie To są odliczone pieniądze ... On jej na to Q..a , to ja pojadę tankować i nikt mi nie przyjmie , jak ja to do banku wpłacę ? Tak się spienił ,że ręce mu się trzęsły ... Kobieta /wiek 60 +/ ze łżami w oczach poszła zająć miejsce . Nie była bym sobą , gdybym się nie odezwała .. -Proszę pana , nie takimi słowami , do kobiety ... Rzucał mięsem dalej ,ale z idiotą podobno się nie dyskutuje !!! Zajęłam swoje miejsce , kobieta za łzami w oczach powiedziała ,że więcej do JARO BUSA nie wsiądzie . Do młodych kobiet , to był bardzo uprzejmy , szkoda ,że po rękach nie zaczął całować . Młodemu chłopakowi proszącemu o bilet na Olsztyn , musiał udzielić instrukcji ,że bilet DO OLSZTYNA ,trzeba zamawiać . Jak już wszyscy wsiedli połaził jeszcze w koło auta , mięchem rzucał na prawo i lewo .... Dobrze ,że nas ze złości po drodze nie pozabijał ... Jechał jakby wiózł worki z kartoflami nie ludzi .... Podróż do miłych nie należała , gdyby nie to ,że mam chore kolano , na pewno pojechałabym pociągiem ... Temu panu , powiedziałam na koniec ,że nie ładnie odzywał się do kobiety ...tak nie musiał .. To mi odpowiedział Na CH..j mi takie dziady dała i jeszcze mówiła ,że ma dziady ... Powiedziałam ,że jego zachowanie świadczy o nim !!!! Jeszcze coś tam w swojej łacinie się tłumaczył , ale wracać ,to już wolałam pociągiem ... Kulturalnie z klimatyzacją i szybciej ...Jakoś z dworca do domu się dowlokłam ...... Wyżej opisana sytuacja miała miejsce w dniu dzisiejszym ,kurs z Ostródy godz 10.40

Zostaw merytoryczną opinię o Jaro Bus Jarosław Garwarski - Olsztyn

• Jak się pracuje w Jaro Bus Jarosław Garwarski?

Zobacz opinie na temat firmy Jaro Bus Jarosław Garwarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jaro Bus Jarosław Garwarski?

Jaro Bus Jarosław Garwarski
  • Dworcowa 4 lok. 53