Opinie o Olsztyński Bus Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Olsztyński Bus Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Olsztyński Bus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsztyński Bus Sp. z o.o. w Olsztyn

Witam serdecznie, nie widzę jeszcze opinii z tego roku, a jak widać w internecie od końca grudnia poszukiwana jest księgowa / pomoc księgowej. Czy jest tu może ktoś kto był na rozmowie? zastanawia mnie to, że do teraz oferta pozostaje widoczna. Nikt jeszcze się na prace nie zdecydował? Na jakiej zasadzie występuje ta rozbieżność w widełkach – 5 do 7 tys?

Dyzio

Mysle ze praca administracji jak i kierowcy czy mechanika to porażka, czym oni jeżdżą, jechalem do Warszawy to ledwo wrocilem z mega opóźnieniem , kierowca jak sam nie naprawi to kto naprawi , albo może spi w autobusie bo była sytuacja i taka ze nie wrócił autobus . odradzam środek transportu .

Na mechanika to warto się zgłosić jak na swojej stronie mają tylko ofertę z 2021? Podawano, że pracownik musi być dyspozycyjny, tylko nie bardzo wiem co to może znaczyć. Układany jest wcześniej grafik? Jakby ktoś napisał czemu wymagają uczciwości, skoro wydaje się oczywiste to by wiedział już wszystko.

@YYYYY

Jaka premia? Nigdy jej nie miałem , mechanik raczej nie ma premi, pracowałem kiedys to wiem, co tan naprawiać jak to szrot,... A kierowca to ktoś już pisal najniższe plus dieta.

ooo Nowy wpis

Cześć, znalazłem ofertę dla pomocnika mechanika. Do Towarowej mam blisko i zastanawiam się czy by nie podejść i jeszcze nie zagadać o te robotę. ktoś tutaj stwierdził, że dość ciężkie przypadki do naprawy się zdarzają. to fakt? W teorii dużo się nauczę?

Bo możesz niespodziewanie zostać po godzinach ... Albo na wyjazd do innej miejscowości jak sie coś zepsuje...

Anonim Nowy wpis

Za te same pieniądze... nie polecam ,praca 6-14 niby a jak zostaniesz to masz goła najnizsza.. wpierw sprawdzić pracy obejrzec itd.- warunki potem pracuj - nie polecam

YYYYY Nowy wpis
@Anonim

O takich przypadkach nie widziałem informacji w ofercie dla mechanika. U mnie też nie było wpisanych premii a ktoś sugerował, że kierowcy je jednak mają. Czy mechanikowi też coś dodatkowego wpada?

Anonim Nowy wpis
@YYYYY

Leo

Jak milo ze ktos tu zaglada byłem na rozmowie i to nie prawda co obiecuje w olx ogłoszeniu - Polecam wpierw spojrzeć na autobus, i na wynagrodzenie sztywno napisane. Nie polecam za tyle godzin pracy.

@Leo

Witaj, chciałem na kwiecień pracy szukać i też chciałem się kontaktować odnośnie rozmowy. nie opisujesz konkretnie tego w liczbach a jednak bym chciał się dowiedzieć by nie mieć wątpliwości po ewentualnej rezygnacji. Nie mówili przy tym co później z wynagrodzeniem się dzieje?

@leo

Najnizsza plus premia na umowie , diety wiadomo za dzien, to wyjdzie ze 3600 z dietą Polowe 45zl .i to wszystko

Praca samej administracji od strony odbiorcy została oceniona negatywnie? A co z pracownikami z biura, jak postrzegają swoje warunki? będę czegoś niedługo szukać i po adresie mogę mieć akurat blisko. W tym przypadku praca jest w 100% stacjonarna? Zarobki jak wcześnie? A atmosfera?

Mysle ze to co pisza na dole to prawda, dworzec jest zamkniety z powody brkau wody i ogrzewania, opinia o atmosferze różna byla slyszana. Ale cos w tym jest skoro ludzie nei chca przychodzić tsm do pracy bo to nie warunki w tych czasach bez Wc wody i ciepla.za najnizsza znajdize Pani/ Pan wszędzie w warunkach .a skoro jest zamkniety to myśl jedna ile to moze pociągnąć, kadra widac stara.jeszcze z pks poczesci.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Olsztyński Bus Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko POMOCNIK MECHANIKA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Zapewne spowodowane jest to brakiem wody,ogrzewania, wc - i napisem dworzex zamkniety, toaleta toi toi stoi na dworze bo innego brak, Wynagrodzenie pewnie tak. Samo przereklamowane jak pomoc mechanika mialem doczynienia. Nie polecam tego pracodawcy

Witam serdecznie, każdy mysle z miasta Olsztyna i nie tylko śledzi losy dworca i wie ze on jest zamknięty pod klucz i tak jak anonim napisal brak wody i ogrzewania... Podchodzac do drzwi widać toi toi z boku budynku wstyd...brak szacunku.. To i wynagrodzenie pewnei jest lane.. Czytałem opinie o warsztacie tam to klekajcie narody..bylem kiedys na rozmowie... Uciekac czym prędzej...ja tak zrobilem. To nawet nie (usunięte przez administratora) ..

@Anonim

I tak ma już być zawsze z tą toaletą na zewnątrz? Czy po prostu jakaś awaria chwilowa? nie wiedziałam o takiej sytuacji, nawet do głowy mi nie przyszło spytać o to. Co na to firma, ktoś o tym rozmawiał?

Dyzio

Marcheweczka

Witam???? Od piatku wieczora podróżowałam z Torunia do Niemiec z Panem Grzegorzem i Panem Piotrem jako kierowcami???? Poprosiłam o imiona, bo jestem zdania ,że ludzi którzy są bardzo sympatyczni, kreatywni , życzliwi i bardzo pomocni podczas podróży trzeba chwalić. Wiec chwalę , podróż minęła spokojnie. Panowie jeżdżą bardzo bezpiecznie, ale też dynamicznie, i do tego ich wysoka kultura osobista. Polecam jak podróżować to tylko w ich towarzystwie ???? O takich pracowników trzeba dbać i motywować, aby reszta brała z nich przykład ????

ooo

Cześć, sporo tu opinii pasażerów, a jacyś kierowcy z tej firmy się znajdą? :) Zauważyłem na stronie, że szukają kierowców, czy ta oferta jest aktualna? Wymagają ważnych badań lekarskich i psychologicznych, czy można te badania mieć jeszcze tylko pół roku ważne i w trakcie pracy ponownie je wykonać? No i jak z przewozami, z opinii pasażerów wiem, że są mocne opóźnienia, jak to ma się do pracy kierowcy? Interesuje mnie ile godzin dziennie trzeba być w trasie :)

Niestety nie do końca mogę polecić. Autobus że Stegny eyjechal z godzinnym ponad opóźnieniem. Bardzo brudno, nie wyrzucone (usunięte przez administratora) zza diedzen. Ogólnie mało przyjemna podróż.

laluna

pociag nie przyjechal na czas , spoznia sie az 3 minuty

Korzystam z trasy typowo wakacyjnej Olsztyn Krynica Morska, wiadomo, że każdy pasażer chce pojechać w wakacje nad morze,!!a nie zwiedzać pół Polski.Kiedyś połączenje było EXTRA, teraz ktoś nie wiadomo w jakim celu zmienił trasę, jakaś Ostróda, Elbląg, ba Gietrzwałd, Pasłęk, po co? Skoro tam nikt nigdy nie wsiada i nie wysiada, tak mówią wszyscy korzystający z tej lini.Autobus krąży, zawraca, strata czasu i pieniędzy.Przecież wystarczy prześledzić biletomat kierowcy i wszystko się potwierdzi, będzie jasne, że ludzie wsiadają tylko w Olsztynje, a wysiadają w Stegnie i Krynicy, z powrotem wsiadają w Krynicy i Stegnie i na tym definitywny KONIEC !!!!!!, po co krążyć, trasa jest prosta jad drut, należy przywrócić poprzednie połączenie.

Pasażer

Nie polecam. Wysłana skarga z prośbą o wskazanie podstawy prawnej umożliwiającej kierowcy autobusu linia Warszawa Zachodnia - Olsztyn godzina 17.15 odmowę świadczenia usługi przewozu. Kierowca odmówił sprzedaży biletu oczekującym pasażerom informując o konieczności zakupu przez internet. Kiedy chciałam dokonać zakupu z ironią w głosie zakomunikował, że sprzedaż zakończyła się 15 minut temu. Za karygodne i sprzeczne z obowiązującymi przepisami prawa uznaję świadczenie ogólnie dostępnych usług przewozowych dla wybranej grupy pasażerów, w tym wypadku z posiadaczami biletów zakupionych przez internet. Po tym jakże zaskakującym, a jednocześnie przykrym incydencie udałam się do stanowiska informacji na Dworcu Warszawa Zachodnia w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Pani obsługująca pasażerów była również zaskoczona opisaną sytuacją i przyznała, że nieznane są jej podstawy prawne, które nadawały by kierowcy opisane uprawnienia. W porozumieniu z Dyżurnym Ruchu dokonano stwierdzenia, że ilość pasażerów nawet w czasie obostrzeń z uwagi na pandemię nie mogła być powodem odmowy bowiem dokonano zakupu 3 biletów za pośrednictwem platformy e-podróżnik i 3 biletów w kasie. Takie praktyki pozostają w sprzeczności z przepisami prawa, a w szczególności z rozporządzeniami szczegółowymi świadczenia usług przewozowych. Informuję, że zamierzam zawiadomić organ uprawniony do wydawania koncesji na prowadzenie przedmiotowej działalności gospodarczej oraz będę oczekiwała przeprowadzenia kontroli, która pozwoli wykluczyć w przyszłości stosowanie niedozwolonych i dyskryminujących praktyk.

Tom
@Pasażer

Kłamliwa opinia pasażerki! Byłem świadkiem tego zdarzenia. Opisywana sytuacja wyglądała zupełnie inaczej, kobieta umyślnie nie opisała całej prawdy, aby zaszkodzić kierowcy, a siebie postawić w roli oczywiście pokrzywdzonej! Tego dnia kursu nie obsługiwał pełnowymiarowy autobus, a mały bus (okejka). Kierowca po otwarciu drzwi zaznajomił pasażerów, że tego dnia zabierze wyłącznie pasażerów z już wcześniej posiadanymi biletami z internetu, bądź z kasy biletowej na dworcu w Warszawie. Na pytania (niektóre miały obraźliwy ton w stronę jego firmy i pracodawcy) odpowiadał zrozumiale i raczej kulturalnie, dopiero po kilkukrotnym tłumaczeniu krzykliwej i zdaje się niezainteresowanej jego odpowiedziom niedoszłej pasażerce podniósł głos. Kobieta dopiero po tym zdała się wysłuchać, co ma do powiedzenia kierowca. Tłumaczył się posiadanym tego dnia małym pojazdem, oraz zaostrzonymi przepisami przewozu w związku z pandemia wirusa, w którym połowa miejsc a autobusie MUSIAŁA pozostać wolna. Inaczej podczas kontroli policji mógłby ponieść karę. Zdeterminowana do walki z kierowcą pasażerka zdawała się nie rozumieć panujących reguł i zaleceń właśnie w związku z pandemią. Najciekawsze jest to, że na kierowcę przyszła skarga informująca, że wykrzykiwał wulgarne hasła na(usunięte przez administratora)i był agresywny. Nie byłbym wcale zdziwiony, gdyby adresatem tej skargi była "inteligenta" pasażerka tamtego kursu. Życzę ci (celowo z małej litery, bo z wyrazem szacunku do ciebie nie można), żebyś w swoim żałosnym życiu natrafiła na sku*wiela gorszego od siebie, żebyś zobaczyła jak to właśnie jest z kimś takim się użerać. Od siebie jako pasażera dodam pytanie: jakim prawem muszę czekać na możliwość wejścia do autobusu za innym pasażerem bez biletu, skoro po to kupiłem bilet wcześniej, aby mieć zagwarantowany przejazd?!(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Olsztyński Bus Sp. z o.o. - Olsztyn

Olsztyński Bus Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Plac Konstytucji 3 Maja 2A
    10-589 Olsztyn
  • NIP: 7393892044 REGON: 366085412 KRS: 0000653022

Olsztyński Bus Sp. z o.o.